PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסן חשמלי

יוני
02-07-2011, 20:55:28
שלום לכולם

התחלתי להתעניין בטיסנים
הלכתי לחנות בתל אביב ושם הציעו לי טיסן מחומר epp בטענה שמאוד קל לתקן אותו
מצורף קישור לטיסן אשמח אם תתנו את חוות דעתכן עליו
http://www.pilotage-rc.co.il/catalogue/15_/15_15/RC8057/
בנוסף איזה חנויות טיסנים יש בארץ שאתם ממליצים ללכת אלייהן?
תודה מראש לכל העוזרים

liorz055
02-07-2011, 21:06:01
קרא את השרשור הנעוץ בשם המפתיע - למתחיל בתחביב.
הוא אינפואמטיבי לגביי סוגי טיסנים שמומלצים למתחילים, אבל הוא הכי אינפורמטיבי בכך שהוא ממליץ לך דבר ראשון למצוא מדריך...
לך לשטחי הטסה של חשמליים דבר עם החברה שם, ותקשיב לעצותיהם.
בהצלחה,
ליאור.

adibenbasat
02-07-2011, 21:09:30
א. באמת קל לתקן.
ב. לא למתחילים.
ג. לא נהוג ל"המליץ", תרשום מאיפה אתה ואפשר לכוון אותך לחנויות באזור שלך.
ד. תתחיל לברר ו"לחפור" על כול נושא הטיסנאות ותחזור עם שאלות קצת יותר מכוונות כדי שנוכל לעזור לך..
תתחיל מזה ש"מתחיל בתחום" צריך "טריינר" (יעני-טיסן לימוד).

guymeg
02-07-2011, 21:16:54
קל לתקן אך באמת לא למתחילים!

הססנה 182/172 שלהם מעולה למתחילים...!

אייל שפירא
02-07-2011, 21:17:05
בדיוק כל מה שנאמר.
קרא מה שכבר נכתב, שאל מה שאינך מבין, פגוש מטיסים בשטחי ההטסה, בחר לך מדריך (לפני שאתה קונה טיסן) שילווה אותך גם בשלבי רכישת הציוד למתחיל.

אתה צריך שלט טוב
אתה צריך סוללות מסוג מאוד מסויים שצריך לנהוג בהן באופן מסויים
אתה צריך מטען מתאים לסוג הסוללות הזה
אתה צריך מדריך
ואתה צריך מדריך

וכל שאר התשובות בקישור הבא:
http://i151.photobucket.com/albums/s124/kl00m/ImportantMedium.jpg

guy1a
02-07-2011, 21:22:54
מדריך !!!

Flying_student
02-07-2011, 21:31:57
אני מרגיש שלפעמים חלק מחנויות הטיסנים בארץ שמות לעצמם רגליים, יכול להיות שכאן זה לא המקרה והמוכר הבין ממך משהוא אחר לגמרי, אבל כבר ראיתי מקרה בחנות טיסנים בארץ שמכרו לאבא וילד טיסן קטנטן כנף תחתית (או אמצעית) בטענה שזה מ-ד-ה-י-ם למתחיל. ובאמת, למה?!?!? אם תמכרו לו טיסן אמיתי למתחילים ולא תתנו עצות גרועות אז יש מצב שהלקוח יצא מרוצה ויקנה גם את הטיסן הבא שם. מה שהם יוצרים הוא מצב שבו הם בעצם מרחיקים אנשים מהתחביב או שהאנשים האלו יגיעו למסלולי ההטסה השונים, יועמדו על טעותם/ זה שהטעו אותם, ולא ידרכו יותר בחנות שעבדה עליהם.

shaharg
02-07-2011, 22:00:24
אני מרגיש שלפעמים חלק מחנויות הטיסנים בארץ שמות לעצמם רגליים, יכול להיות שכאן זה לא המקרה והמוכר הבין ממך משהוא אחר לגמרי, אבל כבר ראיתי מקרה בחנות טיסנים בארץ שמכרו לאבא וילד טיסן קטנטן כנף תחתית (או אמצעית) בטענה שזה מ-ד-ה-י-ם למתחיל. ובאמת, למה?!?!? אם תמכרו לו טיסן אמיתי למתחילים ולא תתנו עצות גרועות אז יש מצב שהלקוח יצא מרוצה ויקנה גם את הטיסן הבא שם. מה שהם יוצרים הוא מצב שבו הם בעצם מרחיקים אנשים מהתחביב או שהאנשים האלו יגיעו למסלולי ההטסה השונים, יועמדו על טעותם/ זה שהטעו אותם, ולא ידרכו יותר בחנות שעבדה עליהם.

+1 ובלי קשר למקרה המדובר... ראיתי את זה לצערי קורה יותר מפעם אחת ...

haimz24
02-07-2011, 22:05:22
בנוסף למה שהחברים הנכבדים הציעו לך, אני הייתי מציע לך לגשת למנחת ולהתרשם גם מאופי הטיסה של הטיסנים השונים וגם להתייעץ עם מטיסים מנוסים, אני בטוח שתקבל כמה טיפים שיעזרו לך לקבל החלטות שדי יכריעו בהמשך, בהצלחה!

wind556
02-07-2011, 22:12:30
קיבלת המלצה גרועה ויקרה בטירוף

haimgil
03-07-2011, 00:28:01
אין ספק שבעלי החניות יורים לעצם ברגל.אבל זה מחזיק לפעמים ספורות עד שהבנאדם לומד איך,מאיפה ,וכמה.אני לא אפילו לחשוב מה יהיה שיסגרו לנו את הברז מחו"ל