PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! עזרה -החלפה של סרבו מודבק

eitanbin
01-10-2011, 07:32:57
היי
יש לי bixler שנקנה ARF אתמול הטסתי הכל היה בסדר, היום בבדיקה שלפני המראה הסרבו של הגה גובה לא עובד.
שבק חיים , הבעיה שלי עכשיו כיצד לפרק את הסרבו התקול וכיצד אפשר לשחחר אותו מהדבק שהסנים הדביקו
מבלי לפרק את הגוף, מה יכול להמיס את הדבק מבלי לפגוע ולהמיס את הגוף של הטיסן.

תודה איתן

MDreamer
01-10-2011, 09:28:11
באיזה דבק הוא הודבק?

eitanbin
01-10-2011, 10:36:44
באיזה דבק הוא הודבק?

הטיסן נקנה כמו שכתבתי ARF, נראה מהתבננות שלי על הסרבויים שעל הכנפיים שהדבק הוא CA
איתן

Boogle
01-10-2011, 11:08:00
לעבור סביב הסרוו צמוד אליו עם סכין תחביב או סכין יפני דק. ואז לדחוף אותו פנימה. רצוי להוציא את כל מה שאפשר אל מחוץ לגוףכדי שתהיה גישה למקם את הסרוו החדש במקום הקודם.
חשוב בסרוו החדש למרכז אותו ולהרכיב הזרוע שתהיה בניצב למוט הניהוג , לפני ההדבקה.
הדבקה בCA. אפשר להסתייע גם בדבק חם אבל הגישה קשה.
Sent from my A80KSC using Tapatalk.

MDreamer
01-10-2011, 11:33:20
אתה יכול גםם להשתמש בממיס דבק מהיר והרבה סבלנות. הבעיה שאם אתה משתמש בזה על קצף קשה לנקות את השאריות וההדבקה הבאה לא משהו כי האיזור מזדהם. אני ממליץ בעזרת סכין בזהירות

eitanbin
01-10-2011, 11:37:16
לעבור סביב הסרוו צמוד אליו עם סכין תחביב או סכין יפני דק. ואז לדחוף אותו פנימה. רצוי להוציא את כל מה שאפשר אל מחוץ לגוףכדי שתהיה גישה למקם את הסרוו החדש במקום הקודם.
חשוב בסרוו החדש למרכז אותו ולהרכיב הזרוע שתהיה בניצב למוט הניהוג , לפני ההדבקה.
הדבקה בCA. אפשר להסתייע גם בדבק חם אבל הגישה קשה.
Sent from my A80KSC using Tapatalk.

סליחה בוגל ,אבל לא מבין כיצד אתה מתכוון שאני מוציא את המנוע כתבתה "לדחוף את הסרבו פנימה," מה ,לחתוך את הגוף מבחוץ?

Boogle
01-10-2011, 11:44:45
נכון אתה צודק, אין גישה. רק להפעיל לחץ על הגוף באזור הסרוו ולעקור ממץקומו ע'י אחיזת הזרוע עם פלאייר. חשוב לנתק את מוט הניהוג מהזרוע.
אם לא הולך לא תהיה ברירה לנתח את הגוף, או מקומית סביב הסרוו או לפתוח את התפר שבתחתית הגוף החלפת סרוו הדבקת התפר

sent from my tab please excuse typo's

eitanbin
01-10-2011, 11:48:57
נכון אתה צודק, אין גישה. רק להפעיל לחץ על הגוף באזור הסרוו ולעקור ממץקומו ע'י אחיזת הזרוע עם פלאייר. חשוב לנתק את מוט הניהוג מהזרוע.
אם לא הולך לא תהיה ברירה לנתח את הגוף, או מקומית סביב הסרוו או לפתוח את התפר שבתחתית הגוף החלפת סרוו הדבקת התפר

sent from my tab please excuse typo's

בלאגן...אין איזה ממיס CA שלא תוקף את הEPO

אננס
01-10-2011, 13:09:40
לא מזמן גם אני החלפתי את הסרבו של הגה הגובה בביקסלר, פשוט חתכתי עם סכין יפני מבחוץ מסביב לסרבו (את הריבוע שהסרבו מודבק אליו) , את הסרבו החדש חיברתי עם מלבן פוליגל מבפנים - הסרבו בדיוק באותו מקום רק החיזוק שלו מגיע כעת מבפנים.
אם אתה מצליח לנתק את ריבוע ה EPP מהסרבו הישן בצורה שלמה (אני לא הצלחתי) אתה יכול להדביק אותו מבחוץ לצורך יופי אבל על תסמוך עליו כחיזוק לסרבו.

באותה הזדמנות תבדוק את הפוש-רוד, האם הוא זז חלק בצינורית אצלי הוא זז ממש קשה אז הוספתי WD40 פנימה והוא השתחרר.

eitanbin
01-10-2011, 13:27:40
אני עושה בדיוק כמו שכתבתה ובאותו צורה כמו שבוגל הציע.

איך אני ממרכז את הסרבו החדש ללא סרבו טסטר.

אייל שפירא
01-10-2011, 13:34:02
עם השלט, לפני שאתה נועל את הזרוע שלו עם הבורג. אחרי שתנעל אותה תמיד תוכל לדעת שהיא ממורכזת ב90 מעלות לסרוו.

wind556
01-10-2011, 13:37:58
תשתמש בסקאלפל ולא בסכין אחרת
אם יש לך ממיס לCA שלא תוקף (תבדוק בפינה כלשהי) תשים אותו לפני החיתוך בסכין
והכי חשוב: את הסרוו החדש תעטוף בצלוטייפ לפני שאתה מחזיר אותו למקומו, שהדבק לא ייגע בסרוו עצמו

BITONY
01-10-2011, 18:08:10
והכי חשוב: את הסרוו החדש תעטוף בצלוטייפ לפני שאתה מחזיר אותו למקומו, שהדבק לא ייגע בסרוו עצמו

האם זה נועד להחלפה הבאה? או שיש סיבה אחרת?

guyst
01-10-2011, 18:24:29
בדיוק עשיתי את זה עכשיו בביקסלר.
בעעזרת סקלפל תחתוך מעט את הדבק בצידי הסרוו ואז קצת כוח והסרוו ישלף החוצה.

wind556
01-10-2011, 18:38:57

האם זה נועד להחלפה הבאה? או שיש סיבה אחרת?

החלפה, ריסוק, שידרוג, מה שלא יהיה לא מומלץ לבצע הדבקה ישירה