PDA

צפייה בגרסה מלאה : DLG של ארט הובי חוות דעת מהמומחים שווה ניסיון או לא ?

חזי
01-11-2011, 13:49:14
http://www.arthobby.com/index.php?page=item&category=29&sub_category=31&item=258

לפי נתוני היצרן
Wing span - 1500 mm / 59 in.

Length -1033 mm / 40.6 in.

Glider weight -215 g / 7.5 oz.

Wing area -20.5 dm² / 318 sq.in.

- wingairfoil-HN1033-modified

והכי חשוב 179 דולר בלבד

capusta
01-11-2011, 15:51:54
חזי,

אין לי ניסיון ספציפי עם הדיסקוס שלהם...אבל רוצה לזרוק מילה טובה.... כרגע אני בשלבי סיום של דאון אחר שלהם, - VORTEX 2.5 ממונע !!! ולפני זה בניתי את Boar שלהם,דאונים צוקים מקסים !!! יש משהוא מאד כפי בבניה של המודלים שלהם. איכשהוא ההסברים לא סגורים עד "הסוף" ולמרות שכביכול לא אמורה ליהות הרבה עבודת בנייה, בסוף יש עדיין עם מה להתעסק...ולפחות מבחינתי זה כיף גדול.

גם אני שמתי עין על HYBRID שלהם ולא על HYPER !!! אבל בטח גם לך עובר עניין החומרים בראש שכולם מסתובבים עם דיסקוסים מחומרים מורכבים ולא מבלזה ( צפצפה למען הדיוק )....
מכל השיטוטים האינרנטיים הכי בא לי על ה- FW5 של PCM !!! אבל המחיר.....לעומת המחיר של הרט-הובי !!! אז אם השיקול שלך זהה לשלי , אם ללכת עד הסוף עם הדיסקוס או אם כדיסקוס ראשון ( לפחות אצלי ) להתחיל עם חבילה של מחיר רגוע יותר ו "מוזרות" משהוא בעניין החומרים...אז זה כן ל HYBRID בגלל הרט הובי.
בכל מקרה אני מרשה לעצמי להתלבט עד טיסת הניסוי של ה- VORTEX אז אחליט אם אם אני הולך הדיסקוס שלהם או על ה Aspect....בכל מקרה נצמד לארט-הובי בגלל הייחודיות וה"לוק" השונה של הדאונים שלהם.....

אם תגלה משהוא בעניין...שתף !!!

roydor
01-11-2011, 19:26:17
הקיטים של ART HOBBY יפים אבל אני לא מאמין שהדאון יצא 215 גרם ובמידה וכן, מהחומרים הללו יהיה סמרטוט.
יותר ראלי שייצא סביב 350 גרם, במשקל הזה יהיה צעצוע חביב לכל היותר, אל תצפה לביצועים גבוהים מדי.
ב-215$ ניתן לרכוש TOPSKY 1.0, משמעותית יותר טוב ולאחר שתיקח בחשבון משלוח, מכס, מע"מ, סרוואים, מקלט וסוללה תגיע למסקנה שההפרש לא כזה גדול.

במידה ואתה רוצה דיסקוס ראשון אני מציע שתחפש דיסקוס יד שנייה, ייצא ביחס הטוב ביותר של ביצועים למחיר

בכל מקרה, במידה ותצטרך עזרה אשמח לעזור,
רועי

eitan-ro
01-11-2011, 21:52:59
מחזק את דבריו של רועי... דאונים יפים, אבל לפחות בDLG זה פשוט לא מספיק טוב לעומת המתחרים באותו טווח מחירים.
הדאון הזה יצא מאד מאד כבד ולכן גם יטוס פחות טוב.
איתן.