PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה! תחזוקה מונעת ALIGN HYPER 50

roi011
02-05-2012, 21:08:42
היי,
המנוע של ה 600 שלי התחיל להשמיע רעש מוזר כמו של צרור מפתחות משקשק, אני מעונין לפתוח אותו לבדוק ועל הדרך לעשות טיפול.
מבקש המלצה איזה חלקים כדאי\צריך להחליף בתחזוקה שוטפת (אם אפשר גם לינק לרכישה)
סרטון הדרכה.

תודה לעונים

רועי

asafsee
02-05-2012, 22:05:00
יתכן ואילו המייסבים, אם כך צריך להחליף אותם
על הדרך, תחליףסליו רינג בוכנה ויהיה לך מנוע חדש

הבוררר
02-05-2012, 23:48:39
הי אסף לגבי המיסבים -אני מסכים איתך לחלוטין!!
אני חושב שקצת קפצת מוקדם מדי מכדי להסיק מסקנות מיותרות (כמובן כדאי שנבדוק כמה דברים קודם לכן) לגבי הרינג והבוכנה, רעש כשלעצמו בד"כ יעיד (בהנחה שהמנוע עבד כראוי לאורך כל הזמן) אך ורק על מיסבים.
רינג שחוק ובכלל בוכנה שחוקה אלה 2 דברים שמחליפים במידה ונראית עליהן השחיקה למשל רינג שהוא כבר לא עם הצבע השחור שלו (המקורי) אז כדאי באמת להחליף כדי להשיג מנוע יותר יעיל.
בוכנה היא דבר שכמעט ואינו נשחק אפילו לאורך זמן מאוד ארוך (במנוע שלי היא מחזיקה כבר מעל שנה עם מאמץ אדיר בטיסות).
כדי שנוכל לספק לך יותר תשובות לגבי הבוכנה והרינג כדאי שנדע את מצבם- תמונת תקריב טובה, בהחלט תספיק.
:)

ZvikaF
03-05-2012, 05:53:45
סיכוי גבוה שאלו המיסבים, ההחלפה פשוטה ודורשת פרוק של המנוע. במידה וזו הסיבה, תחליף גם פלג.
כדי לבודד בעיות בהמשך התמסורת במסוק... האם הרעש נשמע גם בסרק ?

roi011
03-05-2012, 17:02:49
סיכוי גבוה שאלו המיסבים, ההחלפה פשוטה ודורשת פרוק של המנוע. במידה וזו הסיבה, תחליף גם פלג.
כדי לבודד בעיות בהמשך התמסורת במסוק... האם הרעש נשמע גם בסרק ?

הרעש נשמע בסרק (בעיקר בסרק מכיוון שבזמן טיסה לא ניתן לשמוע את רעש הלוואי בגלל הטורים)
בכל מקרה הזמנתי מיסבים של OS, נפרק מנוע ונמשיך לאט לאט...

ZvikaF
04-05-2012, 11:22:09
במידה וזו פעם ראשונה של פרוק מנוע על ידך, יש די הרבה שרשורים וסרטונים שמסבירים את התהליך (נדרש חימום קל על מנת לחלוץ את המיסב הפנימי..)
תהליך לא מסובך, בהצלחה :)

roi011
04-05-2012, 12:02:57
במידה וזו פעם ראשונה של פרוק מנוע על ידך, יש די הרבה שרשורים וסרטונים שמסבירים את התהליך (נדרש חימום קל על מנת לחלוץ את המיסב הפנימי..)
תהליך לא מסובך, בהצלחה :)

תודה.....

אליקופטר
04-05-2012, 15:35:57
תודה.....

תוכל להעזר בזה משהו שכתבתי מזמן:

http://www.efly.co.il/forums/entry.php?156

דבר שלא צויין החלפת רינג וסלייב מצריכה הרצה של המנוע .