PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה ייעוץ בקנייה של מסוק

yuvalnet
13-10-2011, 21:17:57
שלום
אני חדש בתחום ואני רוצה לרכוש מסוק המליצו לי על 2 דגמים copter xו Trex 450
כמובן יש הבדל במחירים
עכשיו זה ככה האם 1.לקנות קיט ולהרכיב פה בארץ
2. לקנות יד2
3. לקנות חדש את אחד הדגמים (פה או בחו"ל RTF)או יש דגם אחר מומלץ שאתם מכירים?
4. לא פחות חשוב אין תקציב גבוהה במיוחד
תודה מראש לעוזרים

wind556
14-10-2011, 00:04:33
הרבה חברים מגיעים אלי עם מסוקים יד שניה, ואני חייב לציין שכמעט בכל מקרה הרוכש פשוט נדפק עד העצם
תמיד יש יוצאי דופן כמובן, אבל הכלל הוא שהאנשים פשוט מתחזקים את המסוק שלהם עם גרזן. אני נתקל באנשים ששיכנעו אותם שהמסוק "כמו חדש" ואני מוצא הברגות טחונות, חלקים עקומים, ברגים שנוסרו כדי לחלץ אותם והוחזרו רק עם לוקטייט (כי לא נשאר כלום מהתבריג) וכו
המשמעות היא שמסוק יד שניה חייב בדיקה על ידי מישהו שבאמת מבין , או לקנות ממישהו שאתה לגמרי סומך על המילה שלו,כדי למנוע עוגמת נפש.
מדובר בעיקר על מסוקי 450 מכל החברות, ולא על מסוקים גדולים יותר, שם לא נתקלתי בתחזוקה רשלנית.

תקרא היטב את ריכוז המידע בחתימה שלי, אחרי זה תוכל למקד את השאלות שלך.

סאונד בראש
14-10-2011, 05:54:38
ממליץ על TREX450 אבל כמו שעודד אמר חובה לבדוק תקינות פיזית , ועדיף גם לראות אותו טס
הייתי ממליץ לך לקנות סימולטור בינתיים לאימונים ( כי אחרי שהמסוק יגיע יהיה קשה להיתאפק )

Yoav Lahav
14-10-2011, 07:44:07
שלום יובל.

הנה עצתי לך:
קנה מסוק חדש בלבד לא יד שניה.
ולמה?
כי בנוסף על מה שעודד אמר לך גם אם מסוק יד שניה תוחזק וטס מצויין ויבדוק לך אותו מומחה עולמי למסוקים על שלט
עדיין אינך יודע כמה משומש כל חלק וחלק וכמה נשאר לו לחיות וכמה התרסקויות הוא עבר ואיפה מתחבא הכשל הקרב ובא. מדובר בחתול בשק.

קנה לך מסוק חדש ולא יקר. תקפיד על הכלל הבא ולא תצטער: חלקים זולים איפה שמחיר ואיכות לא קשורים ואיכותי בלבד ברכיבי המפתח-
מנוע,גירו,כל הסרבואים,בקר,ראש וזנב. שים לב שאיכותי זה לא בהכרח יקר כך שבסופו של דבר אתה יכול לקנות לעצמך מסוק מעולה ובזול.

בהצלחה.

נ.ב.
1. אל תקנה בישראל דבר שקשור למסוק ההבדלים במחירים גדולים מאד בעיקר במסוקים הקטנים.
2. אל תקנה RTF זו הוצאה שעולה ביוקר. ב RTF אתה לא מקבל איכות ברכיבי המפתח ובסופו של
דבר אתה תאלץ לקנות איכותי אחרי ריסוקים מיותרים והנאה פחותה מההטסה וכמובן שתתקדם ברמת ההטסה תרצה איכותי. אז למה לא מהתחלה?
3. אם יסתדר לך בוא איתי להטיס מתישהו ותבין יותר.

rossg1
14-10-2011, 09:11:45
ברוך הבא .אני גם חדש יחסית בתחום אבל שמעתי בהצעותהם של חברי הפורום להיצמד למדריך מנוסה שיכול להדריך אותך מה למה ואיך ולחסוך כסף רב
אני מקבל הדרכה מי עודד ומאוד מרוצה :o:o:o:o

yuvalnet
14-10-2011, 20:42:01
לא נתתם לי שמות נוספים שאני יוכל לבדוק אותם

MDreamer
14-10-2011, 20:54:15
אני ממליץ לך להיכנס למפת המנחתים, להגיע למנחת, להתרשם, להתחבר ולהחליט.

אני מבקש מכל מי שהמליץ על גרום מסחרי כלשהו לערוך את הודעות ולמחוק את שמו

תודה

wonderd
14-10-2011, 22:44:35
כמה תשובות לשאלות שלך;
1. אל תקנה אף מסוק לפני שתעבור בכמה שטחי הטסה ותתרשם בעצמך.
2. תקנה מסוק חדש, אבל תנסה למצוא מישהו שיעזור לך בהרכבה.
3. אתה יכול לקנות גם משומש - אבל אז חובה לבצע את זה בעזרת מישהו שמבין במסוקים שיידע להרחיק אותך מזבל.
4. בחו"ל יותר זול אבל יותר התעסקות בקנייה, לוקח זמן עד שהכל מגיע והאחריות היא באסה. בארץ מחיר יותר יקר, אבל יש אחריות מלאה ואתה מקבל את המסוק במקום עם כל החלקים ואפילו ירכיבו לך אותו (בתשלום נוסף כמובן) עם אחריות.
5. בכל מקרה - קח לך מדריך!!!!
6. אל תשכח סימולטור!
7. עודד - אני ראיתי תחזוקה 'עם גרזן' גם במסוקים גדולים.. :)

guy1a
15-10-2011, 00:01:02
תסתכל בחתימה שלי

אני אשמח לעזור לך אם תרצה

shirankaner
16-10-2011, 02:02:26
להלן הרשימה שאני עברתי לפני שהגעתי למסקנה...
זה התחיל במסוק
honneybee של esky אחר כך עברתי ל-
belt cpx גם הוא של esky בין לבין לקחתי גם כמה מסוקים קטנים יותר לבית והם
blade mcx ו- novus cp אחר כך החלטתי שאני רוצה לעלות ברמה אבל עדיין לחסוך בעלויות אז קניתי את ה-
hk trex 450 וכמובן שהבנתי לא הרבה זמן לאחר הקניה שזה לא trex 450 של align אז חשבתי בדיוק כמוך לקנות trex 450 מקורי אך משומש בגלל העלויות.
כמובן שה trex 450 sport המשומש של align היה הרבה יותר טוב מאשר ה hk450 pro סוף סוף לא נשברו ברגים או מייסבים בטיסה!!!
אבל לאחר תקופה לא ארוכה אני חייב לציין שפשוט נמאס לי והחלטתי שאני רוצה את הדגם של ה pro אז התחלתי להחליף חלקים של ה sport ב pro כמובן שחלקים מקוריים!
אבל מה לעשות זה עדיין לא היה זה ולא הגעתי למסוק שרציתי... קמתי יום אחד ואמרתי דייייייייי נמאס לי ניגשתי לחנות בהרצליה שמוכרת מסוקים של align והפכתי להיות הבעלים הגאה של
align trex 450 pro!!!
זה היה פשוט מדהים, נגמר עידן החופשים בראש המסוק והרגשתי ביטחון להטיס, המסוק היה יציב כמו סלע מדויק להפליא הסאונד שלו היה מטריף הכל היה כל כך מושלם שרק מי שיש לו מסוק כזה מבין... אבל אני אשקיע בך שגם אתה תבין...
אתה מכיר את זה שאתה נכנס לרכב יפני דוגמא: סובארו או מזדה שאגב הם רכבים מעולים או כל אחד מאלה ואתה סוגר את הדלת... אז הדלת קלה כזאת ויש רעש כזה של משהו זול ולעומת זאת שאתה נכנס ל- במוו או לגולף או למרצדס ואתה סוגר את הדלת יש מעיין ווקום כזה
שעושה לך קצת לחץ באוזניים כאילו הכל במקום ואין פתחים של אוויר, ובנסיעה אתה מרגיש שהרכב יושב טוב על הכביש וההגה מרגיש טוב בידיים הכל כזה הדוק! באנגלית זה נשמע יותר טוב אז נשתמש במילה tight, זה מה שתרגיש כשתטיס מסוק של align! נמשיך...
כמובן שלאחר המסוק הזה ידעתי שאני נשאר עם החברה הזאת ולפני 4 חודשים קניתי את ה- trex 550E 3G של... ניחשת נכון align.
והרי לך סירטון וכמה תמונות שמסכמות שנה שלמה, נכון כל זה בפחות משנה והוצאה של משהו באיזור ה70,000 שרובם הלכו על המסוקים הזולים יותר ועוד מסוק ששכחתי לציין והוא trex 250 מקורי ומשומש שגם הוא לא מומלץ!
(כשהייתי קטן יותר אבא שלי אמר לי משפט שחבל שלא חשבתי עליו בתחילת דרכי "הזול עולה יקר" קח את המשפט הזה ואל תעבור את מה שאני עברתי!!!

5512455125

http://www.youtube.com/watch?v=mO0wB613iZc

danoneyal
16-10-2011, 13:42:24
+1 ענקי
יש לי trex 450 pro וגם trex 550 3G
אני כל כך מרוצה מה- trex 450 pro שזה מדהים, אפשר לעשות איתו הכל , הוא יציב , חזק, מדוייק, בנוי נכון ובשורה תחתונה לא כך כך יקר , ה- 550 מתחיל להיות קצת יותר יקר לכן אני ממליץ להתחלה trex 450 pro או ספורט מקורי בלבד.
אחרי שהטסתי לא מעט מסוקים מסוגים שונה אני כל פעם נהנה לחזור להטיס את ה-Pro .

להלן הרשימה שאני עברתי לפני שהגעתי למסקנה...
זה התחיל במסוק
honneybee של esky אחר כך עברתי ל-
belt cpx גם הוא של esky בין לבין לקחתי גם כמה מסוקים קטנים יותר לבית והם
blade mcx ו- novus cp אחר כך החלטתי שאני רוצה לעלות ברמה אבל עדיין לחסוך בעלויות אז קניתי את ה-
hk trex 450 וכמובן שהבנתי לא הרבה זמן לאחר הקניה שזה לא trex 450 של align אז חשבתי בדיוק כמוך לקנות trex 450 מקורי אך משומש בגלל העלויות.
כמובן שה trex 450 sport המשומש של align היה הרבה יותר טוב מאשר ה hk450 pro סוף סוף לא נשברו ברגים או מייסבים בטיסה!!!
אבל לאחר תקופה לא ארוכה אני חייב לציין שפשוט נמאס לי והחלטתי שאני רוצה את הדגם של ה pro אז התחלתי להחליף חלקים של ה sport ב pro כמובן שחלקים מקוריים!
אבל מה לעשות זה עדיין לא היה זה ולא הגעתי למסוק שרציתי... קמתי יום אחד ואמרתי דייייייייי נמאס לי ניגשתי לחנות בהרצליה שמוכרת מסוקים של align והפכתי להיות הבעלים הגאה של
align trex 450 pro!!!
זה היה פשוט מדהים, נגמר עידן החופשים בראש המסוק והרגשתי ביטחון להטיס, המסוק היה יציב כמו סלע מדויק להפליא הסאונד שלו היה מטריף הכל היה כל כך מושלם שרק מי שיש לו מסוק כזה מבין... אבל אני אשקיע בך שגם אתה תבין...
אתה מכיר את זה שאתה נכנס לרכב יפני דוגמא: סובארו או מזדה שאגב הם רכבים מעולים או כל אחד מאלה ואתה סוגר את הדלת... אז הדלת קלה כזאת ויש רעש כזה של משהו זול ולעומת זאת שאתה נכנס ל- במוו או לגולף או למרצדס ואתה סוגר את הדלת יש מעיין ווקום כזה
שעושה לך קצת לחץ באוזניים כאילו הכל במקום ואין פתחים של אוויר, ובנסיעה אתה מרגיש שהרכב יושב טוב על הכביש וההגה מרגיש טוב בידיים הכל כזה הדוק! באנגלית זה נשמע יותר טוב אז נשתמש במילה tight, זה מה שתרגיש כשתטיס מסוק של align! נמשיך...
כמובן שלאחר המסוק הזה ידעתי שאני נשאר עם החברה הזאת ולפני 4 חודשים קניתי את ה- trex 550E 3G של... ניחשת נכון align.
והרי לך סירטון וכמה תמונות שמסכמות שנה שלמה, נכון כל זה בפחות משנה והוצאה של משהו באיזור ה70,000 שרובם הלכו על המסוקים הזולים יותר ועוד מסוק ששכחתי לציין והוא trex 250 מקורי ומשומש שגם הוא לא מומלץ!
(כשהייתי קטן יותר אבא שלי אמר לי משפט שחבל שלא חשבתי עליו בתחילת דרכי "הזול עולה יקר" קח את המשפט הזה ואל תעבור את מה שאני עברתי!!!

5512455125

http://www.youtube.com/watch?v=mO0wB613iZc

guy1a
17-10-2011, 15:42:29
70000 שח בשנה אחת על מסוקים ?????????????????????

סאונד בראש
17-10-2011, 17:10:02
איך הגעת באמת ל 70000 משכורת שנתית

yuvalnet
20-10-2011, 00:09:20
תודה לתגובות
אבל קצת שיניתי דגם להוריקן 425 אומנם קצת יותר גדול ומלחיץ
ואני מקווה שלא יוריד איזה ראש של מישהו בדרך
עכשיו צריך רק להחליט אם לקנות קיט חדש או יד שניה מוכן להטסה
נראה לי שזאת שאלת השאלות
ועוד דבר נוסף מישהו יודע איפה מטיסים באיזור השרון שבאמת אוכל לקבל רושם
כמו שכתבו פה