PDA

צפייה בגרסה מלאה : המנוע דל ה AXN פשוט יצא החוצה ?!

דורי סער
18-10-2011, 16:47:20
שלום לכולם,
קרה לי דבר דיי מוזר.. ממש בתחילתה של ההטסה ה AXN המריא , לאחר 10 שניות נשמע רעש מוזר כשהוא באויר והבנתי שקרתה תקלה.
הצלחתי להנחית אותו ואילו התוצאות...

552655526655267

כמה שאלות..
1. האם חוטי המנוע אמורים להיות מלופפים מסביב המנוע?
2. הפרופ הוא 5 על 5.. האם זה בסדר? כמו כן צריך להוסיף לו את התושבת הקטנה מפלסטיק שקיבלתי איתו? כמו כן לאיזה צד הפרופ אמור לפנות? הכיתוב לכיוון המנוע?
3. איך המנוע מחובר לתושבת? דבק?

תודה מראש.

liorz055
18-10-2011, 17:32:43
המנוע יצא מהתושבת הסתובב על עצמו ולכן החוטים מלופפים סביבו, כפי שאתה מבין זה לא מצב רגיל. תחבר את המנוע לתושבת תהדק את ברגי האלן מהתושבת שתופסים את המנוע ( הם השתחררו ולכן המנוע יצא מהמקום). הכיתוב על הפרופלור צריך להיות לכיוון הטיסה.

דורי סער
18-10-2011, 18:28:16
על המנוע ישנם 2 חורים. אחד עם בורג קטן לדעתי. והשני ריק. כלומר אני רואה רק הברגה.. אין לי איפה לחבר אלן לשם.. מה לעשות עם החוטים.. אם תוכל לערוך את התמונה ולהסביר לי אני אשמח.

liorz055
18-10-2011, 20:59:54
בתמונה של התושבת ( הכי שמאלית אצלי) ניתן לראות את התבריגים שבהם אמורים להיות ברגי האלן אשר תופסים את המנוע , אם המנוע נתלש אז הם כנראה השתחררו בטיסה ויכול להיות שהם כבר לא שם,אם זה המקרה תצטרך לאלתר ולקחת ממנועים ישנים אם ישנם. את המנוע והחוטים תסובב לצד שיגרום לפרימת הצמה, תסובב בזהירות כדי לא לפגוע בחוטים .
בהצלחה...

דורי סער
18-10-2011, 21:54:57
יש ל מישו בורג אחד כזה??

דורי סער
19-10-2011, 11:19:53
הסתדרתי עם בורג.
יצאתי להטיס ושוב, קרה דבר יותר הזוי! כל התושבת של המנוע יצאה!? WTF??

יש למישהו הסבר? פרופ הפוך יכול להיות הסיבה?

אייל שפירא
19-10-2011, 12:52:49
יש הסבר
אף טיסנאי מנוסה לא נמצא איתך כשאתה "מתקן" את הטיסן הזה, ואף אחד חוץ ממך לא בדק אותו אחרי ה"תיקון", במיוחד כשמאוד ברור שאתה לא מנוסה מספיק כדי לבצע טסטים בעצמך.

razor1
19-10-2011, 13:11:58
פרופ הפוך לא אמור לגרום לזה הוא פשוט לא ייתן לך דחף טוב לתעופה.
אם אני לא טועה החלק השחור שתופס את המנוע פשוט מודבק לגוף, כנראה שהוא איבד אחיזה ונתלש.

Boogle
19-10-2011, 13:31:57
פרופ הפוך לא אמור לגרום לזה הוא פשוט לא ייתן לך דחף טוב לתעופה.
אם אני לא טועה החלק השחור שתופס את המנוע פשוט מודבק לגוף, כנראה שהוא איבד אחיזה ונתלש.

פרופ הפוך בשילוב מנוע סובב הפוך נותן דחף ברוורס.
בכל מקרה נראה לי שמשהו יצא מאיזון ורועד וזה גורם לכל הצרות.
אי אפשר לאבחן בעיות כאלו בהתכתבות.
בהחלט יתכן שמרוב התלהבות בסגירת ברגי המנוע תלשת את התושבת...
קרה כבר למתחיל שהגיע לשטח והסתבר ץהידוק היתר שביצע קרע למנוע את החוטים... עקבותיו לא נראו יותר מאז .

sent from my tab please excuse typo's

דורי סער
19-10-2011, 14:51:38
פרופ הפוך בשילוב מנוע סובב הפוך נותן דחף ברוורס.
בכל מקרה נראה לי שמשהו יצא מאיזון ורועד וזה גורם לכל הצרות.
אי אפשר לאבחן בעיות כאלו בהתכתבות.
בהחלט יתכן שמרוב התלהבות בסגירת ברגי המנוע תלשת את התושבת...
קרה כבר למתחיל שהגיע לשטח והסתבר ץהידוק היתר שביצע קרע למנוע את החוטים... עקבותיו לא נראו יותר מאז .

sent from my tab please excuse typo's

חח.. לא לא הידקת יתר על המידה.. תוכל להסתכל לי על זה???