PDA

צפייה בגרסה מלאה : הכרת תודה לאיש יקר ושיתוף בחוויה אישית מדהימה מבחינתי

shaharg
26-11-2011, 15:42:27
שלום.
בראש ובראשונה אני מעוניין להודות לאיש יקר , גיל . (השם המלא שמור במערכת :D ) .
הסיפור מתחיל לפני מס' חודשים כשרכשתי דאון חביב מסוג ALULA ( כמובן שאין מה להשוות ...) אבל מאוד נהנתי מעצם הזריקה והפעילות הגופנית שלא כמו בשאר הטיסנים הממונעים שהיו ויש לי עד היום.
מכיוון שמשך אותי התחום החלטתי להתעניין קצת וכאן נכנס לסיפור גיל , מהרגע ששלחתי לו הודעה בפורום החל לעזור הן מהרכישה עצמה דרך הבניה המקצועית שנמצאת בשרשור הזה (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?43413-Double-Super-TopSky2) ועד לטיסת המבחן , הכיוונים של כל המיקסים בשלט ( שהוא לא הכיר ..) וההסברים והטיפים גם במהלך יום ההטסה תוך היענות ורצון לעזור שאין כמוה . גיל ,אתה לדעתי נכס לתחום הזה והלוואי וירבו כמוך .
לעצם החוויה , לאחר הטסט והכיוונים קיבלתי הדרכה מקיפה על צורת הזריקה הנכונה , המודים והמיקסים השונים והפלא ופלא אחרי כשעה כבר שחיתי לבד במים ( כמובן עם "מצופים" ;) הטיפים של גיל לא יסולאו בפז ...) ולקראת הסוף הצלחתי לזהות טרמיקה ולהשאר בה כחצי דקה . ההרגשה מיותר לציין מדהימה , למי שמטיס כבר דאוני DLG אני מניח שיזכור את ההרגשה מהפעם הראשונה , ולמי שלא , אני בהחלט ממליץ לנסות ...

sabi
26-11-2011, 22:29:23
אכן כן , גיל איש יקר מאוד שעוזר ולא מפסיק בכל הנוגע לתחום הנפלא הזה שנקרא DLG , כן ירבו.
תודה גיל!:)

eitan-ro
26-11-2011, 22:35:14
מצטרף לברכות, איש יקר ומשקיען... "מטורף" אמיתי לתחום!

Gil
27-11-2011, 21:03:23
תודה שחר על הברכות החמות, גם לך שבתאי.

אני חייב לציין שלי הכל התחיל בזכות רועי ואיתן, ומהם למדתי המון ואני שמח לעזור כפי שעזרו לי ועוזרים לי עד היום.

שמחתי לעזור