PDA

צפייה בגרסה מלאה : Hobby king Votec 332

Golan
09-01-2012, 17:41:28
שלום חברה
נוסף היום למוצרים של הסיני הvotec 332 ונדלקתי על היופי שלו.
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=19339
מה אתם חושבים עליו כטיסן 3d?
איזה סטאפ טוב יהיה בשביל טיסות 3d?
חשבתי שאחרי שאני יסיים את ה50 סמק אני יקנה לי אחד קטן;)

adibenbasat
09-01-2012, 17:56:38
מה אנחנו חושבים על הטיסן הזה???
היום הוא נוסף למוצרים של הסיני ואתה שואל אותנו מה אנחנו חושבים עליו כטיסן 3D...:confused:

אז לכולנו יש אותו או שהיה לפחות שתיים כאלו, טחנו עליו כול סטאפ אפשרי, וכן הוא מעולה! כדאי! כדאי! כדאי! תזמין מהר לפני שיגמר במלאי!!!

flyinglizard
09-01-2012, 18:00:12
הוא זול, השאלה היא אם בהסתכלות כוללת (על מחיר כל הטיסן, עם משלוח וכו') לא עדיף להשקיע עוד 100 דולר או פחות ולקנות קיט איכותי מיצרן מוכר.

Golan
09-01-2012, 19:01:10
מה אנחנו חושבים על הטיסן הזה???
היום הוא נוסף למוצרים של הסיני ואתה שואל אותנו מה אנחנו חושבים עליו כטיסן 3D...:confused:

אז לכולנו יש אותו או שהיה לפחות שתיים כאלו, טחנו עליו כול סטאפ אפשרי, וכן הוא מעולה! כדאי! כדאי! כדאי! תזמין מהר לפני שיגמר במלאי!!!

מה יש לך?
רק שאלתי איך הוא נראה ממבט ראשון.
אם לא בא לך להגיב נורמלי אז אל תגיב בכלל למה להציק?
אי אפשר לשאול שאלות ושאנשים מהפורום יענו נורמלי?
אני לא אידיוט ואפילו כתבתי שרק היום הוא נוסף לסיני. :mad:

adibenbasat
09-01-2012, 19:10:41
מה יש לך?
רק שאלתי איך הוא נראה ממבט ראשון.
אם לא בא לך להגיב נורמלי אז אל תגיב בכלל למה להציק?
אי אפשר לשאול שאלות ושאנשים מהפורום יענו נורמלי?
אני לא אידיוט ואפילו כתבתי שרק היום הוא נוסף לסיני. :mad:

ומה בדיוק ציפית שיענו לך???
אגב, התגובה שלי מאוד "נורמלית", לא נראה לך קצת מוזר לשאול חוות דעת על מוצר שהיום נכנס לראשונה למכירה???
ואם אתה שואל "ממבט ראשון", אז מה הטעם? כול מוצר צבעוני וחדש שעולה למכירה נפתח שרשור מה דעתכם חסרת הניסיון,
רק "ממבט ראשון" לפי הצבע או המחיר, הוא טוב???
נו, תהיה רציני, זה מגוכך להתייעץ עם משהו על משהו שברור שלאף אחד אין ניסיון.
תבין, אני לא נגדך, אבל אתה פותח שרשור בשאלה שאף אחד לא ממש יכול לענות לך ברצינות,
וכך גם אני עניתי, תשאל שאלה "נורמלית"- תקבל תשובה נורמלית:rolleyes:

hagpel
10-01-2012, 09:28:42
ומה בדיוק ציפית שיענו לך???
אגב, התגובה שלי מאוד "נורמלית", לא נראה לך קצת מוזר לשאול חוות דעת על מוצר שהיום נכנס לראשונה למכירה???
ואם אתה שואל "ממבט ראשון", אז מה הטעם? כול מוצר צבעוני וחדש שעולה למכירה נפתח שרשור מה דעתכם חסרת הניסיון,
רק "ממבט ראשון" לפי הצבע או המחיר, הוא טוב???
נו, תהיה רציני, זה מגוכך להתייעץ עם משהו על משהו שברור שלאף אחד אין ניסיון.
תבין, אני לא נגדך, אבל אתה פותח שרשור בשאלה שאף אחד לא ממש יכול לענות לך ברצינות,
וכך גם אני עניתי, תשאל שאלה "נורמלית"- תקבל תשובה נורמלית:rolleyes:

1-

לא צודק ולא נכון כך להגיב אדי,

הוא ציין שהמוצר חדש ושאל את דעתם של מביני עניין,
הוא לא שאל מנסיונם מה הם חושבים אלא את חוות דעתם על מוצר חדש,
חוות דעת של מביני עניין ישנה גם ללא נסיון ספציפי על מודל ספציפי, למען האמת נכון יהי להוסיף - מי כמוך יודע, שכן אתה מקבל פה שבחים על דברים חדשים שאתה עושה עם טיסנים...ללא נסיון ספציפי קודם

אם לא בא לך להסתכל על המפרט הטכני של המוצר ולהגיב אתה לא חייב.... רק על תעמיד אף אחד על מקומו (כצדיק), פשוט אל תגיב!

זה שוב דוגמה עצובה לאלימות מילולית וחוסר סובלנות וסבלנות של חברים בפורום אחד לשני

חבל!

adibenbasat
10-01-2012, 11:54:48
קודם כול תרגע..
יש לך מושג מה טיב המוצר? החזקת אותו ביד פעם? אז מה אתה מבלבל.. אף אחד לא יכול לתת חוות דעת מקצועית על מוצר שמעולם לא ראה טס, הטיס או לפחות נגע וראה מה איכותו.
"מביני עניין" (אני מאמין אני מבין משהו).. -מבינים כמוני שאי אפשר לתת חוות דעת על פי תמונה או מפרט טכני מהסיני.
אגב, עוד לא ראיתי משהו שנתן חוות דעת על המוצר..
והמשפט הזה:
"זה שוב דוגמה עצובה לאלימות מילולית וחוסר סובלנות וסבלנות של חברים בפורום אחד לשני"- תזהר אם מושגים שאתה משליך בקלות דעת כזו באוויר, המשפט שלך הוא עצמו משפט אלים ומסיט ובטח חסר סבלנות או סובלנות!

hagpel
10-01-2012, 12:21:18
לבריאות ובהצלחה!