PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרה ממי שמכיר את הרכב טרקסס סלאש

אייל6
19-03-2012, 20:34:40
קניתי רכב של טרקסס דגם סלאש חדש
רכב מדהים בשטח ובכביש רק שחסר לי מהירות
קניתי ליפו 11.1 והרכב הפך למטוס
כמו כן תמיד רוצים עוד ועוד אז קראתי בחוברת של טרקסס שיש אפשרות לעוד 20 מייל חמודים :)
החלפתי פיניון מ13 שניים ל17 והרכב עף.
מאז התחילו הצרות
בהתחלה נשבר העוגן של המנוע
אז החלפתי אותו וגם החזירו לי את הפיניון המקורי
קיצר היום הסעתי את הרכב על ליפו 11.1 וכעבור 3 דקות בול הרכב עצר
ממש לא עברו שלושים שניות והרכב נדלק
למזלי הצלחתי לנתק את הסוללה בזמן אבל הלך המקלט
קיצור כל הסיפור הזה והרכב רק בן שבועיים
לא מבין איך ולמה זה קורה כי ממש הלכתי לפי החוברת של טרקסס (או שהרכב תקול מהחברה )
משהו מכיר או יודע למה כל זה קורה?
למישהו יש כזה רכב שנוסע על 11.1 מבלי לעשות בעיות?
או משהו שלא עשיתי בסדר?
אני כבר לא יודע מה לעשות ממש חסר אונים עם כל התקלות
בתודה מראש אייל \ טרקסס במוסך :(

nehorayos
20-03-2012, 09:11:16
אייל,

האם הרכב לפני שעלה באש, היו CUT OFF לפני ? בדקת לאחר השריפה אם הדיפרנצילים משוחררים ולא תפוסים ?

מה נשרף ? הסוללה או הבקר ? יכול להיות שהבקר התקצר בגלל המנוע והוא זה שיצר ת'בלגן.

החלמה מהירה לרכב :) והכי חשוב לא להתייאש, בטח לא אחרי שבועיים

אייל6
20-03-2012, 16:58:41
כן לפני שנדלק הוא עצר. והיה ציפצוף חלש מהמקלט. ולא נתפס שום חלק מכני. פשוט הלך המקלט. והשאלה שלי היא למה זה קרה??? הסוללה חזקה מידיי ליפו 11??? שימוש לא נכון??? פשוט רוצה לדעת בשביל שזה לא יקרה שוב

ebay007
20-03-2012, 17:29:05
איך אתה יודע שהלך המקלט? מה קורה כשאתה מחבר אותו?

אייל6
21-03-2012, 01:16:32
שאני מחבר את הסוללה אין תגובה מהמקלט. פשוט מת
קניתי היום עוד רכב עד שהסלאש תחזור ואני נוסע איתו רק על 11.1 ולא מתחמם המנוע בכלל.
מה עוד שהרכב החדש יותר עדיין כי זה רכב דריפט
אז מה שמוזר בכל הסיפור למה הסלאש לא עומדת בזה
מעניין אותי לדעת אם יש למישהו בפורום סלאש והוא נוסע על ליפו 11.1 או פיניון 19 שניים מבלי לעשות בעיות?!?!?!

nehorayos
21-03-2012, 07:51:37
אייל,

האם למקלט או לבקר יש ריח שרוף (תראה אם הקבלים - זה נראה כמו חבית קטנה מנופחים או נוזלים).

לפי דעתי המקלט התקצר לך מהבקר או מהמנוע החשמלי שכנראה רץ בסל"ד מטורף.

הסוללה במצב תקין ? לא מנופחת ? יש לבדוק היטב את מערכת החשמל שלך שלא תקצר שוב בעתיד !

תהנה בינתיים מהדריפטים :)

אייל6
21-03-2012, 09:07:20
האמת שאני לא נכנס לזה יותר מידיי כי הרכב עדיין באחריות
אגב הסוללה חדשה אבל מה שמלחיץ הוא שתסתיים האחריות מה יקרה.
בגדול השאלה האם מותר להשתמש בסוללות חזקות האם הרכב אמור לשרוד את זה או לזרוק את הסוללה
וכנל לגביי הפיניון

ebay007
21-03-2012, 13:54:31
נראה לי שהכי טוב זה תצור קשר עם החנות.

רן ענבר
24-03-2012, 16:31:29
אני מקווה שהאחראיות תתפוס [אבל לצערי לא בטוח]
אתה יודע עם קאט אופ חום פעל? הכוונה היא לתכנות בבקר?
במידה והקאט אוף מנותק [לא ניתן לנתק אותו בצורה יזומה בתכנות] או לא תקין והבקר מתחמם ייתכן וזה שרף את ה BEC שטיגן את המקלט...

טראקסס תמיד מספרים לך איך הרכב יסע במהירות אסטרונומית אבל לא מספרים לך על אמצעי הזהירות/בטיחות הנדרשים לכך.
אי אפשר לקחת מנוע ובקר ולהעלות את העומס עליהם ב 60% ולבקש מהם "להסתדר"
תוסיף לזה סליפר סגור מידי+גיר מאש [כיוון פיניון/ספאר] בעייתי ואת התוצאות אתה רואה לבד...

פנה לחנות בה קנית את הרכב בתקווה שהם יסכימו לכבד את האחראיות.
ד"א ייתכן ויהיה יותר קל לפנות ליצרן [ארה"ב] היות והם יותר פתוחים למתן שרות מאשר מוכרים פה בארץ.

רן ענבר

hai
24-03-2012, 18:55:15
אני מקווה שהאחראיות תתפוס [אבל לצערי לא בטוח]
אתה יודע עם קאט אופ חום פעל? הכוונה היא לתכנות בבקר?
במידה והקאט אוף מנותק [לא ניתן לנתק אותו בצורה יזומה בתכנות] או לא תקין והבקר מתחמם ייתכן וזה שרף את ה BEC שטיגן את המקלט...

טראקסס תמיד מספרים לך איך הרכב יסע במהירות אסטרונומית אבל לא מספרים לך על אמצעי הזהירות/בטיחות הנדרשים לכך.
אי אפשר לקחת מנוע ובקר ולהעלות את העומס עליהם ב 60% ולבקש מהם "להסתדר"
תוסיף לזה סליפר סגור מידי+גיר מאש [כיוון פיניון/ספאר] בעייתי ואת התוצאות אתה רואה לבד...

פנה לחנות בה קנית את הרכב בתקווה שהם יסכימו לכבד את האחראיות.
ד"א ייתכן ויהיה יותר קל לפנות ליצרן [ארה"ב] היות והם יותר פתוחים למתן שרות מאשר מוכרים פה בארץ.

רן ענבר

1+

haimgil
24-03-2012, 21:48:30
הבחור טוען שהמקלט לא מצפצף.בדרך כלל המנוע מצפצף מהפולסים שהבקר נותן לו.אז הערכה שלי שהמנוע יתפחלץ.ולמקלט שלום,אולי אפילו הבקר תקין גם.בקיצור קנה מנוע אצל הסיני ב 20 דולר וגמור עניין.אבל לפני הכול תיהיה בטוח שזה המנוע.ולא ממליץ לך ללכת לחנות ליפני,עדיף להפגש עם אחד שמבין שיאבחן את הבעיה לפני שבעל החנות רוצה ליקנות ווילה על חשבונך ולא חסר כאלה ,במיוחד עם אתה חדש בתחום וקל לסבן אותך.

אייל6
25-03-2012, 00:37:31
אהלן אהלן לכולם. אז ככה הרכב חזר והוחלף מנוע ומקלט( הקופסא הכחולה עם הצלעות קירור)בגדר אחריות
בתודה לספיד קונטרול על השירות
ולגבי המקלט/ בקר כן היו ציפצופים. מאוד חלשים והרכב נעצר רק ההיגוי עבד.
אני לא זוכר עם היה מנורה ירוקה או אדומה מהבהבת(אגב זה קורה לי לפעמים שאני עובד עם ליפו 11) מה פירוש הנורה האדומה?!?!
לשאלה של ענבר ״ קאט אופ חום״ אני מניח שזה הגנה למנוע. זה אמור להיות מובנה במקלט או שזה תוספת?
ואיך יודעים שהרכב בקאט אופ ?

רן ענבר
25-03-2012, 17:32:20
השרות של ספיד קונטרול ראוי לכל שבח.

בזמנו תרגמתי את מדריך ההפעלה של הבקר של טראקסס זבה הקטע על הנוריות:
נורית דולקת בצבע ירוק: גילוי מתח נמוך ]לשימוש בסוללות ליפו[ פעיל.
נורית דולקת בצבע אדום: גילוי מתח נמוך כבוי ]לשימוש בסוללות ניקל מטאל[
נורית ביקורת מהבהבת מהר בצבע אדום: כיבוי מערכת עקב חום מנוע. במידה ולמנוע יש
מעט כוח המערכת נכנסת לשלב 1 בהגנת החום כדי להימנע מנזק. במידה והמנוע לא פועל כלל
המערכת נכנסה לשלב 2 בהגנת החום.יש להמתין לקירור המערכת ולוודא יחס העברה מתאים.
נורית ביקורת מהבהבת אדום ]כשגילוי מתח נמוך דולק[ : מתח הסוללה נמוך. כשמתח הסוללה
יורד תגן המערכת על הסוללה בשני שלבים. שלב ראשון הפחתת כוח ושלב שני עצירה.
הגנה זו תפסק אוטומטית עם חיבור סוללה טעונה.
נורית מהבהבת אדום וירוק לחילופין: למנוע אין כוח כיוון שהמערכת נכנסה למצב של הגנת
מתח גבוה. במידה ומתח הסוללה גבוה מהאפשרי לשימוש בבקר ] 12.6 וולט בליפו ו 18 וולט
בניקל מטאל[ שימוש במתח של מעל 20 וולט יגרום לבקר נזק.
נורית ירוקה מהבהבת: הבקר מתריע כי קיזוז המצערת במשדר אינו מכוון נכון. כוון את קיזוז
המשדר ל 0 .
הנה קישור להורדת המדריך המלא:http://www.upf.co.il/file/967503493.html
בגלל שמדובר בהעלאת קובץ [לא תמונה] יש צורך להוריד אותו למחשב שלכם ע"י לחיצה על "הכן קובץ להורדה" ועל אישור לאחר מכן.

מקווה שזה עוזר

בהצלחה

רן ענבר

אייל6
25-04-2012, 17:58:28
שלום ותודה לכולם על העזרה. אז ככה הרכב עבר שידרוג מפחיד. ממש סלאש מהגיהינום. בקיצור ולעניין הוחלף מנוע ובקר לממבה מאנסטר 2650kv. כיום אני נוסע על חמש תאים. לאחר נסיעה ראשונה נקרע הצמיג ונמס הבית לאגר של הספור גיר כולל הלאגר. אז הזמנתי כל מה שרק קיים לסלאש מאלומיניום אבל הכול. אהה וגם ציריות מאלומיניום וגם בולמים גז כבר על הדרך. תודה לחברת אינסנט שמיצרת את החלקים. הצמיגים החדשים הם עכשיו של פרו ליין דגם דספרדו 2.8 במקום2.2 המקוריים. והדובדבן שבקצפת ( חופה של baja bu) בהתחלה הזמנתי פיניון 24 אבל העניין בוטל כי כבר ככה איאפשר להסייע את הרכב במצב שפויי. בכל מהירות היא עולה למצב נר. אז מה שנשאר זה רק לעלות סרטים ליו טיוב. אהה וחיים תפסיק להטריף פה את הח׳ברה. סתם צוחקים
יאללה ביי

nehorayos
25-04-2012, 18:50:00
יאללה תמונות חביבי !!!

נראה ת'יפיופה

אייל6
25-04-2012, 23:52:22
בקרוב מאוד.

רן ענבר
26-04-2012, 20:10:53
אייל.
אני שמח שאתה נהנה...
אבל לדאבוני רכב עם נתונים כאלו צפוי לבלאי גבוה מאוד עד רמה שפשוט לא כיף להסיע אותו.
מי שלא יודע שכבי שורט קורס הם בעלי אותן מידות של בסיס ורוחב גלגלים כמו באגי 1/8
הייתרון הגדול של באגי 1/8 זה שאין לו את חופת המפרש כמו של השורט קורס ושהרכב מאוד עמיד.
יש לך כבר מנוע ובקר, משדר ומקלט קנה לך קיט של באגי 1/8 משומשת במצב טוב [יש לא מעט כאלו ביד 2] ותהנה מרכב אטלטי ,יציב זריז ועמיד הרבה יותר מהסלאש.

רן ענבר

אייל6
26-04-2012, 21:28:37
היי ענבר. אני החלפתי את כל הרכב לאלומיניום והדבר היחיד שיכול ליצור בעיות זה או הדיפרנציאל או הלאגר. שכבר הזמנתי עשרים יח ב e bay.
ולגביי החופה החלפתי אותה בצורה של חיפושית. היא ממש קטנה.
טוב רק הזמן ידבר. נקווה לטוב

רן ענבר
26-04-2012, 21:50:52
אני לא דואג..
יש עוד לא מעט חלקים שנשחקים בגלל העוצמה של המנועים האלו...
הרכב פשוט לא בנוי לזה ולכן זה רק עינין של זמן.

רן ענבר

אייל6
26-04-2012, 22:16:31
הרגע חזרתי עם המכונית הקטנה ( דריפט) מנסיעה קצרצרה מאוד כי היא נעצרה. ופתחתי את המנוע שלה. ממש תענוג המגנט שבור לשתיים. לפחות עכשיו אני יודע איך נראה מנוע בראשלס מבפנים. ***
לגביי הסלאש אני אוהב עוצמה. כך שלא מפריע לי נזק פה או שם. מה שצריך צריך.
אני דברתי עם אבי ספיד קונטרול שאני חושב להזמין baja אחד לחמש עם מנוע 30.5. ממש אהבתי את הרעיון
של המנוע בנזין. ממש כיף לראות אותה נוסעת בדיונות.

haimgil
26-04-2012, 23:41:24
הסלאש רכב פצצה,אם לא הייתי קמצן על עצמי הייתי מביא לי אחת כזאת.דרך אגב ראיתי הרבה סירטונים שלה וקשה מאוד להרוס את הרכב הזה.מה שהכי אהבתי ברכב הזה הוא העמידות למים.בטרופר נסיעה ביום גשום או כניסה לשלוליות עמוקות יוצרות בעיות מגהנום.מייסבים,בקר מוצץ מים,מנוע מוצף מים,סרוו משלשל מים.עד שעשיתי לו חופה פנימית שתכסה הכל .בכך ניפטרו בעיות ההסעה בגשם אבל שלוליות עמוקות עדיין מעבירות לרכב צמרמורת.ח ח ;).אבל מה איכפת לי ,עכשיו קיץ.

אייל6
09-05-2012, 20:02:24
איך מכניסים תמונה לפה ?? דרך האייפון.