PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על איזה שלט תמליצו ?

AREA15 Airman
11-12-2011, 13:50:31
שלום חברים,

אנחנו מחפשים שלט זול ואמין.
יש לנו נסיון טוב מאד עם HobbyKing HK6DF 2.4Ghz FHSS 6Ch
לצערנו הוא ב BACKORDER.
זה שלט שבהחלט שווה את המחיר. (באזור ה 250 ש"ח)
האם יש לכם המלצה על משהו דומה ?

בתודה והמשך שבוע טוב,
איתן מצוות ARAE15MARK2

אייל שפירא
11-12-2011, 13:58:04
ברוך הבא לפורום
יש רק מליון שירשורים עם המלצות למערכות רדיו, וכל הסיבות לבחור בכל אחת מהן כבר נטחנו מכל עבר.
לפני שגם השירשור הזה יהפוך למלחמה תפלה שרק תבלבל אותך יותר בצע קצת קריאה מקדימה וחזור עם שאלות ספציפיות יותר.

בוואז
11-12-2011, 14:02:30
איתן לא קנית כבר את הטורניג'י 9X?
אם לא - קנה אחד
אם כן, קנה עוד אחד :)

wind556
11-12-2011, 14:22:35
אין שלט אמין ב250 ש"ח
יש רק שלט זול במחיר הזה

adibenbasat
11-12-2011, 14:37:13
אין שלט אמין ב250 ש"ח
יש רק שלט זול במחיר הזה

1+

למרות שאולי שלט יד שניה "אמין", אפשר למצוא במחיר קרוב לזה.

guy1a
11-12-2011, 14:48:58
אם אתה מסתפק ב 4 ערוצים אנלוגי - אתה יכול למצוא דברים מעניינים מאד ב 250 שח
אם אתה מחפש דיגיטלי 2.4 אתה צריך לחשוב על 500 משומש ...

eli-f
11-12-2011, 17:39:00
בשלט צריך להשקיע.
שלט קונים רק פעם בכמה שנים+כשל בשלט=ריסוק כלי הטיס.
שלט נורמלי יעלקה 1800 שקל מינימום

דניאל דקל
11-12-2011, 19:05:03
+1
איך אפשר להעיז להטיס משהו עם שלט שעולה 250 ש"ח?
אני הייתי מפחד לא רק על הטיסן אלא גם על הפחד הביטוחי במקרה של ריסוק...

אגב, מה זה נקרא "ניסיון טוב עם השלט"?
10 שנים? כמה סוגי טיסנים הטסתם איתו??

Shlomi4046
11-12-2011, 19:45:22
אם לא - קנה אחד

+111111111111

Shlomi4046
11-12-2011, 19:45:56
1+

למרות שאולי שלט יד שניה "אמין", אפשר למצוא במחיר קרוב לזה.

לא יפה אדי ה 9X שלך נעלב....

guy1a
11-12-2011, 19:58:45
+1
איך אפשר להעיז להטיס משהו עם שלט שעולה 250 ש"ח?
אני הייתי מפחד לא רק על הטיסן אלא גם על הפחד הביטוחי במקרה של ריסוק...

אגב, מה זה נקרא "ניסיון טוב עם השלט"?
10 שנים? כמה סוגי טיסנים הטסתם איתו??

איך אתה מעיז להרים משהו לאויר עם בקר מהירות שעלה 10$ ? ....
או פרופ ב 2.5$ ? ..
הייתי מת מפחד שלא יקרה משהו ... והביטוח .... ועוד מסין !!!

ירחם השם !!!

מה ניסגר איתכם ?

ברצינות ...

MDreamer
11-12-2011, 20:20:21
לך על אחד מהשלטים מהשורה הראשונה! (מה לא בסדר בתמונה? :) )
http://www.multiwiicopter.com/product_images/uploaded_images/Paris-Radio-digital-1513.jpg

אייל שפירא
11-12-2011, 20:31:55
דרימר, שאין שם אורורה? :p

איציק רונן
11-12-2011, 20:46:10
למה יש MWC במרכז התמונה?
מה אם שלך, מוכן?

איציק רונן
11-12-2011, 20:47:46
האמת שגם אני מחפש שלט, לא יקר, כזה שאפשר לתקוע לו FRSKY.

Shlomi4046
11-12-2011, 21:29:16
איציק 9x עם frsky עובד חלום!!!!

Fpv מלא וללא הגבלה

Shlomi4046
11-12-2011, 21:31:17
פריס הילטון

wind556
11-12-2011, 21:58:48
לדעתי השלט המינימלי היום זה DX6I DSMX
פחות מ1000 ש"ח למכשיר חדש, ומאפשר שימוש גם במקלטים זולים (חיקויים) וגם במקלטי DSMX היקרים והטובים
אין אף שלט ראוי במחיר נמוך מזה

adibenbasat
11-12-2011, 23:22:30
לא יפה אדי ה 9X שלך נעלב....
שלומי אני מטיס עם אורורה ואתה יודע את זה, ה-X9 שלי (שנקנה ב-32$) מיועד לפוקס המחושמל ולמוגי, לא העיז לחבר מקלט שלו לאחד מהטיסנים המושקעים שלי,
ואתה יודע את זה טוב מאוד למרות שאתה ועוד לא מעט טייסים מטיסים איתו ומבסוטים, וגם אם הוא שווה את המחיר.. וכן, לדעתי הוא שווה את המחיר,
כשאני מחזיק אותו יש לי הרגשה שאני מחזיק צעצוע זול,
תעבור טוב על השרשור הזה והתגובות ותקנה כבר שלט נורמלי!
עברת את שלב "המתחיל" מזמן!
:)

דניאל דקל
11-12-2011, 23:59:08
איך אתה מעיז להרים משהו לאויר עם בקר מהירות שעלה 10$ ? ....
או פרופ ב 2.5$ ? ..
הייתי מת מפחד שלא יקרה משהו ... והביטוח .... ועוד מסין !!!

ירחם השם !!!

מה ניסגר איתכם ?

ברצינות ...

אין עם זה שום בעיה. גם כאשר בקר ו/או מנוע מתקלקלים, עדיין יש מתח
למקלט מרכיב ה BEC שבבקר. ניתן לדאות עד לנחיתה. אבל כאשר טיסן יוצא משליטה
ופוגע בפול מנוע בכביש או באדם, זה כבר סיפור אחר לגמרי...

טיפ... רוצים לדעת איזה שלט לקנות? או ליתר דיוק איזו טכנולוגית שידור אמינה יותר?
חפשו SPECTRUM/FUTABA/HITEC/SANWA PROBLEM ותגיעו למסקנות הנכונות בעצמכם...

צר לי להיות שוב האיש הרע שבשכונה. אבל אני גולש גם בפורומים נוספים
ומשום מה בפורום הזה במיוחד "איכות" הינה מילה גסה...

Boogle
12-12-2011, 01:18:31
דניאל, סיפור אמיתי שאחריו עליך למכור את כל הציוד שלך:

בקר סיני 25A באויר על XPD פתאום אין שליטה... נו הלך הבקר אבל איפה הBEC??? אז החום של השריפה התיך את הלחמת החוטים והסוללה נותקה.... וואי וואי....

דבר נוסף, איכות אינה מילה גסה, השלט 9X איכותי ביותר ביחס למחירו! והוא אמין מספיק ובעל יכולות מספקות להטיס טיסן בדיוק כמו שלט פוטאבה שיוצר לפני שנת 2005 (מכיר 8U ??) !! הרי הפוטים שלו נשחקו מזמן והסטיקים עם מיסבי החלקה בדיוק כמו ב9X, אז מה ההבדל אמרנו?

שים לב שהמודול האמין ביותר היום לשידור הוא המודול של FRSKY .... גם מוצר סיני זול....

אתה סתם נתקע בקלישאות, בינתיים טויוטה הרגה יותר אנשים בארה"ב מאשר כל דאצ'ה רומנית .....

guy1a
12-12-2011, 05:37:39
אין עם זה שום בעיה. גם כאשר בקר ו/או מנוע מתקלקלים, עדיין יש מתח
למקלט מרכיב ה BEC שבבקר. ניתן לדאות עד לנחיתה. אבל כאשר טיסן יוצא משליטה
ופוגע בפול מנוע בכביש או באדם, זה כבר סיפור אחר לגמרי...

אתה אומר שעל ה 450 שלך יש בקר של CC ב 150$ עם BEC חיצוני ? .... וסוללת מקלט ניפרדת כמובן.

אייל שפירא
12-12-2011, 06:55:24
בשלט צריך להשקיע.
שלט קונים רק פעם בכמה שנים+כשל בשלט=ריסוק כלי הטיס.
שלט נורמלי יעלקה 1800 שקל מינימום

נדמה לי שבפחות מהממחיר הזה מקבלים היום אורורה 9 חדש עם שני מקלטים.
יכול להיות שזה היה מבצע זמני, אבל שווה לפותח השירשור לבדוק בכמה חנויות.

guyst
12-12-2011, 07:15:58
איזה כיף השירשורים האלה... אף פעם זה לא ישתנה :)

אייל שפירא
12-12-2011, 09:06:42
איזה כיף השירשורים האלה... אף פעם זה לא ישתנה :)

אין לנו על מי לסמוך, אלא על ה DX7 שבידיים

Shlomi4046
12-12-2011, 09:37:02
שלומי אני מטיס עם אורורה ואתה יודע את זה, ה-X9 שלי (שנקנה ב-32$) מיועד לפוקס המחושמל ולמוגי, לא העיז לחבר מקלט שלו לאחד מהטיסנים המושקעים שלי,
ואתה יודע את זה טוב מאוד למרות שאתה ועוד לא מעט טייסים מטיסים איתו ומבסוטים, וגם אם הוא שווה את המחיר.. וכן, לדעתי הוא שווה את המחיר,
כשאני מחזיק אותו יש לי הרגשה שאני מחזיק צעצוע זול,
תעבור טוב על השרשור הזה והתגובות ותקנה כבר שלט נורמלי!
עברת את שלב "המתחיל" מזמן!
:)

תחילה מחילה מכבודו של אורורה לא התכוונתי להעליב אותו הכל בהומור וברוח טובה ...

אדי אתה רכשת את השלט של טורנג'י עם המודול המקורי שהוא זבל בפני עצמו! בחיים אני לא יחבר טיסן למקלטים שלו (אבל זה אחרי הרבה מרור שאכלתי איתו ואתה יודע את זה )
ברגע ש FRSKY מחובר ל 9X זה מוצר אחר לגמרי והיד עוד נטויה בכל הנוגע לתוכנה שלו

אין וויכוח על איכות החומר של אורורה מול האיכות של החומר 9X החזקתי את שניהם ביד בכנות יש הבדל
אך בשטח עלות מול תועלת !!! אין מה להשוות בכלל וזו דעתי אז אל תכעס :)

לא חושב שיש קשר למתחיל מתקדם או מומחה....
שוב אני רואה זאת עלות מול תועלת

adibenbasat
12-12-2011, 10:43:38
תמיד יש את האמירה: "עושה את העבודה".
גם אם ל-9X אין בעיות שידור כבר (נכון או לא), עדיין הוא רחוק ברמת התפעול שלו מול שלטים של חברות עם שם כמו פוטאבה, JR, סנואה הייטק ויש עוד כמה,
הרגישות של הסטיקים והדיוק בתגובה אלו לדעתי מה שחשוב בסופו של דבר, לא כמה פונקציות יש בו או שאין לו בעיית שידור, בכול השלטים מטיסים עם שני סטיקים,
אז כן, הוא יעשה את העבודה, אבל שאתה מטיס טיסן איכותי יש הבדל עצום בין שלט איכותי ומדוייק ל-9X ואני מאמין שכול מי ממטיס עם שלט "יקר" יודע להעריך את זה,
אז כן, ה-9X עושה את העבודה (כי הטיסן טס)..
הגישה הזו קיימת זה בכול תחום, כמו לנסוע במכונית יקרה ומכונית זולה, שתיהן יביאו אותך ליעד (יעשו את העבודה), איכות הנסיעה אחרת,
ועל זה אנשים מוכנים לשלם לא מעט כסף, יש הבדל..
אגב יש הבדל גם בין טיסן בלזה או קומפוזיט לטיסן מוקצף, כמו במכונית.
ועל העלות?..אני ממש לא בטוח שזה משתלם, תעשה את החשבון.

בכול מקרה, אם את מאושר ממנו, אז אל תחליף, זו רק דעתי:)

Shlomi4046
12-12-2011, 13:23:21
אדי יקירי
ירדת בול לסוף דעתי....
עלות מול תועלת
כל עוד אני מטיס איתו טיסן מוקצף או קלקר או איך שנקרא לזה אז עלות מול תועלת שווה כל שקל ואני מרוצה

אבל ביום שאני יטיס MB או פיילון כמו של מושיק או פפריקה יקרה כמו שלך .....

נכון שהעלות מול התועלת שהטיסן יתרסק לא שווה ועדיף ללכת על מותג....
זאת הייתה כוונת המשורר:D אני התייחסתי למה שביקש פותח השירשור שם לב

ציטוט
יש לנו נסיון טוב מאד עם HobbyKing HK6DF 2.4Ghz FHSS 6Ch
לצערנו הוא ב BACKORDER.
זה שלט שבהחלט שווה את המחיר. (באזור ה 250 ש"ח)
האם יש לכם המלצה על משהו דומה ?

סוף ציטוט

הוא הטיס עם שלט של הובי קינג 6 ערוצים ורוצה משהו דומה

אז סביר להניח שהוא לא מטיס בלזה בשווי 2000 \ 3000 ש"ח

Liav
12-12-2011, 13:29:36
הסרטון הזה שמור בדיוק לשרשורים כאלה :D

רק פוטאבה!

http://www.youtube.com/watch?v=evakCBCKchE

adibenbasat
12-12-2011, 15:59:42
האמת שלומי, אני מסכים איתך בכול מילה בהסבר שלך.
פותח השרשור חיפש שלט "אמין" במחיר "זול", אני עדיין חושב שעדיף יד שנייה של חברה "נחשבת" מאשר שלט של HK חדש, אם מדובר למשל בשלט 4 ערוצים פשוט אמליץ על VG400 משומש (סנואה).
אם 6 ערוצים אז RD6000
(או משהו דומה יש כמה אפשרויות) אפשר למצוא במחיר קרוב לתקציב, בעיקרון: לא ממליץ שלט סיני בתור שלט ראשון (אם יש לך כבר שלט איכותי אחר), ודרך אגב, יש לא מעט מטיסים עם שלטים סינים טיסנים "מושקעים",
אז אולי לפותח השרשור ה-X9 יתאים, עדיין הייתי ממליץ לו לפתוח עוד קצת את הארנק (להוסיף 200-300ש"ח לא אלפים) אפילו אם הוא מטיס קלקרים פשוטים, הוא לא יטיס אותם לנצח כנראה..

חוצמ'זה, השלט של הובי קינג בכלל מוזר לי שיש לו אנטנה ולא חוט לטיסן, הוא נראה ומרגיש מוצר בחנות של הכול ב-1$;)
אני לא יכול להנות מלהטיס עם דבר כזה..

guy1a
12-12-2011, 16:15:37
אני מטיס איתו את הרחפן

אין לי שום בעיה עם זה :)

AREA15 Airman
12-12-2011, 16:54:49
תודה לכולכם על התגובות המעניינות...
אנחנו מחפשים שלטים זולים לשימוש בדאוני צוקים ובחשמליים פשוטים וקטנים ( לא למהירות ולא לטווח).
לחברה הגדולים יותר והדלק אנחנו משתמשים בשלטים איכותיים ואמינים יותר.

תודה נדב,
הטורניג'י 9X עושה רושם של שלט טוב, כרגע הוא ב BACKORDER ב HK.

כל טוב,
איתן
מצוות AREA15 MARK2

__Tal__
12-12-2011, 17:14:58
הוא נחטף כמו לחמניות חמות והוא חוזר לBack order בערך אחרי שעתיים.

Shlomi4046
12-12-2011, 18:51:49
יותר יקר אבל במלאי
http://www.hobbypartz.com/79p-th9x-r9b-9channel-radio.html

אגב זה אותו שלט מדבקה שונה

בוואז
12-12-2011, 19:07:44
איתן תזמין אותו עכשיו וכשיחזור למלאי ישלחו לך ישר
בכלל שכל כך הרבה קונים אותו הוא חוזרל מלאי יחסית מהר

דניאל דקל
12-12-2011, 19:36:32
BOOGLE
אם כבר דיברת על ה 8UAPS, האם פתחת אותו פעם?
אם תפתח אותו ותשווה את רמת החיווט בפנים לשלט סיני ב 250 ש"ח, תבין לבד
אמרו לי שיש שלטים (אולי גם ההוא ב 250 ש"ח) שהחיווט מודבק עם דבק חם על דפנות השלט מבפנים

אגב, אחד החניכים שלימדתי רכש את הטורניגי 9.
ההרגשה ביד הינה של שלט צעצוע. הטרימים פעם עובדים ופעם לא עובדים, תלוי במצב הרוח שלהם...
את המפסק של הטריינר חיברו אצלו כנראה הפוך, ולכן הוא שם גומיה מלמעלה שמחזיקה אותו במצב הנכון.
נקרעת הגומיה - הלך הטיסן. אולי האנלוגיה הטובה ביותר הינה לקונדום. אם הייתם צעירים, רווקים ושובבים
האם הייתם מעיזים להשתמש בקונדום שעולה חצי שקל? :o

למיטב זכרוני השלט עובד עם 8 סוללות AA. מספיק טיפת קורוזיה באחד מ 16 המגעים או תזוזה של אחת הסוללות
ואתם מאבדים טיסן! יש לי שלט למסוק צעצוע שקניתי לבן שלי, ושם זה קרה יותר מפעם אחת.

שלט רוכשים למספר שנים קדימה, שלט טוב מחזיק גם 10 שנים ואף יותר.
לכן האנלוגיה לבקר, טיסן, מנוע, בטריה וכו' אינם במקום...

נ.ב
ההודעות שלי אינם מכוונות לפותח השרשור, אלא במטרה לעזור לכאלה שמתכוונים לרכוש שלט חדש ואינם רואים את מכלול השיקולים
הנכונים לגביו.

liorz055
12-12-2011, 19:54:57
איך תמיד כל מי שפגשתי פנים אל פנים בעל 9x תמיד מקבל שלט תקין?
אני מציע לשנות את כותרת השרשור למשהו יותר מתאים כמו: ״איזה שלט אתם לא ממליצים ״

guy1a
12-12-2011, 20:48:50
למיטב זכרוני השלט עובד עם 8 סוללות AA. מספיק טיפת קורוזיה באחד מ 16 המגעים או תזוזה של אחת הסוללות
ואתם מאבדים טיסן! יש לי שלט למסוק צעצוע שקניתי לבן שלי, ושם זה קרה יותר מפעם אחת.
.

בשלט HK 6 ערוצים שאני מטיס איתו את הרחפן ואין לי שום תלונה עליו. הלחמתי במקום המחבר של ה 8 סוללות מחבר אדום ואני מחבר שם סוללה 500 מילי 3 תאים והכל דבש.

ואז מה אם החוטים מחוברים עם דבק חם ?
מה זה משנה ?

האמת היא שכל מה שאנחנו קונים מסין, הוא באמינות בערבון מוגבל מאד .. גם הפוטאבה שלי מזייף .. ואתה יודע את זה.

alexk
12-12-2011, 21:40:52
לך על המקור FlySky 9CH (טורניג'י 9X רק שמו מדבקות על השלט ושינו את הצבע):

http://www.leaderhobby.com/product.asp?ID=9394001220239

שלט מעולה, יש לי 2 כאלה (1 בשימוש מאסיבי והשני ל - FPV שמור במזוודה, נראה חדש כביום היוולדו).

נכון שאחרי שנה פלוס הוא מתחיל לזייף, מפסקי הקיזוזים מתחילים לזייף בעיקר, אין לו שום בעיה ברזולוציה של הסטיקים, אבל יותר קל וזול לזרוק אותו ולקנות אחד חדש אחרי שנה שנתיים, תוכל לקנות אחד חדש ואפילו עוד כמה כאלה במחיר של "שלט נורמלי".

יש לנו לחות מטורפת בארץ ויש לה נטייה להרוס כל מכשיר לאורך זמן גם אם יקר וגם אם זול.

מומלץ באמת לקנות סוללת ליפו ייעודית לשלט ולא להשתמש בבית של ה8 סוללות בכלל שיכול לגרום בקלות לניתוקים :

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16529

אני בן אדם מאוד פרקטי מטבעי ואמנם אני מבזבז כמה אלפי שקלים בתחום בחודש עם כל החלקים שאני מזמין + טיסנים + ציוד FPV, אני לא רואה את עצמי קונה שלט ב2000 ש"ח וגם לא ב1000 ש"ח בטח שיש בשוק את השלט המעולה הזה, וביום שתראו אותי עם כזה שלט זה יהיה או בגלל שזכיתי בלוטו או שאני עושה טסט פלייט למישהו אחר...

לא חייבים לנסוע במרצדס, ביג דיל, מבין את ההבדל, גם מצדה 323 תביא אותי ליעד... ועוד בנוחות והנאה רבה

Shlomi4046
12-12-2011, 22:02:46
BOOGLE
אמרו לי שיש שלטים (אולי גם ההוא ב 250 ש"ח) שהחיווט מודבק עם דבק חם על דפנות השלט מבפנים

ההרגשה ביד הינה של שלט צעצוע. הטרימים פעם עובדים ופעם לא עובדים, תלוי במצב הרוח שלהם...
את המפסק של הטריינר חיברו אצלו כנראה הפוך, ולכן הוא שם גומיה מלמעלה שמחזיקה אותו במצב הנכון.
נקרעת הגומיה - הלך הטיסן. אולי האנלוגיה הטובה ביותר הינה לקונדום. אם הייתם צעירים, רווקים ושובבים

נ.ב
ההודעות שלי אינם מכוונות לפותח השרשור, אלא במטרה לעזור לכאלה שמתכוונים לרכוש שלט חדש ואינם רואים את מכלול השיקולים
הנכונים לגביו.

דניאל ... תפתח את הראש

כולנו בלי יוצא מן הכלל התאמנו ליפו לשלט
מה נראה לך שאנחנו יושבים להטעין 8 סוללות AA כל שבוע נו באמת מה אתה ילד???

דניאל דקל
12-12-2011, 23:27:02
מי זה כולנו? עובדה שהחניך שלי לא ביצע את השינוי, ואני מוכן לחתום לך שיש כאלה שמטיסים עם סוללות.
אגב ליפו בשלט, היו מקרים שבהם בזמן טעינה השלט עלה באש (יש ביו-טיוב). לפחות רק 250 ש"ח הולכים לפח...
ואלכס, אם אתה יודע לזרוק בזמן את השלט הסיני הזול שלך, אולי תדע לעזור לי עם הבורסה בשבוע הקרוב?
אני צריך לדעת אם לקנות שורט או לונג על ת"א 25, אם תצליח, 50% מהרווחים שלך :D

Shlomi4046
12-12-2011, 23:48:21
LONG
יורו -דולר יש תיקון
אבל כנס עכשיו!!!!
:D:):)

alexk
13-12-2011, 05:09:56
דניאל, לי עוד לא היה איבודי קליטה או כלים בגלל זיופי שלט, כוונתי הייתה במקום לפתוח ולטפל אחרי שנה וחצי במפסקי קיזוז פשוט להיפטר מהשלט, אפשר לזרוק אפשר גם למכור ב100-200 ש"ח בטוח יהיו קופצים.

adibenbasat
13-12-2011, 11:33:05
אני תמיד שואל את אבא שלי את השאלה: מה אתה מעדיף, לקנות נעל חדשה וזולה כול שנה שעולה 100ש"ח?
או נעל "יקרה" שעולה 300ש"ח פעם בשלוש שנים?
התשובה שלו: נעל זולה, אז נחליף בשנה הבאה..
התשובה שלי: יקרה, המחיר אותו מחיר, אבל בשלוש שנים האלו, אתה הולך ועומד 15 שעות ביום על נעל טובה.

זה הבדל בגישות, לפעמים אנשים מעדיפים לשלם ב"תשלומים" את המחיר העגול, ובאמת, כול אחד ומה שטוב לו..:)

wind556
13-12-2011, 11:35:07
מעניין הדיון הזה.

אני עכשיו מחפש לעצמי שלט זול ואמין, בעיקר עם מקלטים זולים לצעצועים, וזה עקב כך שבשלט החדש שלי (XG8) המקלט הכי זול עולה 70$
ולא, לא זכיתי בשום לוטו, להיפך, אני בקשיים כלכליים רציניים, אלא אני מבין היטב את הצורך בשלט הכי טוב שאפשר, ולא מוכן להתפשר על זה.
יצא לי לבחון מקרוב כמה עשרות X9, ואני חייב לציין שלא היה אפילו אחד תקין במאה אחוז. לכולם יש בעייות, חלקן מינוריות, חלקן משמעותיות מאד.והכי מעניין זה שבדרך כלל בעליו של השלט הזה לא זיהו בעייות עד שהראתי להם (מסקנה: אל תתנו לי לבדוק את השלט שלכם :rolleyes: ).

ועכשיו זאת האופציה היחידה שלי לרכישת שלט זול, אבל הרבה יותר קל לי להוציא 600$ על שלט משובח, מאשר להוציא 40$ על זבל, והשלט הזה הוא זבל בכל קנה מידה.

יש גם את האופציה הזאת, שמוכרת לי היטב, וגם על זה אני לא ממש מת, אבל פחות בעייתי מהX9 . גם מאלו עברו תחת ידי כמה עשרות. היו בעיות, אבל בחלק קטן מהם, ממש לא ברוב.ואפילו התוכנה שלהם טובה משל הX9
זה שצריך מחשב לשטח כדי להחליף מודל לא מעניין אותי, אבל זה עשוי לעניין משתמשים אחרים.

המחיר שלו הוא בערך כמו לקנות מקלט בלבד ולמטרות שלי אולי הוא יספיק.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__9042__Hobby_King_2_4Ghz_6Ch_Tx_Rx_V2_Mode_2_.htm l

מישהו מכיר שלט זול אחר?
מישהו מוכר ב10$ עם 4-5 מקלטים?
:cool:

adibenbasat
13-12-2011, 11:53:40
העניין עודד, שחלק גדול מאלו שמטיסים עם X9 או שלט של HK, לא בהווה ולא היו בעבר בעלי שלט "יקר".
מבחינתם, אם אפשר להטיס איתו, אז הוא "טוב", אנוכי ומטיסים ותיקים שאני מכיר (10 שנה ומעלה),
לא יחשבו להטיס עם שלט כזה אחרי שהיה להם שלט אפילו ברמה של RD6000 ביד,
לאומתך, אתה מיד מוצא מה פגום, מיד מרגיש שיש לך מוצר ממש לא איכותי ביד, ושאתה מטיס אתה גם מרגיש את זה.
אלו שזה השלט הראשון שלהם, לא יכולים להבין את זה כמוך (בלי לפגוע באף אחד), ושוב, זה ממש לא מסתכם בהאם יש ניתוק שידור..

Shlomi4046
13-12-2011, 12:18:39
העניין עודד, שחלק גדול מאלו שמטיסים עם X9 או שלט של HK, לא בהווה ולא היו בעבר בעלי שלט "יקר".
מבחינתם, אם אפשר להטיס איתו, אז הוא "טוב", אנוכי ומטיסים ותיקים שאני מכיר (10 שנה ומעלה),
לאומתך, אתה מיד מוצא מה פגום, מיד מרגיש שיש לך מוצר ממש לא איכותי ביד, ושאתה מטיס אתה גם מרגיש את זה.
אלו שזה השלט הראשון שלהם, לא יכולים להבין את זה כמוך (בלי לפגוע באף אחד), ושוב, זה ממש לא מסתכם בהאם יש ניתוק שידור..

כל מילה בסלע!!!

אדי רוצה החלפות :D

guy1a
13-12-2011, 13:08:51
עודד, אדי, שלומי ... יש לי פוטאבה .. זה נחשב טוב ?
אני מטיס איתו כמה טיסנים / רחפן / מסוק ....

ויש לי את ההוא של הוביקינג ב 22$, אני מטיס איתו רחפן

היה לי JR אנלוגי שמכרתי, היה לי שלט של וולקרה שמכרתי ...

... עד היום אני לא מצאתי שום דבר שלא נעים / נוח / טוב / איכותי / אמין / ... בשלטים שהם לא פוטאבה.

אני לא מדבר על 9איקס שאותו אני לא מכיר באופן אישי אבל יצא לי להטיס קצת. לא אהבתי. הוא באמת מרגיש זבל ביד.

59277

adibenbasat
13-12-2011, 13:26:03
איתך לגמרי, גיא.. ה-9X מרגיש לך ככה כי אתה גם מטיס עם פוטאבה, על זה כתבתי:)

בוואז
13-12-2011, 14:00:33
אני מטיס עם פוטאבה 8FG שלושה טיסנים ועם הטורניג'י 9X עשרה אחרים (ולא רק קלקרים, גם טיסנים יקרים)
אני משער שאני יודע להבחין בין שלט טוב לשלט לא טוב, הטורניג'י מרגיש לי כמו שלט איכותי ביד ומעולם לא הייתה לי בעיה חומרתית\תוכנתית\תקשורתית

אחרי המלצה שלי יותר מחמישה חברים שלי קנו אותו, כולם מרוצים ולאף אחד מהם אין תלונות

אני אישית מחזיק את השלט כבר כמעט שנה וחצי (מהיום שהוא יצא) ואני מרוצה מכל דקת שימוש...

liorz055
13-12-2011, 14:33:25
אני מטיס עם פוטאבה 8FG שלושה טיסנים ועם הטורניג'י 9X עשרה אחרים (ולא רק קלקרים, גם טיסנים יקרים)
אני משער שאני יודע להבחין בין שלט טוב לשלט לא טוב, הטורניג'י מרגיש לי כמו שלט איכותי ביד ומעולם לא הייתה לי בעיה חומרתית\תוכנתית\תקשורתית

אחרי המלצה שלי יותר מחמישה חברים שלי קנו אותו, כולם מרוצים ולאף אחד מהם אין תלונות

אני אישית מחזיק את השלט כבר כמעט שנה וחצי (מהיום שהוא יצא) ואני מרוצה מכל דקת שימוש...
אני ממליץ בחום על צריבת תוכנתו של ארז בשלט (er9x) , זה הופך את השלט למשהו מדהים שלא דומה לשום דבר אחר...

בוואז
13-12-2011, 14:44:03
עשיתי את זה, האופציות היו מדהימות (כמעט כמו ב8FG) אבל זה הוריד לי את ה"קלות" שבתכנוט והחזרתי לתוכנה המקורית
כשאני צריך תיכנוט מסובך אני פשוט משתמש ב8FG :)

alexk
13-12-2011, 15:07:18
אני תמיד שואל את אבא שלי את השאלה: מה אתה מעדיף, לקנות נעל חדשה וזולה כול שנה שעולה 100ש"ח?
התשובה שלי: יקרה, המחיר אותו מחיר, אבל בשלוש שנים האלו, אתה הולך ועומד 15 שעות ביום על נעל טובה.

זה הבדל בגישות, לפעמים אנשים מעדיפים לשלם ב"תשלומים" את המחיר העגול, ובאמת, כול אחד ומה שטוב לו..:)

האנלוגיה שלך מושלמת רק שהייתי מעדיף לקנות נעל ב100 שח ומדרסים אורטופדיים ב600 שח, המדרסים ימשיכו איתי כמה שנים, הנעליים יחודשו כל שנה

wind556
13-12-2011, 15:24:54

כל מילה מדוייקת
ויצרתי לעצמי בעייה: מכרתי את הDX7 ששירת אותי בנאמנות רבה ביותר (אף בעייה ולו הכי קטנה במשך 3 שנים), לטובת התחדשות בJR XG8 , שהתרשמתי שאין טוב ממנו עבורי
ועכשיו אין לי עם מה להפעיל גלשן קלקר ממונע, טיסני פוליגל, או אפילו מסוק ישן שאני משפץ.
עבור הכלים היקרים רכשתי מקלטים יקרים

ועדיין אני טוען שלשואל שפתח את השירשור הזה, עדיף ומתאים יותר מהכל זה DX6I DSMX (להבדיל מDSM2)
גם מחיר סביר ביותר
גם ניתן להשיג מקלטים החל מ4$
גם ניתן להשתמש במקלטי DSMX יקרים עבור כלים יקרים
גם ממשק משתמש הכי נוח בעולם
ועוד ים של יתרונות

eli-f
13-12-2011, 16:06:37
אני עמדתי מול אותו בעיה .
שלט.
שלטים הם משהו שנקנה פעם ב 5-7 שנים(אם הם טובים).
אני אישית קניתי פוטאבה 8FG בכדי להטיס איתו TREX 550FBL .
לא היה לי אף פעם איבודי תקשורת,בעיות בתכנות ודברים כאלה.
אבל אני חייב לציין שהמקלטים של פוטאבה זה דבר לא זול.
ככה שדיף פעם אחת להשקיע ולא לקנות שלט ב 60 דולר ואחר כך שיהיה איבוד תקשורת או פריצת רדיו והלך הכלי.
לפותח השרשור:לאיזה מטרה אתה צריך אותו?

Boogle
14-12-2011, 07:43:52
BOOGLE

נ.ב
הנכונים לגביו.
דניאל יקירי, מן הידועות הוא שאני לא מדבר סתם מבלי לבדוק, אז כבר פרקתי והרכבתי מספר לא קטן של 9 איכסים במקביל ל9chp ושלטי פוטאבה "פשוטים " יותר. גם פרקתי סאנווה להנאתי.
אז החווטים דומים, וכמישהו שעוסק בזווד שיים רבות אני מבטיח לך שהאיכות פה דומה.
אכן בשל החיסכון בבקרת איכות, יש סיכוי גבוה יותר לתקלה, אך היא יכולה להיות מטופלת על ידי חבר בשטח, ויש הרבה כאלו. לחלופין מי שמזמין שלט כזה עליו להיות מודע שיתכן ויאלץ לשלוח השלט חזרה.
אגב, אילו היית חבר נחמד לבעלי השלט בשטח, היית מפנה אותו לפורום שם היה מגלה את ההמלצות לסוללות ופוסט, שאנוכי כתבתי, על איך לסדר את בעיית מתג הטריינר.
שלט. "קוד פתוח " הוא שלט קוד פתוח.
רק לפני כשבועיים חבר ניסה לשדרג תוכנת מקלט אורורה ללא הצלחה, כנראה מקלט תקול ... היתכן שאם היה עולה לאויר עם מקלט ב50$ היה נתקל בבעיה???
לכל שלט יש בעיות משלו, לjr היה ריקול לפני זמן לא רב בשל צמת סטיק מצערת שמשתפשפת על גב המכשיר ונקרעת ועוד. ...
כפתרון זול וטוב השלט מעולה, ולמבורגיני תמיד עדיף על פרארי!

Sent from my ARCHOS 80G9 using Tapatalk

דניאל דקל
14-12-2011, 23:00:30

אני חושב שזה מתאים לנעול את השרשור, ובכלל, נכון כנראה למרבית השרשורים כאן בפורום

מה שזול יוצא יקר. משפט שעובד כמעט תמיד.

danoneyal
15-12-2011, 00:15:12
לטיסנים מאוד מומלץ 9X של טורניג'י

אם לא - קנה אחד