PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק דאון DLG בשם ORION

Gil
21-01-2012, 10:44:00
שלום,

שבתאי עם הדאון החדש

http://www.youtube.com/watch?v=VY_rcN6UYY8

או בוימאו אם יחסם פס הקול

http://vimeo.com/35410504

eitan-ro
21-01-2012, 11:52:57
יפה... מתחרה חדש בתחרויות?

sabi
21-01-2012, 18:08:22
גיל יצא אחלה סרטון , היה יום הטסות מדהים עם מזג אויר פשוט מעולה , יום טוב לאימונים וגם כיף שלא היה לי כבר הרבה זמן:cool:
אין פשוט אין על התחום הזה.

יפה... מתחרה חדש בתחרויות?
איתן , מתחרה חדש בתחרויות אכן כן , מהתחרות הקרובה.
האמת שבשתי התחרויות הקודמות לא יצא לי להתחרות , למרות שמאד רציתי היו לי התחיבויות קודמות שלא אפשרו לי להגיע לתחרות בנוסף לעובדה שהדאון שהיה ברשותי TopSky 2 לא היה במצב להתחרות איתו (משקל עודף מרוב תיקונים).

eitan-ro
22-01-2012, 06:14:03
תירוצים כמו חול.... :rolleyes:

danile80
30-07-2012, 18:26:36
שלום לכולם

אז הגיע בזמן שלי לשטף.
לפני כחודש פלוס נחת גם אצלי ORION.
הדגם שלי הוא sport:
http://www.sklepekspert.pl/english/orion_f3k_dlg.html
נקנה ישירות מהאתר והגיע לאחר שבוע ייצור ושבועיים המתנה. הזמינות היה אחד השיקולים המרכזיים.
הכל הגיע ללא פגע למרות שהקופסא ספגה קצת התעללות. כתוצאה מכך נוצר מרווח בין דפנות הקופסא והחלקים הקטנים כמו הורנים ופושרודים לא הגיעו לייעדם, זה ממש לא הפריע לי בהמשך :)

ההרכבה הייתה די פשוטה כי הגוף והכנף מגיעים שלמים ולא ארחיב על זה.
71502

הכנף בנויה בתבנית בתצורת d-box+disser, המאזנות מגיעות ישירות עם סרט לסגירת מרווחים, עובד טוב, שנכנס פנימה ולא מבחוץ. האיכות טובה מאוד. צריך להיזהר לא לפגוע בשלב הדבקת ההורנים.
הגוף עשוי בתבנית משני חלקים, הקשיחות גבוהה מאוד. אזור הפוד מאוווד צר, לקח לי זמן למקם את כל הדברים כמו שרציתי.
71503
המשטחים האחוריים באים בתצורת disser ולא ממש אהבתי את איכות הייצור, התפירה בין סקין עליון ותחתון בשפות ההתקפה לא יפה, נראה כי אין רציפות שם. בנוסף הם לא הכי קשיחים.
בנוסף, למייצב כיוון אין תוספת הקשחה באזור התחתון - איפה שהוא נוגע בקרקע.
אני הלכתי על תצורת pull-spring עם כבלי מתכת. את ההורנים ייצרתי משאריות לוח פחמן שהיה לי.
7150471506
דבר חדש בשבילי בדאון הזה הוא להב הזריקה, היא באה בתצורת T, בשבילי פעם ראשונה.
71500
ההדרכה מפה: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1494802&highlight=t+blade
הפרופיל הוא מסדרת NH והוא מספיק עבה באזור השורש כדי להכיל סרוו היפריון בתצורת top-drive ללא הורן בולט מלמטה
71501

ההטסות:
ובכן, אני ממש אוהב אותו :)
אני מטיס אותו כבר כמעט שבועיים, היו כמה תקלות בדרך, כמו הורנים בכנפיים שהשתחררו בגלל הדבקה לקויה שלי. או אחד ה- hard points במייצב גובה החליט להשתחרר, זה בגלל הדבקה לקויה של היצרן....בנוסף באחת הנחיתות נסדק לי הפוד, אך זה תוקן במהירות וכמעט ולא רואים זאת.
למרות שיצא במשקל סטנדרטי ~280 גרם, הוא מרגיש ממש קליל באוויר. כל פוק מרים אותו למעלה.
מרכז הכובד המומלץ הוא ב- 82 מ"מ משפת ההתקפה, אני כרגע באזור ה- 80 מ"מ. עדיין משחק עם זה ובכלל עם הכיוונון.
הזריקה מרגישה לי קצת מוזר, בגלל ההרגשה הקלה שהדאון משרה. בנוסף, גם שלי עכשיו עושה שריקות בעליה :)
לאחר עוד כמה זמן אייצר לו ballast, את הקונקטור העברתי כך שאוכל לעשות זאת
71507

כמות הכלים גדלה במהירות....:)
71505

דני

eitan-ro
30-07-2012, 18:33:46
יפה יפה... אני כבר מחכה למייל מההוא אם הזה בשם T3 (לא לגלות בנתיים...) :rolleyes:
תתחדש!

roydor
30-07-2012, 19:39:21
תתחדש!

לגבי הגה הכיוון, אתה יכול להוסיך מעט בד פיבר 50 בתחתית, אני בדר"כ חותך רצועה צרה, מרסס אותה במעט דבק מגע 3M ומצמיד על תחתית ההגה כמו סלוטייפ, לאחר מכן מספיג במעט דבק וזה מחזיק הרבה זמן
בהגאים שלך חשוב להשתמש בדבק שלא תוקף קלקר.

danile80
30-07-2012, 20:29:41
תודה חברה!

איתן, באמת מה קורה עם ההוא של הזה ל ההיא של ה- T3? :)
רועי, רעיון טוב, אני איישם את זה. תודה.

דני

eitan-ro
31-07-2012, 07:34:42
הוא אמר שאמור להיות מוכן בעוד כשבועיים

danile80
08-08-2012, 18:35:45
אוקיי, אז זה היה יום מדכא...

הגעתי לשדה ליד העבודה היום בערך ב- 06:40, אני עושה את זה לעיתים, פעמיים שלוש בשבוע כדי להטיס.
הטסתי את האוריון כחצי שעה, סוף סוף התאפסתי על מרכז הכובד והכל היה ממש מעולה.
ואז הלכתי קצת רחוק מדי, היה נדמה לי שהייתי מעל צמרות עצים אבל בפועל הייתי ממש מול הצמרת הכי גבוהה.
בסיבוב, הדאון נכנס פנימה לתוך העלווה וכמובן נתקע שם. :(
קיבלתי דאון חדש נוצץ בגובה של 20 מ' מעל האדמה על אקליפטוס ששום רוח או אדם לא מזיזה לו :(
מי שלא חווה את זה, ממש לא מומלץ - הדאון מולך (למעלה אומנם) אבל אתה חסר אונים מולו.
במהלך היום קפצתי כמה פעמים מהעבודה לראות אם משהו השתנה, ולא, הוא עדיין תקוע למעלה.

בחיי, כבר עדיף ריסוק.

למישהו יש המלצה לדאון חדש? :) :(
דני

Liav
08-08-2012, 18:48:05
לא כיף...
שאל מטיסי חופשיים - זה במיוחד קורה לנו....
אתה יכול לראות גם בשרשור "איזה באסה" בפורום חופשיים.

בכל אופן, יש מטפסי עצים מקצועיים שיוכלו להוריד לך את הטיסן.
אני אישית לא מכיר, אבל יכול להפנות אותך למישהו שהתשמש כבר בשירות שכזה

Gil
08-08-2012, 20:03:05
הי דני
מאד מצער לשמע
לי זה קרה פעמיים ולמזלי שני הדאונים חזרו אלי
אחד עם נזק והשני פחות
האם מנוף סל יכול להגיע לגובה כזה
האם באמת מדובר ב 20 מטר?

danile80
08-08-2012, 20:22:50
האמת שאני לא יודע..זה נראה לי הגובה הנכון.
העניין הנוסף הוא שזה נתקע באמת במקום הכי לא נוח, צמוד לכביש מצד אחת וסוג של וואדי שכולו עם צמחיה מצד שני.
אין אפילו מקום להתמקם ולנסות לזרוק אבנים...