PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות אירוע אלקלעי בפתח

flatspin
02-08-2011, 19:25:24
אירוע הטיסנאות לזכרו של סא"ל עמי אלקלעי ז"ל יערך גם השנה, כמנהגנו מידי שנה, ביום שישי 16 בספטמבר הקרוב בבסיס חיל האויר רמת דוד.
למעוניינים להשתתף בתחרויות/מפגנים, נא עיינו היטב בתקנון התחרות ושימו לב במיוחד לקטעים המעניינים אותכם.
לצופים, הנכם מוזמנים לבוא, ליהנות ולעודד את המתחרים והמציגים לאורך כל האירוע.
מי שהיה כבר באירועים קודמים, יודע ומכיר איזו חוויה אדירה היא זו. למשתתפים/צופים חדשים, מזומנת חוויה בלתי רגילה. החל מתצוגה תחרותית של מכוניות שטח בשלט רחוק, תחרויות טיסנים ותצוגה אוירית ארוכה ורצופה במגוון טיסנים ומסוקים בביצועים שישאירו אתכם עם פיות פעורים.
הזמנות לאירוע יחולקו בחנויות הטיסנים ואצל מפיצים במנחתים. למועד תחילת חלוקת ההזמנות תהיה הודעה נפרדת.
ההזמנה היא למכונית על כל נוסעיה. עם זאת, על המוזמנים לשאת תעודת זהות, למקרה של בירור מכל סוג שעשוי להידרש.
בואו בהמוניכם (כמובן, מצוידים בהזמנות)
להתראות

ebay007
02-08-2011, 19:31:21
אפשר לשאול מה הכוונה ב"תצוגה תחרותית של מכוניות על שלט"?

sohos
02-08-2011, 20:36:12
החודש אין שישי במספרו 16 נראה שיש שיבוש בתאריך

T_A
02-08-2011, 21:01:06
פעם אחרונה ויחידה שהייתי באירוע אלקלעי הייתה לפני כ 8 שנים כחייל בבסיס הזה.
מאוד הייתי רוצה לבוא השנה לאחר שגיליתי את התחביב, מה גם שרגשות נוסטלגיה מביאות אותי לרצות לבקר שוב בבסיס.
אך איזה צער גדול לגלות שאני לא יהיה בארץ בתאריך הזה. :(

באסה!!

flatspin
02-08-2011, 21:35:04
החודש אין שישי במספרו 16 נראה שיש שיבוש בתאריך

אכן נפלה טעות בתאריך. צריך להיות יום שישי 16 בספטמבר
בינתיים הטעות תוקנה ברישום המקורי
תודה על הארה

flatspin
02-08-2011, 21:38:12
אפשר לשאול מה הכוונה ב"תצוגה תחרותית של מכוניות על שלט"?

אינני מפעיל מכוניות על שלט, לכן אינני יכול לפרט באופן הברור ביותר. בכל אופן הכוונה למספר מכוניות שטח שיתחרו ביניהן במסלול מושקע שיוסדר במקום. אם תרצה פרטים נוספים, נא התקשר לטיסן חיפה ושאל את אלכס או רמי.