PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בקניה אצל הסיני

assafwei
24-12-2008, 21:23:32
קניתי אצלו כבר מספר לא קטן של פעמים,
היום כשניסיתי לשלם הוא לא היה מוכן לקבל את הכרטיס שלי (יש כמובן לציין שאחרי שכבר חשבתי שביזבזתי יותר מדיי כסף החודש בגלל זה, דיברתי עם פקידת הבנק והיא דווקא הייתה מרוצה ממצב החשבון... כך שאין בעיית קרדיט) האם ידועה איזושהי בעיה עם כרטיסים מישראל, או איזשהי הגבלה על כמות הזמנות בחודש (מה שלא נשמע הגיוני) או משהו בסגנון?

תודה,

אסף.

ilan_l
24-12-2008, 21:34:48
קרה לי גם בקניה עם הכרטיס ישירות , לא דרך PAY PAL , פשוט עברתי לעבוד עם PP
ונגמרו הצרות .

b1yossi
24-12-2008, 21:45:22
בכל מקרה עדיף לעבוד עם PP - יש לך הגנה כפולה - גם של חברת האשראי וגם של PP

oferwain
25-12-2008, 17:41:23
מעניין , אצלי המצב הפוך מאסף , אני יכול לבצע קניות אצל הסיני אבל הפקידה בבנק לא מרוצה מהמצב בחשבון...

עופר

Nlackrif
25-12-2008, 17:55:31
בד"כ מסגרת האשראי בדולרים נמוכה יותר ממסגרת האשראי השיקלי...כנראה שעברת את המכסה החודש.

assafwei
25-12-2008, 19:22:40
מעניין , אצלי המצב הפוך מאסף , אני יכול לבצע קניות אצל הסיני אבל הפקידה בבנק לא מרוצה מהמצב בחשבון...

עופר

כשאני חושב על זה, אם אני רוצה להמשיך לשמור על היחסים הטובים עם הפקידה אולי באמת כדאי לי לחתוך את היחסים עם הסיני...

ובאותו נושא, איך לעזאזל משתמשים ב paypal למה אין שם הסברים לאהבלים כמוני??

izik.s1
26-12-2008, 16:25:39
אסף שלום
1 ) פותחים חשבון בPAYPAL
2 ) מזמינים מה שרוצים
3 ) בזמן התשלום ביציאה בוחרים תשלום באמצעות PAYPAL
4 ) נפתחת חלונית להכנסת שם משתמש וסיסמה
5 ) מאשרים את התשלום
ןמקבלים חשבונית במקום כולל יחס ההמרה לשקלים
6 ) לאחר מכן מקבלים אישור על ביצוע התשלום מהחברה שהזמנתה ממנה

מקווה שזה עזר לך
התהליך הינו פשוט וקל הרבה יותר מהזמנה בעזרת תשלום ישירות מכרטיס האשראי
כמו כן נתוני הכרטיס האשראי שלך לא נחשפים לאף אחת מהחברות מלבד PAYPAL
והחיוב הינו לכרטיס האשראי שלך בשקלים ללא צורך בהמרות נוספות

guylihi
26-12-2008, 16:53:14
מה זה עוזר אני הזמנתי בלי PP ובעל החנות שלח את החבילה והיא לא מגיעה בגלל חברת משלוחים מסריחה... PP במקרה כזה עוזר? יש ביטוח לכסף?

b1yossi
26-12-2008, 19:45:49
מה זה עוזר אני הזמנתי בלי PP ובעל החנות שלח את החבילה והיא לא מגיעה בגלל חברת משלוחים מסריחה... PP במקרה כזה עוזר? יש ביטוח לכסף?

אם יש לך הוכחה שלא קיבלת את ההזמנה (דואר רשום למשל) יש לך הגנה של חברת האשראי - תתקשר אליהם עם כל הפרטים (מס' חיוב וכ"ו) ותקבל את הכסף כמעט במקום.

guylihi
26-12-2008, 20:18:46
מזאת אומרת דואר רשום? לא קיבלתי.. איך אני מוכיח?
תודה, גיא.

Roi
26-12-2008, 20:27:09
מזאת אומרת דואר רשום? לא קיבלתי.. איך אני מוכיח?
תודה, גיא.

מספר מעקב יכול להראות שהחבילה מעולם לא הגיעה אליך.

guylihi
26-12-2008, 20:55:28
אוקי אפשר רק פירוט מה לעשות בדיוק.?
יש לי מס מעקב ואני יקח את תדפיס של פירוט החשבון של הכרטיס ומה אני עושה? להתקשר לחברה?< ללכת אליהם?< מה? תודה..
גיא.

b1yossi
26-12-2008, 22:18:28
לא מסובך

תתקשר לחברת האשראי, תבקש לדבר עם נציג שירות לקוחות, תסביר לו את הבעיה, אם יידרשו ממך נתונים נוספים הנציג כבר יסביר לך מה דרוש.
עד כמה שזכור לי מהפעם הבודדת שנאלצתי לבצע את הפעולה, הכסף מוחזר מיד תוך אזהרה כי הנושא יוברר מול החנות, במידה והחנות תוכיח אחרת ממה שאתה טוען תדרש להחזיר את הכסף בתוספת קנס\עמלה\שוחד....

בסיום נא להעביר 15% מעלות הרכישה לחשבון 326699856 בבנק לאומי...... ;)

guylihi
26-12-2008, 22:27:00
*** דג אני לא, לחשבון שלך אני יעביר מסטיקים.. סתם
בקיצור בעל החנות שלח את החבילה הבעיה עם חברת המשלוחים! החבילה התקבלה אבל תקועה באמריקה ואין מידע עבור החבילה!

guylihi
26-12-2008, 22:27:56
תגובת USPS

Subject
Hello Hamanti package last month and a half, almost Evirrate e of Israel have...

Discussion Thread
Response (Martha M) 12/24/2008 04:54 PM
Dear GUY AZULAY,

Thank you for contacting us about the status of your item, LJ322303472US.

I apologize, that First Class Mail International and Priority Mail International flat rate envelope items do not offer tracking or tracing as part of the service. For this reason, the members of the Universal Postal Union have agreed that accepting or processing inquiries for First Class Mail International and Priority Mail International flat rate envelope items are not mandatory.

Accordingly, the United States Postal Service does not accept inquiries on First Class Mail International items and Priority Mail International flat rate envelope items. We appreciate your notifying us of the possible delay or loss of the item you mailed. Please accept our apology for the possible delay or loss of this item and the inconvenience this matter has caused you

If I can be of assistance to you in the future, please don't hesitate to contact me.

Thank you for choosing the United States Postal Service®.

Regards,

giluriel
26-12-2008, 22:39:16
שתי הערות לגבי PayPal לטובת כולם:

1. אמצעי תשלום מצויין.
כדי שתבינו את הייתרון - פרטי כרטיס האשרי שלכם לא מגיעים לעסק המחייב (כך שהם לא מפוזרים בכל מיני מקומות)
נשארת אסמכתא אצל צד שלישי שאכן העברתם כסף למישהו.

2. שימו לב שבשלב התשלום ב- PayPal ניתן לבחור באיזה מטבע לשלם
המשמעות היא האם PayPal יחייב אותכם בשקלים או בדולר (והבנק יבצע את ההמרה)
אני בדקתי מספר פעמים ועדיף להשאיר את PP בדולר (המטבע הזר) ולתת לבנק לבצע את ההמרה
* הוכיח את עצמו לפחות אצלי בפועלים עם כרטיס אשראי שמתאים גם לחו"ל

לסיום - סתם לידיעה חברת FMA שמייצרת את המטענים (המצויינים) CellPro 4 & 10
הוציע לפני כמה שבועות שהיא באמת מצטערת אבל ... גנבו מהאתר שלהם את רשימת כרטיסי האשראי שבצעו שם רכישות בשנה האחרונה.
הם המליצו למי שיכול להחליף את כרטיס האשראי אבל חשוב יותר ... הם הוסיפו את PP כאמצעי תשלום ...

בהצלחה לכל הרוכשים :-)

leetal
26-12-2008, 22:53:35
לפי חודש אני רואה שבחשבון הבנק שלי יש הורדה של 1100$ .בבדיקה עם חברת האשראי התברר שכביכול בצעתי קניה ב-GOOGLE ,אמרתי להם שלא בצעתי שום עסקה כזו, אז חב' האשראי אמרו לי לשלוח הצהרה שלא בצעתי את העסקה והם יחזירו לי את הכסף בתנאי שאני גם מחליף כרטיס אשראי.
כמובן שהסכמתי וקבלתי את הכסף חזרה תוך 3 ימים (כנראה שהם בדקו מול גוגל בזמן הזה) ומאז אני רוכש רק עם פייפאל, אם החנות לא מקבלת פייפאל אני מותר על הקניה.

guylihi
27-12-2008, 16:20:22
כל הבעיה שלי היא שגם אם אני יוכיח לחברת האשראי שבאמת החבילה לא התקבלה מה זה יעזור??
כי בעל החנות קיבל כסף וכן שלח את החבילה ויצא ממש בסדר ! באותו יום הוא שלח!
אז אם אני מבטל זה ירד מבעל החנות ?(שמבחינתו הוא שלח..) או מחברת המשלוחים שהיא בעצם מקבלת כסף רק על דמי משלוח ולא סיפקה את החבילה..?
ומה החנות תוכיח אחרת היא שלחה תחבילה..?
תודה, גיא.

saportas
27-12-2008, 21:57:59
בשבוע שעבר היה לי בעיה דומה לשלך התקשרתי לPP לבדוק מה הבעיה לבסוף התברר שהבעיה
היתה מספר סידורי שמנפיק הבנק ל:mad:PP

assafwei
29-12-2008, 13:14:11
כל הבעיה שלי היא שגם אם אני יוכיח לחברת האשראי שבאמת החבילה לא התקבלה מה זה יעזור??
כי בעל החנות קיבל כסף וכן שלח את החבילה ויצא ממש בסדר ! באותו יום הוא שלח!
אז אם אני מבטל זה ירד מבעל החנות ?(שמבחינתו הוא שלח..) או מחברת המשלוחים שהיא בעצם מקבלת כסף רק על דמי משלוח ולא סיפקה את החבילה..?
ומה החנות תוכיח אחרת היא שלחה תחבילה..?
תודה, גיא.

חברת האשראי מבטחת אותך ואותה כנגד דברים כאלה, הם ישר מזכים אותך בלי הרבה סיפורים. אחרי זה אם הם רואים לנכון הם כבר מתעסקים לבד עם בעל האתר עם תביעות, הוכחות וכל השטויות שמסביב.

guylihi
29-12-2008, 16:32:12
תודה רבה !
אני מחר מתקשר לחברת האשראי לבדוק מה לעשות.
גיא.