PDA

צפייה בגרסה מלאה : חבילה לא מגיעה

Niv_Shani
12-01-2009, 20:21:05
לפני כחודש וקצת עשיתי הזמנה מMEDUSA.
קיבלתי למייל מספר הזמנה וקבלה,אך לא קיבלתי מספר משלוח(שאיתו בודקים את הסטטוס של המשלוח), ועד היום לא הגיע המשלוח.
מישהו יודע מה אפשר לעשות במצב כזה?

תודה.

guylihi
12-01-2009, 20:34:39
לבטל בויזה רק אם אתה לא מעוניין בחבילה אחרי חודש וקצת הביטוח של הויזה מכסה רק אחרי 30 יום שלא קיבלת זכותך לבטל. או להמשיך לחכות.

נאור
12-01-2009, 21:19:04
עדיף להגיע להסדר עם השולח

דור
12-01-2009, 21:32:49
גבר לפעמים יש חבילות שמתעקבות הרבה זמן אני מציע לך לחכות...
אני הזמנתי סוללה למסוק ואני כבר חודשיים וחצי מחכה והסטטוס בדואר אומר שזה עזב את הונג קונג בתאריך כך וכך

wind556
12-01-2009, 21:39:09
גבר לפעמים יש חבילות שמתעקבות הרבה זמן אני מציע לך לחכות...
אני הזמנתי סוללה למסוק ואני כבר חודשיים וחצי מחכה והסטטוס בדואר אומר שזה עזב את הונג קונג בתאריך כך וכך

מהרגע שחבילה עזבה את הונג קונג זה בין יומיים לארבעה ימים בארץ, אם תוך מקסימום שבוע החבילה לא בארץ, תפעל כאילו היא אבודה
מארה"ב זה שונה, תפעל כאילו החבילה אבודה מהרגע שהזמנת ;)

MDreamer
12-01-2009, 23:30:59
אין משהו חכם להגיד.. אני רק אזכיר שעדין אף אחד לא שבר את הזמן של איציק.. 5 חודשים לקולריס.

מאת איציק רונן

"סיפור קצר: כשרק יצא ה Cularis לשוק, חשבתי שזה כלי שמתאים לסחוב את כל הציוד שיש לי לצילומי וידאו. הייתי חם על הדאון, אבל כמו גם היום הוא היה ממש לא זמין לרכישה. לבסוף איתרתי אותו באנגליה וחברים שגרים שם הסכימו לסחוב אותו בשבילי והזמנתי אותו. לאחר כמה ימים הם התקשרו מבוהלים ואמרו שנחתה אצלם בסלון חבילה של מקרר ושאין שום סיכוי שבעולם שהם מעלים אותו במטוס. אז כהרגלי: אם אפשר לשלם כפול אז למה לא? ביקשתי שישלחו בדואר, אבל שירשמו את ערך החבילה + משלוח לא יותר מחמישים דולר. אחרי יומיים שוב טלפון מבוהל: משלוחים מאנגליה מעל שני קילו הם יקרים מאוד – 40 פאונד! אני לחוץ על הטיסן ונותן אישור למשלוח.
כן כן- החבילה עם ה Cularis הגיעה לארץ מאנגליה לאחר חמישה חודשים בדיוק !
ביררתי את הנושא בדואר, ומסתבר שהחבילה נשלחה תחילה בספינת עבדים רומית- שלצער הלב פרצה בה מגיפה שחורה ומלחיה נרדמו כולם. עקב כך, הועברה החבילה לשיירת גמלים שהעבירה תבלינים, בדים וטיסנים ב"דרך המשי" אולם נתקלה בשודדים בדווים שהשתלטו על הטיסן שלי והעבירו אותו בסופו של דבר לארץ דרך מבריחי זונות וסמים בסיני. משם היא הועברה במנהרה שנחפרה מעזה למחסום ארז ומשם, בטרמפים, הגיעה צ'יק צ'ק לסניף הדואר בכפר סבא, שמצידו שקל להחזיר אותה לאנגליה עקב היעדרה של נקודה במדבקה שעליה כתובתי.
בינתיים הספקתי לרכוש אחד נוסף, מישהו קונה?
דאון מדהים, סקייל אמיתי."

והלינק הישיש:
http://chat.inter.net.il/comm_display_topic_threads.asp?CommID=507&ForumID=4828&TopicID=705518&SearchPagePosition=1&search=%F0%F8%E3%EE%E5&searchMode=allwords&searchIn=thread&forum=4828&searchSort=datedesc&ReturnPage=Search

leetal
13-01-2009, 07:55:24
אין משהו חכם להגיד.. אני רק אזכיר שעדין אף אחד לא שבר את הזמן של איציק.. 5 חודשים לקולריס.

מאת איציק רונן

"סיפור קצר: כשרק יצא ה Cularis לשוק, חשבתי שזה כלי שמתאים לסחוב את כל הציוד שיש לי לצילומי וידאו. הייתי חם על הדאון, אבל כמו גם היום הוא היה ממש לא זמין לרכישה. לבסוף איתרתי אותו באנגליה וחברים שגרים שם הסכימו לסחוב אותו בשבילי והזמנתי אותו. לאחר כמה ימים הם התקשרו מבוהלים ואמרו שנחתה אצלם בסלון חבילה של מקרר ושאין שום סיכוי שבעולם שהם מעלים אותו במטוס. אז כהרגלי: אם אפשר לשלם כפול אז למה לא? ביקשתי שישלחו בדואר, אבל שירשמו את ערך החבילה + משלוח לא יותר מחמישים דולר. אחרי יומיים שוב טלפון מבוהל: משלוחים מאנגליה מעל שני קילו הם יקרים מאוד – 40 פאונד! אני לחוץ על הטיסן ונותן אישור למשלוח.
כן כן- החבילה עם ה Cularis הגיעה לארץ מאנגליה לאחר חמישה חודשים בדיוק !
ביררתי את הנושא בדואר, ומסתבר שהחבילה נשלחה תחילה בספינת עבדים רומית- שלצער הלב פרצה בה מגיפה שחורה ומלחיה נרדמו כולם. עקב כך, הועברה החבילה לשיירת גמלים שהעבירה תבלינים, בדים וטיסנים ב"דרך המשי" אולם נתקלה בשודדים בדווים שהשתלטו על הטיסן שלי והעבירו אותו בסופו של דבר לארץ דרך מבריחי זונות וסמים בסיני. משם היא הועברה במנהרה שנחפרה מעזה למחסום ארז ומשם, בטרמפים, הגיעה צ'יק צ'ק לסניף הדואר בכפר סבא, שמצידו שקל להחזיר אותה לאנגליה עקב היעדרה של נקודה במדבקה שעליה כתובתי.
בינתיים הספקתי לרכוש אחד נוסף, מישהו קונה?
דאון מדהים, סקייל אמיתי."

והלינק הישיש:
http://chat.inter.net.il/comm_display_topic_threads.asp?CommID=507&ForumID=4828&TopicID=705518&SearchPagePosition=1&search=%F0%F8%E3%EE%E5&searchMode=allwords&searchIn=thread&forum=4828&searchSort=datedesc&ReturnPage=Search

אם כבר שיא אז אני קבלתי טיסן מטאוור אחרי 6 חודשים ,יאמר לזכותם שהם החזירו לי את הכסף אחרי 3 חודשים -יאמר לחובתם שהם שלחו את הטיסן חודשיים אחרי שהם טענו שהם שלחו אותו.
גם שחר מר מתוק קיבל אחרי 8 או 10 חודשים (אני לא זוכר בדיוק)
גם מטואטר.

Niv_Shani
14-01-2009, 13:23:08
סוף סוף אחרי חודש ושבועיים הגיעה אליי החבילה ממדוזה:)

mustaki
14-01-2009, 13:54:41
כלל אצבע שלי:
אם לא הגיע בחלון זמן של שלושה שבועות, הסיכוי שיגיע מאוד נמוך ובכל מקרה אני כבר לא מעוניין..
אני מבטל אחרי חודש ומבצע הזמנה מחודשת במקום אחר. בדך כלל לאחר שבועיים נוספים אפשר לדווח סוף אירוע...

ShaharBD
15-01-2009, 06:38:03
שמח שקיבלת את החבילה.

אני אישית לא מזמין חבילות מארה"ב אלא אם אחת מחברות השילוח. הדואר האמריקאי בשילוב דואר ישראל = חוויה מורטת עצבים.

שחר