PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! המלצה לטיסן

noam745
15-08-2011, 12:53:27
אני צריך המלצה לטיסן ראשון שיהיה לי קל ללמוד איתו וחשוב שיהיה זול, אשמח אם תביאו לי לינק לחנות שמוכרת אותו באזור המרכז
תקציב: 1000 שקל

Shlomi4046
15-08-2011, 13:08:10
חבר יקר

נא השתדל לקרוא היטב את המדריך הנעוץ בפורום
ואז אנחנו נשתדל לעזור לך בבחירת טיסן מתאים

בהצלחה

noam745
15-08-2011, 13:10:14
חבר יקר

נא השתדל לקרוא היטב את המדריך הנעוץ בפורום
ואז אנחנו נשתדל לעזור לך בבחירת טיסן מתאים

בהצלחה
קראתי

Shlomi4046
15-08-2011, 13:46:32
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?19912
בבקשה

אני ממליץ לך על AXN כטיסן ראשון למתחיל ...
כמובן שתצטרך שלט ועוד כמה עזרים כדי לעלות לאוויר

במידה ויש לך יכולת להזמין מחו"ל , כלומר כרטיס אשראי ואתה מעל גיל 18 אזי הנעוץ שצירפתי מכיל את המידע הדרוש
כולל חנויות שם תוכל למצוא בין היתר שלט למתחילים + טיסן AXN שדברתי עליו וכן תוכל להתייעץ איתנו במהלך הרכישה

במידה ולא גש לחנות הקרובה ביותר אלייך ותבקש ייעוץ

ושוב בהצלחה:)

noam745
15-08-2011, 14:01:34
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?19912
בבקשה

אני ממליץ לך על AXN כטיסן ראשון למתחיל ...
כמובן שתצטרך שלט ועוד כמה עזרים כדי לעלות לאוויר

במידה ויש לך יכולת להזמין מחו"ל , כלומר כרטיס אשראי ואתה מעל גיל 18 אזי הנעוץ שצירפתי מכיל את המידע הדרוש
כולל חנויות שם תוכל למצוא בין היתר שלט למתחילים + טיסן AXN שדברתי עליו וכן תוכל להתייעץ איתנו במהלך הרכישה

במידה ולא גש לחנות הקרובה ביותר אלייך ותבקש ייעוץ

ושוב בהצלחה:) אין אפשרות להזמין ואני מעדיף לקנות קרוב לבית שאני יוכל ללכת לחנות אם תהיה לי בעיה

wind556
15-08-2011, 18:43:56
ההמלצה על AXN באה ממניעים היסטוריים שכבר לא קיימים היום (פעם לא היה ביקסלר, והאיזיסטאר היה יקר ובלי מאזנות)
הטיסן המומלץ היום זה BIXLER , והוא טוב פי כמה מהAXN ועולה בערך אותו דבר.
למיטב ידיעתי לא מוכרים אותו בארץ , והמחיר שלו נמוך. אתה תקבל עודף מ500 שקל

yonatanyae
15-08-2011, 20:20:41
תקנה בננה או ברנש
טריינרים טובים להתחלה, הבננה לא מיקצועית ודי גרוע אבל סלחנית מאוד ופשוטה להכנה, הברנש הרבה יותר טוב לטיסה אבל מתוטסבך יותר אבל מספיק סלחן וקל למתחיל.

אייל שפירא
15-08-2011, 20:31:20
אני צריך המלצה לטיסן ראשון שיהיה לי קל ללמוד איתו וחשוב שיהיה זול, אשמח אם תביאו לי לינק לחנות שמוכרת אותו באזור המרכז
תקציב: 1000 שקל

שלום נועם (נעם?)

אתה צריך דברים נוספים מלבד טיסן כדי שתוכל לעלות לאויר.

האם יש לך שלט? האם יש לך ציוד נוסף כמו סוללות או מטען?

במידה ולא אתה צריך לקחת בחשבון שהעלות של כל הציוד בארץ תהיה גבוהה מ1000 שקל, כל עוד תקנה טיסן מתאים וציוד איכותי.

אני ממליץ לך לפתוח חשבון PayPal ולבצע את הרכישות בהוביקינג כמו כולנו.
החנות מאוד אמינה והמחירים של הציוד יאפשרו לך לקנות כל מה שאתה צריך בלי לחרוג כמעט מהסכום שהקצבת.

כפי שכבר נאמר מספר רב של פעמים - הטריינר המוצלח ביותר ביחס לעלותו הוא הBixler, והשלט הזול ביותר שראוי להטיס איתו הוא הTURNIGY 9X.
אם תרצה עזרה נוספת ברשימת הלינקים לרכישה והסברים לגבי הזמנות מחו"ל כמו חוקי המכס וכדומה - חזור לכאן אחרי שפתחת חשבון PayPal ותקבל את כל העזרה האפשרית.

בהצלחה.