PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! תסכול מהסיני

dorona
24-12-2011, 07:10:02
שבת שלום חברים.
לפני יותר מ 4 חודשים הזמנתי מספר מוצרים מהסיני. הם מעולם לא הגיעו (טענו שהייתה בעיה בכתובת למרות שזו פעם עשירית ששלחו לאותה כתובת ולא הייתה בעיה קודם לכן). אז אמרו לי שצריך לחכות שהחבילה תגיע אליהם חזרה לפני שאקבל החזר או את החבילה מחדש (כולל תשלום נוסף על משלוח), גם זה לא קרה. בכל פעם שפניתי אליהם הם אמרו שצריך לחכות ואין מה לעשות. היום שוב פניתי בבקשה לדבר עם משהו יותר בכיר מהטלפנית ואז טענו שאי אפשר.
להלן השיחה שבסופה פשוט ניתקה את השיחה.
לידיעתכם:

You are now chatting with : Ivy (Customer Service)
Thank you for contacting the HobbyKing Support Team. How may I help you?
i am still waiting for my parcell number 2003121575 or refund. I have been contacting with you guys several times ( i believe you can see the history...) but still nothing
we have note received the parcel from the post office yet
so what sould i do wait forever? i think this is the right time i would speak to your manager. please contact me to whom is responsible for escalations
we are sorry for this situation
but we have to wait the result from the post office
i do not beleive it take 4 months for a parcel to travel. you say you have not received it, i didn’t get it neither, and i questions wether it was sent in the first place. i would like to talk to your manager
is there anyone there?
yes
can i have your manager please?
I am sorry that manager is not available
what do you mean? the manager does not want to talk to a customer? i believe this is totally inappropriate.
this situations is far above normal parcel tracking. it is about the service that you provide. the expectation when problems becomes worse is that management will take leadership and habdle the situation
i would like to talk to the manager. when will he be available?
You: ivy. i dont want reports. i want to TALK to your manager when he is available. when will this happen?

Avi_Y
24-12-2011, 07:14:38
לא דיברת עם אדם.

אננס
24-12-2011, 11:46:15
כרגע אין לך הרבה מה לעשות חוץ מלדבר איתם אחת לכמה זמן ולקוות שבסוף החבילה תגיע אליהם בחזרה והם יזכו אותך או ישלחו אילך את החבילה שוב.
למרות שלפעמים לוקח לחבילות הסיניות יותר מ45 יום להגיע לפה (בדר"כ 14-21 יום מספיקים) המסקנה לכולם צריכה להיות שאם חבילה לא מגיעה עד 45 יום מההזמנה מיד לפתוח דיספיוט בפייפל.
אחרי הדיספיוט יש עוד 20 יום להחמיר את הדיספיוט או לבטל אותו במידה והחבילה מגיעה.

בדקת במעקב משלוחים היכן החבילה? מתי היא יצאה מסין? לאן היא יצאה?

guy1a
24-12-2011, 11:53:41
גם 4 חודשים אפשרי אצלהם ... ובחג המולד ... כניראה גם יותר :(

oz_adari
24-12-2011, 12:56:04
פאק הזמנתי 3 סוללות וכמה כלים מהם (עשיתי 3 הזמנות כדאי להשאר מתחת ל50 דולר.)
בינתיים נדפקתי רצח מהחג מולד הזה, הזמנתי מסוק ראשון לפני כמה ימים ועוד איזה 9 חבילות..

shaharg
24-12-2011, 13:41:33
אני רק יכול לומר תתאזר בסבלנות , לי קרה מקרה שחבילה שכבר הגיעה לארץ נעלמה בין המכס לסניף הדואר ... חיכיתי שנה וחודש :mad:אך בסוף קיבלתי את הכסף חזרה

T_A
24-12-2011, 14:18:49
פריאר מי שמחכה יותר מ 45 יום בלי לפתוח דיספיוט בפייפל , קודם להגן על עצמי אחרי זה שהם ירדפו אחרי

אננס
24-12-2011, 15:36:05
גם 4 חודשים אפשרי אצלהם ... ובחג המולד ... כניראה גם יותר :(

גיא הוא הזמין לפני 4 חודשים, איזה קשר יש לחג המולד? ב 4 חודשים האחרונים הזמנתי יותר מ 10 הזמנות מסין וכולם הגיעו תוך שבוע עד 3 שבועות (לפני יומיים הגיעה חבילה שהוזמנה לפני שבועיים).
גם החבילה שלך שטיילה לברזיל הוזמנה ב 30/9 (שזה לפני 3 חודשיים) ולמיטב זיכרוני הגיעה אליך לפני כשבועיים (שזה זמן משלוח של חודשיים וחצי) ולא עידכנת באיזה מצב היא הגיעה?

כנראה כמו כל דבר יש בעיות אחת ל100 או 1000 חבילות, בשביל זה המציאו את הדיספיוט וחבל לא להשתמש בזה.

dorona אם תציין יותר פרטים כמו (תאריך הזמנה , סוג משלוח , איך נראה מספר המעקב , מה רשום באתר תחת מספר המשלוח ) נוכל לעזור יותר...

dorona
24-12-2011, 17:50:23
אננס (?) היקר
לצערי אתה צודק.
כרגע, עיקר הבעיה שהם לא קיבלו את החבילה חזרה אליהם. רק לאחר שזה יקרה אקבל את כספי חזרה או את החבילה בעלות תשלום משלוח נוסף.
סוג המשלוח הוא רגיל.
דרך אגב, אני לא מכיר את מושג הדיספיוט בפיי-פל. אם אפשר הרחבה בנושא ואם זה יכול לעזור כדאי לי לנסות

דורון

dbrosh
24-12-2011, 20:07:35
היתה לי בעיה דומה איתם בדיוק בימים האלה - חבילה שהוזמנה לפני ארבעה חודשים עלתה איכשהו על מטוס לברזיל ונעלמה בנבכי הדואר. כל ההתכתבויות, גם עם אותה IVY לא הועילו. הם מגלגלים את האחריות על דואר הונג הונג קונג, לא מעניין אותם שאתה חבר פלטינום שהוציא אצלם אלפי דולרים - מעניים אגב פעם לברר מה המשמעות של הפלטינום הזה - ופעם אחר פעם מתעלמים מהדרישות לשלוח חבילה אחרת או להחזיר את הכסף. חכה, חכה, חכה, עד שתתקבל תשובה מהדואר. עד מתי, שאלתי אותם. אנא תמשיך לחכות. ההתנערות שלהם היא פשוט טוטאלית.
מה המסקנות?
א. לא לחשוב שהסיני חבר שלנו בגלל שכל אחד מאיתנו קונה שם באלפי דולרים. הוא לא. אם חבילה לא מגיעה אחרי 45 יום, מיד לפתוח דיספיוט בפיי פאל. הם שונאים את זה, ומבקשים ממך לסגור - לא לסגור! זה השוט היחיד שיש נגדם.
ב. לקחת את זה בחשבון: הסיני הוא חנות מעולה בהרבה אספקטים. בעניין המשלוח הוא מחורבן. יעשה כל איש את החשבון שלו. אני למשל לא אפסיק לקנות שם, אבל עכשיו אני יודע שקיים סיכון, ומעכשיו אני מספיק לקנות הכל אוטמוטית שם, ומתחיל לחשוב קודם לפני קניה ולפזר קניות בחנויות אחרות.

איציק רונן
24-12-2011, 23:17:03
ברור שזה מעצבן לא לקבל את מה שאתה מזמין, אבל צריך להבין שהם מתעסקים עם המון לקוחות.
אני בטוח במיליון אחוז שהבעיה היא באחת מנקודות הדואר.
אני גם מאמין שיש הרבה רמאים שחיים מלהציק ל"שרות לקוחות" (אני בטוח שזה לא המקרה).
בסה"כ ה"סיני" עשה מהפכה אמיתית בתחום, מוצרים באיכות טובה שהולכת ומשתפרת כל הזמן במחירים שלא האמנו...
ואני אומר את זה בתור מישהו שעדיין מסתכל באתר של ה"יפני" על מנועים ב 130$.
אם כל כמה שזה מעצבן, אני חושב שסגנון כתיבה נסער לא מוביל לשום מקום, מלבד חסימה של אזור שלם למשלוח.
אני יכול לצטט לך תגובה של החנות MIKROKOPTER הגרמני, שמוכרים מוצרים במחירי שערוריה, לא מוכנים לשלוח לישראל יותר, אתה רוצה לנחש למה?

בארועים כנ"ל, אם פיספסת את 45 ימי PAYPAL, פונים ישירות לחברת האשראי, זה יערך חצי שנה, אבל את הכסף תקבל חזרה. לא שווה את העצבים. בעיקר אם לא מדובר בהזמנה של 5,000 $, ולא שווה להמאיס אותנו על כל העולם.

אל תבין לא נכון, בתור רוכש אינטרנט מושבע, ראיתי הכל ואני מבין את התיסכול שלך.

wind556
24-12-2011, 23:54:58
פריאר מי שמחכה יותר מ 45 יום בלי לפתוח דיספיוט בפייפל , קודם להגן על עצמי אחרי זה שהם ירדפו אחרי

בדיוק
אין משהו יותר נבון מזה, וזה תמיד עובד

guy1a
25-12-2011, 11:44:05
אננס, צודק.

החבילה הגיעה סגורה יפה ושלמה לחלוטין.
כולל ה"עז" שהיתה בפנים :)

אבל מישלוחיציק צודק. אין מה לעשות, הם שינו את כללי המשחק ולטובתינו. ובגדול !