PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! redjet קללה

t.b
13-11-2011, 12:52:54
סיפור מקדים:
בגלל חוסר סבלנות החלטתי להרכיב את הטיסן אתמול בלילה בשעה 2:30.... וביצוע טסט בבוקר בגלילות בדרך לבסיס.
בזמן הדבקת הכנף עף לי דבק CA לפנים(לא יודע איך, הסוג נוזלי יותר...)וגם לתוך עין שמאל, בריצה למקלחת בעודי מחזיק את הכנף אני שוטף פנים ובזמן זה (שנייה וחצי) הדבק מתייבש בתוך העין, לא כ"כ כואב אבל מציק מאוד!.
הערתי את אשתי למיון ונסיעה לאיכילוב, גירוד הדבק מתוך העין ותודה לאל חזרה לבית והמשך הדבקה עם משקפי שמש.
השקמה בבוקר(קיבלתי ג')וביצוע טסט.
אני מטיס FUNJET ויש לי למה להשוות.
*אני מזמין מהסיני הכול מנועים בקרים פרופים סוללות וכו.. אך זה הטיסן הראשון (והאחרון).
איכות החומר של הטיסן: רך עדין אינו גמיש -קלקר לכול דבר
בניה: הגיע RTF הרכבה פשוטה מאוד (קצת בעיות עם הדבק)וחוסר ירידה לפרטים(חוסר של 4 ברגים,מגנט,מדבקות רופפות).
סט אפ: לפי דעתי די והותר הטיסן אני יכול לעמוד ביותר עומס גם אם יהיה עטוף בקרבון.
איזון: באתר מומלץ להטיס עם סוללה 1300 3S אני הטסתי עם 1000 ננוטק 3S והטיסן היה קדמי (לא משנה כמה לקחתי את הסוללה אחורה) טוב שלא בדקתי 2200.
חווית הטיסה: משעממת מאוד,איבוד של הרבה גובה בפניות ויחסית למשקל הוא מגיע מהר לנחיתה ושובר פרופ גם בדשה.
המראה: ממריא בצורה חלשה חסר המון כוח (דרושה זריקה חזקה נגד הרוח).
עמידות: אינו עמיד כלל , בהמראה השנייה לא הצליח לעלות והפיל את האף במהירות איטית מגובה של 2 וחצי מטר , כול החלק הקדמי כמעט עד לכנפיים פשוט התפורר ומה שנשאר שלם התעוות לגמרי.
אני מסה לשחזר אותו, אך קשה מאוד ויש לי ניסיון בהדבקות.
לסיכום- הזול עולה ביקר!! אינו מצדיק את המחיר, ואני עוד תכננתי להשים עליו סטאפ רוצח היה מתפוצץ באויר.
לא מומלץ!
*פרט נוסף- הזריקה אינה נוחה (הפרופ גם חתך אצבע)
שיהיה שבוע טוב.

haimz24
13-11-2011, 12:57:13
לדעתי חוסר הסובלנות שלך עלה לך ביוקר, אני כבר די מספיק זמן רכשתי מהסיני ים של דברים ורק נהנתי!

ללו
13-11-2011, 13:14:22
יש לנו 2 כאלה בשטח,אחד עם סט אפ מקורי,הוא טס יפה מאוד יציב קל לשלוט בו הוא לא מהיר אבל טס נחמד מאוד,הטיסן השני הסט אפ המקורי הוחלף ל 4 תאים,הוא טיל בליסטי,לדעתי הוא יותר מהיר מהפאנג'ט המקורי,הוא קצת יותר קטן מפאנג'ט והוא הרבה יותר דק,העובי כנף שלו ממש דק,הוא טס ישר מדויק הוא טיל בליסטי,הזריקה שלו היא קצת מפחידה בגלל התפיסה הלא נוחה,ובנחיתה הוא בא מהר יחסית,לגבי שלך ניראה לי משהו התפקשש שם צריך לבדוק,העיקר שיצאת בריא מהסיפור של הדבק,זה יכל להיגמר רע יותר,שבוע טוב

t.b
13-11-2011, 13:15:19
לדעתי חוסר הסובלנות שלך עלה לך ביוקר, אני כבר די מספיק זמן רכשתי מהסיני ים של דברים ורק נהנתי!

לא קשור סובלנות , אני מדבר על איכות החומר, צפיפות גמישות וחוזק.
עדיף לשלם כפול ולקבל איכות.

adibenbasat
13-11-2011, 13:17:42
גם אני רכשתי הרבה דברים מהסיני ולא פעם יצא לי לקלל מיליאדר אנשים ביחד..
יש גם מוצרים זבל'ה בסיני, אם תשווה את הטיסן הזה למוצר ברמה של פנג'ט (לדעתי אחד הטיסנים הטובים שיצרו, אם לא ה..),
אז קרוב לוודאי שלא יצליחו להעתיק את האיכות של המקור, אפילו בחיקוי, אולי זה טיסן לא רע בסופו של דבר וכנראה גם קצת היית פזיז,
אבל כנראה שלא מתחרה ראוי לפנג'ט המקורי.
T.B, תשמור על העניים והאצבעות, הם יותר חשובים ויקרים.
:)

t.b
13-11-2011, 13:34:50
גם אני רכשתי הרבה דברים מהסיני ולא פעם יצא לי לקלל מיליאדר אנשים ביחד..
יש גם מוצרים זבל'ה בסיני, אם תשווה את הטיסן הזה למוצר ברמה של פנג'ט (לדעתי אחד הטיסנים הטובים שיצרו, אם לא ה..),
אז קרוב לוודאי שלא יצליחו להעתיק את האיכות של המקור, אפילו בחיקוי, אולי זה טיסן לא רע בסופו של דבר וכנראה גם קצת היית פזיז,
אבל כנראה שלא מתחרה ראוי לפנג'ט המקורי.
T.B, תשמור על העניים והאצבעות, הם יותר חשובים ויקרים.
:)

תודה...;) אשתדל.

elim55
13-11-2011, 13:40:36
בשישי בלילה בניתי אותו(שעתיים עבודה עם הפסקת קפה)
בשבת הטסתי אותו...לא מהיר(עם המנוע שהגיע איתו) אבל יציב ומדוייק.
הלקחים מההטסה:
1. יש להחליף לפרופ 6x5 שנותן דחף פי 1.5 ממשקל הטיסן מה שאומר נסיקה ב 90 מעלות ללא בעיה.
2.סוללה 1500 3 תאים מאזנת את הטיסן.
3. להגדיר תנועת מאזנות לא יותר מ 5 מ"מ לכל צד.
4. להדביק רצועות סקוץ(הגס) בחריצים לזריקה.

על איכות משלמים ולא תמיד נהנים.

haimz24
13-11-2011, 14:58:07
והכי חשוב באמת שיצאת ללא פגע ורק עם עצבים, תן קפיצה לשטח לפגישה עם טיסן בנוי כמו שלך קבל כמה רשמים ואני בטוח שעוד תופתע...

t.b
13-11-2011, 15:13:05
והכי חשוב באמת שיצאת ללא פגע ורק עם עצבים, תן קפיצה לשטח לפגישה עם טיסן בנוי כמו שלך קבל כמה רשמים ואני בטוח שעוד תופתע...

אולי אתה צודק, אבל כנראה שציפתי ליותר מידי...

אננס
13-11-2011, 18:07:56
t.b מצטער לשמוע על החוויה הלא נעימה - מקווה שהכל בסדר בעין ואין שום נזק.

לגבי המסקנות שלך חלקם נכונות - אבל שרוכשים טיסן זול צריך להיות מוכן לכך ולא להתאכזב.
הפרופ' המקורי אכן לא שווה כלום, לי הוא נשבר בנחיתה הראשונה וגם בטסט שנעשה בשבת בהוד השרון הפרופ' נשבר בנחיתה הראשונה.
עברתי לפרופ' 6X4 מהסיני והוא שרד לי כבר יותר מ-10 נחיתות.
לגבי המראות אני מחזיק אותו ביד שמאל בכנף שמאל (הפרופ' קרוב לביצים אז צריך להיזהר) - מצערת מלאה ופשוט דחיפה קלה קדימה והוא עולה יפה מאוד.
לדעתי המנוע שהרכבתי לא חזק יותר מהמנוע המקורי שנראה בדיוק כמו המנוע המקורי של הביקסלר ושניהם מושכים כמעט אותו זרם עם פרופ' 6X4 (לא בדקתי את המנוע של הרדג'ט).

תשחזר אותו - תוסיף קצת טסה במקומות המתאימים ויכול להיות שהוא יחזיק מעמד עם הסטאפ החזק.

בהצלחה ואל תשכח לעדכן.

פרח
13-11-2011, 19:58:58
אל תיקח את העצה של עודד בשרשור הקודם,כיצד להסיר את הca מהעין...��
עדיף משקפי מגן