PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיסן חשמלי כמה שאלות

liran4440
14-08-2011, 18:08:06
יש לי טיסן חשמלי מי סוג joker 3d epp
רציתי לדעת העם בתור מטיס מתחיל
הטיסן זה מתאים לי

Flying_student
14-08-2011, 18:35:24
במידה ומדובר בנ"ל:

http://www.youtube.com/watch?v=r7Ac2OEw-V8

אז לא מתאים בעליל. לא מדובר בטיסן כנף עילית, נראה גם כאילו יש לו פרופיל סימטרי בכנף. אין לו שום דיהדרל (זוית בכנפיים שעוזרת לייצב את הטיסן כאשר אינו מאוזן) - ולפי התמונה שם יהיה קל יותר להטיס אותו הפוך...
מדובר בטיסן למטיסים מתקדמים.

בהצלחה

אייל שפירא
14-08-2011, 19:35:48
בהחלט לא מתאים למתחילים.

אתה צריך טיסן מקטגוריה שנקראת "טריינר", שזה על פי רוב טיסן עם מוטת כנף של לא פחות ממטר וחצי, כנף עילית ושלושה גלגלים עם גלגל בחרטום (לא בזנב), או דאון חשמלי בדומה לBixler או AXN או EasyStar ללא גלגלים.

הטיסן

haimgil
14-08-2011, 19:45:22
למעשה אפשר להתחיל ללמוד על כל טיסן,וזה תלוי ברמת הקליטה והקורדינציה בידים.השאלה כמה זמן ייקח לך לילמוד להטיס ,להמריא ולנחות וכמה פעמים הוא ישבר וכמה פעמים ייקח לך להבין שאולי היית צריך להתחיל עם טיסן למתחילים.הכל אפשרי.

wind556
14-08-2011, 20:26:31
התשובה היא בפירוש לא

Flying_student
14-08-2011, 20:30:02
למעשה אפשר להתחיל ללמוד על כל טיסן,וזה תלוי ברמת הקליטה והקורדינציה בידים.השאלה כמה זמן ייקח לך לילמוד להטיס ,להמריא ולנחות וכמה פעמים הוא ישבר וכמה פעמים ייקח לך להבין שאולי היית צריך להתחיל עם טיסן למתחילים.הכל אפשרי.

חיים, ברור שהכל אפשרי... אני מזמין אותך לבחון את זה בלתת לי סיבוב על הפאנג'ט שלך - אני אהיה לארג' ואשים ערבון של 100 שקל.

הכל כמובן בהומור (אלא אם תסכים :eek:)

royby12
14-08-2011, 23:26:56
אכן אפשר להתחיל ללמוד עם כל טיסן...
השאלה כמה כסף מיותר יש לך...
אני אעיד על עצמי שהתחלתי עם טיסן 3D ולפניו היה לי EDF (שלא שרד)
אבל בסוף נפל האסימון
צריך להתחיל עם טריינר!!!
בהצלחה...:)

liran4440
15-08-2011, 09:26:09
תודה על תגובה אז מה שהיבנתי בגדול צריך להתחיל עם טרנר אני מקווה לא הרסק אותו אני יקח סיכון למרות שאינ מתחיל
יש לי קליטה מהירה אז לא ניראה לי שהיה בעיה למרות שהטיסן יש לו מנוע חייה ומהיר מאוד ניסתדר שוב תודה על היעוץ

AmitB
15-08-2011, 09:44:22
תודה על תגובה אז מה שהיבנתי בגדול צריך להתחיל עם טרנר אני מקווה לא הרסק אותו אני יקח סיכון למרות שאינ מתחיל
יש לי קליטה מהירה אז לא ניראה לי שהיה בעיה למרות שהטיסן יש לו מנוע חייה ומהיר מאוד ניסתדר שוב תודה על היעוץ
בהצלחה... יהיו תמונות של "לפני" ו"אחרי"? :)

alon.chteyn
15-08-2011, 10:11:17
אני מקוה בשבילך שלא אבל אני חייב להביא את המשפט הבא:
Another one bites the dust

בהצלחה!
אגב, אני גם לא התחלתי עם טריינר אלא עם דאון צוקים (50 שקל) שבניתי לעצמי כך שלא היה לי נורא לרסק אותו

אייל שפירא
15-08-2011, 14:26:29
בקיצור אם לסכם את השירשור הזה:

- הטיסן הזה מתאים למתחילים?
- לא
- לא
- לא בדיוק
- ממש לא
- לא בדיוק אבל לא
- תודה הבנתי אני אתחיל איתו בכל זאת

תענוג לעזור למתחילים.

Flying_student
15-08-2011, 16:07:55
בקיצור אם לסכם את השירשור הזה:

- הטיסן הזה מתאים למתחילים?
- לא
- לא
- לא בדיוק
- ממש לא
- לא בדיוק אבל לא
- תודה הבנתי אני אתחיל איתו בכל זאת

תענוג לעזור למתחילים.

אייל, מה אתה רוצה?? יש לו קליטה מהירה. כנראה שאחרי הטוטאל לוס הראשון הוא יקנה משהוא יותר מתאים.

ועכשיו ברצינות. לא מאוחר מידי לאכסן את הטיסן, להתחיל עם משהו נורמלי ולהוציא אותו מהמחסן ביום הנכון.

בכל מקרה, בהצלחה. (זה לא בשמיים)

אייל שפירא
15-08-2011, 17:23:58
אני תוהה איפה כל אלה שמתעצבנים כשהוותיקים מאבדים סבלנות אחרי כמה מקרים מהסוג הזה.

רוצים לעזור למתחילים? הנה מתחיל קלאסי, אחד שמתעקש לקלקל לעצמו וחושב שהוא יודע יותר מכולם, בדיוק מי שצריך הכי הרבה עזרה.

"היו אתם השינוי שאתם רוצים להיות בעולם..." (מ.ג.)

Shlomi4046
15-08-2011, 19:31:25
אני תוהה איפה כל אלה שמתעצבנים כשהוותיקים מאבדים סבלנות אחרי כמה מקרים מהסוג הזה.

רוצים לעזור למתחילים? הנה מתחיל קלאסי, אחד שמתעקש לקלקל לעצמו וחושב שהוא יודע יותר מכולם, בדיוק מי שצריך הכי הרבה עזרה.

"היו אתם השינוי שאתם רוצים להיות בעולם..." (מ.ג.)

אייל במידה והתכוונת אליי
אז ישר כוח על העזרה בפוסט הנ"ל אני בטוח שיש מתחילים שכן יקחו את ההמלצות הללו ויעשו איתם משהו טוב יותר
לא כולם יודעים לקחת עצה טובה לפחות הוא יודע שבפעם הבאה שהוא יפתח שירשור ספק אם משהו יעזור לו או למשהו יהיה חשק להתאמץ....
:)

אייל שפירא
15-08-2011, 19:45:09
שלומי ידידי
דבר ראשון לא אליך אישית התכוונתי :)
דבר שני הכוונה שלי היתה להדגיש איך מתחיל הלופ הזה - מגישים עזרה בסבלנות אפילו למי שלא מספק לינקים או מתבטא בשפה ברורה ומשקיעים בניסוח התורה כולה על רגל אחת ומקבלים יחס מזלזל (זילזול בתוכן לא באנשים), ואז בפעם הבאה שזה קורה קצת פחות עוזרים בקצת פחות סבלנות ומבקשים יותר פרטים ולינקים ברורים ושוב כותבים הכל מהתחלה, ואז בפעם הבאה כבר קצת פחות מתחשק לכתוב הכל שוב, ובהדרגה הסובלנות הופכת ל"דחילאק!" ומתחילים לפרוק את התיסכול על המסכן העילג התורן, מתפוצץ הויכוח הקבוע על היחס שמקבלים המתחילים ושוב חוזרים לתחילת הלופ.

מקווה שהפרוייקט שהצטרפת אליו יוכל לקצר מעט את ההקלדות הסיזיפיות ויחסוך מהמתחילים הבאים את תפקיד השעיר לעזאזל...

Shlomi4046
15-08-2011, 19:48:49
:cool:אני מאמין שהפרויקט אכן ישנה משהו בגלל זה הצטרפתי

liran4440
17-08-2011, 14:17:32
כמו כן בסוף לא היקך את הסיכון כמובן ביגלל שאני לא יודע להטיס ראיתי גם שזה לא קל כמו שניראה מניסיון הטסה של טיסן טרנר מנוע ניטרו זה מאוד קשה אני בתור מתחיל ולמי שרואה מודעה להקשיב לחברה בפורום למה שהם אומרים כי זה לא קל ביכלל להטיס מי ניסיון אחד של הטסה