PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מאיפה כל הילדם הקטנים האלה יודעים להטיס כל כך טוב?? ( אצל מי למדתם? )

Ts7
05-07-2011, 07:25:02
אז מאיפה כל החברה הצעירים למדו להטיס ככה?

הייתי לא מזמן באירוע סקיילים וילדים קטנים מטיסים שמסוק בצורה משגעת !
וואלה גם אני רוצה.

איפה למדתם?

its
05-07-2011, 07:37:19
הם למדו ב 6 טוס.

RonTo
05-07-2011, 08:19:40
למדו בריל פלייט...
להתאמן, להתאמן ושוב, להתאמן

Ts7
05-07-2011, 08:22:12
וואלה? טוב אמשיך להתאמן תודה :))

bendisar
05-07-2011, 09:09:43
ככל שאתה יותר צעיר ככה המוח שלך פחות מקובע על דברים מסוימים, וקל יותר ללמוד דברים חדשים.
לכן ילדים בעלי כישרון יתקדמו הרבה יותר מהר ממבוגר עם כשרון
לדוגמא ילד שילמד לקרוא בפעם הראשונה, ילמד זאת הרבה יותר מהר ממבוגר שלומד לקרוא בפעם הראשונה

guy1a
05-07-2011, 09:27:38
הם דילגו על השלב של ללמוד לרסק !
רק את זה לקח לי איזה חודשיים ללמוד !

זה לא כזה קל !!

:)

ziki
05-07-2011, 10:04:22
הם למדו אצל שיסל

Ts7
05-07-2011, 10:22:21
מי זה שיסל? :)

יונתן 1
05-07-2011, 10:24:07
הם דילגו על השלב של ללמוד לרסק !
רק את זה לקח לי איזה חודשיים ללמוד !

זה לא כזה קל !!

:)

בתור ילד תאין שזה לא נכון..:p

Friman
05-07-2011, 10:35:26
ככל שאתה יותר צעיר ככה המוח שלך פחות מקובע על דברים מסוימים, וקל יותר ללמוד דברים חדשים.
לכן ילדים בעלי כישרון יתקדמו הרבה יותר מהר ממבוגר עם כשרון
לדוגמא ילד שילמד לקרוא בפעם הראשונה, ילמד זאת הרבה יותר מהר ממבוגר שלומד לקרוא בפעם הראשונה
לא רק מיומנויות מוטוריות (או היעדרן) מתקבעות ככל שמתגברים, אלא גם הפחד מכישלון. כלומר- גם מבוגר עם יכולת הטסה מעולה בפוטנציאל לא בהכרח יעיז לקחת סיכונים כמו ילד ולכן יכולתו לא בהכרח תבוא לידי ביטוי באופן מלא.
ילדים צעירים פחות מוטרדים מהפחד להיכשל, וזה משחרר אותם להתנסות בקלות בדברים שמבוגר ייתלבט עליהם ויחשוב שבע פעמים מראש. פחות דאגה= יותר תעוזה, וגם יותר קשב פנוי ותשומת לב להתמקד בהטסה עצמה ולא בדאגות, מה שגם תורם לשיפור בלמידה וביכולות. אה, וגם בזה שלרוב ילד בן 9 לא קונה לעצמו את המסוק כך שהכסף שהוא מסכן באיזה תעלול 3D מטורף הוא לא שלו אלא של אבא שלו...
זאת כמובן מעבר למה שנאמר פה על פלסטיסיות (גמישות) עצבית גבוהה יותר אצל ילדים שתורמת ליכולת הלמידה של מיומנות חדשה..

אגב - גם לסוגיית הפחד אימון בסימולטור צפוי לעזור, כיוון שחשיפות חוזרות ונשנות לסיטואציה שיש בה גורם מפחיד, תורמות בהדרגה לצמצום החשש. גם אם מדובר בחשיפה דמיונית לסיטואציה, כמו בסימולטור. ושוב - פחות דאגות ומחשבות שליליות בזמן ההטסה - יותר קשב ותשומת לב לטיסה עצמה וללמידה.

ziki
05-07-2011, 16:08:43
מי זה שיסל? :)

האבא של הילדים

ziki
05-07-2011, 16:10:45
לא רק מיומנויות מוטוריות (או היעדרן) מתקבעות ככל שמתגברים, אלא גם הפחד מכישלון. כלומר- גם מבוגר עם יכולת הטסה מעולה בפוטנציאל לא בהכרח יעיז לקחת סיכונים כמו ילד ולכן יכולתו לא בהכרח תבוא לידי ביטוי באופן מלא.
ילדים צעירים פחות מוטרדים מהפחד להיכשל, וזה משחרר אותם להתנסות בקלות בדברים שמבוגר ייתלבט עליהם ויחשוב שבע פעמים מראש. פחות דאגה= יותר תעוזה, וגם יותר קשב פנוי ותשומת לב להתמקד בהטסה עצמה ולא בדאגות, מה שגם תורם לשיפור בלמידה וביכולות. אה, וגם בזה שלרוב ילד בן 9 לא קונה לעצמו את המסוק כך שהכסף שהוא מסכן באיזה תעלול 3D מטורף הוא לא שלו אלא של אבא שלו...
זאת כמובן מעבר למה שנאמר פה על פלסטיסיות (גמישות) עצבית גבוהה יותר אצל ילדים שתורמת ליכולת הלמידה של מיומנות חדשה..

אגב - גם לסוגיית הפחד אימון בסימולטור צפוי לעזור, כיוון שחשיפות חוזרות ונשנות לסיטואציה שיש בה גורם מפחיד, תורמות בהדרגה לצמצום החשש. גם אם מדובר בחשיפה דמיונית לסיטואציה, כמו בסימולטור. ושוב - פחות דאגות ומחשבות שליליות בזמן ההטסה - יותר קשב ותשומת לב לטיסה עצמה וללמידה.

אני שמעתי שילדים שמטיסים בסימולטור מרטיבים יותר בלילה ונגמלים מחיתולים בגיל מאוחר יותר.
האם זה נכון?

Friman
05-07-2011, 17:12:48
אני שמעתי שילדים שמטיסים בסימולטור מרטיבים יותר בלילה ונגמלים מחיתולים בגיל מאוחר יותר.
האם זה נכון?
לא רק ילדים...
מכיר מישהו שזקוק להמלצות בנושא?
;-)

T_A
05-07-2011, 18:06:48
מי שלא עבד יום בחיים שלו לא יפחד לרסק מסוק כמו בן אדם עובד , פשוט אין אותה הערכה לכסף , זה לא משהו רע , זה פשוט אופי של ילדים.

מני2000
05-07-2011, 18:32:49
בנוסף לכל מה שנאמר, הילדים של היום נולדו עם שלט/פלייסטישן/ג'ויסטיק ביד ורכשו מיומנות עצומה במשחקי וידאו והפעלת שלטים למיניהם כך שהם רק צריכים לעשות התאמות קטנות...

tkolber
06-07-2011, 05:51:29
בנוסף לכל מה שנאמר, הילדים של היום נולדו עם שלט/פלייסטישן/ג'ויסטיק ביד ורכשו מיומנות עצומה במשחקי וידאו והפעלת שלטים למיניהם כך שהם רק צריכים לעשות התאמות קטנות...

לא מסכים איתך - גם אני נולדתי עם Comodor 64 של חבר שלי :D