PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון ויכוח ב RCG על מוצר 1 מבין רבים שלא "מספק תסחורה" המוצהרת

ofir181
08-04-2012, 18:28:14
אז ככה ....אני קניתי את המנוע הזה ....למי שמתעצל ללחוץ על קישור אז זהו מנוע לEDF ופיילונים
64867

http://www.highendrc.com/index_eproduct_view.php?products_id=304

התקנתי עליו מניפת 6 להבים של FREEWING ועשיתי סידרה של בדיקות וואטמטר ודחף בתוך ההוק של הסיני ששוקל 1.5 קילו משקל טיסה

כבר בסוללה 4 תאים 2700המנוע זלל 94 אמפר ונתן בין 1 קילו ל 1.3 קילו בתוך הטיסן .

ב5 תאים סוללה 3000 זלל 110 אמפר ונתן כמעט 1.5 קילו (הטיסן ריחף)

ב 6 תאים הבדיקה שלי לא רלוונטית כי השתמשתי בסוללה חלשה מידי ..

בקיצור ....HET RC מצהירים על 3 קילו דחף כאשר משקיעים 2400 וואט ....ומשתמשים במניפת 5 להבים.

אז נסתי 5 להבים על 4 תאים וקיבלתי צריכה של 85 אמפר ..ודחף דומה למקבילו...

ז"א ---שקר גדול למטרות רווח

העלתי שרשור ב RCG וה "מומחים" שמה חטפתי אש כבדה ....אחד מהם היה HOVER OR DIE שהשתמש בשפה קצת בוטא והעניק לי שמות חיבה ..

מה שיזקף לזכותם של HET RC זה מדיניות ההחזרה שלהם שהסכימה קבל את המנוע בחזרה...

מה שחשוב לי לציין הוא שאינני מאמין לבדיקות הדחף שלא מבוצעות על משקל כמו שעושים RC LANDER ,לדוגמה EFLUX RC עושים על מתקן מוזר כזה שיכול לעוות את תוצאות המדידה לאיפה שהם רוצים ..

מה שאני הכי מאמין זה לסטאף שמותקן בתוך הטיסן והטיסן בורח מהיד שנותנים גז

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1626573&page=2---זה השרשור ב RCG

omrixx
08-04-2012, 21:05:12
יש הבדל בין דחף סטטי לדחף במהירות טיסה
יכול להיות שהם דיברו על סט אפ ספציפי שמייצר דחף כזה בזמן טיסה
וסתם ככה שיחקתי עם הנתונים ובשביל להשאר בזרמים שפויים של אזור ה85-90 אמפר אתה צריך באזור ה7 תאים כדי לקבל 2400 וואט ..
עומרי.

master_bebe
09-04-2012, 00:17:56
הצלחת לעצבן כמה אנשים שם...

בדף של המנוע, לא רשום איך הם עשו את הבדיקות, סביר להניח שזה לא היה בתוך גוף, אלא חשוף, במצב כזה אין למנוע בעייה "לינוק" אוויר. בשנייה שאתה מכניס אותו לגוף, הוא מתאמץ יותר והדחף יורד (או שההספק עבור אותו דחף עולה).
הם אומרים שכדאי שתבדוק את הסוללות שלך, ואני מציע שלהבא, תיתן גם מדידת הספק ולא רק זרם, אתה לא יודע כמה מתח הסוללה מפילה. כמו כן מומלץ לתת גם קריאת סל"ד כשמשווים ביצועים (יש מד סל"ד ש"מאזין" לאחת הפאזות). להוציא מסוללה סינית 36C זה מוגזם.

לפני שאתה מפרסם בפורום ובמיוחד בפורום כל כך ידוע שחברה כלשהי משקרת בנוגע למוצרים שלה (דבר שהוא מאוד חמור, גם המקרה עצמו, וגם ההאשמה) כדאי שתהייה בטוח ב 100% שאתה צודק.
הייתי מציע לך ליצור קשר עם החברה ולשאול אותם איך בדיוק הם השיגו את התוצאות שלהם, באיזה ניסוי ואיזה סטאפ.

אתה מדבר בצורה שחצנית ומלאת ביטחון, אז ברור שיענו לך בצורה כזאת, במיוחד שזה נראה שאתה לא באמת יודע מה אתה עושה שם, (דרך רגב, inrunner יותר יעיל מ outrunner, ולנסות להוציא 100 אמפר מסוללת 2200 אומר משהו)
בלי קשר, אנשים אחרים אומרים לך שהם כן מוציאים מהמנוע הזה כמעט 3 ק"ג דחף. משום מה, לא נראה לי שהם משקרים.

* קראתי עכשיו את כל הפוסט שם, כולל הדף הראשון, וכל מה שכתבתי כאן, בדיעבד מסתבר שכתברו גם שם.

יש הבדל בין דחף סטטי לדחף במהירות טיסה
יכול להיות שהם דיברו על סט אפ ספציפי שמייצר דחף כזה בזמן טיסה
וסתם ככה שיחקתי עם הנתונים ובשביל להשאר בזרמים שפויים של אזור ה85-90 אמפר אתה צריך באזור ה7 תאים כדי לקבל 2400 וואט ..
עומרי.

דחף סטאטי הוא הגבוה ביותר, בטיסה תמיד תקבל פחות.

ofir181
09-04-2012, 00:49:09
חבר'ה! מדובר פה בנושאים ברומו של עולם ...לא התחיל לגלוש לדברים שלא קשורים

בחזרה לנושא ....מישהו הצליח להוציא אי פעם פה בארץ ממניפה 70 דחף של 3 קילו ????

master_bebe
09-04-2012, 00:53:15
תקרא תגובה אחת מעל.

gal
09-04-2012, 06:02:53
חבל שאתה לא מקשיב לאף אחד חוץ מלעצמך הראו לך סיפרו לך תשתמש בסוללה נורמאלית עם מניפה טובה ולא פריוינג ב 4 שקל תראה וידיאו וצילומים ואז תבוא ותעביר כזו ביקורת קשה

alexk
09-04-2012, 06:18:32
ותקווה שמישהו לא יפנה את תשומת לב החברה לאשכול בRCG כי אז הוא יתנו לך על הראש גם ולא יזכו אותך

ofir181
09-04-2012, 08:13:04
אני משחק מספיק זמן עם EDF ולהגיע ל 2 קילו דחף(בלי לצרוך 2400 וואט,לא חוכמה, ולא 'נציל' ) זה הישג מדהים, בדרך כלל מכוונים ל 1 גרם על 1 וואט

א. בבה...אני קורה אנגלית,אין צורך בתרגום של מה שרשום שמה,הגעת לתוצאות כאלה אי פעם עם 70 ממ ??.

ב.אלכס --תפסיק להיות פחדן--סוחר זה סוחר בכל העולם ---מעגל פינות כדי למכור ואתה יודע את זה טוב.

ג.שאלתי אותכם,האם הגעתם עם 70 ממ לתוצאות דומות ?

liorz055
09-04-2012, 08:55:33
[QUOTE=ofir181;2400 וואט,לא 70 ממ

ב.אלכס --תפסיק להיות פחדן--סוחר זה סוחר בכל העולם ---מעגל פינות כדי למכור ואתה יודע את זה טוב.
?[/QUOTE]
לצערי בארץ זה לגיטימי לשקר בשביל למכור
יש הרבה מקומות בעולם שזה איננו דבר לגיטימי, ובכלל חברה שבטוחה במוצר שלה אין לה שום סיבה לשקר...

lior_shenhar
09-04-2012, 09:14:21
אופיר אני אישיתי חושב שלא ניתן להגיע ב 70ממ ל 3 קילו דחף לא משנה בכמה תאים תשתמש.

ראיתי אנשים עם סטאפים של 8 תאים ומניפה של ווימוטק שמגיעה עם מנוע ARC ומאוזנת מהיצרן לא מגיעה ל 2 קילו.

בטח המניפה שלך השתפשפה גם בקצה ולא סוגרת על הבית של המניפה.

עזוב אותך ממניפות חבל על הכסף רוצה מניפה קנה גט

master_bebe
09-04-2012, 10:07:27
אופיר, נראה לי שהחברה שם "משחקים" עם מניפות קצת יותר ממך.
Originally Posted by Hover or die View Post
Here ya go....
6s...castlelink numbers...
Volts...24.5
Amps......118.3
Watts......2300...yes exactly
Rpm.....59,179
A little over 6lbs of thrust installed....

This is with 6s 3300. 65c thunder power

אתה טוען שהוא משקר לך בנוסף ?

דניאל דקל
09-04-2012, 10:44:36
אופיר, להבדיל ממרבית האנשים כאן אני מאמין לך
גם לי יש EDF, וגם אני חושב שאין כל טעם לפרסם נתון דחף של מנוע שלא מותקן.
גם אני חושב ש- 3 ק"ג דחף ממניפה 70 זה נתון שהינו חסר כל קשר למציאות.
אל תתרגש מכך שלא מפרגנים לך כאן. משום מה יש נטיה בפורומים של ישראלים
להתנפל על ישראלי שהעיז לנתלונן על משהו. תיכף תראה איך יתנפלו גם עליי...

lior_shenhar
09-04-2012, 11:23:07
דניאל דקל +1

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?0femiy

adibenbasat
09-04-2012, 11:30:28
חייב לציין, המנועים האלו מעולים יש לי ניסיון איתם, לדעתי הם לא נופלים משום מנוע בתחום ה-150$, אבל זה הניסיון שלי..:rolleyes:
מצד שני.. 3ק"ג דחף עם מניפה 70מ"מ זה רחוק ממה שאני מכיר (הצלחתי להגיע ל-1.6ק"ג עם 64מ"מ סטטי ב-5 תאים).
אבל המפתח במדידת תפוקה של מניפה (EDF-כלומר כול המערך)- הם התנאים, התוצאות יכולות להיות ממש שונות אם נשנה אפילו פרמטר אחד..
למשל, יש בשוק כול מיני מניפות (חלקן מאוד יקרות) ויתכן שהתוצאות שלהן הרבה יותר טובות ממה שאנחנו מכירים עם המניפות "פשוטות".
דבר נוסף, סוללה סינית היא בטח לא רכיב מוצלח במשוואה כשאתה רוצה למקסם תוצאות:rolleyes:

אז אולי באמת כדי לברר איך משיגים תוצאות כאלו עם המנוע הזה, והכוונה- לתנאים אופטימליים.
בכול מקרה לאופיר יש ניסיון עם מניפות וגם יש איזה היגיון לטענה שהוא מביא (לגבי ממד הדחף),
התוצאות שלנו מאוד רחוקות, הייתי שמח לדעת איך אפשר "לבנות" משווה\מערך\סטאפ יותר נציל עם נתונים דומים (נגיד אותו מנוע).
אני עדיין רחוק מלבין את הנושא הזה לעומק, אני מאמין שבגלל שהוא יחסית "חדש" (מניפות חשמליות), ההתקדמות עדיין משמעותית,
יש כול מיני עיצובים שונים של מניפות, המנועים מאוד חזקים ונצילים ותחום הסוללות בפיתוח כול הזמן.
גם אם היום להגיע ל-3ק"ג דחף עם מניפה 70מ"מ זה נראה מאוד לא פשוט, יקח קצת זמן וזה יהיה מובן מאליו.
:cool:

ofir181
09-04-2012, 11:42:47
דניאל :אם היית מכיר אותי,אני סוג של ''אייל ברקוביץ'' ..לא מפריע לי שיורדים עלי ..וזאת מעלה ..

מקווה שאתם מבינים למה אני בודק ומעלה פה את השאלה הזה ,כי שכ"כ הרבה אנשים אומרים לך שאתה אידיוט ,אז אתה מתחיל לחשוב שאתה באמת אידיוט..

וכל דיעת "בעד" מה שאמרתי ,מראה לי שאני לא אידיוט....

ואני לא חושב שבחו'ל החברה שמה מבינים יותר מאיתנו..יש פה מספיק מקצוענים ....

אם הם מחברים את הEDF שלהם לתוכנה ומד דחף טיפשי אז הם יותר טובים ....פפפפפפ***חח....

igalr
09-04-2012, 12:05:38
יש הבדל בדחף אם אתה מודד בתוך גוף של טיסן או בחוץ
יש הבדל בדחף אם מותקנת או לא מותקנת לך INTAKE LIP
יש הבדל לצורת ומידות צינור היציאה
וכמובן יש הבדל בין סוללות ובקרים שונים

המינימום שאתה צריך למדוד כדי להשוות הוא זרם/מתח/סלד דחף
למיטב הבנתי מהשרשור לא מדדת מתח כלל כך שאין לך מידע מדויק לגבי ההספק.
סלד יכול לתת לך אינדיקציה לגבי התנאים הסביבתיים לפעולה טובה של EDF

alexk
09-04-2012, 15:53:00

פחדן ??? לא אני קניתי את המוצר ומתכנן להחזיר אותו, זה אתה הוא זה שצריך לפחד.

סך הכול ציינתי שאתה לא יכול להגיד שאתה נהנה משרות של חברה מסויימת בגלל שהם נותנים לך להחזיר את המוצר ומצד שני לטנף אותם בפומבי ולהגיד להם שהם שקרנים.

RCG הוא פורום חובק עולם, הרבה יצרנים / סוחרים / מתכנתים וגם בעלי זכויות על מוצרים כותבים ומתכתבים עם הקהל לקוחות שלהם דרך הפורום של RCG, ואם מישהו מהחברה שם יקרא את מה שכתבת או שלקוח אוהד שנמצא בקשר הדוק איתם יפנה את תשומת ליבם לאשכול שלך זה לא יגמר טוב מבחינתך.

ושוב אתה הוא זה שצריך לפחד, אני לא קשור לזה, הייתי אפילו מציע לך לפנות שם למנהל בפורום ולומר לו שימחוק האשכול או שיערוך את האשכול מחדש.

אני מציע לך את זה כחבר שמכיר אותך טוב ואכפת לו ממך ומכיר איך הנפשות פועלות מ2 צידי המתרס.

חבל שזה יגמר לא טוב ותאבד את ה100$ כולל המשלוח.

או שתמשיך בדרך שלך של להיות "צודק" ולא "חכם" ותראה איך זה יתפוצץ לך בפנים, מה גם שבחרת להיות השופט שלהם והתליין שלהם.

שלא תגיד אחרי שלא אמרו לך...

ofir181
09-04-2012, 20:43:19
מילא היו אןמרים 2.2 קילו...הייתי מחליק...עיגול פינות קל אבל 3 קילו

haimgil
09-04-2012, 20:49:02
אין ספק שיש הבדלים במה שרשום למה שבפועל.אבל צריך להבין שכאשר אתה מחבר למניפה צינור מאחורה אתה מגדיל את מהירות זרימת האוויר דרך הצינור והדחף הסטטי יורד.
אבל בלי צינור הדחף הסטטי עולה ומהירות זרימת האוויר יורדת.
גטים לדוגא שמים מנוע של 8 קילו דחף סטטי על טיסן של 11 קילו והטיסן טס במהירויות גבוהות וגם מטפס אנכי למעלה בלי בעיה.כל הקטע בטיסני מניפה זה מהירות זרימת האוויר.
בגלל שמניפה חשמלית לא מסוגלת לייצר דחף שמישתווה למנוע סילוני אז מגדילים את המניפה על מנת לקבל ספיקת אוויר גבוה יותר במהירות פליטה נמוכה יותר.דחף סטטי של 1 ל 1 לא מחייב שהטיסן יטוס יותר מהר . יהיה מקסימום יותר כוח זמין אבל מהירות נמוכה.

master_bebe
09-04-2012, 22:02:29
אני מציע שתפרק את המניפה מהטיסן ותמדוד דחף סטאטי בנפרד, תראה כמה תקבל....

ofir181
10-04-2012, 00:39:46
מאוחר מדי גיא ...המנוע נשלח בחזרה ל HET RC

ofir181
03-10-2012, 18:08:50
טוב ...הרבה זמן השרשור הזה לא היה פעיל אבל השתנתה דעתי על המנוע הזה

בפעם האחרונה אני נסתי להפעיל את המנוע עם בקר שלא מסוגל לסובב תמנוע כמו שצריך ולכן לא קיבלתי תתוצאות שרציתי לקבל

מאז המנוע נשלח לחול וחזר אלי בטעות ,אבל אני דיי שמח על הטעות הזה ומודה פה שבאמת סתאם השמצתי מנוע שנותן הספק גבוה...

הפעם הפעלתי את המנוע עם בקר HOBBYWING 100 ...קיבלתי תתוצאות שעל פניו נראות מדהימות למרות שאין לי מכשיר שנותן לי דחף אבל הדחף הרגיש כמו 2 קילו ומעלה

תוצאות

מניפה 6 להבים ...סוללה 6 תאים 3000 ....זרם 139A

הספק 2890 וואט.............לא נמדד דחף אבל הרגיש כמו משהו מעל 2 קילו .

מניפה CS 4 להבים סוללה6 תאים 3000...זרם 110 A

הספק 2442 וואט......גם פה לא נמדד דחף ...

השאלה שנשאלת היא האים תוספת הדחף שקיבלתי שווה את הזרם הגבוה ....

בסטאפ 6 תאים אחר אני מקבל 1.6-1.7 קילו סטטי ומשקיע 60 אמפר ...

mixerfix
03-10-2012, 19:46:17
אופיר - אני קראתי את הפוסט ב- RCG.

אין לי מושג ב- EDF, כך שכל הערותי הן על סגנון ודרך התבאות.

1. תעשה לעצמך טובה מאוד גדולה - תעביר את הטקסטים שלך באנגלית דרך בודק איות ואם אפשר גם דקדוק. אתה עושה רושם עילג עד להחריד וזה (שלא בצדק, אבל מה לעשות) משליך גם על דעות על התוכן.

2. תעשה לעצמך ולכולנו טובה גדולה יותר - לפני שאתה אומר משהו כמו "שקר" או "שקרן" או מה שזה לא יהיה, תזכור שאתה לא במחסום חווארה והם לא הקורבנות ושימוש בשפה בה אתה משתמש עובר כהתבהמות. למה זה טוב, מה הבעיה להשתמש בשפה מנומסת ונייטראלית?

מארק

pomerus
03-10-2012, 19:57:32
אופיר, סחתיין שבחרת לכתוב את העדכון, ולהראות מה גילית ומה למדת ואיפה התברר לך שטעית.
לא כול אחד היה עושה את זה

ofir181
03-10-2012, 20:57:08
לדעתי להגיד "טעיתי" זה מעלה,ולצערי בחברה ואצל הרבה אנשים זה מתפרש כחולשה....

תשמע לא בטוח שהמנוע באמת מוציא 3 קילו דחף ..אבל אם הוא יוציא מעל 2 קילו ב 6 תאים ב 5 להבים

אני באמת אהיה מרוצה ואבחר להתקין אותו למרות הצריכות הגבוהות...במילא אני טס עם ה EDF 2-3 דקות.

מתחת ל 2 קילו דחף אני לא אתקין תמנוע כי הוא מושך 120 אמפר ובשביל עוד 300 גרם דחף אני לא אשקיע עוד 1400 וואט מעל,כשיש לי סטאפ שמוציא לי 1.7 קילו ב 1300 וואט,והסוללות יורדות קרות ויש לי 5-4 דקות טיסה מלאות עם סוללה 3000.

ofir181
29-10-2012, 16:49:06
היום הגיע לי בית מניפה מאלומיניום ..ובצעתי בדיקה עם משקל ומכשיר למדידת דחף שבניתי..שבעצם יושב על משקל מטבח והמניפה מופנת כלפי מתה ומפעילה לחץ על המשקל

התוצאות בין 1.6-1.7 קילו דחף וצריכה של 125-130 אמפר עם סוללה 6 תאים 3000 .....עבדתי עם בקר איכותי 100A של FLY FLY ...וכבר משכתי ממנו 140A בלי בעיה..

תחליטו אתם מה הייתם עושים במקומי,כלומר איזה סטאפ להתקין?

יש לי סטאפ שנותן 1.5 קילו ב 60-70A ב 6 תאים
ויש לי סטאפ שנותן 16-1.7 ב 120-130A ב 6 תאים

אני חושב שהתשובה ברורה ..אבל אולי בעתיד יתברר שטעיתי בשנית...אולי בקר של CC יצליח להוציא כפול כח ??? או סוללה איכותית יותר תיתן כפול כח ????? כמו שמצהירים..

lior_shenhar
29-10-2012, 16:59:58
לפי דעתי לא ניתן להוציא בסטאפ של 6 תאים במניפה בגודל הזה יותר מ 1.9 1.7 קילו.
אולי ב 8 10 תאים

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

adibenbasat
29-10-2012, 17:52:20
אופיר, זה שהמחיר כפול זה לא אומר שהתוצאה כפולה.
ויש הבדל משמעותי בין 1.5 ל-1.7ק"ג דחף סטטי, במיוחד שהוא מומר לדחף דינמי הפער גדל עוד קצת.

אבל לעניין.. תשתמש במערך "איכותי" "הומוגני" "שלם", לא בית מניפה מאלומיניום, מניפה משם..בקר מההוא וסוללה מהם.. בקיצור שעטנז..
אז לא תצטרך להסיק מסקנות שמבוססות רק על ניחוש שזה "לא הגיוני".. אם חברה מצהירה על נתון כזה או אחר,
אתה לא יכול לפסול אותה או להניח שהיא מרמה עד שלא תבצע בדיקה בתנאים אופטימליים.
וכן, גם לי זה נשמע רחוק מהמציאות, אבל גם אין לי מניפה של 300$..

igalr
29-10-2012, 18:04:21
בקר שונה בהחלט יכול לתת תוצאות שונות
אפיל אותו בקר כשמעדכנים לו תוכנה יכול לתת תוצאות שונות .
תבדוק את CC אחד העדכונים הגדיל את הזרם ב 30 אחוז ויותר מהכפיל את ההספק .

ofir181
29-10-2012, 18:33:06
אני לא קונה בקר של cc ובטח חא סוללה של tp