PDA

צפייה בגרסה מלאה : טסט פלייט היום

SPL
17-01-2009, 17:59:04
היום ביצעתי מיני טסט פלייט ל FPV החדש שלי זה בוצע עם לאפטופ בגלל שעדיין אין לי משקפים
כמובן שיש דילאי של חצי שניה וזה בלתי אפשרי להטיס ככה מדי פעם הסתכלתי במסך וניסתי להטיס ככה אבל זה כמעט בלתי אפשרי...

יש לי כמה שאלות

1. יש לי הפרעות וידאו כשאני טס עם מנוע זה בגלל שהבקר צמוד למשדר?
הבקר יושב בתוך הטיסן - האיזי היה לא תוכנן מראש ל FPV ככה שלא היה אכפית לי לשים אותו בתוך הגוף.
עכשיו השאלה איך אני מוציא אותו החוצה כשכל החוטים עוברים בתוך הגוף :rolleyes:

2. איך פותרים את בעיית המקום ומרכז הכובד לא הצלחתי לדחוס סוללה של 2200ma כשמתי אותה לא יכולתי לדחוס פנימה את כל החוטים של המצלמה והמקלט נאלצתי לטוס עם סוללה 1000ma מה שנתן לי זמן טיסה מאוד קצר?

3. האם אפשר להשתמש בסוללה אחת של 2200 גם לטיסן וגם לכל הרכיבים של ה FPV?

Nlackrif
17-01-2009, 18:08:38
לשאלתך - http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=1050&highlight=%EE%E9%F7%E5%ED+%F8%EB%E9%E1%E9%ED

בנוגע להוצאת חוטים,
האיזי שלי עוד לא היה באוויר וכבר התעללתי בו נואשות...

בהתחלה מיקמתי את הבקר בקידמת המטוס מיקמתי את החוטים והדבקתי!
ראיתי כי לא טוב הדבר והחלטתי להעביר את הבקר למעל הכנפיים נראה מסובך אבל האמת די פשוט.
עבור עם סכין מנתחים על כל הקו שמפריד בין שני חצאי הגוף בעדינות ונסה למשוך את החוטים החוצה.

אם ברצונך למקם את הבקר מעל הכנפיים, אז העבר אותם מפתח הקירור של המנוע אל הבקר.

בהצלחה.

guylihi
17-01-2009, 19:03:08
היום ביצעתי מיני טסט פלייט ל FPV החדש שלי זה בוצע עם לאפטופ בגלל שעדיין אין לי משקפים
כמובן שיש דילאי של חצי שניה וזה בלתי אפשרי להטיס ככה מדי פעם הסתכלתי במסך וניסתי להטיס ככה אבל זה כמעט בלתי אפשרי...

יש לי כמה שאלות

1. יש לי הפרעות וידאו כשאני טס עם מנוע זה בגלל שהבקר צמוד למשדר?
הבקר יושב בתוך הטיסן - האיזי היה לא תוכנן מראש ל FPV ככה שלא היה אכפית לי לשים אותו בתוך הגוף.
עכשיו השאלה איך אני מוציא אותו החוצה כשכל החוטים עוברים בתוך הגוף :rolleyes:

2. איך פותרים את בעיית המקום ומרכז הכובד לא הצלחתי לדחוס סוללה של 2200ma כשמתי אותה לא יכולתי לדחוס פנימה את כל החוטים של המצלמה והמקלט נאלצתי לטוס עם סוללה 1000ma מה שנתן לי זמן טיסה מאוד קצר?

3. האם אפשר להשתמש בסוללה אחת של 2200 גם לטיסן וגם לכל הרכיבים של ה FPV?

למה לא הצתרפת למישהו אם משקפיים? אם תצתרך מתי שתרצה אני גם עם FPV ועם אדפלאי משקפיים מצויינות איכות גבוהה חרטה מה שכולם אומרים עליהם אין דילי ואין בעיות בתוכנה!
בקשר להפרעות שם טבעת פריט בין הבקר למקלט. ובנוסף עשית מינוס משותף לכל העסק? זה פותר בעיות מסוג זה!
בקשר לבקר פשוט שכח מהחוטים שבתוך הגוף תחתוך ותחבר מחדש רק שבקר בחוץ..
ולמה לא הצלחת לדחוף סוללה? צריך להיות בפנים סוללה ומקלט בסך הכל ונישאר הרבה מאד מקום יחסית לאיזי...:) וכן אפשר לחבר הכל ביחד לסוללה מרכזית...
אם תצתרך עזרה בכל דבר או בשינוי אשמח לעזור בשמחה.

crazyguy
17-01-2009, 20:56:06
באיזי שלי אני דוחף הכל כולל הכל לתוכו
(OSD, בקר CC 35A, חיווטים למיניהם, 2 טבעות פריט, סוללת 2200 ואפשר אפילו יותר גדולה, מקלט ובקר חיצוני)

אצלי משום מה יש מקום, הבקר לא עושה הפרעות בכלל והוא יושב ממש בקדימה קדימה של הטיסן, כמעט ולא מתחמם אפילו בשימוש חזק (סה"כ המנוע שיושב עליו מושך מסוללה טרייה 19A מקס')

שמח לשמוע שעלית לאוויר :)

guylihi
17-01-2009, 21:10:50
מה?? חזרת כבר?
תקשר אלי אני צריך לדבר איתך...