PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לסוללה ומטען מהסיני - EPP-3D

yanivjr
27-07-2011, 13:53:08
שלום רב

אשמח לקבל המלצה לסוללה תקציבית משתלמת, ומטען זול ומשתלם מהסיני, שיתאימו לטיסן הנ"ל. גם המלצה לפרופים תתקבל בברכה.
המנוע הוא 35 של טורניג'י.

תודה רבה לעונים.

valaza
27-07-2011, 22:06:41
1. לא מספיק פרטים...
2. יש לך נסיון בהטסה בכלל?

wind556
27-07-2011, 22:20:10
:o
(אין תגובה אחרת לשאלה הזאת)

yanivjr
28-07-2011, 06:21:44
שלום רב.

במקום להגיד שאין מספיק פרטים, ולהוסיף הערות מתחכמות ומתנשאות שלא ממש מכבדות אתכם,
היה ממש מועיל אם הייתם אומרים איזה פרטים חסרים ומה יש להוסיף.
המטוס כרגע לא אצלי, אבל יש לכם דגם מדוייק ותמונה אותנטית, ונתון לגבי קוטר המנוע, עד כמה שזכרתי.

לגבי נסיון ההטסה שלי, הוא אמנם מסתכם בטיסני ניטרו, אבל אתה מוזמן לקבל בראש.

שוב, אשמח לתשובה עניינית ותודה מראש לעונים.

alexk
28-07-2011, 09:09:43
שלום רב

אשמח לקבל המלצה לסוללה תקציבית משתלמת, ומטען זול ומשתלם מהסיני, שיתאימו לטיסן הנ"ל. גם המלצה לפרופים תתקבל בברכה.
המנוע הוא 35 של טורניג'י.

תודה רבה לעונים.

אין דבר כזה סוללה תקציבית משתלמת... אתה אמור לקנות סוללה מתאימה לסטאפ שלך ולכלי ולא סוללה שאתה רוצה או תקציבית או משתלמת...
מטען זול ומשתלם מהסיני בבקשה :
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7028

לגבי הסטאפ, יש לי כזה כלי, לתשומת ליבך הוא שוקל למעלה מ1 קילו, ספק עם המנוע 35 שלך יאפשר לו לעשות 3D נורמלי.

אני הטסתי עם מנוע 4240 של טורניג'י וסוללות 4 תאים 2350, פרופים של 11X6 ו12X5.

אם אתה מתעקש להישאר עם המנוע שלך סוללת 2200של 3 תאים תהיה לך טובה.

מעבר לזה שדרגתי את הגלגלים לקוטר 10 ס"מ והדבר הזה נוחת וממריא בכל שטח אפשרי כולל דשא ושדות חיטה גזומים.

yanivjr
28-07-2011, 09:50:35
שלום אלכס.

ראשית, תודה רבה על התשובה המפורטת. טוב לדעת שהקהילה שלכם לא מורכבת רק מיפי נפש שזורקים אייקון ומשפט מתנשא שהתקבע אצלם בשלב האדיפלי,
וישנם גם אנשים רציניים עם הראש באדמה שנכונים לכוון ולעזור.

שנית, תודה על ההמלצה למטען, זה למעשה המטען שחשבתי לקנות לאחר שיטוט בינות המטענים של הסיני.

לגבי המנוע - זה הטיסן החשמלי הראשון שלנו, רכשנו אותו ביד2 מבחור שהשתמש ממש באותה סוללה עליה המלצת (2.2 3cell zippy)
לדבריו המנוע חזק ומאפשר לבצע 3D ללא בעייה, אבל לצערי עדיין לא יצא לי לבדוק זאת.
אנחנו כנראה ננסה להטיסו בסטאפ הזה, ונמשיך משם. אהבתי את הרעיון לגבי הגלגלים, תודה, ייושם.

בברכה
יניב