PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות הפסד בקרב אבל המערכה נמשכת - EMS

IttaiP
15-01-2009, 14:05:34
שלום לכולם,

א. דרימר - מה אתה גונב לי את הקרדיט באיזה שרשור ישן???
ב. כולם מוזמנים לעיין ב: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3656630,00.html
ג. מאחר ומדובר בי אז המערכה נמשכת.
ד. האמת במערומיה -
המשפט נמשך כמה דקות.
השופטת הודיעה כבר על ההתחלה לנציגת המדינה שאין צורך בעד המומחה שהביאה.
השופטת צרחה עלי ולא נתנה להציג שום מסמך. לא את המסמכים מהעבודה על הפסד יום עבודה. לא את מסמכי החוק. לא את המסמכים שקיבלתי משני חברים כאן. לא נתנה להתייחס לכל המעטפות של הסיני שגם הן TOYS שפרשתי על השולחן. צרחה עלי להעיף מייד את המוגי ששמתי על השולחן שתראה שבצעצועים עסקינן. לא התייחסה לשלוש הגרסאות השקריות של "המדינה". והמזל שהצלחתי לצאת בלי לשלם שכ"ט...

אז ממשיכים למחוזי...

איתי

נ.ב.
המדינה מרמה אותנו כי הציוד הממוחשב האוטומטי המיושן של המכס שמשחרר לא מסוגל להבחין בין קוד 3 לקוד 5. אני נותן לכם פה אישור חופשי לרמות את המדינה. להביא ציודים עם הודעה של $40 וכיו"ב...

chen green
15-01-2009, 14:07:47
איטי

לא נורא ובהצלחה בהמשך

חן

BuildHome
15-01-2009, 14:42:45
יופי, אז כל חבילה שתעוכב ייטענו שהחבילה היתה חשודה וזה למען בטחון המדינה? איזה בולשיט!

vinay
15-01-2009, 14:48:21
מה שאני עדיין לא מבין, אם זה בעיות ועיכובים במכס, למה זה קורה בעיקר ב EMS.

בגלל EMS? או בגלל שהמכס מתלבש על חבילות EMS?

IttaiP
15-01-2009, 14:54:22
זה לא קורה בעיקר ב EMS זה קורה רק ב EMS
לפי הנחיות המכס כל דבר EMS מעוכב ומצריך בן אדם שיזיז את הגלגלים של המחשב המיושן שלהם גם אם הוא פחות מ $50 ולכן מי שלא מעוכב צריך לשלם בדואר איזה 35 ש"ח בשביל עמיל המכס צד ג' שיעשה את שימון הגלגלים בשבילו...

מי שיש לו מעטפות חומות של פחות מ $50 ויכול לסרוק את הצד עם המדבקה, אשמח לקבל לצורך הערעור.

asafsee
15-01-2009, 14:59:32
זה לא קורה בעיקר ב EMS זה קורה רק ב EMS
לפי הנחיות המכס כל דבר EMS מעוכב ומצריך בן אדם שיזיז את הגלגלים של המחשב המיושן שלהם גם אם הוא פחות מ $50 ולכן מי שלא מעוכב צריך לשלם בדואר איזה 35 ש"ח בשביל עמיל המכס צד ג' שיעשה את שימון הגלגלים בשבילו...

מי שיש לו מעטפות חומות של פחות מ $50 ויכול לסרוק את הצד עם המדבקה, אשמח לקבל לצורך הערעור.

בדיוק, דואר EMS ולא משנה באיזה סכום מחייב עמלת שיחרור.
עד 50דולר - 35 שקל כנס
מעל 50 דולר - 120 שקל כנס (אם אני לא טועה)

הכי כדאי להזמין דואר רגיל ולחכות שבוע וחצי שבועיים, אבל פה כן חשוב להביא חבילות בערך של עד 50 דולר. מעל 50 דולר מתחילים לעשות נזק

BuildHome
15-01-2009, 15:09:35
איזו מדינה זבלה. אתה משלם פול על EMS ואז משלם ביוקר כאן בארץ. לפחות בעזה המצב אחרת.

אליקופטר
16-01-2009, 09:28:59
היכל הצדק?????

ולא בגלל שהפסדנו אלא לא נתנו לך את הזכות להציג את דבריך .

oradsim
16-01-2009, 15:30:26
שלום רב!
הזמנתי שעון ששוויו 250$ מהונג קונג דרך ems ,המוכר רשם על החבילה שזו מתנה והצהיר על השווי שלה 50$ אני מודע לעובדה שכל פריטי ems דרושים במס מינימום של 35 ש"ח...
באתר של דואר ישראל כשעשיתי מעקב קיבלתי את ההודעה הבאה:"פריט ה-EMS אשר נשלח מסין העממית , מעוכב בידי שלטונות המכס בישראל מה-15/01/2009. הועברה הודעה לנמען. חברת דואר ישראל מציעה לך שרות עמילות מכס בארץ, הפוטר אותך מהצורך לשחרר באופן עצמאי את פריט ה-EMS. לפרטים: E-mail: brokerage@postil.com. להלן מספר תעודת ההזמנה במכס: xxxxxxx"
הבנתי שאם אני אלך לבית המיון ברח' ההגנה להוציא את החבילה בעצמי קיימת אפשרות וסבירות גבוהה שאני יצטרך להציג חשבוניות ואפילו לפתוח את החבילה ולהראות מה יש שם...נאמר לי שלוקח כשבוע וחצי עד שהחבילה תגיע לסניף שליד ביתי (שזה אבסורד בפני עצמו!)השאלה שלי אליכם היא האם כדאי לי לחכות שהיא תגיע לסניף הקרוב לביתי וככה אולי אני ידרש לשלם מס מינימלי על מה שמוצהר על החבילה...בנוסף הציעו לי שירות שליחים שיעלה לי למעלה מ-150 ש"ח אבל איך אני ידע אם אני ידרש בעוד מיסים?
לסיום זו הפעם האחרונה שאני משתמש בשירות המסריח הזה שנקרא ems ובשירותי של דואר ישראל!
תודה מראש לעונים...שבת שלום :-)

המרסק
16-01-2009, 17:21:43
המכס כרגע מצפה שתשלח אליו את חשבונית הקניה שעל פיה יחיבו את המס.
האפשרות הבטוחה שלך היא ללכת להצהיר על הסכום המלא, לקבל אזהרה, לשלם מס וללכת.

האפשרות הנוספת היא לשלוח/להגיע עצמאית עם חשבונית מופחתת ולהסתכן בכך שהמוכס לא יסכים עם הנתונים שהצגת ולחטוף קנס.
ע"פ חוק, לא משנה הסכום ששילמת על המוצר, הסכום שקובע הוא הערך המשוער ע"י המוכס. הוא המחליט והקובע והסופי.
הם בדר"כ משתמשים בeBay בכדי לקבוע ערך ממשי.

אם תמהר ותתגייס לסדיר בימים הקרובים תוכל לקבל הנחת מס בסכום של 30 דולר ולזכות באותה הנשימה בטיול לחו"ל פאתי עזה.

mini_guy
16-01-2009, 20:59:35
זה לא קורה רק ב EMS
כבר פעמיים הביאו אותי לדואר שיקמונה בחיפה לשחרר סוללות שערכן באמת היה מיתחת ל 50$ אבל היה רשום עיכוב ביטחוני.
המוכס פתח את החבילה ושאל אותי מה הזמנתי ואז הוא שחרר את זה.

אופיר נחום
16-01-2009, 22:07:03
שלום לכולם,
נ.ב.
המדינה מרמה אותנו כי הציוד הממוחשב האוטומטי המיושן של המכס שמשחרר לא מסוגל להבחין בין קוד 3 לקוד 5. אני נותן לכם פה אישור חופשי לרמות את המדינה. להביא ציודים עם הודעה של $40 וכיו"ב...http://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gifhttp://www.efly.co.il/forums/images/icons/icon14.gif

oradsim
17-01-2009, 10:42:06
אז אתה אומר למעשה שהחבילה שלי נשארת במכס והם לא יעבירו אותה לסניף שליד ביתי...כי לי נאמר שלוקח כשבוע וחצי עד שהחבילה תגיע לסניף דואר שלי(ששם אין מוכס או עמיל מכס)...בנוסף יש לי אפשרות לשלם על דואר שליחים במקרה כזה שליח יביא לי את עד הבית ואז למי בדיוק אני יצטרך להציג חשבוניות לשליח?!
במידה ויגיע שליח והחבילה לא נפתחה איך לעזעזל הם ידעו את שווי החבילה?
אם יש למישהותשובות לגבי נושא השליחים אשמח לאינפורמציה בנושא...

oradsim
17-01-2009, 10:50:11
חברה אני צריך ייעוץ לגב הדואר שליחים אולי כדאי לשלם את 154 ש"ח ולהמנע ממפגש עם מוכס שירצה חשבוניות ולראות את החבילה ועמידה בתורים מיותרים וכו' תעזרו לי פה אני אובד עצות...אין לאף אחד ניסיון בנושא?!

המרסק
17-01-2009, 14:59:12
אני אנסה להסביר שוב.

בכל מקרה תאלץ להציג חשבונית ולהוכיח את עלות המוצר.
בין אם בפקס ובין אם בהצגה אישית של המסמכים במקום. לא תוכל לברוח מזה.
הבעיה באפשרות הראשונה היא שתשלם לדואר עמילות מכס בסכומים לא הגיוניים על השירות וזאת בנוסף למכס.

והבהרה נוספת, כל הפרוצדורה הינה פרוצדורה של מדינת ישראל ואינה קשורה לדואר.
קצת אבסורד שאתה מנסה להבריח מוצר שע"פ חוק אתה מחוייב למס עליו ומאשים את השליח (תרתי משמע).
הבעיה עם EMS שעליה האנשים מלינים פה היא שהמדינה באופן אוטומטי עוצרת את כל החבילות (לגיטימי) ובגלל זה הדואר גובה סכומים אסטרונומים נוספים על שיחרור כביכול (בלי קשר למס עצמו).
הדואר אמור להביא את החבילה עד הבית/סניף הדואר הקרוב זאת ההתחיבות בעת המשלוח.
בדואר רגיל, הבדיקה פחות מקיפה ולכן רוב החבילות עוברות.

oradsim
17-01-2009, 15:56:42
תודה רבה על ההבהרה.
אני אעדכן בהמשך מה עלה בגורל השעון שלי.
שבוע טוב!
לגבי החשבונית..מה בדיוק אני צריך להציג חשבונית מפייפל?
אם יש עוד משהו אני אשמח לעדכון.

המרסק
18-01-2009, 03:52:37
אם יש לך חשבונית מקור מהחנות זה הכי טוב. במידה ולא דף הקניה מeBay או החנות הוירטואלית + פירוט עסקה מPayPay.
ומומלץ להגיע לשם ראשון בבוקר, אחרת זה עלול לקחת קצת זמן.

הם פותחים ב8:00

igalr
18-01-2009, 07:04:30
תודה רבה על ההבהרה.
אני אעדכן בהמשך מה עלה בגורל השעון שלי.
שבוע טוב!
לגבי החשבונית..מה בדיוק אני צריך להציג חשבונית מפייפל?
אם יש עוד משהו אני אשמח לעדכון.

פריט בשווי 250$ נדרש לשלם 150 שח זה סביר מאוד אפילו נשמע מעט מדיי.
מה הדילמה ?