PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה רעידות בראש רוטור.

barsik22
09-07-2011, 11:19:53
קודם כול שלום שמי דוד ואני חדש כאן, ובכללי בתחום הRC.

אז ככה יש לי מסוק HK450GT עם ציוד מלא של TURNIGY.
בסיום הבניה גיליתי שיש לי רעידות בראש-רוטור, פעלתי לפי מדריכים עשיתי באלאנס לכול הראש בדקתי חיבורים אורכים את הגלגל שיניים הראשי והכול בידיוק לפי המדריכים שראיתי כאן בפורום ותגובות של אנשים (פורום נחמד, ואנשים שיודעים על מה הם מדברים! :) ).
אחרי ההפעלה ראיתי שהרעידות קטנו משמעותית אני יכול לעמוד במקום מבלי להתחיל את הציקן-דאנס. אבל אני עדין רואה רעידות שעוברות בגוף המסוק לזנב והם לא קטנות, כבר לא יודע מה יכולה להיות הבעיה גג"ש תקין, והציר תקין.

יש למישהו אולי רעיון מאיפה הרעידות מגיעות?
אשמח לשמוע מה אתם חושבים

בברכה

דוד.

wind556
09-07-2011, 11:36:58
אי אפשר לעלות על הסיבה בצורה רצינית מתוך התכתבות
יכולות להיות המון סיבות, כולל כאלה שאתה לא מעלה על דעתך

barsik22
09-07-2011, 11:42:41
כנראה שמצאתי עכשיו פירקתי את הגג"ש וראיתי שיש תנועה בציר שסיבבתי הראש רוטור ראיתי שכנראה הציר עקום בקטנה ובסל"ד גבוה זה גורם עיבוד מרכז ורעידות, השאלה היא העם אפשר לטוס עד שיגיע ציר אחר או אי אפשר אני מדבר על רעידות חלשות אבל נראה לי יגרום לשחרור ברגים...
ודבר שני מי ניסיון שלך במסוקים למשל יש לי ציוד של HK אולי לקנות כבר ראש רוטור ראשי של ALIGN PRO ?

בברכה
דוד

wind556
09-07-2011, 11:53:02
יש לך הודעה פרטית

Yoav Lahav
09-07-2011, 13:21:41
הבעיה שאתה מתאר היא לא מהסוג שאפשר לטפל בה בפורום.
מישהו שמבין צריך לראות ולבדוק. כמו שאמרו זה יכול לנבוע מהרבה סיבות.
אם אתה רוצה תגיע לחולון ביום שישי בבוקר ונבדוק. בכל מקרה תדאג לפני שאתה בא שכל הצירים וה FEATHERING SHAFT
יהיו ישרים.

קודם כול שלום שמי דוד ואני חדש כאן, ובכללי בתחום הRC.

אז ככה יש לי מסוק HK450GT עם ציוד מלא של TURNIGY.
בסיום הבניה גיליתי שיש לי רעידות בראש-רוטור, פעלתי לפי מדריכים עשיתי באלאנס לכול הראש בדקתי חיבורים אורכים את הגלגל שיניים הראשי והכול בידיוק לפי המדריכים שראיתי כאן בפורום ותגובות של אנשים (פורום נחמד, ואנשים שיודעים על מה הם מדברים! :) ).
אחרי ההפעלה ראיתי שהרעידות קטנו משמעותית אני יכול לעמוד במקום מבלי להתחיל את הציקן-דאנס. אבל אני עדין רואה רעידות שעוברות בגוף המסוק לזנב והם לא קטנות, כבר לא יודע מה יכולה להיות הבעיה גג"ש תקין, והציר תקין.

יש למישהו אולי רעיון מאיפה הרעידות מגיעות?
אשמח לשמוע מה אתם חושבים

בברכה

דוד.