PDA

צפייה בגרסה מלאה : חבילה שלא מגיעה.

guylihi
22-12-2008, 20:00:50
היי הזמנתי מRANGEVIDEO חבילה קטנה של קיט מתקן למצלמה מיקרופון וכבלים חבילה ממש קטנה, תאריך ההזמנה 14/11 תאריך שVOVA שלח את זה לUSPS 15/11 יום אחרי...! באתר של USPS רושמים לי שהחבילה התקבלה ב15/11 וזהו לא איפה היא וכוי.. החבילה פשוט לא מגיעה עבר מעל חודש ו.. עכשיו השאלה שלי היא אם VOVA מקבל אותה חזרה איך אני יודע שהוא יודיע לי? הוא יכול לשמור אותה לעצמו לא? כי חשבתי להזמין את אותה חבילה שוב ואם הראשונה תגיע נמכור את החלקים ואם תחזור לVOVA ניקח זיקוי לקניה הבאה... ובגלל זה אני שואל אם בכלל הוא יודיע או בכלל יכול להיות מצב שהחבילה לא תגיע לא אליו ולא אלי פשוט נעלמה...
תודה למי שעוזר,
גיא.

נאור
22-12-2008, 20:22:35
לדעתי אין סיכוי שהיא נעלמה
לך לדואר עם המספר
אם אין להם נתונים על החבילה
שלח ל VOVA מייל, כתוב לו מה שאמרו לך בדואר

guylihi
22-12-2008, 20:28:01
בדואר המקומי מאיפה שאני מקבל בדרך כלל דואר רשום או לסניף דואר המרכזי של העיר שלי?

נאור
22-12-2008, 20:46:19
לסניף שלך
הם בודקים במחשב

leetal
22-12-2008, 20:55:22
חודש זה זמן אופטימי לקבל חבילה מארה"ב,הדואר בארץ הוא שעון שויצרי יחסית לדואר בארה"ב-היא בטח תגיע בין בימים הקרובים ועד חודש מעכשיו.אין לך מה לדאוג החבילה תגיע בודאות כי זה דואר רשום.

liran
22-12-2008, 20:59:47
חודש זה זמן אופטימי לקבל חבילה מארה"ב,הדואר בארץ הוא שעון שויצרי יחסית לדואר בארה"ב-היא בטח תגיע בין בימים הקרובים ועד חודש מעכשיו.אין לך מה לדאוג החבילה תגיע בודאות כי זה דואר רשום.

אני לא הייתי מהמר על ה"בודאות"...מנסיון...יש סוללה למשדר שהזמנתי בתחילת אוגוסט מחנות בארה"ב והיא עושה דרכה לארץ כנראה על גמלים...חברת האשראי כבר זיכתה אותי מזמן על העיסקה, אבל מה שיפה זה שהחנות עדיין לא התייאשה...היא עדיין מנסה לשכנע את paypal שקיבלתי את הסחורה :D

guylihi
22-12-2008, 21:03:31
כל פעם אני מחכה עוד יום ועוד יום ובנתיים אחרים מקבלים אחרי ימים אחדים ועבר יותר מחודש
נראה לי אני יעשה כמו שנאור אמר ילך לסניף דואר מקומי ישאל אם יהיה להם מידע איפה היא ונוכל לקדם את המשלוח נעשה אם לא אני יזמין ושהיא תגיע אני ימכור או אם היא תגיע לארצות הברית ניקח זיקוי ונקנה משהו אחר...

toto
22-12-2008, 21:32:54
הסינים וההונג קונגים לא רואים ממטר את שאר העולם... הזמנתי משהו מאינפיניטי הובי, אחרי שעה, כבר קיבלתי מספר מעקב עם דיווח שנשלחה החבילה.גם DX וגם יונייטד הובי מצויינים

העולם המערבי נרדם בזמן שהמזרחי עקף אותו בסיבוב..

leetal
22-12-2008, 21:50:06
כל פעם אני מחכה עוד יום ועוד יום ובנתיים אחרים מקבלים אחרי ימים אחדים ועבר יותר מחודש
נראה לי אני יעשה כמו שנאור אמר ילך לסניף דואר מקומי ישאל אם יהיה להם מידע איפה היא ונוכל לקדם את המשלוח נעשה אם לא אני יזמין ושהיא תגיע אני ימכור או אם היא תגיע לארצות הברית ניקח זיקוי ונקנה משהו אחר...

אם תזמין עוד חבילה גם לה תחכה כמה שבועות/חושדים.
תנסה למצוא ציוד דומה מאיזו חנות מהוג קונג

guylihi
22-12-2008, 22:04:27
לא חייב... יש כאלה שקיבלו אחרי 4 ימים או אחרי שבועיים חבילות הרבה יותר גדולות משלי..
לא יודע מה להגיד נברר מחר בדואר ונראה מה יהיה אני ידווח..

guylihi
23-12-2008, 17:40:04
הייתי היום בדואר חיפשה במחשב ופשוט אין פרטים על החבילה!
יש מצב שהיא עדין בארצות הברים בכלל??

leetal
23-12-2008, 17:50:37
כן
אם לא היו חיים יהודים בארה"ב אז האמריקאים היו עדין רוכבים על סוסים ויורים אחד על השני בברים:D

נח נח
23-12-2008, 17:52:49
מייל לחברה בדחיפות

nehorayos
23-12-2008, 17:53:24
אני עדיין נמצא במקרה דומה לצערי.. הזמנתי מהסינים מטען B6 הגיע לארץ והטמבלים בסניף הדואר החזירו את זה להונג קונג... :confused: בדואר אמרו שהם מצטערים מאוד ושאין מה לעשות והם לא יודעים למה זה קרה, מבולבלים ??? גם אני ! (החבילה כבר נשלחה חזרה להונג קונג - HOBBYCITY).
אני מתכתב מידי פעם עם הסינים אבל בינתיים אין חבילה:(:(:(

מקווה שהחבילה שלך עדיין בארץ

מישהו יודע נתקל במקרה דומה? יש מצב לקבל את הכסף חזרה ? 80 $... אגב, שלמתי ב-PAYPAL

תודה וחג שמח :D

guylihi
23-12-2008, 18:01:16
לי אף אחד גם לא מתנצל אין עם מי לדבר חבילה קטנה בלי מעקב

guylihi
25-12-2008, 10:02:40
תגובת USPS

Subject
Hello Hamanti package last month and a half, almost Evirrate e of Israel have...

Discussion Thread
Response (Martha M) 12/24/2008 04:54 PM
Dear GUY AZULAY,

Thank you for contacting us about the status of your item, LJ322303472US.

I apologize, that First Class Mail International and Priority Mail International flat rate envelope items do not offer tracking or tracing as part of the service. For this reason, the members of the Universal Postal Union have agreed that accepting or processing inquiries for First Class Mail International and Priority Mail International flat rate envelope items are not mandatory.

Accordingly, the United States Postal Service does not accept inquiries on First Class Mail International items and Priority Mail International flat rate envelope items. We appreciate your notifying us of the possible delay or loss of the item you mailed. Please accept our apology for the possible delay or loss of this item and the inconvenience this matter has caused you

If I can be of assistance to you in the future, please don't hesitate to contact me.

Thank you for choosing the United States Postal Service®.

Regards,

Martha M

נאור
25-12-2008, 12:04:42
אתה צריך לשלוח מייל ל VOVA
לא ל USPS