PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוצר חדש האיזי סטאר 2 החדש שלי- "שרשור בנייה"+תמונות

yuval-the-pilot
04-04-2012, 22:11:22
הקדמה-
במהלך חופשת סקי בשוויץ אני ואבא שלי נתקלנו בחנות טיסנים מדהימה, ואני לא מגזים כי באמת יש שם הכל
במהלך סיבוב בחנות הנחמדה שמעתי קולות מהצד, הלכתי לשם ושם...... הייתה מונחת הקופסא של האיזי סטאר 2
פתחתי אותה והגוף אלפור הלבן פשות רצה שאני יקנה מחירו היה כ95 פרנק שוויצרי שזה 400 ש"ח (ביקסלר עולה 270 שק, לא שווה להוסיף 130 שקל ולקנות מוצר גרמני?)

פתיח-
עוד לא יצא לי לכתוב סקירה אבל זה הטיסן מולטיפלקס הראשון שלי אז חשבתי לשתף אתכם ב"נפלאות המולטיפלקס"

חלקי הטיסן-
מה אין כאן? החוברת הוראות מפורטת ביותר, כל חלק מתאים בדיוק לאיפו שהוא צריך להיות ויש אפילו סקוצים לקיבוע של האלקטרוניקה
אהה וגם המדבקות.... אני לא מבין בזה אבל נראה באיכות גבוהה מאוד.
64718
64720
התחלת הבנייה-
מאיפה מתחילים? חוברת הוראות..... ;)
לאחר שקראתי את החוברת מאה פעם וכבר עשיתי לכל חלק מודל איך הוא נכנס רק אז התחלתי לעבוד.
החלקים הראשון שהדבקתי היו תעלת האנטנה (אני הולך להטיס אותו עם 72[FPV :cool:] ) והמנגנון של חיבור ההגה גובה.
את הטיסן מקבלים אם כמה מוטות חלולים שצריך לחתוך לחלקים חתכתי לפי המידה וזה יצא בול על המילימטר (נו.. נו... מולטיפלקס)
דבק CA וזה מודבק :)
גם את חלקי "המנגנון" של ההגה גובה הדבקתי כי היה צריך להשחיל את המוט של האנטנה דרך אחד החלקים ואחרי הדבקה של אחד
מהשניים וכבר לא יהיה אפשר לעשות את זה.
64719

החלקים הבאים היו סרוואים הגה גובה+הגה כיוןן ותושבת הסרוואים (נדבר על זה בהמשך)
הדבקת סרוואים, להדביק את התושבת פלסטיק ועל זה את הסרוו הסרוו לא נכנס בול אז אבא שלי החליט לעגל פינות ואיך שהוא החיתוך שהוא עשה יצא בול :o
בניגוד לביקסלר את הסרוו צריך להדביק מבחוץ והוא יושב על הצד אז אפשר למרכז אותו אחרי שמדביקים אותו לגוף
64721

תושבת הקונקטורים, קנראה שבמולטיפלקס ראו ואהבו את הרעין של שפירא שמוצאים את
הקונקטור של המאריך החוצה ואז אין סיבוכים אם החוטים וזה בדיוק מה שהגרמנים עשו.
תושבת פלסטיק קטנה שמדביקים מתחת לאיפה שמתחברת הכנף ועל זה יושב הקונקטור של המאריך
אני בחרתי לתת קצת עוד אז הקונקטור לא יושב על המתקן אבל אז החוט מספיק בול עד לסרוו של הכנף אז אין
לי סיבוכים עם חוטים ;)
64722

המשך יבוא......

נ.ב.
איך מגדילים תמונה?

satrianip
07-04-2012, 09:45:12
תתחדש יפה מאוד!

edoman
07-04-2012, 10:31:51
תתחדש ושיהיה לך חג שמח ומהנה.
רק שאלה לי אליך ...
מה ההבדל בין האיזי סטאר 1 לאיזי סטאר 2 ?

satrianip
07-04-2012, 10:46:23
ההבדל הוא מאזנות. המקור מעתיק מהחיקוי תראה מה זה עולם

Ariel polak, Flying Heli'z rocks!!

אננס
07-04-2012, 12:53:46
הקדמה-
נ.ב.
איך מגדילים תמונה?

יכול להיות שיש עוד דרכים ואולי יותר יעילות..
1) מכניסים את התמונות כמו שעשית.

64719

2) לוחצים על תצוגה מקדימה להודעה.
3) לוחצים על התמונה שאתה רוצה להגדיל.
4) מעתיקים את הכתובת מהדפדפן - לדוגמא: http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=64719&d=1333567552
5) עכשיו הולכים להודעה - עומדים במקום שרוצים תמונה גדולה - לוחצים על הוסף תמונה הפעם עוברים ללשונים from URL - מעתיקים לפה את הכתובת - מבטלים את הV של Retrieve remote file and reference locally

וזהו ...

אשמח לשמוע אם יש דרך יותר מהירה..

http://www.efly.co.il/forums/attachment.php?attachmentid=64719&d=1333567552

yuval-the-pilot
07-04-2012, 13:10:42
ההבדל הוא לא רק מאזנות זה יותר מזה,
-האף יותר ארוך אבל גם יותר צר,
-אורך הכנף שונה,
-אורך הגוף שונה,
-הסרוואים של הזנב מותקנים מבחוץ ויושבים על הצד אז אפשר למרכז אותם גם אחרי הדבקת הגוף,
-ההגה גובה ניתן לפירוק ואז הטיסן נכנס בקלות לאריזה שלו,
-לבקר יש מקום מיוחד ליד המנוע וזה עוזר למטיסי FPV שרוצים להרחיק אלקטרוניקה אחת מהשנייה,
-מקום למנוע אוטראנר(לפי מה שהבנתי לאיזי 1 היה מאוד קשה למצוא מנוע אינראנר מתאים)
-אין לי איזי 1 אבל אמרו לי שאין בו הרבה מקום ובינתיים נראה לי שיש מספיק מקום בדגם החדש
-החופה הרבה יותר גדולה משל הדגם הראשון(בחריץ שלה יכול להכנס הCEOSD) ואז מתפנה עוד מקום בגוף
-אחד הדברים הכי חשובים זה שההורן של ההגה גובה מותקן מלמלה וזה אומר שאם מושכים אפ הפושרוד
מושך ולא נדחף אז אין חשש שהוא יתקפל
יש עוד כמה דברים קטנים אבל זה פחות משמעותי

Liav
07-04-2012, 14:06:30
יכול להיות שיש עוד דרכים ואולי יותר יעילות..
1) מכניסים את התמונות כמו שעשית.

64719

אשמח לשמוע אם יש דרך יותר מהירה..

יש דרך יותר מהירה.
2) לוחצים על התמונה הקטנה שהוספת לחיצה כפולה - ואז נפתח תפריט
3) בוחרים את הגודל הרצוי ולוחצים על אישור

mikha
07-04-2012, 17:00:38
חג שמח, ראשית תתחדש, בתור מישהו שהיו ברשותו בעבר ובהווה כמעט כל הדגמחם של מולטיפלקס הרשה לי לברך אותך על בחירה נבונה מאוד. האיזי החדש עולה על קודמו בכמה רמות, הבנייה וההטסה של הגרמנים הללו היא חוויה מסוג אחר גם מח מאיתנו שאיננו מחובבי הקלקר יימצא הנאה גדולה בבניה והטסת המוצרים שלהם.
אני מאחל לך טיסות טובות ונחיתות רכות.

ebay007
07-04-2012, 19:47:04
נראה טוב יובל.
הוא עומד להחליף את הביקסלר FPV?

yuval-the-pilot
08-04-2012, 09:13:32
איזה להחליף...... הוא הולך להיות בנוסף, היום זאת הייתה הפעם הראשונה שאני לא רב עם אבא שלי על הסוללות :p

נ.ב.
היה אתמול ממש כיף צריך לקרוא לנו "טייסת זכרון" או "טייסת התיכון" או "הטייסת הצעירה" זה היה פשוט מדהים איך בכמה טלפונים היינו כבר כ- 8 מטיסים בחניה המצוקמקת הזאת :o

yuval-the-pilot
13-04-2012, 22:22:25
סוף סוף קניתי מנוע(בארץ.....)- אפשר להמשיך בעבודה :cool:

הדבקת הפלסטיקים של החופה-
65423

כמו כל דאון מוקצף שעובר הסבה לFPV גם כאן הדבקתי טסה מתחת לכנף והוספתי קארבון להגה גובה.
65430
65431
65434

מיקום אלקטרוניקה-
את המנוע מקמתי בתוך התושבת שלו אם שני ברגים
ואת הבקר מקמתי בתא שהכינו לו בעזרת סקוץ.
65496
65502
מכיוון שהבקר יושב מאחורה הייתי צריך להאריך את חוטי הסוללה-
65475

את המקלט מיקמתי מתחת לסרוואים בגלל שיש שם את הכניסה לתעלה של האנטנה
וגם בגלל שלא היה לי מקום אחר :rolleyes: (יש לי מקלט בגודל של פיל :p)
65520
65521

זהו לבינתיים עוד עדכונים בהמשך...

נ.ב.
עכשיו נתקלתי בבעיה :eek:
לטובת משדר וידיאו בזנב אני צריך להעביר מאריך מהזנב לחופה ואני חושש שהקירבה של המאריך למקלט או לחוטים של הבקר לסוללה
יגרמו להפרעות, האם באמת יכולות להיות הפרעות או שאפשר להעביר את המאריך בלי לחשוש מהפרעות?
65522

s.mario
13-04-2012, 23:18:04
כל עוד המשדר וידאו והמקלט רחוקים- זה המצב האידיאלי...

yuval-the-pilot
13-04-2012, 23:27:19
המשדר והמקלט ממוקמים רחוק אחד מהשני אבל בגלל שזה 72 יש אנטנה לאורך כל הגוף.
מבעיות עם המקלט אני לא חושש מבעיות מהבקר כן.