PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה מבקש המלצה לטריינר חשמלי מ- Hobbyking (או אתר אחר)

amibdr
27-12-2011, 11:17:04
שלום,

קניתי את השלט הזה http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=9041 מ Hobbyking,
איזה טריינר מומלץ להתחיל איתו? איזה ציוד נוסף אצטרך לקנות (סוללות, מטען וכו')?

אודה לכם על המלצות.

guy1a
27-12-2011, 11:23:33
קח בחשבון שהשלט שקנית מאד בסיסי.
הוא מתאים למטרה שלך אבל לא הרבה יותר מזה.

תבדוק שרשורים ( ויש יותר מאחד ) אודות הטיסן הזה
ביקסלר (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=16545)

ומה שיש ברשימת הקניות המצורפת.

אני מאמין שהוא המתאים לך.

haimz24
27-12-2011, 11:42:31
לפי המייל שצירפת זה שלט mode 1 משמע מצערת מצד ימין, אני מקווה למענך שלא רכשת בטעות את השלט הנ"ל ורכשת אחד שהוא mode 2 מצערת מצד שמאל "ולא" מצערת בצד ימין כנהוג במדינתינו ובעוד כמה..

wind556
27-12-2011, 11:43:21
את השלט אתה תצטרך להחליף
זה מוד1 ואתה צריך מוד 2
כמו כן אין קשר בין טיסן מתחילים לשלט, אתה צריך שלט אמיתי, והשלט שיש לך זה צעצוע גם אם הוא מוד 2
כמו כן השלט הזה מחייב התקנת תוכנה במחשב שלך, וכדי לבצע שינויים בשטח אתה צריך לסחוב איתך מחשב נייד . זה סירבול על גבול הבלתי אפשרי
אתן לך קישור לשלט המקצועי הכי זול בעולם, ואל תתפשר על פחות מזה:
http://www.spektrumrc.com/Products/Default.aspx?ProdId=SPM6610
כל שלט שיעלה לך אפילו דולר אחד פחות מזה אינו שלט טוב . תקנה פעם אחת טוב וזה ישרת אותך שנים
אחרי שיהיה לך שלט נורמלי תוכל לבחור כל טיסן שתרצה
ממליץ מאד על הטיסן הזה כהתחלה מצויינת:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?44815-ביקסלר-הדרכת-הרכבה-מלאה

AREA15 Airman
27-12-2011, 11:44:15
השלט שקנית הוא MODE 1 זה אומר שהשליטה של הגז נמצא בצד ימין . המקובל הוא צד שמאל.
תראה אם אתה יכול להחליף ל MODE2.
לא כדאי להתרגל למשהו לא מתאים.

oz_adari
27-12-2011, 12:09:53
השלט הזה הוא mode 1...

עריכה:
מצטער חח לחצתי על שלח הודעה פתאום אני רואה עוד 3 הודעות שאמרו בדיוק מה שאמרתי..

Friman
27-12-2011, 12:35:18
יאללה גם אני רוצה
השלט שקנית הוא mode 1 אתה צריך mode 2
;)

אייל שפירא
27-12-2011, 12:53:05
Mode 1 !!!

אייל שפירא
27-12-2011, 13:02:04
וחוץ מזה שהשלט שלך מוד 1
האם יש לך מדריך?
למה לא?
אה, כי זה בטח יעלה מלא כסף עכשיו להתחיל ללמוד עם מדריך, נכון?
וגם כמה מסובך זה כבר צריך להיות... אתה בטח תנסה פעם פעמיים ותצליח, נכון?

ממליץ לך לקנות המון דבק, להכין את עצמך נפשית להוצאות מיותרות רבות וזמני המתנה ארוכים לכל דבר שלא ידעת שצריך להזמין מראש, ובעיקר מאחל לך שלא תחתוך את האצבעות מהפרופ, שלא תשרוף את הבית עם הסוללות, שלא תאבד את הטיסן באופק ולעולם לא תמצא אותו, ושלא תמצא את עצמך בלי כוונה מתרסק לתוך בית או כביש סואן.

בהצלחה.

guy1a
27-12-2011, 14:31:02
אויי נו באמת.

אייל, טוב שלא שרפת לו את הבית ולא הסברת לו איפה אמא שלו צריכה לעמוד ...

בחיית, אפשר להגיד את אותם המילים בצורה אחרת.

יש מצב שהוא פשוט לא הבין שהוא טועה? או שחייב שהוא עשה את זה בכוונה כי הוא מן מניאק ....

בחור, אני לא שמתי לב למוד של השלט שלך. אם זה באמת מוד 1 אז תנסה למכור אותו באינטרנט למשל באתר הזה (http://www.rcgroups.com/forums/index.php), מוד 1 מתאים לארה"ב.

אפשר גם אפשר להשתמש בשלט כזה, זה אולי לא הכי נוח כי באמת צריכים מחשב, אבל זה בהחלט אפשרי.
אני משתמש בזה ויש לי חברים אחרים שמשתמשים בכזה.

לגבי שאר הדברים שכתבו לך, הם נכונים. אם כי אני חושב שאפשר וצריך להגיד אותם אחרת.

מאיזו עיר אתה?

אתה צריך להגיע לשטח ההטסה, ולהתעניין אצל החבר'ה.
בצורה הזאת אתה תחסוך כסף ויותר.

התחביב הזה עלול באמת להיות מסוכן.

בעיקר אל תברח, לא כולם רעים ולא כולם ירביצו לך רק כי טעית.

האנשים פה לפעמים קצת חסרי סבלנות אבל במציאות הם אנשים נורא נחמדים. כן, גם אייל.

mixerfix
27-12-2011, 16:24:22
וולה! סמטה להב שהשלת שלח מוד 1?

ברצינות! אם אתה רוצה המלצות - קנה שלט טוב ואמין (ז"א לא זבלה סינית לא ברורה), מצא לך מדריך - בתשלום או לא (רק לא את הדוד של החתול של השכן שהחברה השניה שלו פעם עצרה טרמפים בטרמפיאדה של תל נוף), קנה טריינר גודל סביר (אם בלזה - Domino או Skystar II, אם קצף - Mentor או Apprentice). החלט - חשמלי או להט (המוקצפים כולם חשמליים).

לא - אל תקנה Bixler - הוא ילמד אותך הרגלי אשפתות. Bixler זה לאחר כך.

מרק

mixerfix
27-12-2011, 16:26:33
אם אתה צריך עזרה - הרם אלי טל', ואעזור.

ואל תאמין למי שאומר שאיל הוא נחמד. אני אישית ראיתי את איל נושך שני מתחילים בקרסוליים (כי הם לא הקשיבו לבנץ).

סנרק

liorz055
27-12-2011, 16:27:35
כדי להפוך את השלט הנ״ל ממוד 1 למוד 2 צריך מברג פיליפס ו 5 דקות פנויות. צריך להעביר את הפלאך מתכת מסטיק ימין לסטיק שמאל (בורג פיליפס אחד) ולהעביר את הקפיץ מצד שמאל לצד ימין. לא ראיתי את הקישור אבל אתה יודע שאתה חייב כבל serial to USB אחרת לא תוכל לשנות בו כלום , אפילו לא לשנות כיוון לסרוואים.
בהצלחה
ליאור

mixerfix
27-12-2011, 16:30:16
כדי להפוך את השלט הנ״ל ממוד 1 למוד 2 צריך מברג פיליפס ו 5 דקות פנויות. צריך להעביר את הפלאך מתכת מסטיק ימין לסטיק שמאל (בורג פיליפס אחד) ולהעביר את הקפיץ מצד שמאל לצד ימין. לא ראיתי את הקישור אבל אתה יודע שאתה חייב כבל serial to USB אחרת לא תוכל לשנות בו כלום , אפילו לא לשנות כיוון לסרוואים.
בהצלחה
ליאור

בשום פנים ואופן אל תעשה את זה. זרוק את השלט לפח. מכור ב- eBay. השתמש בתור משקולת נייר. זה שלט דראעק.

אייל שפירא
27-12-2011, 16:35:58
נבמה לי שמישהו כתב פעם איזה מדריך למתחילים, משהו שמכיל המון מידע שיכול לעזור לפני שקונים שטויות בהוביקינג.

ואני מצטער אם יצא שנזפתי בך נורא ישר על ההתחלה, אבל שיטת "קניתי משהו, האם הוא מתאים?" היא גישה ממש גרועה בתחום הזה ואם תתייחס ככה גם להטסה אתה תשאל פה הרבה שאלות לגבי למה הכל מתפוצץ ונשבר לך בדיעבד.

guy1a
28-12-2011, 08:17:44
נבמה לי שמישהו כתב פעם איזה מדריך למתחילים, משהו שמכיל המון מידע שיכול לעזור לפני שקונים שטויות בהוביקינג.

ואני מצטער אם יצא שנזפתי בך נורא ישר על ההתחלה, אבל שיטת "קניתי משהו, האם הוא מתאים?" היא גישה ממש גרועה בתחום הזה ואם תתייחס ככה גם להטסה אתה תשאל פה הרבה שאלות לגבי למה הכל מתפוצץ ונשבר לך בדיעבד.

אה !!
אמרתי לכם שמר אייל הוא איש נחמד :cool:

ידעתי !!

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?42173-%E4%EE%E3%F8%E9%EA-%E4%EE%F7%E5%F6%F8-%EC%E8%E9%F1%F0%E0%E9-%E4%EE%FA%E7%E9%EC

מר בחור, אל תזרוק את השלט, הוא לא זבל. הוא רק סיני ;)

מר פיקס, מה זה הרגלי אשפתות ?

אננס
28-12-2011, 09:30:18
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=60007&d=1325061007

משהו לא מסתדר לי בשירשור הזה....
פותח השירשור נרשם לפורום בינואר 2009 (לפני 3 שנים), לא יודע מה הוא עשה 3 שנים אבל לפחות את שם המשתמש שלו והסיסמא הוא זכר (מעיד משהו על הזיכרון שלו).
ואז פתאום הוא קונה שלט בלי לדעת איזה טיסן הוא רוצה להטיס.
הדבר המשונה שבמשך 3 שנים הוא שותק ואז שואל שאלה דבילית ומתנתק מהאתר 30 שניות לאחר שאלת השאלה הדבילית.

מאז - כולם (טוב אולי 5 אנשים) נכנסים לשירשור הזה לפחות 3 פעמים ב 24 שעות האחרונות ושוב רושמים את מה שכבר רשמו עשרות פעמים.

אני משוטט באתר רק 5 חודשים וכבר יודע שאייל "אוהב" טירונים, אוהב לצעוק "אתה חייב מדריך", אני כבר יודע שגיא אוהב לקנות ציוד סיני (אפילו שהוא נשלח דרך ברזיל).
כבר קראתי עשרות פעמים המלצות לרכוש ביקסלר כטיסן ראשון ועשרות המלצות לרכוש טריינר עם גלגלים לרכישת הרגלי טיסה נכונים.
אפילו בפורום של חשמליים המליצו מספר פעמים לרכוש טריינר דלק כטיסן ראשון - אולי גם קיט בלזה על מנת להתנסות בבנייה.

ההשאלה שלי היא מתי אתם חושבים שamibdr יכנס שוב לאתר על מנת לקרוא את התגובות האלה?

או ההימור לשי שלamibdr יש עוד שם משתמש והוא מתפקע מצחוק לראות מה יצא מהשירשור שלו..... והוא לא מתכוון להיכנס שוב...

לכל מקרה : amibdr אם אתה אמיתי אז אני מתנצל, תשקיע ללימוד פונקצית החיפוש - הרי הצלחת לשחזר סיסמא ושם משתמש מלפני 3 שנים אז כנראה יש לך משהו בין האוזניים
(אלא אם כן אתה עובד עם מחשב שהתאריך שלו לא מעודכן)

mixerfix
28-12-2011, 09:36:13
מר פיקס, מה זה הרגלי אשפתות ?

התרסקות חצי מבוקרת שנקראת בפי אנשים מסוימים נחיתה.

guy1a
28-12-2011, 10:23:43
:rolleyes:

אייל שפירא
28-12-2011, 11:59:09
אננס אתה פאקינג שרלוק

liorz055
28-12-2011, 13:08:45
בשום פנים ואופן אל תעשה את זה. זרוק את השלט לפח. מכור ב- eBay. השתמש בתור משקולת נייר. זה שלט דראעק.

Why like this??
למה ככה מרק, זה שלט בסיסי ביותר שצריך מחשב בצמוד, אמנם לא נוח ומסורבל ביותר להחליף מודלים, אבל בתור שלט הוא עושה את העבודה.
אני מגדיר אותו כשלט ״טעימה״ לכניסה לתחום, למאותגרים תקציבית.

mixerfix
28-12-2011, 13:12:56
ליור - זה שלט מוג 1. או שהילד ילמד להטיס במוד 1 ויהיה הפוך לכל שלט אחר בישראל (הכללה, יודע) או שינסה להפוך אותו לבד ויהווה בעיה בטיחותית לסובבים. שתי האופציות הן רעות. פח זה הפתרון הנכון.

ben
28-12-2011, 13:26:37
http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=60007&d=1325061007

משהו לא מסתדר לי בשירשור הזה....
פותח השירשור נרשם לפורום בינואר 2009 (לפני 3 שנים), לא יודע מה הוא עשה 3 שנים אבל לפחות את שם המשתמש שלו והסיסמא הוא זכר (מעיד משהו על הזיכרון שלו).
ואז פתאום הוא קונה שלט בלי לדעת איזה טיסן הוא רוצה להטיס.
הדבר המשונה שבמשך 3 שנים הוא שותק ואז שואל שאלה דבילית ומתנתק מהאתר 30 שניות לאחר שאלת השאלה הדבילית.

מאז - כולם (טוב אולי 5 אנשים) נכנסים לשירשור הזה לפחות 3 פעמים ב 24 שעות האחרונות ושוב רושמים את מה שכבר רשמו עשרות פעמים.

אני משוטט באתר רק 5 חודשים וכבר יודע שאייל "אוהב" טירונים, אוהב לצעוק "אתה חייב מדריך", אני כבר יודע שגיא אוהב לקנות ציוד סיני (אפילו שהוא נשלח דרך ברזיל).
כבר קראתי עשרות פעמים המלצות לרכוש ביקסלר כטיסן ראשון ועשרות המלצות לרכוש טריינר עם גלגלים לרכישת הרגלי טיסה נכונים.
אפילו בפורום של חשמליים המליצו מספר פעמים לרכוש טריינר דלק כטיסן ראשון - אולי גם קיט בלזה על מנת להתנסות בבנייה.

ההשאלה שלי היא מתי אתם חושבים שamibdr יכנס שוב לאתר על מנת לקרוא את התגובות האלה?

או ההימור לשי שלamibdr יש עוד שם משתמש והוא מתפקע מצחוק לראות מה יצא מהשירשור שלו..... והוא לא מתכוון להיכנס שוב...

לכל מקרה : amibdr אם אתה אמיתי אז אני מתנצל, תשקיע ללימוד פונקצית החיפוש - הרי הצלחת לשחזר סיסמא ושם משתמש מלפני 3 שנים אז כנראה יש לך משהו בין האוזניים
(אלא אם כן אתה עובד עם מחשב שהתאריך שלו לא מעודכן)

+1
חזק ביותר
ממש ככה בה זרק שאלה ונעלם...............בינתיים כולם ממשיכים לו את השירשור.
ניראה שאת כולם זה מענין יותר ממנו.

liorz055
28-12-2011, 13:59:29
ליור - זה שלט מוג 1. או שהילד ילמד להטיס במוד 1 ויהיה הפוך לכל שלט אחר בישראל (הכללה, יודע) או שינסה להפוך אותו לבד ויהווה בעיה בטיחותית לסובבים. שתי האופציות הן רעות. פח זה הפתרון הנכון.

מארק (לפי דר צאלון אפשר לקרוא לך מרק)
פתרון נוסף זה מדריך , אבל זו לא מטרת פותח השרשור .

amibdr
28-12-2011, 17:36:24
אתם קהילה ממש מחבקת ותומכת!!!! מה רציתם שעוד אגיב?
שיהיה לכם לבריאות.

haimz24
28-12-2011, 18:34:32
שיהיה לכם לבריאות.
חבר יקר, עם כל הכבוד לך וגם לתגובות האנשים הנכבדים קיבלת גם תשובות וגם שאלות שלא ענית עלייהם, פתחת שרשור נתת ירייה ונעלמת ללא תגובה?, שלבסוף זה מה שאתה מגיב? או שתקח את ההמלצות של חברי efly שיש להם סובלנות על שאלות כגון אלה ששאלת ותגיב לחברים שמגיבים לטובתך, או שלא תשאל מההתחלה תאמין לי שמנוע החיפוש פה עובד יותר טוב ממנוע בראשלס...

אננס
28-12-2011, 18:35:58
שיהיה לכם לבריאות.

3 שנים אתה צופה בפורום הזה ואתה ורוצה להגיד לי שהופתעת מהתגובות?
אתה לא רציני...

אייל שפירא
28-12-2011, 19:08:39
עוד לקוח מרוצה.

יאללה, הספירה לאחור החלה, מתי יצוץ המתחיל הבא שישאל "קניתי מטוס 6 ערוצים מהמכולת ליד הבית, איזה בטריה טובה בשבילו?"

yuval-the-pilot
28-12-2011, 19:14:40
******חח זה רצח אותי מצחוק
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=9588047

זה יותר קשור לניטרו מחשמליים אבל זה עדיין מתחבר לשירשור הזה

AmitB
28-12-2011, 19:42:32
העיקר שאנחנו מרוצים מעצמנו :\

mixerfix
28-12-2011, 20:10:05
******חח זה רצח אותי מצחוק
http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=9588047

זה יותר קשור לניטרו מחשמליים אבל זה עדיין מתחבר לשירשור הזה

וואלה! שירשור מגניב...

Guyb
29-12-2011, 20:43:17
אני מציע למכירה את הסט הזה:
http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?46529-CESSNA-182-TURNIGY-9X-%E7%E1%E9%EC%E4-%EE%E5%F9%EC%EE%FA-%EC%EE%FA%E7%E9%EC%E9%ED
הוא בא כל מה שאתה צריך חוץ ממטען

אייל שפירא
29-12-2011, 21:11:21
גיא הרגת!
:D :D :D :D :D

אני די בטוח שפותח השירשור ההזוי הזה לא יחזור לפה כדי לחפש תשובות, וזה שאתה עדיין עונה לו הזוי לא פחות.

gal
29-12-2011, 22:20:42
זאת הסיבה שאני כמעט לא מגיב פה יותר הפורום הזה נהיה פורום של פסיכים שרובם כותבים עם שגיאות כתיב והחצי השני מטיף להטיס עם מדריך אבל מעולם לא החזיק ביטוח הטסה במקום לחבק אנשים לתחביב אתם מורידים להם תמכנסים ונותנים להם מכות עם סרגל אף אחד לא צריך לנחש מי זה אייל או מה גיא אוהב זה לא מענין שאלו שאלה תענו אם יש לכם משהו קונקרטי אם לא תשאירו את זה בבטן או שתפתחו בלוג גיא שטרוס לטיפולך סגור את שירשור האשפתות הזה בבקשה

Zivshvar
29-12-2011, 23:05:00
שלום דבר ראשון תאריך של המחשב זה משהו שאפשר להגדיר ולא חייבים תאריך מדויק ( קורה לפעמים אחרי פירמוט)
דבר שני לגבי השלט מתוך נסיון לא רב אומנם הגעתי למסקנה המומלצת לקנות משהו טוב לא סיני לא 40 דולר שווה כל שקל
יש בחתימות של עודד , למשל ספקטרום ב 200 או יותר פחות מזה חבל על הכסף כבר עשיתי את הטעות פעם עובד פעם לא עובד גורם לקנייה של דבק בכמויות לא נעים ...
בהצלחה
נ.ב גם אני נכנס פעם ב... שרלוק לך על זה

אייל שפירא
29-12-2011, 23:07:53
הפורום הזה תמיד היה פורום של פסיכים.
גם לפני שנתיים וחצי כשהצטרפתי היה ממש קשה לקבל פה תשובות לשאלות טיפשיות.
גם ברגעים אלה ממש בפורומים אחרים של תחביבים אחרים קשה לקבל תשובות לשאלות שבבסיסן זילזול בתחום שבו עוסק הפורום, ובעיקר אם הן מדלגות על הנעוצים שבראשו.

גל, האם אפשר להפנות אליך את אלה ש"מחפשים צרות", קונים דברים לא מתאימים או שואלים שאלות שהתשובה להן נכתבה כמה פעמים אפילו במהלך אותו השבוע?

כי אני את האנרגיה שלי גמרתי על 8 העמודים של המדריך הנעוץ שאף אחד מהנ"ל לא קורא (ואני עוד אחד בלי ביטוח אז מה אני כבר מבין)

Friman
30-12-2011, 16:54:10
אייל, אני דווקא כן קראתי את המדריך הנהדר שלך למתחילים. כמה פעמים. הוא באמת מדריך נהדר ואני חושב שכל מי שנכנס לתחום המעופפים על שלט בכלל, והטיסנים בפרט - מומלץ שיקרא אותו.
יחד עם זאת חשוב לזכור שידע רוכשים על בסיס של ידע קיים. הייתי נכנס למודלים של למידה ותהליכי זיכרון אבל את רוב הח׳ברה זה לא יעניין. קבלו זאת כאקסיומה, למידה מתקיימת תמיד ביחס למה שכבר ידוע לנו. ומתחילים חדשים לגמרי בתחום, מה לעשות, לא יודעים ברוב המקרים - כלום! כשאתה לא יודע כלום אתה לא יודע:
- איזה שאלות רלוונטי לשאול. זה הרבה מעבר להאם השאלה טפשית או לא, אלא ממש ברמה של לדעת להגדיר מה בעצם אתה לא יודע.
- לברור בין תשובות בעלות ערך לבלבולי שכל. ויש ברשת וגם בפורום הזה רמות שונות של מקורות ידע ואיכויות בתשובות.
- לאתר את האנשים הנכונים להתייעץ איתם ולתת להם כבוד מתאים. וכן, יש פה ענייני כבוד ואגו כמו בכל חבורה של גברים.
- לחבר בין עולמות ידע מתחומים שונים ולעשות אינטגרציה של הידע (למשל כדוגמא להבין ששאלה על פרופ שאלה על בקר שאלה על מנוע ושאלה על סוללה, כולן קשורות יחד ומשמעותן היא באינטגרציה ולא כנתונים נפרדים לחלוטין).
אני רחוק מלדעת כל מה שצריך. בטח שבטיסנים שאני יודע מעט מעט מאד. אני יכול לומר שבפורום המסוקים המקביל שאלתי הרבה שאלות מטומטמות בשבועות הראשונים שהתחלתי ללמוד את התחום (גם כיום מדי פעם ״מתחלקת״ לי שאלה ממש אידיוטית ;)). חלק מהתגובות שקיבלתי היו נעימות ומלמדות וחלקן מכעיסות ומזלזלות. מכולם למדתי והיום כשאני מכיר יותר את הדמויות השונות בפורום אני יודע שהיעדר סובלנות למתחילים ששואלים שאלות דביליות לאו דווקא אומרת שהמשיב איננו אדם טוב וחיובי. דווקא מחלק ממי שחוויתי מהם זלזול בהתחלה, למדתי המון בהמשך ואני מכבד אותם מאד. לא יודע איך אני אנהג כלפי מתחילים עוד כמה שנים, נכון להיום אני מאמין שאדם זכאי לכבוד באשר הוא אדם, גם אם שאלותיו דביליות.

guyst
30-12-2011, 17:10:44
...