PDA

צפייה בגרסה מלאה : טימקס 3.3 לא מניע

TMAXX 3.3
12-12-2011, 15:18:31
שלום...
אני חדש בפורום ורציתי לשאול..
יש לי טימקס 3.3 ששמתי את המנוע קיבלתי איתו PULL START אחרי הרבה זמן שהכלי עמד החלטתי להסיע אותו במשיכה הראשונה נקרע לי הכבל ואז החלטתי לשים EZ START של המנוע הקודם שהיה לי מהרגע ששמתי את ה-איזי סטארט הכלי לא מניע עם מחמם פלאג (קשה ל-איזי סטארט לסובב אותו)אז חשבתי שזה אולי סוללה והזמנתי מEBAY סוללה של איזי סטארט עדיין יש את הבעיה שהכלי לא מניע ואני לא יודע מה הבעיה עכשיו...
אשמח אם תעזרו לי :)
תודה

TMAXX 3.3
13-12-2011, 15:08:31
בבקשה תעזרוו ליי! :\

ליעד דיין
13-12-2011, 18:40:47
בחוברת של המנוע יש לך את הכיוונים של הסיכות כמו שהם הגיעו כשהמנוע היה חדש. תכוון אותם לפי החוברת ואז אתה תוכל להניע אבל המנוע יהיה עשיר. אתה יכול לסגור את הסיכה הראשית רבע סיבוב ואז להניע. אם הוא לא מסתובב בכלל תפתח את הפלג ותנסה להניע כמה שניות כדי שהדלק שנמצא במנוע יצא מהפתח של הפלג ואז תנסה שוב עם פלג. באותו זמן תבדוק שהפלג לוהט בצבע אדום כשנותנים לו חשמל.

Scooter007
13-12-2011, 19:56:13
1. תפתח את הפלאג ותנסה ״להניע״ ותבדוק שהבוכנה זזה, זה הבסיס להנעה
2. אם כן, תחבר את החוט של הפלאג לפלאג ותנסה שוב, אם הכל תקין אז גם הבוכנה צריכה לזוז והפלאג צריך לדלוק

תעדכן וננסה לעזור

שלום...
אני חדש בפורום ורציתי לשאול..
יש לי טימקס 3.3 ששמתי את המנוע קיבלתי איתו PULL START אחרי הרבה זמן שהכלי עמד החלטתי להסיע אותו במשיכה הראשונה נקרע לי הכבל ואז החלטתי לשים EZ START של המנוע הקודם שהיה לי מהרגע ששמתי את ה-איזי סטארט הכלי לא מניע עם מחמם פלאג (קשה ל-איזי סטארט לסובב אותו)אז חשבתי שזה אולי סוללה והזמנתי מEBAY סוללה של איזי סטארט עדיין יש את הבעיה שהכלי לא מניע ואני לא יודע מה הבעיה עכשיו...
אשמח אם תעזרו לי :)
תודה