PDA

צפייה בגרסה מלאה : אחריות לסוללות אצל הסיני

sharonx
06-04-2012, 22:39:42
לאחר 2 הרצות של סוללת נאנו טק, אחד התאים לא נטען מעבר ל 3.76 (כל השאר נטענים ל 4.2).
הכנסתי עכשיו את הקוד של האחריות (אחרי חודש וחצי מהרכישה). האם הם יכבדו את האחריות ? מה הזמן המותר להכנסת הקוד ?

אננס
06-04-2012, 23:24:50
לפי כתב האחריות יש אחריות כלשהי של 30 יום, לא ברור אם זה מתאריך הרכישה או תאריך ההגעה.
יותר הגיוני שזה מתאריך ההגעה, כך שיכול להיות שאתה עדיין בטווח, הבעיה שכתב האחריות כתוב בצורה כזאת שלא בטוח שתקבל משהו חזרה.
בכל מקרה הם יזכו את החשבון שלך בעלות הסוללה ולא ישלחו לך סוללה חדשה.

אני שלחתי להם בקר תקול לפני 3 חודשים ועדיין לא קיבלתי שום תגובה.
אולי נשמע תגובה ממישהו שכן שלח להם סוללה תקולה וקיבל משהו בחזרה.

HobbyKing® Lithium Polymer Battery Warranty Policy.

Due to the complexity and delicate nature of Lithium Polymer Batteries, please note the following points prior to making a claim.

Please keep the following in mind before making a claim;
We check all battery pack voltages prior to shipping. It is a simple process and takes us 3 seconds per pack. Doing so assures us that the battery is fit for use, is within the voltage range and has no shorting.
This process does not remove slightly unbalanced packs.

1) You can only make a claim for 'Under voltage' the same day the parcel arrives and prior to the lipoly pack being charged or cycled. 'Under Voltage' means that 1 or more of the cells in you pack has a voltage lower than 3v per cell. After the battery has been cycled or used, no claim for 'under voltage' can be made.

2) We do not replace burnt batteries. All batteries are checked prior to shipping, if a short on the balance connector was to happen, it would happen prior to shipping. Burnt batteries are also impossible to examine, therefore they are not warranted.

3) We do not warrant crash damage, of any kind. If your pack shows signs of an impact or trauma, we will not replace it.

4) Never disassemble your pack. Regardless of your skill level, expertise or qualifications. We will never replace a disassembled or 'inspected' pack.

5) Rapid Capacity Loss. Should your pack fall well short of it's stated capacity, please indicate to us how you achieved capacity claim. We will test packs for charge and discharge values. Should the battery have severe capacity loss, we will test each cell for maximum and minimum voltage charge as well as I/O. This can indicate to us if the pack has been over-discharged. Packs which are over-discharged will not be replaced.

6) Because of the complexity and nature of these batteries, all packs must be returned to our Hong Kong office. Packs sent to any of our warranty agents, will be rejected.

7) Packs which have a cell voltage difference of less than .245v per cell cannot be replaced. Please balance your packs if your packs appears to be unbalanced.

8) Should you be too concerned about sending the parcel back to us due to safety reasons. We will not warrant the pack. Purchasing any battery from HobbyKing.com, constitutes an agreement to this warranty policy.
Each battery brand has it's own warranty time limit. Our standard Lipoly warranty limit is 30 days, unless otherwise stated in the product listing.[/LEFT]

אליקופטר
07-04-2012, 08:39:28
שרון אל תתבעס אני הכנסתי ביום שהגיע אלי ולא קיבלתי כולם חוץ מטרטור סדרת בדיקות שדרשו ממני לבצע ובסוף ביקשו שאשלח אליהם את הסוללה לבדיקה לא שווה את המאמץ הם לא מזכים מיד אם קודם מתישים אותך !בשביל 8 דולר משלוח המתנה וצפייה לא שווה קנה חדשה ולא ננו טק חרא של סוללה!!

Friman
07-04-2012, 09:28:58
הננו טק שיש לי עובדות מצויין.
הבעיה עם האחריות לסוללות היא שאם החלפת קונקטורים היא לא תקפה. אם לא החלפת אני חושב ששווה לנסות להחזיר לסיני כמוצר פגום, זה עולה כמה שקלים לשלוח לסין אם זה לא בדואר רשום, במקרה הטוב יזכו אותך, במקרה הרע הפסדרת כמה שקלים. הנה הנחיות איך מחזירים מוצר פגום לסיני: http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?41234-%E0%E9%EA-%EE%F4%F2%E9%EC%E9%ED-%E1%E9%E8%E5%E7-%E0%F6%EC-%E4%F1%E9%F0%E9 אגב אני שלחתי להם לפני חודש וחצי זוג להבי 3D pro שהגיעו עם שבר עמוק בשורש הלהב וטרם קיבלתי כל התייחסות. אבל אני אופטימי ;). ומנדנד להם בצ׳אט פעמיים בשבוע

Boogle
07-04-2012, 21:41:20
קיבלתי סוללה עם תא על 1 וולט, צילמתי להם עפ ההנחיות ופניתי לשרות. ביקשו עוד כמה תמונות ספציפיות ואחרי מספר ימים זיכו לי לחשבון את שווי הסוללה.
אגב, היות ואני מתעלל בהן בסוויפט שלי, הטענתי את התא בנפרד והטסתי איתה. פשוט התא דורש יחס אישי :)
Sent from my ARCHOS 80G9 using Tapatalk

AVIV123
13-04-2012, 23:15:06
שלום שרון מתי אתה מבקר בקריות?
מנסיון רע קניתי מטען 150W שהגיע לא תקין .
לאחר חודש של התכתביות נתבקשתי לשלוח אותו בחזרה בדואר רשום .
שלחתי בחזרה וקיבלתי זיכוי רק על עלות המטען ללא דמי המשלוח .
הפסדתי פעמים גם משלוח מחול לכאן וגם משלוח שלי מהארץ לחול .
אני זוכר שאחריות על סוללות תופסת רק לארצות הברית אך לא סגור על זה

oz_adari
13-04-2012, 23:19:37
איפה פאיפל בעניין הזה ? יש עם מי לדבר שם ?

sharonx
15-04-2012, 00:39:46
חברים - תודה על התגובות. מכיוון שהחלפתי את הקונטקור וייתכן שזה פוסל אחריות, ומכיוון שאני ממש צריך את אותה הקיבולת אבל ב 3 תאים לביסקלר FPV החלטתי לעשות ניתוח מעקפים לסוללה.

הסוללה עברה ניתוח לב פתוח, הוסר התא המת, שמתי שרינק pvc שהיה לי שהוא דק כמו המקורי והתאים בול ברוחב, ונולדה לה סוללת 3 תאים חדשה לביקסלר.

הנה כמה תמונות.

***אזהרה*** אל תפתחו סוללות אם אתם לא בטוחים במה שאתם עושים ויש לכם ניסיון בזה. יש כל כך הרבה אפשרויות לעשות קצר ולפוצץ את הסוללה ולכן זה מאוד מסוכן.

s.mario
15-04-2012, 09:04:07
עבודה יפה מאד:o