PDA

צפייה בגרסה מלאה : מעוניין בעזרה לרכישת דאון חשמלי. (מחפש מדריך)

roei
30-04-2012, 23:48:50
שלום לכולם,

אני מתחיל + בתחום הטיסנים החשמליים, מטיס כמה שנים אבל בעיקר מטוסים קטנים כמו Parlzone Soukoi, Vapor, לאחרונה מטיס גם "רחפן" של Blade MQX
בקיצור מיקרו ג'וקים למינהים.

לאחרונה יצא לי לראות דאונים חשמליים והתחום מאוד מעניין אותי, לאחר חיפוש מצאתי כמה דגמים שנראים לי מעניינים, לדוגמא: Passer-X Thermo Glider Sailplane
ועוד כמה דגמים. מכוון שאין לי נסיון רב בתחום אני מחפש הדרכה בקנייה נכונה של דאון, כולל כל החלקים הנחוצים, והדרכה מעשית. (כמובן שהכל בשתלום)

אשמח אם יצרו איתי קשר דרך האתר אנשים העוסקים בתחום מאזור תל אביב.

תודה רבה לכולם

רועי

LeePo
01-05-2012, 10:07:48
שלום לך
שמי לי לסטר ואני גר בת״א.
ישנם רבים וטובים בארץ שיוכלו להמליץ לך איך להיכנס לתחום ההטסה החשמלית ולספק לך המון טיפים חשובים וידע רב בנושא דאונים, טיסנים בכלל, מערכות אלקטרוניקה והנעה חשמלית, רכישה של חלקים וחלפים ועוד.
אני משוכנע שתמצא רבים שיסכימו לסייע בלא תשלום. ואני בינהם.
כמו כן, כאן בפורום ובפורומים אחרים כדוגמת Rcgroups תוכל למצוא המון מידע אודות התחום. אם כי, אני מסכים שלסנן מתוך העושר שאפשר למצוא באינטרנט לפעמים יכול להיות מטרד ועדיף מדריך.
בנושא בניה והדרכת הטסה ראשונית - אין תחליף לניסיון וכאן כבר כדאי לשכור את שירותיו של מדריך.
אני עוסק בתחום כבר שנים רבות ומתמחה בבניה ולימוד הטסה.
אשמח לסייע לך ולכל מי שמעוניין ובכל שאלה שיש לך וכמובן לעזור לך בשלבים השונים.
תוכל ליצור עימי קשר במייל leelaster@gmail.com או בטלפון 0542008855
בהצלחה.

לי לסטר

pomerus
01-05-2012, 10:21:40
אני יכול להעיד מנסיון אישי על המקצוענות של לי לסטר בתחום.
למדתי ואני עדיין לומד ממנו המון - החל בבנית טיסנים, דרך תיקונים ושידרוגים וכמובן הטסה.
ממליץ עליו בחום

ofir181
01-05-2012, 10:37:37
דבר איתי בטלפון..אשמך לעזור

roei
01-05-2012, 22:18:14
תודה רבה לכולם, איזה כיף להכנס לתחום שנמצאים בוא אנשים כל כך טובים.
כבר יצרתי קשר עם נדב, מסתבר שאנחנו גרים דקה אחד מהשני (עולם קטן)
קבלתי יעוץ מעולה, ובתקווה לקנות את הדאון הממונע הראשון שלי בקרוב מאוד.

שוב תודה רבה על העזרה.

רועי

wind556
02-05-2012, 03:54:10
הדאון שבחרת הוא דאון מופלא (היה לי אותו)
הבחירה שלך בדאונים גם היא בחירה מוצלחת
אני רב נסיון ביותר, ותוכל להעזר בי
בהצלחה רבה וברוך הבא

master_bebe
02-05-2012, 05:02:32
אני ממליץ לך לראות כמה תחרויות של קלוב התעופה בקטגוריות שונות, שהייה (ממונע או לא) , צוקים, DLG, ולראת מה הכי מעניין אותך, ולהתקדם בכיוון.

roei
02-05-2012, 08:10:03
האמת שכל הילדות שלי הייתה בקלוב התעופה, הייתי בונה גלשונים, ודאונים. (זה היה לפני 20 שנה בערך)
עדיין זכור לי איך הייתי רץ בתחרויות עם החולצה ביד ומעלה אוויר לטיסן בכדי לגנוב עוד איזה שניה וחצי...

בכל אופן אני דיי מגובש שתחום הדאונים משוך אותי ביותר.

שוב תודה...