PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה שתי שאלות במכה

satrianip
24-06-2011, 18:07:08
1) אני מועניין לקנות מסוק ראשון והחלטתי טירקס 450 מה אני צריך לבדוק (קונה יד שנייה) בעת רכישה כזאת?

2) אני צריך לקנות רגולטור לטיסן מסוללת ליפו 7.2 שימיר לי למתח רגיל סביב ה5 יש המלצות/קישורים
לא אכפת לי סיני יפני בארץ שיהיה מחיר סביר ושיעשה את העבודה

תודה אריאל

מני2000
24-06-2011, 18:11:13
רגולטור טוב וזול http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4319

wonderd
24-06-2011, 20:37:40
שאלה קצת הזויה למען האמת, אין תשובה מדוייקת לכך.
אתה צריך לבדוק בעיקר חופשים בראש ובזנב, לשמוע את המנוע עובד ובאופן כללי לבדוק את כל המכלולים ואת איכות ההרכבה. אם אתה לא מבין בזה יש סיכוי גדול שתקנה זבל.

HeliDraco
24-06-2011, 20:58:26
שאלה קצת הזויה למען האמת, אין תשובה מדוייקת לכך.
אתה צריך לבדוק בעיקר חופשים בראש ובזנב, לשמוע את המנוע עובד ובאופן כללי לבדוק את כל המכלולים ואת איכות ההרכבה. אם אתה לא מבין בזה יש סיכוי גדול שתקנה זבל.

+1
בכמה מילים - קח איתך מישהו שמכיר.
דברים שאני הייתי בודק:

מצב תחזוקה ונקיון כללי. מי ששומר על המסוק שלו, כנראה שגם לא יאפשר פאקים גדולים במבנה. חוץ מזה, מה שקצת אבק יכול לעשות במיסב....
חופשים בראש ובזנב
הרכבה
מצב הלהבים ומוצאם (סדקים וכו')
חיבור האלקטרוניקה ואיכותה. הכוונה לא רק לאיך האלקרוניקה "יושבת" במסוק, אלה גם איך מנותב החיוט, חיבור והלחמת קונקטורים וכו'.
אם אפשר, קבע עם המוכר בשטח ותבקש לראות את הכלי בטיסה. בעיות כמו טראקינג (=רמז לאפשרות של דמפרים או מיסבים שחוקים בראש), זחילת זנב (כיול לא נכון של הג'ירו או תקלה), רעש במיסבים וכאלה - תוכל לזהות רק בשטח.

נראה לי זהו...
מקווה שעזרתי

Yoav Lahav
24-06-2011, 21:36:11
אני לא הייתי קונה יד שנייה. זה חתול בשק. אתה לא יודע איך בדיוק המסוק טופל, מה ההסטוריה שלו, כמה חלקים בו קרובים לסוף חייהם וכו. אם אתה רוצה 450 מעולה במחיר טוב תציץ בחתימה שלי. אם אתה מתחיל אפשר עם סוללות בקר ומנוע חלשים יותר,להבים FG ובלי חלקים של ALIGN. זה זה יוזיל לך.

wind556
24-06-2011, 22:49:30
אין שום סיכוי שתצליח לבדוק מסוק יד שניה אם אינך מומחה
הדרך היחידה לרכישת יד שניה זה להכיר היטב את המוכר ולהיות בטוח שהוא אמין

AMIR
25-06-2011, 10:13:53
אריאל, דיברנו, מה אתה רץ לפורום כל שנייה...

מכירים את המסוק ואת המטיס, המסוק לא טס הרבה ולא עבר עומסים בכלל.
הכל תקין, יאללה, תתחדש.