PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! ספינר וצריכת זרם

sqrt18
03-08-2011, 08:00:07
יש לי yak55ak של hokusei ועליו מנוע scorpion 3020.
בפעם האחרונה שהטסתי, שמתי לב שיש רעשים מוזרים מהמנוע- כאילו שיש רעידות. אחרי שבדקתי הכל, כולל איזון של המדחף גיליתי שאם אני מסיר את הספינר הרעשים נעלמים.
אתמול החלפתי את המנוע ל- 3014 וכשבדקתי את צריכת הזרם של מדחפים שונים בדקתי שוב את נושא הספינר.
ללא הספינר, מדחף 13X6 צרך 41 אמפר, ועם תוספת ספינר הצריכה עלתה ל- 45 אמפר. בדקתי את זה פעמיים.
הספינר הוא מתוצרת hyperion כך שהוא אמור להיות יחסית איכותי.

אני לא יודע אם זו בעיה מוכרת או בעיה בספינר שלי- אבל בכל מקרה זה משהו שכדאי לשים אליו לב כי תוספת של 10% לצריכת הזרם זה המון ו- 45 אמפר יכולים לצלות לי את המנוע והבקר.

שי

adibenbasat
03-08-2011, 10:56:59
הספינרים של היפיריון מעולים, הכי טובים שיש (מהניסיון שלי), אם הספינר לא מאוזן זה די משונה, קודם כול תוודא ששמת אותו כראוי או אולי פגעת בו בטעות, שנית אולי המוצר באמת פגום..
הספינרים האלו ממש איכותיים ולי לא היו בעיות איתם, מאוזנים פרפקט, מה שאתה מתאר לא אמור לקרות איתם, תבדוק שוב ודווח:)

MDreamer
03-08-2011, 11:00:02
הספינרים של היפיריון מעולים, הכי טובים שיש (מהניסיון שלי), אם הספינר לא מאוזן זה די משונה, קודם כול תוודא ששמת אותו כראוי או אולי פגעת בו בטעות, שנית אולי המוצר באמת פגום..
הספינרים האלו ממש איכותיים ולי לא היו בעיות איתם, מאוזנים פרפקט, מה שאתה מתאר לא אמור לקרות איתם, תבדוק שוב ודווח:)

+1

שים תמונה של המצב.. ייתכן שעוד זוג עיניים יראה משהו חריג

shaharg
03-08-2011, 13:51:46
מסכים עם קודמי - אבל בלי קשר מאוד הגיוני שהזרם יעלה עם ספינר - הוספת משקל = הוספת עומס על המנוע => צריכת זרם גבוהה יותר - לא בטוח שברמה שאתה מתאר ( קרי 10% ) כי בהחלט יתכן שיש בעיה עם הספינר הספציפי , אבל יותר זרם הוא יצרוך בוודאות .

naty
04-08-2011, 23:30:06
מסכים עם קודמי - אבל בלי קשר מאוד הגיוני שהזרם יעלה עם ספינר - הוספת משקל = הוספת עומס על המנוע => צריכת זרם גבוהה יותר - לא בטוח שברמה שאתה מתאר ( קרי 10% ) כי בהחלט יתכן שיש בעיה עם הספינר הספציפי , אבל יותר זרם הוא יצרוך בוודאות .

כנראה בעית איזון

לספינר מאוזן אין מומנט אין דרך שהוא עושה והעבודה הנגדרשת אפסית
אם לא מאוזן אז מרכז הכובד נע יש הסעה של הספינר קרי נדרשת עבודה קרי הספק.

עכשיו תחליף לספינר אחר ובדוק שוב .