PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בבקשה

lior301180
24-06-2011, 16:10:02
שלום לכולם רציתי לדעת איך אני מחבר סט אפ לשתי מנועי EDF כך ששניהם יעבדו יחד בתיאום יש לציין שהזמנתי 2 מנועים ו 2 בקרים תודה מראש לעוזרים

T_A
24-06-2011, 16:24:08
או כבל Y שבאחד מהם אתה מנתק את ה + (האדום האמצעי) , או לחבר כל אחד בערוץ נפרד בשלט ולהגדיר 2 מנועים (או מיקס בין הערוץ של המצערת לזה של המנוע השני , תלוי בשלט) , גם שם נתק את ה +.

lior301180
24-06-2011, 16:41:43
זאת אומרת לחבר את 2 הבקרים עם מפצל Y ולהוציא לאחד מהם את את החוט האדום ? למה אני מנתק את האדום?

mixerfix
24-06-2011, 17:04:37
In order not to fry the Rx.

AmitB
24-06-2011, 20:22:38
השארת האדום משני הבקרים עלולה להביא נזק או לבקרים, או למקלט, או לסרבואים, או כל התשובות נכונות :).
החוט האדום הוא אספקת מתח מיוצב מהבקר למקלט ולסרוואים. לקצר יציאות של מייצבי מתח זה דבר לא מומלץ (אפילו שבתנאים מסוימים זה יכול לעבוד, למי שלא מכיר, לא כדאי בכלל להתחיל להתעסק עם זה)
לכן מנתקים אחת ומשאירים רק לבקר אחד מבין השניים את העבודה של אספקת מתח למקלט.

HeliDraco
24-06-2011, 21:07:07
השארת האדום משני הבקרים עלולה להביא נזק או לבקרים, או למקלט, או לסרבואים, או כל התשובות נכונות :).
החוט האדום הוא אספקת מתח מיוצב מהבקר למקלט ולסרוואים. לקצר יציאות של מייצבי מתח זה דבר לא מומלץ (אפילו שבתנאים מסוימים זה יכול לעבוד, למי שלא מכיר, לא כדאי בכלל להתחיל להתעסק עם זה)
לכן מנתקים אחת ומשאירים רק לבקר אחד מבין השניים את העבודה של אספקת מתח למקלט.

דרך אחרת לעשות את זה (אם הכלי מספיק גדול), היא לנתק את ה-+ משני הבקרים ולהזין את המקלט מ-BEC חיצוני או ישירות מסוללת מקלט ייעודית.

haimgil
24-06-2011, 22:59:35
למעשה לא צריך לנתק שום חוט ולא בטיח.חבר רגיל עם Y קונקטור וזהו.עשיתי מלא בדיקות כאלה ויש גם את הסוחויי של חבר שלי שמחובר גם עם Y קונקטור .למעשה זה אפילו יותר טוב כי אחד מגבה את השני והם מוזנים מאותו סוללה ואפשר גם שניים ואין שום בעיה כי למעשה הבקרים מחוברים במקביל ומוצאים את אותו הוולט,רק עם יכולת לספק זרם גבוה יותר ופחות להעמיס בקר אחד.וזה אפילו יותר טוב מאחלה BEC.הכל מיתוס.הסר דאגה מליבך.