PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק מכירים את הנמו של ESKY ??? תראו מה עשיתי לו :)

fuck_love
18-12-2011, 19:16:53
למרות שיש כמה שלא הכי מחבבים את הכלי, אני דיי חדש בתחביב אבל מקבל הדרכה ממקצוענים :) אז זה המקום אולי אפילו להגיד להם תודה :)
ללו, אלקס, אופיר, והכי הכי לירון !!!

לפני מספר שנים קניתי את הנמו ללא כל ידע או ניסיון וכמובן שהיתי לבד, יחד איתו קיבלתי את הסימולאטור של הFMS חמוד אבל לא יותר מידיי, צברתי מעט ביטחון והלכתי להמריא...
ההמראה היתה מצויינת על הנחיתה שילמתי בבעסה ***חח הלך הפרופ ומאז זנחתי את התחום...

לאחר מספר שנים שהנמו ישן לו בבוידעם ושעדיין חשקה נפשי להעיף דברים שיחקתי יותר בכל מיניי מסוקים של 20$ וצברתי שוב ניסיון ורגש אחרי המון שעות טיסה בסלון ...
לא מזמן שמעתי קול זמזום של טיסנים <גר באור יהודה ממש צמוד למסובים> והחלטתי שאני יוצא לבדוק את העיניין :)
נישבע לכם הלב שלי ממש רטט !!! ועכשיו אתם שואלים למה אני משגע אותכם... מאז עברו בערך 4 חודשים של הטסות ממש מדהימות!!! ואת הכלי הראשון שלי אני הכי אוהב והוא עבר מ"ס שידרוגים... מנוע 1400KV בקר 30AM ושלט 9X פלאיי סקיי... לאחרונה בהשראת אלכס אפילו הוספתי לו לדים... ותראו איך יצא :)

594795947859477

ofir181
19-12-2011, 21:31:19
העיקר שאתה נהנה מיקי ..זה מה שחשוב

ללו
20-12-2011, 10:03:41
אחרי שראיתי את הטיסן אתמול בטיסת לילה,שיחקת אותה יצא יפה מאוד

adibenbasat
20-12-2011, 10:37:52
ללו, שים לדים על הפיילון, תראה אותו יותר טוב וגם תוכל להטיס אחרי 15:00 בצהריים:D
חוצמז'ה, הנימו יצא חמוד:)

פרח
23-12-2011, 12:20:47
הנמו הוא חמודדדד היה לי אחד כזה ,למעשה גם אני רכשתי אותו ללא נסיון כלל בטיסנים וכל מדריך שהיגעתי אליו זרק אותי מהמדרגות ואמר לי לך תביא טיסן אחר ללימוד....מפאת חוסר בתקציב לקחתי את הנמו כפרוייקט והטסתי לבד(כמובן בשטח בצפון רחוק מכביש אדם או בית)הטיסן סופג כמעט הכל הבעיות היחידות שהתעוררו זה פרופ שבור או מנוע שנדפק בנחיתה ...טיסן חמוד ביותר ברוח עצבנית כשכל מי שסביבי מקרקע את הטיסן שלו הנמו עולה לאויר משתולל ונוחת כמו ענק.....

fuck_love
23-12-2011, 17:32:57
הנמו הוא חמודדדד היה לי אחד כזה ,למעשה גם אני רכשתי אותו ללא נסיון כלל בטיסנים וכל מדריך שהיגעתי אליו זרק אותי מהמדרגות ואמר לי לך תביא טיסן אחר ללימוד....מפאת חוסר בתקציב לקחתי את הנמו כפרוייקט והטסתי לבד(כמובן בשטח בצפון רחוק מכביש אדם או בית)הטיסן סופג כמעט הכל הבעיות היחידות שהתעוררו זה פרופ שבור או מנוע שנדפק בנחיתה ...טיסן חמוד ביותר ברוח עצבנית כשכל מי שסביבי מקרקע את הטיסן שלו הנמו עולה לאויר משתולל ונוחת כמו ענק.....

אני פשוט מת על הטיסן הזה... !