PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית כנף מעופפת

easy fly
31-12-2011, 22:35:06
שלום חברים,

לאחרונה חשבתי לבנות כנף מעופפת בצורה זהה ל- Zephyr II 56, חשבתי דווקא עלייה כי ראיתי שיש לה אחלה ביצועים.

הכנף תהיה בנוייה מחיתוך רנדופן ורוד עם קשת ולאחר מכן תעבור ליווח של מיקרוגלס עם די בוקס קארבון בשיטה המוכרת מכנפי הDLG.

ולשאלתי אם מישהו יודע נתוני מיתרי כנף טיפ ומרכזי ואם יש למישהו גישה לתוכנית אז בכלל טוב.

למעשה אני פתוח לרעיונות נוספים, חשוב לי לציין שזה יהיה אבטיפוס אז יכול להיות שזה יטוב ויכול להיות שלא אבל שווה לנסות:rolleyes:

שנה אזרחית טובה לכולם!

wind556
01-01-2012, 10:28:39
אתה מוזמן להצטרף לפרוייקט הבא שלי,שהוא יהיה כנף מעופפת מקלקר רגיל, כמובן חתוכה בקשת, ומצופה פיברגלס.
דבר איתי טלפונית וארחיב.
קח בחשבון שזה לא מהיום למחר. יקח קצת זמן (יש פרוייקטים אחרים על השולחן)

easy fly
02-01-2012, 17:27:42
שמח לדעת שאתה גם בעניין של לבנות אחת ואצור איתך קשר בפרטי.

אני רואה שכמה מחברי הפורום קיבלו זה עתה את הכנף אז אשמח לקבל את מידות מיתרי הכנף כי אני רוצה להתחיל בנתיים:)

b1yossi
02-01-2012, 18:42:39
שמח לדעת שאתה גם בעניין של לבנות אחת ואצור איתך קשר בפרטי.

אני רואה שכמה מחברי הפורום קיבלו זה עתה את הכנף אז אשמח לקבל את מידות מיתרי הכנף כי אני רוצה להתחיל בנתיים:)

מה זה יעיזור לך ?

מידות זה החלק הפשוט, מה עם איזה פרופיל ? ייתכן והיצרן משתמש בכמה סוגי פרופיל.

easy fly
02-01-2012, 20:41:14
מה זה יעיזור לך ?

מידות זה החלק הפשוט, מה עם איזה פרופיל ? ייתכן והיצרן משתמש בכמה סוגי פרופיל.

אני דיי בטוח שהוא משתמש בכמה סוגי פרופיל ובפיתולים מסויימים בכנף, אבל אני רוצה פשוט לשמור על צורה דומה ככל האפשר.

למה לא לתכנן משהו מהתחלה? אני חושב שהצורה הזאת הכי אידיאלית ויפה לטעמי ואני רוצה להעתיק אותה, עוד דבר נוסף שאני חייב להוסיף זה שאני מתכוון לבנות כמה גירסאות ולראות מה יותר טוב ועם כל מיני תוספות שלדעתי יכולות לעזור לטיסה (אולי אפילו ליצור כנף שמתפרקת לצורך נשיאה נוחה יותר ושלל אפשרויות).

סך הכל אני רק מנסה תאכלס יכולתי לתכנן גם משהו לגמריי מראשי אבל אני מעדיף את זה.

עמית