PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! בחירת שלט

daniellevy
14-08-2011, 13:57:17
שלום לכולם
עשיתי הפסקה קטנה בתחביב עקב אילוצים שונים ובכוונתי לחזור לתחביב.
אני רוצה לחזור לתחום בצורה יותר טובה ממה שנכנסתי עליו,כרגע ברשות טיסן axn ושלט פשוט של hobbyking.
את ה axn לא מיציתי ולכן אני רוצה לחזור להטיס אותו לפני שאני יעבור לטיסן יותר מתקדם, אך השלט עושה בעיות...
לכן ברצוני לקנות שלט יותר איכותי.

כפי שראיתי בפורום מוכרים\קונים בתת פורום -רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה ישנו אדם שמוכר שלט dx7 במחיר של 1000 ש"ח כולל 2 מקלטים האחד 7 ערוצים והשיני 5 ערוצים פול ריינ'ג
שאלתי היא כזאת
א. איך השלט- אמין,טוב,ישן\חדש.
ב. האם המחיר שהאדם מבקש סביר.
ג.האם שווה באמת לקנות אותו או שיש אלטרנטיבה יותר טובה.

תודה רבה ושבוע טוב דניאל

wind556
14-08-2011, 14:15:32
זה השלט הכי טוב שאני מכיר (ואני מכיר את כולם)
והמחיר מציאת המציאות, תחטוף את זה (בהנחה שהמכשיר תקין)
השלט הזה נחשב לאמין ביותר, שלי מתפקד בהצלחה רבה וללא אף כשל יותר מ4 שנים על מסוקים וטיסנים, כמו כן עברו דרכי המון מטיסים עם השלט הזה ומעולם לא נתקלתי בכשל כלשהו

guyst
14-08-2011, 14:26:21
מסכים עם עודד שזהו שלט מצויין, גם אני נהנתי ממנו במשך שנה.
אני שידרגתי לאורורה 9 שלדעתי זה הדור הבא ועם יתרונות רבים, בניהם פשטות התפעול וטלמטריה (אינדיקציה למצב הסוללה בין השאר).
תבדוק בשירשור הבא, ניתן לקנות אותו ב-1400 ש"ח עם מקלט 6 ערוצים, ואחריות!!

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?40875-Aurora-9

oz_adari
14-08-2011, 14:27:34
המחיר טוב מאוד, לגבי אמינות, יש על זה ויכוח, תחפש את המילים הבאות "ספקטרום" "DX7" "פוטאבה או ספקטרום"
ותגלה לבד.

היתרונות העיקרים של השלט הזה זה מלא סוגים של מקלטים, קטנים גדולים ובעיקר זולים, זה יתרון רציני.

בהצלחה.

ללו
14-08-2011, 14:37:19
במחיר הזה אתה יכול לקנות פוטאבה יד שניה,ואין מה להשוות ביניהם ושלא יספרו לך סיפורים,המקלטים בפוטאבה יותר יקרים אבל שווה כל שקל,זאת המלצתי,תעשה מה שכתבו מעליי תריץ חיפוש ותיראה שרשורים ארוכים על הנושא,בהצלחה

T_A
14-08-2011, 14:48:24
לא ניראה לי ראוי לתת חוות דעת על מכירת של מישהו מהפורום , אבל כיוון שכבר פתחת את זה:
1) שווה הרבה יותר כמו שגיא אמר לקנות A9 ב1400 ש"ח (יש מחירי כאסח בארץ עכשיו)
2) אני חושב שלפני איזה חודש+ מישהו פה פרסם שהוא רצה לקנות את השלט הזה אבל בסוף לא קנה (הוא לא פירט אבל אפשר היה להבין שמשהו חשוד)

אייל שפירא
14-08-2011, 15:00:49
עדיף אורורה חדש על פני DX7 חדש, וברור שעדיף פי כמה על DX7 משומש.
ירידת המחירים המפתיעה הזו היא זכות שנפלה בחלקם של מי שמתחילים עכשיו, המחיר ששילמנו לפני קצת יותר מחצי שנה היו גבוהים כמעט ב1000 שקל.

ללו
14-08-2011, 15:56:45
עדיף אורורה חדש על פני DX7 חדש, וברור שעדיף פי כמה על DX7 משומש.
ירידת המחירים המפתיעה הזו היא זכות שנפלה בחלקם של מי שמתחילים עכשיו, המחיר ששילמנו לפני קצת יותר מחצי שנה היו גבוהים כמעט ב1000 שקל.+1

daniellevy
14-08-2011, 16:30:52
הבעיה שלי עם אורורה היא שהמקלטים נורא יקרים לעומת המקלטים של ספקטרום.
מאיפה אתם קונים את המקלטים מהארץ\מחול?,כמה זה עלוה לכם?, אני מדבר על מקלט של שישה ערוצים, אני בשלב זה לא צריך יותר.
החנות שמוכרת ב -1600 מוכרת עם מקלט 9 ערוצים שזה משהו שלא נחוץ לי בתור מתחיל, ישנה אפשרות להחליף את המקלט לשישה ערוצים בתמורה להנחה במחיר?
יש לי עוד שאלה כנראה נובעת מזה שלא התעסקתי עם התחום הרבה זמן האם כל מקלט של hitec יכול להתאים לאורורה או יש מקלטים מסוימים?
תודה רבה על העזרה דניאל.

T_A
14-08-2011, 16:45:35
בחו"ל קונים 3 מקלטים של 6 ב120$כולל משלוח (40$ למקלט)

אייל שפירא
14-08-2011, 16:50:18
לספקטרום יש מגוון עצום של מקלטים במחירים מגוחכים. הטווח שלהם לא עצום והם מתאימים לדעתי בעיקר למי שבונה בעצמו או מטיס הרבה טיסנים קטנים במרחק קטן

לאורורה יש מקלטים מעט יקרים יותר, אבל הם כוללים טלמטריה על מצב הסוללה והם מה שנקרא "טווח מלא" כך שהרבה לפני שתאבד קליטה כבר לא תוכל לראות את הטיסן שלך

המחיר הוא חיסרון בטווח הקצר אבל תוספת הטלמטריה מבטיחה לך הרבה יותר זמן באויר בלי ניחושים על מצב הסוללה.

Gil
14-08-2011, 19:26:44
+1 לכיוון ה - Aurora 9

יש לי אותו שנה ואני מאד מרוצה ממנו

wind556
14-08-2011, 20:25:02
לספקטרום יש מגוון עצום של מקלטים במחירים מגוחכים. הטווח שלהם לא עצום והם מתאימים לדעתי בעיקר למי שבונה בעצמו או מטיס הרבה טיסנים קטנים במרחק קטן

לאורורה יש מקלטים מעט יקרים יותר, אבל הם כוללים טלמטריה על מצב הסוללה והם מה שנקרא "טווח מלא" כך שהרבה לפני שתאבד קליטה כבר לא תוכל לראות את הטיסן שלך

המחיר הוא חיסרון בטווח הקצר אבל תוספת הטלמטריה מבטיחה לך הרבה יותר זמן באויר בלי ניחושים על מצב הסוללה.

ידידי היקר, כאן אני חולק עליך:
המקלט 6100 הפופולארי (ויש הטוענים שזה חיקוי) עולה 4$ ובדקתי לו טווח של כמעט קילומטר בלי לגמגם בכלל
את הדאון היקר שלי, הבולרו, אני מטיס עם 6200 שעולה היום כולל משלוחים 44$, ותאמין לי שאם הייתי מרגיש "איום" הכי קטן לאמינות המשדר והמקלט, הייתי מחליף. הטיסן הזה שווה יותר מ10 משדרים יקרים.
הבולרו טס בעננים, ובמרחקים שבהם רואים 2.30 מטר כנקודה לא ברורה, וכנ"ל גם הפאסר. גובה ומרחק ללא כל הגבלה מטעם הציוד.

אם היום הייתי שוקל לשדרג ציוד לטובת טלמטריה למשל, הייתי הולך על DX8 ולא על אורורה (בלי כל קשר למחיר).
לסיכום, על פי דעתי גם מול האורורה (המשובח- להבדיל מפוטאבה המעצבן), הDX7 נמצא אצלי בעדיפות

guyst
14-08-2011, 21:05:33
אני בכלל לא מבין איך אפשר להשוות יד שניה לחדש + אחריות בהפרש ככ קטן...
המחירים של המקלטים דומים ואפילו זולים לטובת האורורה.
טלמטריה זה אחד הדברים היותר נוחים אם לא הכרחיים. במקום לשים טיימרים שונים לכל טיסן שהזמן גם משתנה בהתאם לאופי הטיסה, להיות טרוד לגבי הסוללה (יכולה לתת אינדיקציה לתקלות), אתה מקבל טלמטריה עם כל מקלט באותו מחיר.
תחזיק את שניהם ביד ותחליט בעצמך מה יותר נוח ובאיזה תפריט קל יותר לדפדף.

לדעתי - No Brainer!

daniellevy
15-08-2011, 20:21:31
ערב טוב
הקשבתי לעצותיכם ואכן קנייתי היום את ה aurora 9.
הבנתי שישנה אפשרות לעדכן את התוכנה של השלט,מישהו יכול להסביר לי בקשה איך זה מתבצע?
תודה וערב טוב דניאל.

Gil
15-08-2011, 20:27:09
תתחדש,

שדרוג התוכנה נעשה ע"י רכיב מקשר בין המחשב לשלט שנקרא HPP-22 רכיב לא יקר 25$ ומומלץ מאד לכל מיני עדכונים.

http://www.youtube.com/watch?v=re0NF5Z-YD0

תהנה מהמוזיקה :p

guyst
15-08-2011, 23:03:05
תתחדש!