PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה הובי קינג

nahar 77
16-07-2011, 09:20:59
שלום לכולם.

מי שהוא יודע אם הסיני עושה משלוחים בתוך סין?
כי שאני מבצע הזמנה אני צריך לבחור מדינה וסין לא נמצאת ברשימה.

וגם אם מי שהוא יודע את הכתובת שלהם בהונג קונג זה ממש יעזור (אני לא מצליח למצוא באתר).

תודה רבה לעוזרים וסליחה על החפירה:)

אייל שפירא
16-07-2011, 09:33:54
א. יש פורום משלוחים וחנויות מחו"ל שמתאים לפירסום שאלות כאלה.
ב. באמת סין והונג קונג לא מופיעות ברשימת המדינות, נסה לתפוס אותם בצ'אט ולשאול.

nahar 77
16-07-2011, 09:44:58
אוקי תודה רבה אני יעביר לפורום משלוחים

T_A
16-07-2011, 10:52:00
לסין אני לא חושב שהם שולחים , בהונג קונג ניתן לתאם איתם הגעה אליהם

mrgute1
16-07-2011, 13:54:05
האתר חסום בסין, אז סביר שגם לא שולחים לסין

nahar 77
16-07-2011, 14:17:35
לסין אני לא חושב שהם שולחים , בהונג קונג ניתן לתאם איתם הגעה אליהם

אתה יודע אולי איך לתאם איתם? אני לא מוצא כתובת של המשרדים והטלפון של התמיכה גם לא בסדר.

האתר חסום בסין, אז סביר שגם לא שולחים לסין

אתה אולי יודע למה הוא חסום? (אבא שלי בסין והוא לא מבין למה הוא לא מצליח להיכנס)

Shay
16-07-2011, 14:25:17
כי הם לא מוכרים לסין אז האתר חסום שם

T_A
16-07-2011, 14:29:10
תתאם איתם בצ׳אט

Liordgani
16-07-2011, 15:19:54
זו הכתובת , שלחו לי אותה במייל לפני שבועיים:

International commercial Building,
Nanhu Road, Luohu District, Shenzhen
Guangdong Province, China
Post Code: 518001

nahar 77
16-07-2011, 16:04:21
זו הכתובת , שלחו לי אותה במייל לפני שבועיים:

International commercial Building,
Nanhu Road, Luohu District, Shenzhen
Guangdong Province, China
Post Code: 518001

תודה רבה כמה עזרתה לי

אבל הם לא נמצאים בהונג קונג ? אתה שלחת לי כתובת בשנזן

הייתה שם?

mrgute1
17-07-2011, 02:38:51
זה באמת מעניין, הכתובת שציינת נמצאת בשאנזאן (על גבול הונג קונג) אבל בתוך שטח סין.
האם באמת הובי קינג נמצא בתוך סין ולא בהונג קונג?

אם זה אכן נכון זה מחזק את העובדה שהם לא מבצעים משלוחים בתוך סין, דיברתי בעבר עם הרבה חברות טיסנים סיניות (משטח סין) ואף אחת לא הסכימה למכור לי טיסן כל זמן ששהייתי בתוך סין, הם ממש תיחקרו אותי לעומק על מנת להבין אם אני נמצא מחוץ לגבולות סין.

wind556
17-07-2011, 09:36:48
תשלח לישראל ומשם תבקש שישלחו לך לסין
הכי פשוט :cool:

nahar 77
17-07-2011, 16:18:31
זה באמת מעניין, הכתובת שציינת נמצאת בשאנזאן (על גבול הונג קונג) אבל בתוך שטח סין.
האם באמת הובי קינג נמצא בתוך סין ולא בהונג קונג?

אם זה אכן נכון זה מחזק את העובדה שהם לא מבצעים משלוחים בתוך סין, דיברתי בעבר עם הרבה חברות טיסנים סיניות (משטח סין) ואף אחת לא הסכימה למכור לי טיסן כל זמן ששהייתי בתוך סין, הם ממש תיחקרו אותי לעומק על מנת להבין אם אני נמצא מחוץ לגבולות סין.

תודה רבה,
מדוע זה מחזק את העובדה שהם לא מבצעים משלוחים בתוך סין? ומדוע תיחקרו אותך לעומק? (יש איזה שהוא איסור?)
מגלל זה נובע שהאתר של הובי קינג לא נפתח בסין ובהונג קונג?

תודה על העזרה

mrgute1
18-07-2011, 01:35:33
כיוון שהאתר של הוביקינג חסום בסין זה מחזק את העבודה שהם לא מבצעים משלוחים בתוך סין וזאת בגלל שהאתר מתבסס על הזמנות מהאינטרנט.

"התיחקור" שציינתי לא בוצע ע"י הובי קינג אלא על ידי חברות (ומפעלים) אחרים שנמצאים בסיןויתכן שיש להם איסור לשלוח מוצרים בתוך סין ו/או לאנשים פרטיים בתוך סין(יתכן שהם עובדים רק עם דילריים).

Boogle
18-07-2011, 17:46:27
בסין יש מכס גם על סחורה יוצאת. כל משלוח מבוקר עי השלטון הסיני!הונג קונג הוחזרה לסין לפני כ13 שנה והיא נשארה כאוטונומיה ל50 בהסכמים עם הבריטים.הסינים עושים ככל יכולתם לחנוק את הונג קונג כאוטונומיה ומרכז סחר עי עידוד מפעלים וחברות למעבר לשנזן. כמו גם ייצוא גברים סיניים שיתחתנו עם המקומיות ויגרמו להתבוללות של השבט ההונג קונגי.כל עוד להוביקינג היה משרד בפוטאן בהונג קונג היה ניתן לבצע הזמנה ואז ליצור קשר ולבקש איסוף. מאז העבירו משרדיהם לשנזן, אני משער שזה לא אפשרי.שים לב שהמכס הסיני משקף מזוודות ביציאה מסין כמו גם בכניסה.בקיצור, שלם משלוח והזמן ארצה. חבל שאביך יחווה את המעצר בסין... לא נעים.

nahar 77
18-07-2011, 19:26:38
בסין יש מכס גם על סחורה יוצאת. כל משלוח מבוקר עי השלטון הסיני!הונג קונג הוחזרה לסין לפני כ13 שנה והיא נשארה כאוטונומיה ל50 בהסכמים עם הבריטים.הסינים עושים ככל יכולתם לחנוק את הונג קונג כאוטונומיה ומרכז סחר עי עידוד מפעלים וחברות למעבר לשנזן. כמו גם ייצוא גברים סיניים שיתחתנו עם המקומיות ויגרמו להתבוללות של השבט ההונג קונגי.כל עוד להוביקינג היה משרד בפוטאן בהונג קונג היה ניתן לבצע הזמנה ואז ליצור קשר ולבקש איסוף. מאז העבירו משרדיהם לשנזן, אני משער שזה לא אפשרי.שים לב שהמכס הסיני משקף מזוודות ביציאה מסין כמו גם בכניסה.בקיצור, שלם משלוח והזמן ארצה. חבל שאביך יחווה את המעצר בסין... לא נעים.

תודה רבה, אחלה תשובה

naty
18-07-2011, 22:25:56
תודה רבה, אחלה תשובה

הם לא שולחים לסין כי הונג קונג זו התנחלות !
וחל איסור על רכישת מוצרים מהתנחלויות ....

תגיד אתה לא שומע רדיו.....:D

nahar 77
19-07-2011, 08:13:39
הם לא שולחים לסין כי הונג קונג זו התנחלות !
וחל איסור על רכישת מוצרים מהתנחלויות ....

תגיד אתה לא שומע רדיו.....:D

***ח תודה, ואם אני רוצה להגיע אליהם?

nahar 77
19-07-2011, 10:08:55
טוב סוף סוף אבא שלי הצליח לדבר אתם בצ'אט, הם אמרו לו שצריך לבצע הזמנה דרך האתר לא משנה איזה ארץ ואז להגיע אליהם להונג קונג(אם נמצעים בגבול בין שנזן להונג קונג ) עם המספר הזמנה ולקבל
את הדברים שהזמנתי

ויש לי שאלה יכולים לעשות לי משו בארץ? מכס ודברים כאלו? מחיר ההזמנה עומד על כ 150 דולר

תודה רבה

umbo
19-07-2011, 13:12:20
בכניסה לארץ אף אחד במכס "לא נכנס יותר מידי לורידים". אם אתה מביא מתנות סבירות, יתנו לך לעבור גם אם חרגת במעט (ואפילו בדי הרבה :) ) לעומת זאת שים לב שבסין מקפידים מאוד על משקל חריג (כולל כמות וגודל החבילות) בשדות התעופה ומשלמים לא מעט על מטען חריג.

T_A
19-07-2011, 13:18:58
מדריך מכס לנוסע השב מחו"ל (http://ozar.mof.gov.il/customs/tosh_ho.htm)

חפצים אישיים הפטורים ממסים בכניסה לישראל
דרך המסלול הירוק הינך רשאי לעבור כשאתה נושא עמך רק חפצים מהסוגים ובכמויות המפורטים בזה:

הלבשה, הנעלה וצורכי טואלט אישיים - מהסוגים ובכמויות שנהוג להביאם כמטען-יד של נוסע.
משקאות ויינות: משקה חריף עד 1 ליטר, ויין עד 2 ליטר - לכל נכנס מגיל 18.
תמרוקים כוהליים, עד 1/4 ליטר - לכל נכנס.
טבק על כל צורותיו, במשקל שאינו עולה על 250 גרם - לכל נכנס מגיל 18.
חפצים אחרים שלא פורטו לעיל, שהבאת אתך בכניסתך לשימושך העצמי או כמתנה לאדם אחר, שערכם אינו עולה על $200 - לכל נכנס מגיל שנתיים ומעלה.
במסגרת סכום זה ניתן להביא סוגי מזון שמשקלם הכולל הוא עד 3 ק"ג, בתנאי שמשקלו של כל סוג מזון לא יעלה על 1 ק"ג.
(בעניין פריטים, שייבואם אסור, ראה להלן).

בקיצור - לא תשלם מכס על 150$

Boogle
19-07-2011, 19:06:08
שים לב שחובה ליצור איתם קשר מיידית שההזמנה לא תצא לדואר!!! ולתאם איתם מועד הגעה למשרד.
אני מניח אם כך שזה עדיין נמצא בבניין המשרדים בFOTAN שזה כקילומטר צעידה מתחנת הרכבת התחתית של FOTAN.

הזעה נעימה לאביך (בשביל לחסוך 20-30$ ... נו שיהיה)...