PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות חנות חדשה לטיסנים בתל אביב (תחליטו אתם אם זה חדש או לא) בכל מקרה נאחל בהצלחה

gillb
31-10-2011, 13:49:19
משרדו של רואה החשבון שלי נמצא בדרך מנחם בגין בתל אביב צמוד לחנות הטיסנים של "פילוטג'". יוצא לבקר שם בערך אחת לחודש. בשלהי אוגוסט ראיתי שהחנות סגורה ועל הדלת היתה הודעה כי החנות תהיה סגורה למספר ימים בגלל "ספירת מלאי". קצת התפלאתי כי, למיטב ידיעתי, ספירת מלאי מבצעים בדרך כלל בסוף השנה. לאחר כחודש שוב עברתי במקום וההודעה הייתה עדיין מודבקת על הדלת. כך גם בחודש שעבר. היום, באתי למקום וראיתי, שהחנות פתוחה ועברה שינוי, המדפים אומנם עדיין ריקים (יש מעט קופסאות על המדפים וטיסן או שניים תלויים מהתקרה) אך בחנות ישב בחור שהזדהה בשם שוקי. שוקי סיפר לי ש"פילוטאג" סגרו את החנות (הוא גם אמר שסגרו גם החנות בדיזינגוף, שלי לא יצא כלל לבקר בא) בקיצור לטענתו הפעילות של פילוטאג' בארץ הסתיימה.

אתר האינטרנט שלהם עדיין באוויר http://www.pilotage-rc.co.il/ אך מספר הטלפון המפורסם באתר חסום. האם מישהו יודע מה קרה להם? האם באמת הם סיימו את הפעילות שלהם בארץ? או אולי העבירו אותה לערוץ אחר?

ניסיתי קצת לדלות משוקי פרטים אם יש לו כיוון מסוים? האם יש לו הסדר עם חנויות אחרות? האם הוא מייבא בעצמו? ועוד כל מיני שאלות... שוקי גילה קצת חשדנות (או אולי, יותר נכון, הוא ניסה לשדר לי "נודניק, תפסיק לז..ן לי במוח, אם אתה רוצה לקנות תקנה אם לא, לך מכאן", שימו לב!!! זו פרשנות שלי בשום שלב הוא לא באמת אמר זאת והוא היה מאוד נימוסי ונחמד). לאחר, שקצת התעקשתי שוקי סיפר לי, שהוא מחכה לסחורה, בכוונתו להביא הרבה טיסנים RTF (זה מה שהשוק מבקש) הוא יחזיק גם ARFים, מסוקים ומכוניות וכן ציוד נוסף. הבנתי, שהרבה אלקטרוניקה ("ברשלס" בקרים וכו...) הוא לא מתכוון להביא (נו באמת... לא צריך הסבר...) נצטרך לחכות ולראות מה ילד יום. בקיצור, בחודש הבא נכנס שוב לחנות וניראה מה התחדש.

לא נותר לי, אלא לאחל לו בהצלחה. לקוות שהוא יחזיק מעמד. רוב החנויות, שנפתחו בשנים האחרונות, נסגרו ולא הצליחו לערער את המעמד של החנויות הותיקות. ההצלחה שלו רק תגדיל את המבחר והאפשרויות שלנו, הטיסנאים.

(אה ועוד דבר קטן...... דאונים איכותיים הוא לא מתכוון להביא...:p)

בברכה
גיל ברקאי, צורן

ebay007
31-10-2011, 15:22:25
אני מכיר את הבעלים (השני).
והוא מאוד נחמד.

הנה האתר שלהם:

http://rcbaja.net/catalog.asp

ofir181
31-10-2011, 17:38:23
איזה כיף ...שיקפלו תדברים (pilotage)שלהם ויטוסו מפה כמה שיותר מהר...

Asaf197seven
09-08-2015, 05:38:46
קצת ישן כאן...אבל אני משוטט באופן קבוע...
משיחה שהיתה לי אז עם הבחור שהיה שם היתה שם הונאה מרוסיה
מישהו משם עשה עליהם קומבינה..

edgarfov
09-08-2015, 09:53:41
פתחת תיק של רשות העתיקות לניירות ערך לא סחירות.

BlackTulip
09-08-2015, 10:57:22
משרדו של רואה החשבון שלי נמצא בדרך מנחם בגין בתל אביב צמוד לחנות הטיסנים של "פילוטג'". יוצא לבקר שם בערך אחת לחודש. בשלהי אוגוסט ראיתי שהחנות סגורה ועל הדלת היתה הודעה כי החנות תהיה סגורה למספר ימים בגלל "ספירת מלאי". קצת התפלאתי כי, למיטב ידיעתי, ספירת מלאי מבצעים בדרך כלל בסוף השנה. לאחר כחודש שוב עברתי במקום וההודעה הייתה עדיין מודבקת על הדלת. כך גם בחודש שעבר. היום, באתי למקום וראיתי, שהחנות פתוחה ועברה שינוי, המדפים אומנם עדיין ריקים (יש מעט קופסאות על המדפים וטיסן או שניים תלויים מהתקרה) אך בחנות ישב בחור שהזדהה בשם שוקי. שוקי סיפר לי ש"פילוטאג" סגרו את החנות (הוא גם אמר שסגרו גם החנות בדיזינגוף, שלי לא יצא כלל לבקר בא) בקיצור לטענתו הפעילות של פילוטאג' בארץ הסתיימה.

אתר האינטרנט שלהם עדיין באוויר http://www.pilotage-rc.co.il/ אך מספר הטלפון המפורסם באתר חסום. האם מישהו יודע מה קרה להם? האם באמת הם סיימו את הפעילות שלהם בארץ? או אולי העבירו אותה לערוץ אחר?

ניסיתי קצת לדלות משוקי פרטים אם יש לו כיוון מסוים? האם יש לו הסדר עם חנויות אחרות? האם הוא מייבא בעצמו? ועוד כל מיני שאלות... שוקי גילה קצת חשדנות (או אולי, יותר נכון, הוא ניסה לשדר לי "נודניק, תפסיק לז..ן לי במוח, אם אתה רוצה לקנות תקנה אם לא, לך מכאן", שימו לב!!! זו פרשנות שלי בשום שלב הוא לא באמת אמר זאת והוא היה מאוד נימוסי ונחמד). לאחר, שקצת התעקשתי שוקי סיפר לי, שהוא מחכה לסחורה, בכוונתו להביא הרבה טיסנים RTF (זה מה שהשוק מבקש) הוא יחזיק גם ARFים, מסוקים ומכוניות וכן ציוד נוסף. הבנתי, שהרבה אלקטרוניקה ("ברשלס" בקרים וכו...) הוא לא מתכוון להביא (נו באמת... לא צריך הסבר...) נצטרך לחכות ולראות מה ילד יום. בקיצור, בחודש הבא נכנס שוב לחנות וניראה מה התחדש.

לא נותר לי, אלא לאחל לו בהצלחה. לקוות שהוא יחזיק מעמד. רוב החנויות, שנפתחו בשנים האחרונות, נסגרו ולא הצליחו לערער את המעמד של החנויות הותיקות. ההצלחה שלו רק תגדיל את המבחר והאפשרויות שלנו, הטיסנאים.

(אה ועוד דבר קטן...... דאונים איכותיים הוא לא מתכוון להביא...:p)

בברכה
גיל ברקאי, צורן

רק שתדע, אלקטרוניקה היא מאוד זולה כשקונים מהספקים ישירות ואפשר למכור אותה בארץ עם רווה נאה ועדיין להיות תחרותי עם כל שאר החנויות בחול....

האמת היא שבהכל אפשר להיות תחרותי אם אתה לא חזיר

FaithfulBurger
21-08-2015, 17:54:11
החנות הזאת קיימת עדיין? החדשה?

Asaf197seven
21-08-2015, 20:13:44
לא קיימת כבר ממזמן.....היתה צמוד לגשר מעריב ז"ל..

עמיחי
24-08-2015, 00:17:27
רק שתדע, אלקטרוניקה היא מאוד זולה כשקונים מהספקים ישירות ואפשר למכור אותה בארץ עם רווה נאה ועדיין להיות תחרותי עם כל שאר החנויות בחול....

האמת היא שבהכל אפשר להיות תחרותי אם אתה לא חזיר

קשה מאוד להיות תחרותי בארץ בכל תחום שבו ניתן להזמין באופן אישי מסין. השוק כאן כל כך מצומצם כך שאין סיכוי לשרוד עם אותו רווח לפריט כמו של הוביקינג,שמוכר פי מאות או אלפים יותר.
הייתי נותן קצת קרדיט לבעלי החנויות שלפחות חלקם יודעים כיצד להתנהל, לי נראה שהם בעיקר מנסים לשרוד ולא להתעשר

Asaf197seven
24-08-2015, 01:33:09
נכון מאוד ...אבל מינוס נוסף הוא שלכולם יש כמעט את אותו סוג המלאי...אין משהו יוצא דופן שמושך תשומת לב...ופחות או יותר המחירים גם יקרים בגלל מיסים ועלויות משלוח או ואחרות...
הם באמת מנסים לשרוד והבעיה שעם ההאטה המתגברת במשק כל מה שלא חייוני נזנח על ידי רוב קהל הלקוחות..

edgarfov
24-08-2015, 08:11:04
לא מדויק. בכלל...
ישנם חנותים בעלי איפיון ציוד שונה זה מרעהו.
ועם כל הכבוד לסיני , וגם אני ניזון ממנו לכל מיני ג'אנקייאדה(מזבלה מעופפת) שאני משחק עם, כשזה מגיע לטיסנים רציניים שבאמת טסים,
אופי הציוד משתנה לחלוטין. לא ליד ולא כיצד. וכאן נכנסים החנויות המקומיות שלנו. מה לעשות ציוד גם צריך לבוא עם הדרכה\אחריות כלשהי ,
לא קרה ששלט הגיע פגום מיד עם פתיחתו? מה אז ?לישלוח חזרה ? לפתוח דיספיוט?
חנות טובה מכילה גם את הידע הנידרש לכל הפחות הכוונה ראויה. מכיר כאלה שבונים מ א עד ת לבקשת הלקוח את מטוסו.. גם זה קורה.
בציודים טובים נדרש שירות גם מהצד של החנות וגם הבנה של הלקוח.
המצב לא קל בימינו ויש פשרות מסוימות שעושים. אז אין לי מנוע רדיאלי 300 סמק. אבל רדיו ואלקטרוניקה טובה ומנוע טוב. לא מתפשרים.

א.

edgarfov
24-08-2015, 09:21:10
האמת שגם על מטוס טוב לא מתפשרים.

עמיחי
25-08-2015, 23:39:27
לא מדויק. בכלל...
ישנם חנותים בעלי איפיון ציוד שונה זה מרעהו.
ועם כל הכבוד לסיני , וגם אני ניזון ממנו לכל מיני ג'אנקייאדה(מזבלה מעופפת) שאני משחק עם, כשזה מגיע לטיסנים רציניים שבאמת טסים,
אופי הציוד משתנה לחלוטין. לא ליד ולא כיצד. וכאן נכנסים החנויות המקומיות שלנו. מה לעשות ציוד גם צריך לבוא עם הדרכה\אחריות כלשהי ,
לא קרה ששלט הגיע פגום מיד עם פתיחתו? מה אז ?לישלוח חזרה ? לפתוח דיספיוט?
חנות טובה מכילה גם את הידע הנידרש לכל הפחות הכוונה ראויה. מכיר כאלה שבונים מ א עד ת לבקשת הלקוח את מטוסו.. גם זה קורה.
בציודים טובים נדרש שירות גם מהצד של החנות וגם הבנה של הלקוח.
המצב לא קל בימינו ויש פשרות מסוימות שעושים. אז אין לי מנוע רדיאלי 300 סמק. אבל רדיו ואלקטרוניקה טובה ומנוע טוב. לא מתפשרים.

א.
אין לי ניסיון בקניות "גדולות" מחנויות טיסנים בארץ אבל בדבר אחד חנויות בחו"ל טובות יותר ובהרבה (גם אם זאת הכללה): שירות
אם צריך לקבל מוצר לא תקין, אני מעדיף לקבל אותו מחנות בחו"ל שאליה אני יכול לשלוח חזרה ולקבל מוצר חדש מאשר מחנות בארץ ששם לך תדע מה יהיה....
אז בהמשך לתגובה הקודמת שלי ובלי להכיר חנויות טיסנים אלא חנויות מתחומים אחרים, אם יש מקום לשיפור הוא בעניין השירות ולא התמחור
ובמידה וטעיתי לגבי השירות בחנויות הטיסנים בארץ- התנצלותי מראש