PDA

צפייה בגרסה מלאה : למסירה - דאון F3J - או יותר נכון משהו שהיה פעם F3J - זקוק לבית חם

קורן בן אשר
26-05-2012, 20:51:58
אני מפרסם כאן ולא תחת "נותנים-מקבלים ציוד" מאחר ולהערכתי להודעה הבאה אין הרבה קלייינטים אפשריים מחוץ לפורום אלפא.

מדובר בדאון F3J שנבנה ע"י עומרי סירקיס, אני רכשתי אותו מעומרי לפני כחמש שנים, הטסתי אותו בהצלחה רבה ובסופו של דבר גם שברתי אותו בהצלחה רבה בצוק בארסוף. מאז הדאון שכב אצלי כאבן שאין לה הופכין, בעיקר מסיבות סנטימנטליות. הגעתי למסקנה שאין לי כרגע רצון\יכולת\זמן להשקיע בתיקון, ולכן הגיע הזמן להיפרד מהדאון לטובת מישהו שעשוי להפיק ממנו תועלת.

לפי דיאגנוזה של רועי הדאון בר תיקון, אפילו בקלות יחסית, אבל נדרשת עבודה. מישהו בעל ידע בעבודה עם חומרים מרוכבים ורצון יכול לדעתי לקבל טיסן נחמד מאוד בהשקעה קטנה יחסית.

מי שמעוניין מוזמן ליצור קשר בהודעה פרטית (אני נמצא בחיפה ד"א).

הטיסן עבר טבילה חלקית במי-ים ולכן כל האלקטרוניקה כבר מזמן קאפוט, כמו גם רוב חלקי המתכת. הגוף האחורי (צינור קרבון) נשבר לשני חלקים וניתן לתיקון בעזרת "תחבושת" קרבון (אפשר גם פשוט להחליף אותו קומפלט בצינור חדש). בתמונה הוא נתמך בקיבוע מעץ ועטוף בניילון כדי לא לפזר שבבי קרבון. ה"חרב" שיושבת בתוך הפוד ושעליה מותקנים הסרוואים ושאר האלקטרוניקה הייתה במצב גרוע כבר לפני הריסוק, ועכשיו היא גם כן דורשת החלפה. הזנב (זנב V) ניזוק, בר תיקון אבל לא בטוח שיש טעם לתקן. הכנפיים בנויות בשיטת הפורמייקה, בעיקרון שלמות אבל עם נזקים קוסמטיים, דלמינציה וקרעים בכמה מקומות. יש גם ג'ויינר (תקין) ואפילו משקולת באלאסט.

eitan-ro
26-05-2012, 22:12:01
אם אף אחד לא ירצה אותו, אני אקח.
חבל להשאיר דאון כזה בארון

Sent from my GT-I9100

קורן בן אשר
26-05-2012, 22:55:01
*** נמכר (לעדי בן בסט) *** .

קורן בן אשר
12-09-2014, 20:37:24
ריפוסט להודעה שפרסמתי לפני שנתיים והסרתי בגלל שהתחרטתי. אז הפעם זה סופי. מי שמעוניין - נא לפנות בפרטי. ד"א אני כבר לא בחיפה אלא בזכרון-יעקב.