PDA

צפייה בגרסה מלאה : Nשהו בדק את האיזי הסיני ?

איהאב
17-01-2009, 21:50:55
האם משהו בדק את ה האיזי סטאר הסיני (https://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8359&Product_Name=AXN_Floater-Jet__/_Ready_To_Fly_EPO) ..
מבקש המלצות

תודה

רותמנס
18-01-2009, 05:52:22
מר בחור בדק, והשווה לאיזי
http://www.youtube.com/watch?v=R9PkAxlt_sg

האמת שחשבתי להזמין כזה בתור טיסן כניסה לתחביב כמו שהמליצו לי בפורום (להתחיל עם איזי)

eransa
18-01-2009, 07:58:56
שווה לראות, הבחור השקיע בהשוואה בין המקור לחיקוי, לי נראה שהאיזי של הסיני שווה כל $

ישראל אופק
18-01-2009, 08:15:05
אז ככה
אני ממליץ על דגם קצת שונה אצל הסיני שהוא חיקוי של האיזי גליידר

https://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8364&Product_Name=Turnigy_ROGUE_RTF_Glider_1.9M_EPO

חבר המועדון קיבל אותו רק בסוף השבוע הקודם לכן עוד כמה ימים יהיו צילומים ודווח טיסה
על פניו נראה עסקה טובה בהרבה מאשר המוצר הגרמני
1) רמת גימור זהה
2) שטח כנף גדול יותר
3) מתקנים ברמה גבוהה
4) מחיר נמוך משמעותית
5) rtf
6) מנוע קצת חלש אך טוב ללימוד הטסה

רותמנס
18-01-2009, 08:29:19
ישראל שלום.
האם הדאון ב- 49.99$ מגיע עם כל האלקטרוניה או שעל המחיר הזה צריך להוסיף - לא הבנתי מהקישור. אם מגיע עם הכל, מה צריך להוסיף חוץ ממשדר ומקלט?

wind556
18-01-2009, 11:24:13
ישראל שלום.
האם הדאון ב- 49.99$ מגיע עם כל האלקטרוניה או שעל המחיר הזה צריך להוסיף - לא הבנתי מהקישור. אם מגיע עם הכל, מה צריך להוסיף חוץ ממשדר ומקלט?

זאת רשימת כל מה שאתה צריך להוסיף:

Required ;
Motor : Brushless outrunner (Turnigy or Towerpro Bell outrunner)
ESC : 18A
Servo : 4pc (2 x [9g] Ail., 2 x [Park size 30x16] Rud./Elev.)
Battery : 11.1V 1300mah ~ 1800mAh 20C 2S
Receiver: Your own TX & RX

אין ספק שזה דאון טוב יותר
אבל יש לי הסתייגות אחת, והיא לא קשורה למחיר
למתחיל יש יתרון גדול מאד במנוע אחורי, עקב נחיתות קשות בתקופת ההתחלה
מנוע קידמי ייפגע ביתר קלות, פרופים יישברו והציר יכול להתעקם
לכן למתחיל אני ממליץ ללכת על גירסת התואם איזי סטאר או על האיזי סטאר עצמו,עניין של עלות מול תועלת.
ולגבי התואם הסיני, הוא נראה טוב, מעניין איך איכות הטיסה שלו...

gillb
18-01-2009, 13:04:03
מעולם לא היה קל יותר להכנס לתחביב. לדעתי (וכך גם עולה מהסרטון) מדובר בעיסקה טובה מאוד. העיסקה מאפשרת גמישות ברכישת משדר, בטריות ומטען בהתאם לצרכים, לרצון וליכולת להשקיע. אני שותף לעמדתו של עודד, ה"איזיסטאר" עדיף על ה"איזיגליידר". מהיום אמליץ על כניסה לתחביב עם "האיזיסטאר" הסיני.

מאחר ואנחנו מכירים את ה"סחורה" הסינית, כדי למנוע עוגמת נפש הייתי מזמין בקר נוסף ושני סרוואים נוספים (שיהיה במקרה של תקלה).

בחשבון פשוט, בפחות מ 200$ (כולל בטריות (2), מטען, בקר וסרוואים עודפים ומשלוח לישראל ובתקווה שלא ייעצר במכס וגם אם כן, זה שווה) מקבלים ערכה מושלמת לטיסנאי המתחיל. כל שנותר הוא לקנות משדר ומקלט משומש/חדש משוכלל/פשוט 72/2.4 כיד הדמיון הטובה.

לסיום לדעתי אחלה עיסקה!

easyfly
18-01-2009, 13:06:55
אני חושב שבהתחלה הבחור לא דיבר על האיזי סטאר אלא על האיזי גליידר (של הסיני כמובן)
ישראל יש שני דגמים אחד של TURNGY והשני שנקרא EASY FLY שאותו אני מעוניין לרכוש...
בדגם השני מקבלים איתו את כל הציוד הדרוש רק ללא סוללה והמחיר גם לא גבוהה כ"כ כולל משלוח יצא לי בחישוב 420 שקל
אני מחכה לראות את הסיקור שלך כי אולי אני אקח את הדאון הנ"ל ולא את ה easyfly היקר יותר
יש לי שאלה אם אני לוקח אותו כי הוא מגיע ללא מנוע ובקר ואני שם לו את הציוד שיש לי שהוא
מנוע- https://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4908&Product_Name=TR_28-26B_1350Kv_Brushless_Outrunner
בקר- https://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4312&Product_Name=TURNIGY_Plush_18amp_Speed_Controller
סוללה 3 תאים - rihno 1350

הסט הזה מטיס בננה חשמלית מעולה האם המנוע יתאים לדאון הזה?
בתודה איתי.

wind556
18-01-2009, 13:15:38
מעולם לא היה קל יותר להכנס לתחביב. לדעתי (וכך גם עולה מהסרטון) מדובר בעיסקה טובה מאוד. העיסקה מאפשרת גמישות ברכישת משדר, בטריות ומטען בהתאם לצרכים, לרצון וליכולת להשקיע. אני שותף לעמדתו של עודד, ה"איזיסטאר" עדיף על ה"איזיגליידר". מהיום אמליץ על כניסה לתחביב עם "האיזיסטאר" הסיני.

מאחר ואנחנו מכירים את ה"סחורה" הסינית, כדי למנוע עוגמת נפש הייתי מזמין בקר נוסף ושני סרוואים נוספים (שיהיה במקרה של תקלה).

בחשבון פשוט, בפחות מ 200$ (כולל בטריות (2), מטען, בקר וסרוואים עודפים ומשלוח לישראל ובתקווה שלא ייעצר במכס וגם אם כן, זה שווה) מקבלים ערכה מושלמת לטיסנאי המתחיל. כל שנותר הוא לקנות משדר ומקלט משומש/חדש משוכלל/פשוט 72/2.4 כיד הדמיון הטובה.

לסיום לדעתי אחלה עיסקה!

נותר רק לבדוק את איכות הטיסה שלו.

gillb
18-01-2009, 16:59:28
ראיתי בסרטון ב"יוטיוב" שהטיסן טס מאוד יפה. באתר של ה"סיני" כתוב, שהוא קל מאוד להטסה בחצי מצערת ויכול להיות מהיר במצערת מלאה. רואים זאת די יפה בסירטון.

vinay
18-01-2009, 17:04:50
נראה לי שכולל משלוח המחיר של הקיט בכלל לא אטרקטיבי... כמה עולה האיזי בארץ?

Nlackrif
18-01-2009, 17:15:12
קודם אתה שולל את העסקה הסינית ואז שואל כמה עולה איזי?? יפה.

בכל אופן איזי בארץ עולה בסביבות ה-400 שקלים (עם מנוע מברשות, שהולך ישרות לפח כמובן)

vinay
18-01-2009, 17:21:47
קודם אתה שולל את העסקה הסינית ואז שואל כמה עולה איזי?? יפה.

בכל אופן איזי בארץ עולה בסביבות ה-400 שקלים (עם מנוע מברשות, שהולך ישרות לפח כמובן)

שאלתי מתוך ידיעה שמחירו באיזור ה 350-400. השאלה הייתה לוידוא הריגה על המחיר :)

היתרון של זה שכבר מגיע עם מאזנות שזה נחמד.
החיסרון שאין את כל התמיכה והסברי השדרוג של האיזי שקיימים באינטרנט.

Nlackrif
18-01-2009, 17:27:56
האמת קניתי שבוע שעבר איזי...אם הוא היה יכול הוא מתלונן עלי למשטרה, התעללתי בו קשות.

מה שאני מנסה להגיד שאם האיזי הוא לא למטרות FPV (כמו שלי) אין צורך בשום הסבר ושדרוג (חוץ ממנוע בראשלס) זה הטיסן הכי פשוט להרכבה שנתקלתי בו וכמובן מדויק (גרמני)

בכל זאת ניראה לי שהעסקה הסינית היא משתלמת.

wind556
18-01-2009, 17:28:23
מחיר האיזי בארץ נע בין 350-400 ש"ח ללא אלקטרוניקה
הוא מגיע עם מנוע בראש, וללא מאזנות-את הכל צריך לרכוש בנפרד והציוד של הסיני מתאים לו פיקס...
צריך להחליף את המנוע,לבנות מאזנות,4 סרוואים,ESC וכמובן מערכת רדיו
סה"כ בערך יום עבודה אחד, והתוצאה היא טיסן-דאון נפלא וידידותי ביותר למשתמש

wind556
18-01-2009, 17:32:54
מאזנות זה לא נחמד, מאזנות זה חובה
בניית מאזנות באיזי היא קלה ביותר, בין שעה לשעתיים לעבודה מוקפדת ומדוייקת שנראית יותר טוב מהמפעל;)
כל שאר המיתקון הוא פשוט ביותר
וחוץ מזה בעקבות נסיון עם האיזי,ישנם מספר נקודות תורפה מבחינה מבנית שכדאי לחזק אותם עוד לפני שמתחילים להטיס
הסברים יינתנו לכל דורש:cool:

אני מניח שגם הסיני יזדקק לכמה שידרוגים קלים לטובת בריאות ואריכות ימים....

vinay
18-01-2009, 17:43:38
ומי שמעוניין לאיזי אפשר לעשות עוד מספר שינויים

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=350408

וספציפית גרסה של מאזנות (לא גרסא פשוטה, אבל נראה לי שהבחור מבין מה הוא עושה)
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?p=4408489&postcount=194

vinay
18-01-2009, 18:01:58
שאלתי מתוך ידיעה שמחירו באיזור ה 350-400. השאלה הייתה לוידוא הריגה על המחיר :)

היתרון של זה שכבר מגיע עם מאזנות שזה נחמד.
החיסרון שאין את כל התמיכה והסברי השדרוג של האיזי שקיימים באינטרנט.

אחרי בדיקה חוזרת... גרסת HC מגיעה עם מנוע+בקר+סרוואים?
והמנוע שמגיע בחבילה הוא מברשות או לא?

המרסק
18-01-2009, 18:09:28
החבילה של הסיני מוכנה לטיסה ואין צורך להחליף דבר ולכן מחירו כן אטרקטיבי ביחס לאיזי.

יש לו חיסרון אחד משמעותי והוא הצפיצות באיזור בו יושבת הסוללה וזה מתבטא בזמני הטסה.
את האיזי של עודד ראיתי עולה לאויר עם סוללת שלושה תאים מהCopterX ומסרב בתוקף לרדת.יתרון.
כמו כן, חיסרון נוסף שלו ,אם זה חיסרון, הוא הדרכון הסיני שלו.

vinay
18-01-2009, 18:16:55
אבל בסרט נראה כאילו אפשר להרחיב את האיזור הזה די בקלות.

RonEfrat
18-01-2009, 18:28:17
האמת קניתי שבוע שעבר איזי...אם הוא היה יכול הוא מתלונן עלי למשטרה, התעללתי בו קשות.

מה שאני מנסה להגיד שאם האיזי הוא לא למטרות FPV (כמו שלי) אין צורך בשום הסבר ושדרוג (חוץ ממנוע בראשלס) זה הטיסן הכי פשוט להרכבה שנתקלתי בו וכמובן מדויק (גרמני)

בכל זאת ניראה לי שהעסקה הסינית היא משתלמת.

לי יש איזי עם המנוע המקורי(בראש) והוא מטפס יפה מאוד יודע לטוס גם מהר ואני מאוד מרוצה ממנו. לא עשיתי מאזנות רק הגדלתי קצת את ההגה כיוון.
אתה מוזמן לגלילות לראות אותו וגם להטיס אותו:rolleyes:

easyfly
20-01-2009, 22:02:17
יש כבר למישו חוות דעת או סיקור לדאון דומה האיזי גליידר?

ישראל אופק
21-01-2009, 12:18:20
מחכים למקלט עבורו