PDA

צפייה בגרסה מלאה : כתבה על המפגן למען רון ארד

alonj
03-08-2008, 08:17:16
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3576765,00.html

באופן נורא סימבולי, דווקא הפנטום עם התמונה של רון התרסק מעט אחרי ההמראה.
עצוב...

מעבר לזה, היה מפגן יפהפה.

עמיתפורת
03-08-2008, 08:36:18
אלון
מיפגן לכבוד מה?
זיקוקין? מחיאות כפיים? המוזיקה לכבוד מה? מי? לכבוד זה שהוא לא פה? זה שהזניחו אותו?

עם כל הכבוד אני חושב שזה מאוד מיותר ולא במקום - מיפגן במלאות 22 שנים לנופלו של ארד.
מה יהיה עם שליט?
נעשה מסיבת מטורפת לכבוד החטיפה?
אגב אלה היו גם התגובות בתחתית העמוד של ynet ולא ממני אלא מאנשים אחרים..

אופיר נחום
03-08-2008, 09:01:49
אלון
מיפגן לכבוד מה?
זיקוקין? מחיאות כפיים? המוזיקה לכבוד מה? מי? לכבוד זה שהוא לא פה? זה שהזניחו אותו?

עם כל הכבוד אני חושב שזה מאוד מיותר ולא במקום - מיפגן במלאות 22 שנים לנופלו של ארד.
מה יהיה עם שליט?

מסכים עם כל מילה.

alonj
03-08-2008, 11:24:40
אלון
מיפגן לכבוד מה?

מה יהיה עם שליט?

עמית,
לא כאן המקום להיכנס לפולמוס לגבי הצדקה של סוג הפעילות המסוימת לציון האירוע. השרשור שלי התייחס למפגן עצמו, נקודה.
יש יותר מדי דברים טעונים וברור שרק העלאת הנושא יעלה מן האוב את כל הצרות - למה הזניחו (לא רק הקברניטים, אלא גם אלו שחרטו על דגלם לדאוג להשבתו), למה רק עבורו, מה קרה למשל לנעדרי סולטן-יעקב ולגיא חבר, ועוד הרבה הרבה פצעים פתוחים שיש לנו.
מי שאירגן את המפגן היה תלמיד של בתיה ארד ז"ל והרגיש צורך אישי להעלות את הנושא בחזרה למודעות. האם זו הדרך האולטימיטיבית? ייתכן שלא, אולם כל ההפגנות והעצרות העצובות ללא שירים ורעש לא הועילו עד היום, אז מי אנחנו שנשפוט את דרכו של אדם להביע את הזדהותו?

ולגבי התגובות ב-ynet, אוי לנו אם נביא סימוכין לדעתנו לפי ה"טוקבקים" באינטרנט. ראה לדוגמא את מגיב מס' 2 (אוויל משריש, אין מילה אחרת) ותבין.

szgal
03-08-2008, 13:14:52
של מי הקוברה המדהימה הזאת ???

עמיתפורת
03-08-2008, 13:37:50
מצטער אבל לא הבנתי אותך אלון...
מה קשור למארגן, לאמא של... ולמהות המיפגן הזה?

guyro
03-08-2008, 13:58:16
עמית היקר,

אני לא מכיר אותך אישית , אבל תגובותיך פשוט חסרות טעם ולא לעניין
מטרת הפורום היא לקדם את התחביב שלנו וכך לא עושים זאת.

האירוע אתמול הראה את הצד ההומני והיפה של האנשים בתחביב וחשף אותו יותר לקהל הרחב
אין פסול בכך, חבל שבמקום לפרגן אתה פוסל.

גיא

עמיתפורת
03-08-2008, 14:05:24
גיא
אתה טועה - אני מפרגן לכל אירוע טיסנאות - הוא חשוב חושף ומגבש את החברים.
לעשות אירוע עם טיסות לילה וזיקוקין "לכבוד" חייל שבוי זאת בעיה מבחינתי.
זו דעתי ולא תמיד חייבים להסתכל על זה במבט חסר טעם.

אני בטוח שהאירוע היה למופת ומעניין ופורה וכולם נהנו אבל להנות בזמן שהוא ושליט בשבי כשסימן האירוע זה רון ארד זו בעיה לפי ראות עיניי.

נאור
03-08-2008, 14:06:56
ציטוט תגובה מ ynet
33. לכל הקשקשנים - באשר הם תגובה 2 ו12 בפרט

מאיפה זה בא לכם?
איפה הפרגון ?
מדובר ביוזמה פרטית ראויה להערכה.
במקום לחפש מה לא בסדר ומה אפשר היה לעשות למען כל הרוג או כל נרצח
הבמה עומדת לרשתוכם אז אם יש לכם אמירה על מוות בשל רשלנות ממסד או כל דבר אחר אתם יותר ממוזמנים לעשות משהו. הבקרות לא במקום
אני במקומכם הייתי מתביישת

לתגובה 2 ו 12
לפעמים אם אין לכם משהו טוב להגיד עדיף לשתוק .

alonj
03-08-2008, 14:34:32
של מי הקוברה המדהימה הזאת ???

הוא שייך לבחור בשם דני גולן ממועדון הסקייל הישראלי.
קבל קישור : http://www.scalerc-il.com/scalercforum/forum_posts.asp?TID=314&KW=%F7%E5%E1%F8%E4

עמיתפורת
03-08-2008, 14:38:23
מסוק מדהים והדגמה מדהימה לפי הסרטון..
הסקיילים האלה זה משהו.

אבי סירוטה
03-08-2008, 23:37:39
חברים,
אינני שותף לדעתו של עמית אבל מכבד את דעתו. בסיכומו של דבר, בין אם בעד או נגד האירוע, חובה עלינו כעם להמשיך ולהזכיר בכל הזדמנות ובכל אפשרות את חיילי צה"ל הנעדרים והשבויים.
נדמה כי רון ארד הפך להיות סמל לנעדרים ולשבויים באשר הם. סמל למאבק היומיומי של משפחות החיילים הנעדרים ואלו שמקום קבורתם לא נודע. אם בעד או נגד האירוע, טוב שהנושא כולו ממשיך להדהד בינינו ובתקשורת ובל נשכח כי החשוב באמת הוא החיילים עצמם ומשפחותיהם.

כמי שלקח חלק בטיסת ומצגת הקוברה אני יכול להעיד כי הרגישות למעמד ונושא האירוע עמדה בראש סדר העדיפויות. די לומר כי רק על קטע שחזור חילוץ הטייס שהיה בצוות המטוס עם רון ארד נערכו בינינו לא מעט דילמות וויכוחים. הוחלט לבצע את השחזור כדי להזכיר ולא לשכח.

ליאור זהבי
04-08-2008, 02:15:08
מסכים עם כל מילה.

גם אני מסכים עם כל מילה.

מפגני טיסנאות באשר הם הינם ברכה לקידום ההובי, אני הראשון שיציין זאת - אך במקרה הזה הנושא עליו התבסס המפגן לכאורה הוא עצוב מאוד וכואב מאוד, והשילוב שלו עם מוזיקה רועשת, צרחות של צחוק והנאה, מחיאות כפיים וזיקוקי דינור אינו רק לא ברור לי, אלא אף חורה לי.

לעיתים נדמה לו זו היתה רק סיבה למשוך קהל ו\או סיקור תקשורתי לאירוע שהיה מתקיים כך או כך באותו פורמט.

איש איש בדרכו יחיה.