PDA

צפייה בגרסה מלאה : זהירות! למטיסים בגלילות וגליל ים - חשוב נא להכנס ולקרוא!

guyro
21-02-2012, 09:08:56
לכל המטיסים בשדות של גלילות ושל גליל ים, מסוקאים, טיסנאים,ניטרו, חשמלי וגם אלו שבאים לצפות,

היום במסגרת פגישה עם האחראי על השדות לגבי תאום תחרות המסוקים בשדות, האחראי העלה מספר בעיות שקוראות עוד ועוד לאחרונה:

- רכבים שחונים על השדות הזרועים והדשאים עצמם
- ליכלוך וזוהמה שמשאירים
- שבירת ממטרות – שכבר נהיתה בלתי נסבלת
- הזזה של קווי השקיה לצורך נחיתות...?

האחראי שהינו מקיבוץ גליל ים הודיע על תוכנית להתחיל לגדר ולחסום חלק משבילי הגישה למדשאות.
הפעולות הללו נובעות מהזלזול שלנו בשטח שאנחנו לא משלמים עליו.
קשה למצוא שטחי הטסה בימינו ומספר המטיסים בגלילות גובר, אבל זה לא סיבה לזלזל....
האחראי והקיבוץ מגלים לא פעם סובלנות כלפינו ומאפשרים לנו לערוך תחרויות שם,

אנא ,כבדו את השטח ואת האחראים עליו,עם אתם רואים מישהו ששובר, מלכלך ועולה על שטח חקלאי, אנא העירו לו וודאו שהוא מפסיק.

לגבי החניה, אפשר לחנות בחניה הגדולה של הבית עלמין וללכת כמה עשרות מטרים ברגל. או לחנות על השביל כורכר עצמו, יש להמנע מלעלות על השדה עצמו גם עם אין שם זריעה.

תודה על שיתוף הפעולה.

tkolber
21-02-2012, 10:21:22
תודה גיא!

כמי שהטיס עוד בשטח של שפיים וגורש משם יחד עם פליטי מטיסי חוות רונית, אני חושב שבאמת אין לנו שטחים באיזור מדינת תל אביב כמו השטח הזה וחובה עלינו לשמור מכל משמר על השטח המעולה הזה.
אנא עשו כמיטב יכולתכם שגירוש שפיים לא יתרחש בשנית. הנדידה וחיפוש אחר שטחים אחרים ולחלוטין פחות טובים היא לא מה שמישהו מאיתנו רוצה בו.

NO RISK
21-02-2012, 10:37:55
אני מסכים איתך על כל מילה
חינוך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
על כל מטיס לארוז יחד עם הסוללות והשלט גם שקית אשפה ובסוף היום ינקה אחריו
הכל יראה אחרת
מנסיון אישי בשטח

amijan27
21-02-2012, 18:17:13
מסכים עם כל מילה שלך גיא אני מקווה שיהיה לשירשור הזה חשיפה גבוהה בין כל חברי הפורום, פשוט התנהגות דוחה!

ziki
22-02-2012, 10:19:51
אני סבור שלפני שיורים בכולם צריך לציין גם כמה עובדות.
עירית הרצליה (כנראה) החליטה לפני זמן לא רב לסלול כביש ציבורי העובר דרך השטחים של גליל ים כדי לאפשר גישה נוחה יותר לבית העלמין.
העובדה שהכביש הזה כיום סלול וקיים לא מושכת רק מטיסים לאיזור הזה.
היא מושכת רוכבי אופניים שעולים על הדשא (שלושה שנסעו עליו בשבת שעברה), משפחות שעורכות פה ושם פיקניקים ומתמקמות על הדשא,(כולל המכוניות של המשפחות באיזור מתקן הטיהור שקיים שם), רוכבי סוסים שעוברים שם, טרקטורונים ועוד.. (אישית זה מה שאני הספקתי לראות).
כך שברגע שעובר שם כביש ציבורי נוח ומסודר הכל פתוח ויש לא מעט אוכלוסיות שנמשכות למקום (לא רק מטיסים).
זה בהחלט לא בסדר אם מטיסים מלכלכים והורסים, אישית הייתי שם מספר פעמים ולא ראיתי את זה קורה שם, לפחות לא באופן שהוצג כאן.
בכל מקרה אם מטיסים אחראים להרס הרי שזה חמור מאד אבל שוב לטעמי לא המטיסים הביאו את גליל ים לקבל את ההחלטות שהם עומדים לקבל (אנחנו פשוט עוד סיבה מסיבות רבות אחרות שהגישה הנוחה למקום יצרה בתקופה האחרונה).

guyro
22-02-2012, 11:48:23
אני סבור שלפני שיורים בכולם צריך לציין גם כמה עובדות.
עירית הרצליה (כנראה) החליטה לפני זמן לא רב לסלול כביש ציבורי העובר דרך השטחים של גליל ים כדי לאפשר גישה נוחה יותר לבית העלמין.
העובדה שהכביש הזה כיום סלול וקיים לא מושכת רק מטיסים לאיזור הזה.
היא מושכת רוכבי אופניים שעולים על הדשא (שלושה שנסעו עליו בשבת שעברה), משפחות שעורכות פה ושם פיקניקים ומתמקמות על הדשא,(כולל המכוניות של המשפחות באיזור מתקן הטיהור שקיים שם), רוכבי סוסים שעוברים שם, טרקטורונים ועוד.. (אישית זה מה שאני הספקתי לראות).
כך שברגע שעובר שם כביש ציבורי נוח ומסודר הכל פתוח ויש לא מעט אוכלוסיות שנמשכות למקום (לא רק מטיסים).
זה בהחלט לא בסדר אם מטיסים מלכלכים והורסים, אישית הייתי שם מספר פעמים ולא ראיתי את זה קורה שם, לפחות לא באופן שהוצג כאן.
בכל מקרה אם מטיסים אחראים להרס הרי שזה חמור מאד אבל שוב לטעמי לא המטיסים הביאו את גליל ים לקבל את ההחלטות שהם עומדים לקבל (אנחנו פשוט עוד סיבה מסיבות רבות אחרות שהגישה הנוחה למקום יצרה בתקופה האחרונה).

ציקי כל הדברים שציינת גם היו לפני סלילת הכביש, סלילת הכביש אכן העצימה את הבעיה....הבעיה העיקרית של גליל ים היא המטיסים, אנחנו ה"קבועים" שם, ולמרות זאת הם מגלים סובלנות ואכן יאפשרו לנו לעשות שם תחרות.

אין צורך לפתח את השירשור לכיוונים מיותרים, הבקשה פה היא להיות יותר רגישים לנושא.

ziki
22-02-2012, 12:32:03
ציקי כל הדברים שציינת גם היו לפני סלילת הכביש, סלילת הכביש אכן העצימה את הבעיה....הבעיה העיקרית של גליל ים היא המטיסים, אנחנו ה"קבועים" שם, ולמרות זאת הם מגלים סובלנות ואכן יאפשרו לנו לעשות שם תחרות.

היו או לא היו אני אומר דברים על סמך מה שראיתי במו עיניי.
יתכן וכל הדברים שציינתי היו גם לפני אבל מה לעשות שסלילת הכביש הפכה את המקום למאד אטרקטיבי גם לנו אבל גם ללא מעט אוכלוסיות אחרות שמסתובבות שם, הכל עניין של נגישות.