PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריחופים, לכל הכיוונים, ביום סתיו נעים

Friman
16-12-2011, 17:09:54
אמנם קצת משעמם ביחס לתותחים, אבל לפחות אצלי בבטן כבר ריחופים כאלו באים כמעט בלי פאניקה...

http://www.youtube.com/watch?v=dP582lM5NQU
עוד אחד עם nose in (המצלמה קצת רעדה)

http://www.youtube.com/watch?v=U6fjDRdSjGI

כמו שכתבתי בפוסט מקביל, הג׳יירו מתפקד הרבה יותר טוב...

ותודות למשה שצילם

Scooter007
16-12-2011, 21:56:16
משעמם?!?! אתה לא מבין איך אני מקנא בך, ביום רביעי הגיע hub הזנב החדש (אחרי שהקודם נדפק בנסיון לפתיחת הבורג) ואתמול הוא הורכב והיום ב 8:30 כבר נפגשתי עם מדריך (עמית) ברחובות לשיעור, האנדרנלין היה בשמים ואז הוא עלה לטסט פלייט שבו התגלו בעיות בזנב , הוא פשוט עשה מה שבא לו וכמעט גרם לריסוק.
בהתחלה עמית חשב שמדובר בבעיות ג׳ירו אך לאחר בדיקה הסתבר שתושבת הזנב לא מהודקת היטב על הבום למרות שהברגים היו כבר סגורים במקסימום האפשרי, בקיצור התושבת לא תקינה וצריך להחליף לאחרת - מומלץ ממתכת.
בזאת נגמר השיעור !!!
אני כבר די מתוסכל , פשוט אין לי מזל עם המסוק הזה... לרחף כמו בקליפ? כרגע נראה לי כמו חלום....*

alex1312
16-12-2011, 21:56:16
ריחופים זה גם סוג של טיסה מי אמר שצריך להטיס רק ב 3D ;)

satrianip
16-12-2011, 22:10:13
יוס נשמה של ברבור לאט לאט עוד יצא ממך טארק עם סבלנות כמו שלך אין סיבה שזה לא יגיע
ואם אני אומר את זה אז בכלל כנראה שאחרית הימים באמת הגיעה

נ.ב
פרימן אחלה בחלה של הטסה
אני לא יכול לחכות ולהרגיש מסוק בידיים
ולהבין סופסוף על מה המהומה

wind556
16-12-2011, 22:31:09
גיל, כייף לראות את ההטסה שלך
זה כמו לראות נבט טרי מבצבץ, תמיד מסקרן ומושך את העין.
וחוץ מזה, שטח ההטסה שלך ראוי לקינאה. עוד כמה סרטונים כאלה ואני עובר דירה :cool:

guy1a
16-12-2011, 22:37:07
אמנם קצת משעמם ביחס לתותחים, אבל לפחות אצלי בבטן כבר ריחופים כאלו באים כמעט בלי פאניקה...

http://www.youtube.com/watch?v=dP582lM5NQU

http://www.youtube.com/watch?v=U6fjDRdSjGI

כמו שכתבתי בפוסט מקביל, הג׳יירו מתפקד הרבה יותר טוב...

ותודות למשה שצילם

כל הכבוד לך ידידנו.

לאט לאט !

וגם מבחינתי זה הטסה הרבה יותר שווה מתלת מימד משוגע :)

Friman
16-12-2011, 23:53:23
ח׳ברה תודה על הפירגון. נפל איזה אסימון והפאניקה ירדה, מקווה שמכאן אמשיך להשתפר לדברים מעניינים יותר ;). למרות שכרגע אני בשלב שאני מאד נהנה, כבר לא בלחץ ועדיין ממש לא משתעמם.

בהתחלה עמית חשב שמדובר בבעיות ג׳ירו אך לאחר בדיקה הסתבר שתושבת הזנב לא מהודקת היטב על הבום למרות שהברגים היו כבר סגורים במקסימום האפשרי, בקיצור התושבת לא תקינה וצריך להחליף לאחרת - מומלץ ממתכת.
וואלה? ראשית נתחיל בזה שיש לי תושבת זנב חלופית (הכוונה לתושבת האחורית. טוב גם קדמית יש לי ספייר בעצם) אם אתה רוצה לקחת או שאשלח לך בדואר, תחזיר לי כשההזמנה שלך תגיע. כשחיפשתי כזו לפני חודש וחצי- חודשיים לא היה ניתן להשיג כזו בחנויות בארץ.
מעבר לכך, מה- התושבת ממש זזה במקום על הבום? זה נשמע קצת מוזר, היא מהודקת עם חמישה ברגים וגם יש לה מין מגרעת בחלק הפנימי שמתלבשת על שקע תואם בבום. היא באמת רוקדת על הבום במידה כזו שתשפיע ממש על הזנב?

אני כבר די מתוסכל , פשוט אין לי מזל עם המסוק הזה... לרחף כמו בקליפ? כרגע נראה לי כמו חלום....
לאט לאט אחינו, עם הזמן גם תלמד לסדר לבד ומתיקון לתיקון תפיק לקחים. הרי אתה יודע כמה קש האכיל גם אותי המסוק הזה בחודשיים הראשונים עד שהגיע למצב טיסה סביר. מבין אותך שבא לך כבר לראות אותו קורע את השמיים, אבל זה גם חלק מהכייף, כל ההתעסקות שמסביב. *

Scooter007
17-12-2011, 07:18:07
אופס, לא הייתי ברור, הבעייה (כרגע ) היא עם תושבת הסרוו על הבום (שתי האוזניים מפלסטיק) ולא תושבת הזנב. תודה בכל אופן.
מה שהכי מתסכל אותי זה שאני באמת מנסה להיות סבלני ועשיתי הכל לפי הספר וכל פעם משהו מתפקשש, אותי זה מרתיח!!!
בנוסף לכל, בשבת שעברה ריסקתי את טיסן ה 3d שלי (ברוב כישרוני הצלחתי לפגוע איתו בחוט חשמל 200 מטר ממני) והיום אני מקורקע!

ח׳ברה תודה על הפירגון. נפל איזה אסימון והפאניקה ירדה, מקווה שמכאן אמשיך להשתפר לדברים מעניינים יותר ;). למרות שכרגע אני בשלב שאני מאד נהנה, כבר לא בלחץ ועדיין ממש לא משתעמם.

וואלה? ראשית נתחיל בזה שיש לי תושבת זנב חלופית (הכוונה לתושבת האחורית. טוב גם קדמית יש לי ספייר בעצם) אם אתה רוצה לקחת או שאשלח לך בדואר, תחזיר לי כשההזמנה שלך תגיע. כשחיפשתי כזו לפני חודש וחצי- חודשיים לא היה ניתן להשיג כזו בחנויות בארץ.
מעבר לכך, מה- התושבת ממש זזה במקום על הבום? זה נשמע קצת מוזר, היא מהודקת עם חמישה ברגים וגם יש לה מין מגרעת בחלק הפנימי שמתלבשת על שקע תואם בבום. היא באמת רוקדת על הבום במידה כזו שתשפיע ממש על הזנב?

לאט לאט אחינו, עם הזמן גם תלמד לסדר לבד ומתיקון לתיקון תפיק לקחים. הרי אתה יודע כמה קש האכיל גם אותי המסוק הזה בחודשיים הראשונים עד שהגיע למצב טיסה סביר. מבין אותך שבא לך כבר לראות אותו קורע את השמיים, אבל זה גם חלק מהכייף, כל ההתעסקות שמסביב. *

rafulikos
17-12-2011, 08:14:38
אחלה הטסה , שקטה ורגועה ...

Friman
17-12-2011, 09:00:59
יוסי ניסית לעבות קצת את הבום אולי? אולי עם חתיכת אזיקון דק או שניים כמו שעושים במובילים של הפושרוד לזנב?
ת׳כלס עדיף שתיצמד להמלצות של עמית, ענייני זנב זה לא מקום לאימפרוביזציות ואילתורים. שלא יישתחרר לך באוויר

tkolber
17-12-2011, 09:04:55
ותודות למשה שצילם

אני רוצה להגיד לך שזו הדרך הטובה ביותר ללמוד להטיס טוב וכמו כל דבר - צריך יסודות טובים בשביל להטיס 3D.
גם אני למרות שאני לא מטיס 3D ברמות ממש גבוהות, אני יכול להגיד לך שגם אני מתאמן מדי פעם בריחופים של 4 רבעים, פירואטים איטיים, טיסה אחורה איטית או טיסה בסיבוב איטי.
אם תתחיל ככה, תראה שגם יהיה לך הרבה יותר קל בהבנת התרגילים של 3D וביצועם.
יחד עם זאת ובלי לפגוע חס וחלילה באף אחד, אתה תוכל לראות הרבה אנשים משתוללים ב - 3D, אבל את הדברים הבסיסים הם לא יוכלו לעשות מדויק וכמו שצריך.

בהצלחה!

Scooter007
17-12-2011, 09:07:37
הצעתי את זה ועמית העדיף שלא. תאמת שאחרי שראיתי מה זה עושה למסוק אני מעדיף לא להסתכן ופשוט להחליף, הוא פשוט עשה מה שבא לו (לא קרוב לאופי בו המסוק שלך מתנהג) למזלי את החלקים כבר השגתי מחבר אז בתקווה יהיה שיעור בשבוע הבא.

יוסי ניסית לעבות קצת את הבום אולי? אולי עם חתיכת אזיקון דק או שניים כמו שעושים במובילים של הפושרוד לזנב?
ת׳כלס עדיף שתתייעץ עם עמית, ענייני זנב זה לא מקום לאימפרוביזציות ואילתורים. שלא יישתחרר לך באוויר

Friman
17-12-2011, 09:27:09
אני רוצה להגיד לך שזו הדרך הטובה ביותר ללמוד להטיס טוב וכמו כל דבר - צריך יסודות טובים בשביל להטיס 3D.
גם אני למרות שאני לא מטיס 3D ברמות ממש גבוהות, אני יכול להגיד לך שגם אני מתאמן מדי פעם בריחופים של 4 רבעים, פירואטים איטיים, טיסה אחורה איטית או טיסה בסיבוב איטי.
אם תתחיל ככה, תראה שגם יהיה לך הרבה יותר קל בהבנת התרגילים של 3D וביצועם.
יחד עם זאת ובלי לפגוע חס וחלילה באף אחד, אתה תוכל לראות הרבה אנשים משתוללים ב - 3D, אבל את הדברים הבסיסים הם לא יוכלו לעשות מדויק וכמו שצריך.

בהצלחה!
כן, מאז הריסוק לפני חודשיים השתרשה ההבנה שהתקדמות נמדדת באיכות התרגילים (כולל הבסיסיים ביותר..) שאני מבצע ולא בלרוץ מהר מהר לתרגילים מתקדמים יותר מבלי שאני שולט מספיק במיומנויות בסיסיות יותר. בהטסה שלאחר מכן עשיתי גם כמה הקפות והפעם בלי לחץ, לאט רגוע ודי מדוייק.
את התובנה הזו אני חייב אגב חוץ מלריסוק גם לעוד שני אנשים - לעודד שהגיש לי את האסימון הזה מהרגע הראשון שנגעתי בסטיקים, אבל אז בנימה של צעירות לא הבנתי ש״שליטה בהטסה״ היא הרבה מעבר ללמנוע מהמסוק להתרסק, ולקפטיין ג׳ק שניער לי את הקופסא עד שהאסימון (שכבר היה שם קודם..) נפל.
עוד דוגמא למה חשובה הדרכה, + חשובה לא פחות נכונות להקשיב וללמוד. על החלק השני אני עוד עובד ;)