PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדליק מסוק 450 חדש ...מזכיר מיני גובלין

guyro
02-05-2012, 16:34:19
http://helidaily.com/sneak-pics-devil-450-pro-high-performance-heli-from-alzrc-com/

נראה מגניב...

naor14
02-05-2012, 16:51:24
נראה דיי מבטיח. נראה שיש שם כמה שיפורים קלים בפריים. אני חושב שיש למה לחכות,
אבל לדעתי כדאי לחכות יותר ל COMPASS 360 WARP יותר.

עומר בנימיני
02-05-2012, 16:53:25
אני חושב שמדובר בחיקוי של הטירקס 450 פרו.

בכל אופן חופה מגניבה!

AMIR
02-05-2012, 19:33:39
כל בעלי ה450 פרו יוכלו להרכיב את החופה הזו.
אגב, ממש יפה!

satrianip
02-05-2012, 19:47:38
יפה מאוד

Ariel polak, Flying Heli'z rocks!!

yuvalnet
02-05-2012, 20:15:09
באמת נראה מדליק
אבל צריך לחכות לראות מחיר

alex1312
02-05-2012, 20:42:11
מדליק מאוד ניראה כמו גובלין מעניין כמ התעלה החופה

naor14
02-05-2012, 21:23:47
לא מזמן קיבלתי משלוח עם חלפים שלהם ל450 שלי והאיכות סבירה ביותר, אני יכול להשוות
אותם מבחינת איכות אפילו לאליין ועלה לי בין שליש לרבע מחיר מאשר מקורי של אליין. לדעתי יש למה
לחכות זבל זה לא יהיה.

Yoav Lahav
02-05-2012, 22:19:21
במבט מדוקדק עד כמה שאפשר לראות בתמונות המסוק הזה הוא 450PRO ואין שום חידוש.
רק החופה אולי יותר אוירודינמית וסקסית אבל זה בא עם עוד כמה גרמים שצריך להרים.

לעניין ALZRC: זה זול יותר מאליין אבל כמו שאומרים אין ארוחות חינם:
גימור פני השטח לא טוב כמו באליין כך למשל הציר הראשי שלהם מחוספס ושוחק אט אט את הכדור ב SWASHPLATE
תוך יצירת חופש ואז צריך להחליף...

המתכת לא איכותית כמו באליין וחלקים כמו ציר זנב,ספינדל וציר ראשי מתקמטים בקלות יחסית בריסוק קל שחלק של אליין היה שורד
אותו ללא פגע.

ואז כמובן צריך להחליף והזול הופך ליקר.

Yoav Lahav
03-05-2012, 07:17:33
אני לא נתקלתי בקיט 450PRO חיקוי בו חלקי המפתח טובים כמו באליין.
בחיקויים תמיד אתה נתקל בבעיות במספר חלקים שכנראה אי אפשר לעשות אותם טוב וגם זול.
לכן הדרך הנכונה לקיט מסוק טוב וזול היא לקנות אליין רק בחלקי המפתח וכל השאר בגרושים.
כמובן שאם המבנה הוא של 450PRO תוכל לשים את החופה של המסוק בתמונות.

Friman
14-06-2012, 20:14:02
נתקלתי רק עכשיו במקרה בשרשור הזה באיחור של חודש
התבקשתי למקד, אז לעיקר ;): מהתנסות שלי עם הAlZRC 450 pro בשבועות האחרונים - המסוק בנוי באיכות נפלאה. במיוחד חלקי השילדה ומכלול הראש.

עכשיו למי שעשוי להתעניין ברכישת מסוק של ALZRC ביום מן הימים, ההמשך מיועד לכם. מי שלא, ההרחבה לא בהכרח תעניין אתכם:
לגבי הצירים - בשלי לא היה לא חיספוס ולא נעליים. צירים ישרים כולל הTT, חלקים למשעי ועובדים נהדר. לבחון את החוזק שלהם ועמידותם לפגיעות לא היה לי הזדמנות ביחס לצירים של אליין. החופה בגימור מצויין, אין מה להשוות לחופות של הסיני בכלל וגם המבנה של החופה אחר לגמרי. החופה המקורית של ה450 פרו של אליין יפה גם היא אבל אני מאד מרוצה משלי בגוון אדום בולט היטב לעין. גם הגג״שים היו אצלי בסדר גמור לעומת דיווחים מוקדמים על בעיות - ההשגה היחידה הייתה הגג״שים הקדמיים לTT שהסימטריה שלהם לא הייתה מושלמת, ושם החלפתי לגירים של אליין - שעשו עבודה טובה יותר.
יואב בסופו של דבר, רוב החלקים במסוק מוחלפים הרי בלאו הכי עקב ריסוקים או שדרוגים בטווח זמן קצר עד בינוני, בעיקר בהתחלה, תלוי ברמת הכישרון ובכמות האימונים. במצב כזה מיותר לדעתי לקנות מסוק 450 של אליין במחיר כפול משל ALZRC, TAROT, CHAOS או clones אחרים שנחשבים לאיכותיים יחסית. אני לא כולל כאן את ה450 של Hk - המסוקים הללו שראיתי בעיניי שלי היו באיכות גרועה, וגם לא את הקופטר X שממה שראיתי והשוויתי בשטח אני מתרשם מאיכות חלקים פחותה משל ALZRC. אבל איתו יש יותר נסיון נצבר בשטח, אולי אני אתבדה פה בטווח הארוך אבל מסופקני. אני ממליץ בחום על המסוקים של ALZRC למתחילים או למי שמעוניינים ב״מסוק אימונים״ ולשדרג רק את הגירים הקדמיים של הטורק טיוב לאליין. זה עדיין ייצא 150$ לפחות פחות מ450 פרו של אליין. אם לא סומכים על הצירים, יאללה נוסיף עוד 10$ ונקנה צירים של אליין, נחליף אחרי שחלילה נרסק. לא עולה יותר כי ריסוק זה ריסוק ואני אחרי כל ריסוק מחליף צירים, וגם במסוק של אליין צירים ספייר יעלו אותו דבר. אגב, ALZRC טוענים שאיכות המתכת בצירים שלהם היא בתקן גבוה יותר משל אליין, אבל אני לא מבין בנושא ולא מתיימר לומר אם זה נכון או לא. כך או כך כל עוד הציר מחזיק בטיסה כמו שצריך העמידות שלו בריסוק שולית לדעתי, כך או כך כמו שאמרתי מבחינתי כל ריסוק דורש החלפת צירים ולא משנה אם נראים בסדר או לא.
לגבי עצתך לבנות מסוק בחלקים ולאסוף מכל חלק את האיכותי והמתאים ביותר (במכלולי המפתח)- אני מסכים איתך בעיקרון אבל לא כולנו מהנדסים ולמתחיל אין את ההבנה, הנסיון וההיכרות הרחבה עם שוק חלפי ה450 שיש לך, היכרות שלהזכירך צברת עם ההתנסות ולא מהרגע הראשון. הגיוני יותר להתחיל ממסוק שבסה״כ הכללי הוא טוב ולהיות מודעים לנקודות התורפה שלו. גם לקיטים של אליין יש נקודות תורפה (ברגים..?) וגם הTDR הדגול עושה מדי פעם לחלק מבעליו בעיות (כן כן השמועות דולפות), אז מה? צריך להיות מודעים לבעיות ולהתמודד איתן.

אה, והשידרוג למיני גובלין מדליק לאללה בעיניי אבל דורש שינויים בשילדה ועניינים, אני לא בטוח שכל אחד ירצה להיכנס לזה, זה לא רק החלפת חופה. מה גם שעדיין לא משווקים חלפים לחלקי השילדה המוסבים ולצינור שעוטף את הבום, רק חופות וסקידים. אבל עדיין מדליק.

ronenur
15-06-2012, 00:59:30
וואו נראה אחלה מסוק! :)

adi 29338
15-06-2012, 13:04:07
נראה מסוק מדליק ביותר :p