PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! שלושה חברים צריכים עדכון גרסה לאורורה באזור אשדוד, מי יכול לעזור?

adibenbasat
23-02-2012, 17:45:09
שלושה חברים צריכים עדכון גרסה לאורורה באזור אשדוד, מי יכול לעזור?:rolleyes:
אז ככה, אנחנו שלושה חברי פורום (מושיק, עמי ואני), בעלי אורורה מחפשים משהו שיכול לעזור ולעדכון לנו גרסאות לאורורה באזור אשדוד\גדרה\רשל"צ..

בעיקרון, פנינו לשני חברי פורום שהציעו בכיף את עזרתם (אפשר ורצוי לציין..חגי ושחר AB:)), העניין ששניהם גרים קצת רחוק מאיתנו:(,
לכן אם יש משהו מהאזור שלנו שיכול לעדכן לנו את המערכות זה יהיה מצוין:o
תודה.

asafsee
23-02-2012, 21:55:15
אני יכול להציע עזרה בנושא. מראשון. אסף

adibenbasat
23-02-2012, 22:06:42
או, מצוין.. יש לך הודעה בפרטי:cool:

מושיק
23-02-2012, 23:08:27
אדי,
תודה רבה על היתחשבות בחיפוש אחר עידכון גירסה:o

Ts7
24-02-2012, 04:59:43
אני מ נס ציונה ואשמח לעזור בכייף.
:)
העדכון הוא
גם למודול גם לשלט וגם למקלט.
לא חייב את כולם אבל כדאי לדעתי :))

Hagay
24-02-2012, 06:21:44
שלושה חברה? תתאגדו לקניה משותפת של HP22 ואני אדריך בטלפון את העדכון הראשון אם צריך!
גם יותר פשוט וגם תהיה לכם אפשרות לגבות מודלים חדשים...

באמת מחיר סביר אפילו בחנויות בארץ!

Friman
24-02-2012, 07:08:14
הכי זול שיש להשיג:
http://www.ebay.com/itm/Hitec-PC-Interface-HPP-22-HRC44470-/160684445609
30$ כולל משלוח

adibenbasat
24-02-2012, 12:26:12
אין כמוכם:)
קודם כול, גיא תודה כל ההצעה:o

חגי, עכשיו זה נראה לי יותר זול, פשוט והגיוני להזמין את המוצר, אם נצטרך נתקשר איתך לעזרה טלפונית.

Friman תודה על הקישור, לגבי חיווט, איזה כבלים צריך, מגיע עם המוצר?

Friman
24-02-2012, 14:16:02
אדי התמונת פרופיל שלך תופסת לי חצי מסך באייפון
תגיד אם זה שווה את המחיר כשתקבל את המוצר, אני כבר כמה חודשים רוצה לקנות כזה אבל כל פעם יש משהו יותר חשוב באותו הרגע לקנות... סוללות, להבים, חלקי חילוף לריסוקים :(

adibenbasat
24-02-2012, 17:49:44
למה ריסוקים? אולי אתה צריך לעשות עדכון גרסה?;)

אדווח בכיף..:o

adibenbasat
29-02-2012, 14:42:11
טוב, מילה טובה..:)
אתמול עמי ואני התארחנו אצל asafsee (אסף) שעזר לנו עם העדכונים של האורורה,
בחור מאוד נחמד וכמובן שגלשנו לשיחות על טיסנים..כאלו שלעולם לא נגמרות..
בכול מקרה, שוב תודה לאסף:cool:

עמי
29-02-2012, 19:12:53
אסף תודה על האירוח וכמובן העדכון
נשמח לארח אותך במנחת
קפה ומאפה עלנו :)

עמיחי

מושיק
29-02-2012, 19:53:48
אסף תודה רבה לך על העידכון.
השלט השלישי היה שלי :o

asafsee
29-02-2012, 22:49:59
בכיף חברים, שמחתי לסייע

מושיק
03-03-2012, 14:47:51
אסף,
נוצרה לי בעיה לאחר העידכון,אני לא מקבל בשלט את המצב של הסוללה שבמקלט.
אתה מכיר את התופעה הזו?
תודה :o

Hagay
03-03-2012, 16:52:13
מושיק, תבצע BIND מחדש לפי השלבים הבאים
1. הדלקה כאשר כפתור המודול בשלט לחוץ וYES לשידור
2. היבהוב אדום לחיבור מקלטי אופטימה והיבהוב כחול לחיבור מקלטי מינימה ללא טלמטריה
- המעבר מהבהוב כחול לאדום ולהפך ע"י לחיצה קצרה בכפתור המודול בשלט.
3. הדלקט המקלט כאשר היד השלישית לוחצת על כפתור המקלט.

כנראה שהBIND היה להבהוב כחול ולכן אין לך טלמטריה

yaakovx
09-03-2012, 19:15:51
מושיק, אני מכיר את התופעה,
זאת מכיוון שלא עדכנת גם את המודול.

אגב, גם לי יש את המכשיר שמעדכן אתה מוזמן תמיד.
אם אתה לא מזהה זה יעקב חבר של אלמוג

מושיק
10-03-2012, 01:26:01
יעקוב,
מה המצב?
תודה רבה עדכנתי את המודול והבעיה הזו ניפתרה.
עכשיו יש בעיה חדשה....היום שיחקנו עם הYAK 54 50cc על הקרקע ופתעום בלי שום התרעה הסרוואים הפסיקו להגיב כאילו שהשלט לא משדר.
ניסינו כמה פעמים ובכל הפעמים חזרה התופעה.:(
מחר אני אבדוק אולי זה מכיוון הסמרטפלי.בכל מיקרה אני דיי מצטער שעשיתי את העידכון כי מה שעובד טוב לא צריך לגעת בו,תמיד פחדתי לעשות את העידכונים האלה מסיבה זו ולצערי הרב גיליתי שהיא נכונה.
בכל מיקרה תודה רבה לכל העוזרים..:)

asafsee
10-03-2012, 08:25:48
מושיק,
תמיד אפשר לחזור לגרסה הקודמת שהיתה לך

Friman
10-03-2012, 09:59:56
מושיק אדי אסף ואל היתר,
אילו יתרונות בולטים יש בשידרוג הגרסא לעומת הגרסא המקורית?
אני מטיס 8 חודשים את המסוק שלי עם הגרסא המקורית וכל כמה זמן אני שוקל לקנות את הHPP-22 כי היו שאמרו ש״חובה לשדרג גרסא״ אבל כמו שאמר מושיק, אצלי הכל עובד נהדר בגרסא המקורית... יש איזה שהם יתרונות דרסטיים שמצדיקים את השקעת הזמן, הכסף וכאב הראש בשידרוג? על המסוק אני לא יכול להסתכן בתקלה כזו כמו שתיאר מושיק בזמן טיסה

adibenbasat
10-03-2012, 14:10:38
מושיק אדי אסף ואל היתר,
אילו יתרונות בולטים יש בשידרוג הגרסא לעומת הגרסא המקורית?
אני מטיס 8 חודשים את המסוק שלי עם הגרסא המקורית וכל כמה זמן אני שוקל לקנות את הHPP-22 כי היו שאמרו ש״חובה לשדרג גרסא״ אבל כמו שאמר מושיק, אצלי הכל עובד נהדר בגרסא המקורית... יש איזה שהם יתרונות דרסטיים שמצדיקים את השקעת הזמן, הכסף וכאב הראש בשידרוג? על המסוק אני לא יכול להסתכן בתקלה כזו כמו שתיאר מושיק בזמן טיסה

תשמע,
עד היום אני לא עדכנתי את המערכת ויש לי את השלט מהראשונים בארץ, כולנו (בשטח) היינו בדעה אחת כמו מושיק,
אף אחד מאיתנו לא "הצטרך" לעדכן כי לא היה חסר לנו משהו קריטי והכול עבד מצויין,
אני קניתי לאחרונה מקלט מינימה והתברר לי שאני חייב לעשות עדכון כדי להשתמש בו,
אז פתחתי את השרשור הזה ולשמחתי הייתה הענות חיובית מאנשים טובים (:)), על הדרך הצטרפו גם עמי ומושיק,
כיוון שאנו מטיסים ביחד החלטנו לעדכן גם ביחד (במיוחד שאנחנו תמיד מתייעצים אחד עם השני לגבי המערכת).
אנחנו עדיין לא בטוחים בוודאות מה הסיבה לבעיה של מושיק, יתכן שהעדכון כשל או שזו בעיה אחרת,
כול האופציות פתוחות, דבר אחד בטוח, מבחינה כרונולוגית, הבעיה החלה אחרי העדכון,
זה עדיין לא מצביע בוודאות על כך שהבעיה נובעת מהעדכון אלא יתכן שזה רק צירוף מקרים מבאס.

אני לא יכול להמליץ לך אם כדי או לא לעדכן, בוודאי יהיו כאלו שימליצו ואולי גם כאלו שלא,
לדעתי, אם הכול עובד אצלך נהדר, אז אולי (כרגע לפחות)- "תעזוב"..
בוא נחכה עד שנחקור ונמצא את הגורם לבעיה אצל מושיק- נהיה יותר חכמים..שוב, סביר שזה ממש לא קשור לעדכון:)

yaakovx
10-03-2012, 18:33:58
מושיק, תעשה בינד מחדש לטיסן..
אין סיבה שזה יהיה, אין שום קשר בין העדכון לבין מה שקורה לך בשטח כרגע, אני יכול להבטיח לך את זה.
גם את שלי עדכנתי ועוד כמה שלטים. הכל בסדר.

מושיק
10-03-2012, 19:10:05
לשמחתי הרבה כנראה שבאמת הכל היה צירוף מיקרים מתסכל.
החלפתי את הסרוו מצערת הבעיתי באחר ולצערי הרב גם "החדש"השרכבתי היה בעייתי:( (סרוו ישן שלא זכורה לי ההיסטוריה שלו:o)
ולכן בבוקר שוב כל הניסיונות בשטח ניגמרו בנעילת הרדיו.חשוב לציין שהתופעה קוראת שהטיסן מונע ומטווח קרוב!!!.אבל מה שמוזר בכל הסיפור שיש לי בטיסן power box של smart-fly שלפי הבנתי כאשר יש בעיה באחד הסרוואים הpower box אמור לנטרל אותו בכדי שלא יקרה את מה שקרה לי.האם אני טועה?

בנוסף גילנו בשטח משהו מוזר-עשינו בדיקות טווח ע"י נסיעה עם הרכב למרחק של כבערך 150-200 מטר (מרחק אוירי משוער מנק' לנק') עבד האות שידור.בדיקה זו בוצעה על כמה סוגי מקלטים וגם עוד שני שלטים שונים(אחד לא עבר עידכון).אבל כאשר החבר'ה הטיסו הכל היה בסדר.גם אני הטסתי את הטלינק שלי עם המקלט שהיה על הטיסן 50cc.ובאויר הכל היה בסדר.ממש מוזר :confused:
האם בידקת הטווח שעשינו היא השיטה המקובלת?

לגבי עניין איבוד שידור/נעילת סרוואים או איך שקוראים לזה:o חזרתי הבייתה והחלפתי שוב את הסרוו מצערת לסרוו אחר שאני יודע שהוא תקין,בנוסף החלפתי את הכבל מעריך של אותו סרוו.
יצאנו אני ואדי לעשות בדיקות והפלא ופלא הכל תקין אין איבוד שידור,חייב לציין שלא עשינו בדיקת טווח עם הרכב.האלה רק בדקנו את הבעיה העיקרית והמפחידה שאין איבוד שידור כאשר הטיסן מונע ומטווח קרוב.
השאלה הנשאלת האם יש דרך לעשות בדיקת טווח ולראות שבאמת שהכל תקין?כי לא בא לי לאבד את הטיסן הזה :o

תודה לכל העוזרים:cool:

guyst
10-03-2012, 19:22:01
איזה 50CC יש לך...? מספיק עם הטיזינג הזה... :p

מושיק
10-03-2012, 19:32:41
איזה 50CC יש לך...? מספיק עם הטיזינג הזה... :p

הטיסן הוא QQ somenzini yak 54 ''86

Hagay
10-03-2012, 19:39:49
השאלה הנשאלת האם יש דרך לעשות בדיקת טווח ולראות שבאמת שהכל תקין?כי לא בא לי לאבד את הטיסן הזה

לא רק שיש זה גם חובה לבצע לכל מקלט בתחילת יום הטסה!!!
לחיצה של שלוש שנית על המודול מאחורה והמודול מצפצף ל90 שניות בזמן הזה יש לבדוק ממרחק של 30 מטר כאשר המנוע עובד ורצוי גם מכמה כיוונים של הטיסן
לחיצה של 6 שניות תבצע סריקה של התדרים ותחייב לבצע בינד מחדש לכל המקלטים אז להיזהר עם זמן הלחיצה.

בעית RTFM :)

adibenbasat
10-03-2012, 20:28:20
חגי, זה היה קל, עכשיו יש לי שאלה קשה בשבילך..
מה אתה לא יודע על האורורה???;)
:cool:

haimgil
10-03-2012, 20:39:49
חגי, זה היה קל, עכשיו יש לי שאלה קשה בשבילך..
מה אתה לא יודע על האורורה???;)
:cool:

שזה חרא של שלט.;)