PDA

צפייה בגרסה מלאה : משלוח jetiger מהסיני

tomtabachnik
24-04-2012, 13:05:12
לא מצאתי מישהו שרשם בפירוש כמה יעלה משלוח לטיסן ואני לא רוצה להוציא סתם משלוח , מעדיף לדעת מראש מהו מחיר המשלוח:confused:
הסתכלתי ב-postage table ואין יותר משני קילו משלוח רגיל והEMS נורא יקר

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_postageTable.asp

תודה לעונים
טום

tomtabachnik
24-04-2012, 13:09:03
אשמח גם לחות דעת(גם שלילי) ושיפורים :o

s.mario
24-04-2012, 16:23:22
טום ליד הטבלה העליונה של מחירי המשלוח , ישנו חץ קטן(בצידו הימני של הדף)
גלול אותו מטה- ותוכל לראות תעריפים למשלוח יקר יותר.

איתי.

wind556
24-04-2012, 17:48:32
תמיד יש בפירוש את עלות המשלוח לכתובת שלך

אין דבר כזה בלי המידע הזה

אננס
24-04-2012, 19:17:39
משלוח עד 4 ק"ג יעלה 50.42 דולר.

ה- jetiger שאני ראיתי עולה 74.95 דולר ללקוחות פלטיניום כלומר אין מכס.
הבעיה שלפי השאלה אני מניח שאתה לא לקוח פלטניום זאת אומרת שאתה רואה מחיר של 79.95 דולר.. תמתין כ-5 דקות על המוצר מבלי להכניס אותו לסל ואז תקבל הצעה לרכוש אותו ב 74.95 דולר.

לא רק שתחסוך את ה-5 דולר תרוויח גם 16% מע"מ על כל הסכום (אולי כולל המשלוח), זה אומר שלא כדאי להוסיף עוד פריטים לחבילה..

ואחרי שאתה מקבל אותו אתה חייב לנו סקירה :p

tomtabachnik
24-04-2012, 20:55:47
אחרי שראיתי את מחיר המשלוח אני כבר חושב פעמיים למרות שהוא נראה אחלה טיסן (עוד אפתיע פה בסקירה ;))
יש לי כמה אופציות במקום : skyfun\parkjet\bunsai\taksumo\
מבטיח דבר אחד - אני אקנה סוג של כנף או חץ מהסיני :D

tomtabachnik
24-04-2012, 21:04:29
נ.ב , אשמח לקבל הצעות לטיסני EDF וכנף מסוג או חנות אחרת לא מהסיני או משהו מעניין \ חדש מהסיני :)
בעיקרון אני מתאמן על לזרוק את הבננה שלי מהמרפסת ועכשיו אני רוצה טיסן כנף, אעלה סרטון מתישהו ...(את זה לא שמעתם הא ? ;) )

אננס
24-04-2012, 21:49:16
.... לזרוק את הבננה שלי מהמרפסת ....

אני לא בטוח אם אתה מתכוונן לטיסן בננה... אם כן אז לזרוק טיסן מהמרפסת זה לא חוכמה... אתה צריך להתאמן בלתפוס אותו כשהוא חוזר....

כל הכנפיים שרשמת (skyfun\parkjet\bunsai\taksumo\) הם בסדר אבל כדי להמליץ לך תצטרך לרשום קצת יותר פרטים, כמה זמן אתה מטיס, מה אתה מטיס ומה אתה מחפש להטיס.....והכי חשוב באיזה תקציב?

tomtabachnik
24-04-2012, 22:05:53
אני מטיס כבר מגיל 10- היום בן 17 כמעט , בערך שבע שנים +- תקופות שלא מטיסים
כן , אני מתכוון לטיסן בננה:D
בעיקרון אני מגיע למצב של תפיסה ביד , הצלחתי כמה פעמים אבל בשביל שלא ישבר ויווצר נזק גדול מדי אז הנחתי אותו בשיחים מתחת לבית בואדי .
אני מטיס טיסן דקטלון מהסיני , טריינר גדול מוסב , בננה (כולם חשמליים)
ניסיון - אנשים ביקשו ממני שאטיס בשבילם טיסה ראשונה , לימדתי את אבא שלי ואת אח שלי שגדול ממני להטיס , אני חושב שזה יספיק לי
ריסוק אחרון - לפני שנה ושישאר כך
תקציב - רצוי זול , נראה לי טקסומו מתאים לסטנדרטים וגם לא יכאב לי שילך הכסף על הטיסן , יותר כואב ההשקעה שאשים עליו :p
חשבתי כבר על סטאפ שיש לי בבית :
בקר 25 A של טורניג'י
מנוע 1550KV תואם לבקר סגנון פעמון שיש לי כמות ממנו
פרופ אני עוד לא סגור על זה
סוללה 1300MAH 3S זיפי כנ"ל יש לי סטוק בשביל להטיס
סרוואים רגילים מיקרו לא מטאל גיר שגם יש לי מוכן
רק חסר מקלט לטורניג'י X9 שלי

נשמע סביר ?

תודה על העזרה
טום

אננס
25-04-2012, 14:42:11
אני לא בטח שאני יכול להמליץ לך לאן להתקדם אבל אנסה לכתוב כמה מילים על כל אחת מהכנפיים שציינת לפי ניסיוני והבנתי

bunsai
לפי הנתונים הכנף קטנה מידי לסוללה של 1300 - למרות שתמיד ההמלצות של הסיני הם קצת אנמיות עדיין הוא ממליץ על בקר של 8A ב 2 תאים ...

Teksumo
אם אתה רוצה להתקדם לכנף מהסוג הזה אז הכנף הזאת יכולה להתאים לסוללה של 1300 מנוע ובקר כפי שיש לך.

skyfun\parkjet\

אותו סוג טיסן ההבדל רק בגודל, היה לי את הskyfun עם סטאפ 3 תאים שמשך זרם 35A כ- 400W , עם סוללה של 1300 טס גם מהר וגם דאה מדהים... אני לא בטוח אםהמנוע שלך מספיק חזק (צריך באיזור ה- 250W)
לדעתי ה parkjet יעבוד יפה עם סוללה 1300 ומנוע של 150-200W (כ-18 אמפר ב3 תאים )

שים לב שברגע שמזמינים טיסן מהסיני כמעט תמיד המשלוח עולה 31 דולר (לפי 2 ק"ג - אפילו אם החבילה שוקלת פחות), לפעמים אם החבילה שוקלת פחות מקילו הוא נותן רק אופציה של דואר סינגפור ב 40 דולר..תנסה להוסיף כמה פריטים לחבילה כדי לעבור את הקילו ואז תקבל אופציה למשלוח ב 31 דולר. יצא לי כבר שהוספתי טיסן נוסף (קיט קטן ב 15-20 דולר) ומחיר המשלוח נשאר אותו דבר.

בהצלחה

tomtabachnik
27-04-2012, 13:49:49
כמה שאלות :
כאשר אני אוסיף דברים לחבילה של המשלוח עם הטיסן , אני אקבל את הכל בקופסא של הטיסן או בחבילה נפרדת ?
TEKSUMO מדביקים עם דבק חם ועד כמה הוא עמיד ?
הסרואים יצטרכו מאריכים בקנייה נפרדת ? כי כבר נתקלתי בבעיה שהבאתי טיסן מהסיני וכל הסרוואים היו צריכים מאריכים (הדקטלון)...
יש המלצות אחרות שדומות לטקסומו ? אני מכיר את הזפיר ואת הסוויפט אבל נראה שהמחיר קצת יקר (לא שהטקסומו אינו מתאים:D )

דרך אגב , זה המנוע שלי :

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18648__D3128_1550_Brushless_Bell_Motor.html

הוא חזק ומתאים מבחינת נתונים

תודה על העזרה :P

tomtabachnik
26-05-2012, 15:37:51
אוקי בקרוב אוציא הזמנה ואקנה את הטק-סומו , תודה על העזרה של כולם
כמה דברים שכנראה אצטרך , תקנו אותי אם אני טועה :
רצוי לקנות דבקCA בשביל להדביק את הכנף ,אם זה לא זה אז אשמח לדבק המתאים
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7172
למקרה ואצטרך , כדאי לקנות גם דבק גורילה ? אם כן , המחירים באייבי נורא יקרים , אשמח לקישור של מחיר מוזל :)
מקלט ל -9X הזמנתי כבר , אולי אקנה את הקטן של שלושה ערוצים בשביל לחסוך מקום
סה"כ עם משלוח יוצא לי 67.6 דולר שזה בשקלים -270 - אחלה מחיר לטיסן

תודה מראש לעוזרים
טום