PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיון אשמח לשמוע איזה מותגי בטריות אתם ממליצים מניסיון

neo 2
04-06-2012, 10:37:12
את האמת שקיבלתי היום את הZIPPY 1300 שהזמנתי, ויש כבר בדרך את הZIPPY 2200.
אני אשמח לשמוע בהתחשב בניסיון שלכם על איזה בטריות אתם ממליצים, וממה להתרחק.

תודה רבה :)

wind556
04-06-2012, 11:29:18
לא תקבל רשימת המלצות,אבל מה שקנית טובה מאד
אין כמו דודה ציפי

shaharg
04-06-2012, 19:30:23
את האמת שקיבלתי היום את הZIPPY 1300 שהזמנתי, ויש כבר בדרך את הZIPPY 2200.
אני אשמח לשמוע בהתחשב בניסיון שלכם על איזה בטריות אתם ממליצים, וממה להתרחק.

תודה רבה :)

קודם כל ברוך הבא לתחביב מדהים ...
דבר שני כמו כל דבר בתחביב הזה יש שני דרכים עקריות ללמוד : בדרך הקשה ובדרך הקלה : בדרך כלל עדיף לשאול לפני שאתה מבצע הזמנה של סוללות ... או כל דבר אחר - ומה אם היית מזמין וכולם יאמרו לך שזו ח%! של סוללה ?
במקרה הספציפי הזה אני מסכים עם עודד שזו אחת הסוללות שנותנות יותר תמורה בעבור הכסף - אני מאוד מרוצה מהן ויש לי תחנת כח קטנה בבית מהסוללות הללו . . . אז במקרה זה בחרת טוב :)
שלא תבין לא נכון - אני באמת לא אומר את זה בפן ביקורתי אלא כדי למנוע לך עוגמת נפש רבה בהמשך ...
אגב , הזמנת את הסוללות - טיסן כבר יש ? ? ? ;)

neo 2
04-06-2012, 19:55:59
תודה על ההתחשבות וההסבר המאיר פנים :)
את האמת שיש לי חבר שמבין בתחום אבל רציתי לשמוע את דעת הקהל הרחבה יותר
בנוסף כמו בכל קניה שאני עושה, בדקתי ביקורות באתר..אני על כל מוצר בהובי קינג יורד למטה לביקורות של הקונים וקורא בקפדנות :)
בטיסנים אני מבין קצת כי הטסתי לפני 8 שנים ואז הפסקתי, אבל זה היה מנועי דלק ונראה לי שלא היה אז ליפו..
בכל אופן, טיסן הזמנתי לפני חודש בערך(F6F HELLCAT) וכבר הספיק להגיע וכבר הרכבתי אותו-עכשיו אני מחכה למטען לבטריות.
אלה הדברים שהזמנתי עד כה-וכן, כשאני נכנס לתחום-אני נכנס חזק מאוד, אז לא להיבהל מהרשימה :]
מה שכבר הספיק להגיע:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7214
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6308
http://www.ebay.com/itm/26-inch-GYRO-Metal-3-5-Channel-3-5CH-Radio-Control-RC-Helicopter-813-26-RTF-/130693872144?pt=Radio_Control_Vehicles&hash=item1e6df63a10#ht_8070wt_1154
http://www.ebay.com/itm/230688426203?var=530036123762&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_4332wt_1154
מה שאני מחכה שיגיע:
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6306 X2
http://www.ebay.com/itm/400298128053?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_3021wt_922
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5356

וכבר קניתי משדר בארץ-הייטק אופטיק 6 ספורט עם המקלט שלו.
וכמובןןןןן שבינתיים אני מעביר את הזמן עם הrealflight כי עד שאני אטיס(תקופת המבחנים מתחילה עכשיו) יקח קצת זמן :)

AmitB
04-06-2012, 20:56:47
ברוך השב לתחום.
את ה "customer reviews" בהוביקינג קח בערבון מאד מוגבל, הם מצנזרים בלי בושה כמעט את כל הפידבקים שמתחת לארבע כתרים...

wind556
04-06-2012, 21:10:26
אין ספק שהיית צריך לשאול לפני הרכישות ולא אחרי
רשימת הטעויות:
שני המסוקים שרכשת, תחסוך לפחות את הדלק לנסיעה עד הדואר כדי להוציא אותם, זו זריקת כסף לפח.
המטען לעומת זאת, אינו נמצא ברשימת המטענים המומלצים, ובכסף שהוא עלה יכולת לקנות מטען פי כמה יותר טוב.
הסוללות שרכשת טובות בפני עצמם, שם אין בעייה, וזה הדבר היחיד שקנית שהוא מומלץ
הטיסנים גם הם רחוקים מלהיות רכישה טובה. בטח לא עבור מישהו ש"נכנס חזק מאד"
אמרת שאתה נכנס חזק מאד, זאת כניסה לא משהו בלשון המעטה.חזקה אבל מפוזרת, שגויה וחסרת מיקוד או הכוונה
אם היית מנתב את התקציב והאנרגיה בצורה נכונה היית נכנס ברגל ימין.
בכל מקרה, מאחל לך בהצלחה רבה
הדברים שלי נאמרו כביקורת בונה ולא כהטחה, אבל בעיקר כדי שאחרים לא ילכו בעקבותיך.

אגב, אם לזה כיוון אותך החבר שלך, הוא רחוק מאד מלהבין את הנושא, ואין דבר יותר גרוע מעצת אחיתופל

neo 2
04-06-2012, 21:45:54
בסה"כ טיסנים זה תחביב, לא מקצוע
שני המסוקים שקניתי לא מיועדים ל3D או משו בסגנון אלא להטסה חובבנית בזמן הפנוי באיזור הבית(לא באיזורי הטסה)
ובינתיים יחסית לכסף שהשקעתי(280 שקל על הגדול ו112 על הקטן-שמוטס באמצעות אייפון) אני מאוד מרוצה מהם, טסים בסדר גמור בלי תקלות ועם שליטה טובה.
כנ"ל לגבי הטיסן שקניתי..לאחר 8 שנים שלא הטסתי ובתקציב סטודנט, לא בטוח שהייתי מוצא משהו יותר טוב.
לגבי המטען-> לחבר שלי יש אותו מספיק זמן בשביל שאני אדע שהוא אמין ועושה את העבודה.
ולא, הוא לא זה שהמליץ לי על קניית המסוקים או הטיסן.

וכביקורת בונה חסר לי הבשר לגבי למה הטיסנים שקניתי לא טובים...
אשמח לפירוט איכותי

wind556
04-06-2012, 22:12:44
כשרוכשים טיסן, מגדירים מטרה ותקציב
לכל מטרה יש טיסנים שיכולים לבצע אותה היטב או טיסנים שיטוסו איכשהו
כל גוש קלקר עם מנוע טס, ולא סתם אני קורא להם ג'אנקלקר
אבל בשביל למצות את העונג מההטסה, אתה צריך טיסן שיענה על הדרישות וגם על היכולות שלך, ולא רק שיטוס.
דווקא מאותגרי תקציב צריכים לעשות בדיקה יסודית ולא לקנות ככה סתם בגלל הצורה החיצונית
וכפי שכבר נאמר לך כאן, חוות הדעת של הוביקינג אינן מדוייקות.

shaharg
04-06-2012, 22:22:10
בסה"כ טיסנים זה תחביב, לא מקצוע
שני המסוקים שקניתי לא מיועדים ל3D או משו בסגנון אלא להטסה חובבנית בזמן הפנוי באיזור הבית(לא באיזורי הטסה)
ובינתיים יחסית לכסף שהשקעתי(280 שקל על הגדול ו112 על הקטן-שמוטס באמצעות אייפון) אני מאוד מרוצה מהם, טסים בסדר גמור בלי תקלות ועם שליטה טובה.
כנ"ל לגבי הטיסן שקניתי..לאחר 8 שנים שלא הטסתי ובתקציב סטודנט, לא בטוח שהייתי מוצא משהו יותר טוב.
לגבי המטען-> לחבר שלי יש אותו מספיק זמן בשביל שאני אדע שהוא אמין ועושה את העבודה.
ולא, הוא לא זה שהמליץ לי על קניית המסוקים או הטיסן.

וכביקורת בונה חסר לי הבשר לגבי למה הטיסנים שקניתי לא טובים...
אשמח לפירוט איכותי

אני יכול רק להגיד שהטיסנים שקנית קטנים יחסית ( לא הטסתי אותם ולכן לא יכול להעיד על איכותם ) אבל בגלל גודלם ומשקלם עלולים להיות תזזיתיים יותר ועצבניים ביותר בעיקר ברוח בינונית ( שטיסן קצת יותר גדול היה פחות מושפע... ) כל זה מבלי להתחשב כלל ברמת ההטסה שלך.. ( סימולטור זה מצויין - רק שים לב שאתה לא מטיס מודל של טיסן ששוקל 16KG ברוח חזקה בסימולטור וחושב שכך יתנהג גם הקטן יותר ...)
אגב יש לי כמה טיסנים -דומים בגודלם לשלך שיצא לי להטיס ברוחות בינוניות לחזקות ( יחסית לטיסנים ) - הם טסו ונחתו בשלום אבל זה היה ממש לא כיף ... לכן אני מטיס אותם רק בתנאים של 0 רוח או ממש רוח קלה ( בסוף המטרה היא להנות מהתחביב ... :) )

neo 2
04-06-2012, 22:25:05
עודד,
יש לך 500 שקל לקניית טיסן חשמלי |לבטריות ורדיו תקציב בנפרד לצורך העניין|
רמת המטיס-שלב שני
הדרישה-טיסן שיהיה מוטת כנף בסביבות מטר, או יותר.
המלצה לטיסן?
תרגיש חופשי לשים לינקים או סתם לתת הצעה בע"פ שאתה מכיר.

shaharg
04-06-2012, 22:38:08
עודד,
יש לך 500 שקל לקניית טיסן חשמלי |לבטריות ורדיו תקציב בנפרד לצורך העניין|
רמת המטיס-שלב שני
הדרישה-טיסן שיהיה מוטת כנף בסביבות מטר, או יותר.
המלצה לטיסן?
תרגיש חופשי לשים לינקים או סתם לתת הצעה בע"פ שאתה מכיר.

אני יודע שיהיו כמה שיחשבו אחרת ממה שאמליץ כרגע ,לטיסן נכון לעכשיו אין חוות דעת וגם אני לא יכול לחוות עליו דיעה כי לא ראיתי אותו טס ... אבל מה דעתך על זה (http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__18832__Eagle_3D_Glow_EP_Funfly_1460mm_ARF_.html)
תכף כולם יקפצו ויגידו שזה טיסן 3D ולא מתאים לשלב שני - אני חושב שעם D\R וכיוון עדין של ההגאים זה יכול להיות טיסן ממש כיפי להטסה ( מבלי לעשות 3D ) ...

neo 2
04-06-2012, 22:42:40
נשים לרגע את עניין ה3D בצד..
זה לא עומד בדרישה התקציבית, תראה את מחיר הטיסן, זה עוד לא כולל משלוח, והוא גם ARF..צריך להוסיף את כל השאר..

shaharg
04-06-2012, 22:51:46
DUAL RATE - כלומר להגדיר בשלט רק חלק מטווח התנועה המלא של המאזנת ( אם למשל בטיסן הזה שמיועד ל 3D תשים 100% ( כלומר כל טווח התנועה של ההגאים ) הטיסן יהיה חריף מאוד ואפילו בלתי ניתן לשליטה , אבל בעזרת ה D\R תוכל להגדיר שההגאים ינועו רק 20% מטווח התנועה המלא של המאזנות והוא יתנהג רגוע לגמרי ... ( בעבר כשלא היו נפוצים שלטים דיגיטליים שניתן היה לכוון את הרגישות בעזרת השלט היית מבצע זאת באמצעים מכאנים כגון שינוי החור בהורן או בזרוע הסרוו ולעיתים גם בשניהם )

neo 2
04-06-2012, 22:56:38
צודק! :) עשיתי את זה לפני כמה ימים בטיסן ההגה גובה היה חריף במקצת אז "תחמתי" אותו
שכחתי באמת לפונקציה קראו D/R
בכל מקרה, בעניין התקציב זה הרבה מעבר ל500 שקל, ולכן מלכתחילה הוא לא אופציה

shaharg
04-06-2012, 22:59:41
זה לא עומד בדרישה התקציבית, תראה את מחיר הטיסן, זה עוד לא כולל משלוח, והוא גם ARF..צריך להוסיף את כל השאר..

אתה צודק אבל 2 הטיסנים שרכשת גם עוברים את התקציב שהגדרת ... האם הכמות טובה יותר מאיכות ? זו כבר שאלה בפני עצמה ...:confused: ( אגב , כפי שאמרתי קודם אני לא מכיר את הטיסן שצרפתי בקישור - הוא היה דוגמא למה שאני חושב שצריך להיות טיסן שאתה מחפש... )

neo 2
04-06-2012, 23:08:24
ביחד כמובן שהם עוברים,
הכוונה היתה שהם בנפרד עומדים בתקציב :)
הראשון כולל משלוח עולה 440
השני כולל משלוח עולה 512
אגב, לגבי הראשון אני יכול להבין למה הוא אולי פחות מוערך על ידי החבר'ה-EPO, ולא אירובטי
לגבי השני אני פחות מבין למה הוא לא מוערך..הוא דווקא מבלזה, וכמו שנראה דיי אירובטי(ראיתי סרטונים שלו-זה לא ניחוש)

pomerus
04-06-2012, 23:14:14

אכן לא עומד בדרישות התקציב, ואתה צודק לגמרי שכדי לאבזר טיסן כמו זה שהוצא צריך להוציא עוד עשרות (רבות) של דולרים על מנוע + בקר + סוללות

מצד שני (ותמיד יש צד שני) אולי מתחבא בדיון הזה מסר עבורך -
השוק היום של הטיסנים מוצף במוצרים עם תג מחיר "מגוחך" (כמו המסוק אייפון שקנית). מאוד מפתה לקחת סכום כסף לא גדול ולבנות חדר משחקים שיהיו בו מסוקים וטיסנים וסוללות וסרוואים - והכול במחירים מצחיקים
והאמת, מנסיון, זה גם מאוד מאוד כיף לשחק בארגז השעשועים הזה
פשוט, מקבלים מה שמשלמים עבורו. הצעצועים האלה מאפשרים כיף, רמת הטסה שנעה בין משחקית לסבירה, ועמידות (בכול מיני פרמטרים) לא משהו. אבל כשנשבר - לא נורא. או שכבר נגמר הכיף, או ששמים עוד $20...

אבל אתה אומר שאתה מחפש טיסן שלב שני, ועבור חלק מהאנשים הכוונה היא כבר לטיסן יותר "רציני". אין רע ב"קלקר" ויש כמה טיסנים ממש סבבה, אבל צריך לבחור יותר בקפידה.
ואז מגיעה השאלה - מה אתה בעצם מחפש?
מרשימת הקניות נראה שאתה מחפש כיף. מצויין ! אני מבטיח שיהיה לך כיף. ריסוקים יפתרו עם דבק, בתחרויות לא תשתתף, להטיס ברוח של 15 קמ"ש ומעלה יהיה קצת מאתגר אבל יהיו המון הזדמנויות של כיף.
ההערות/הארות פה בדיון מכוונות למקום קצת שונה, של טיסן שנותן איכות בבניה ובהטסה, שמאפשר הטסה מדוייקת, שנותן לך להתפתח לאווירובטיקה. אבל זו בהחלט לא האופציה היחידה. כיף הוא בהחלט אופציה מבורכת, רצוייה וגם מאוד נפוצה בתחום הזה :)

בהצלחה בכניסה מחדש לתחום. תיזהר - זה ממכר ויש מצב שאם תתחיל שוב תמצא את עצמך (כמו הרבה פה בפורום) עם הרבה יותר כסף שיורד בחשבון PayPal ממה שחשבת

shaharg
04-06-2012, 23:19:01
אכן לא עומד בדרישות התקציב, ואתה צודק לגמרי שכדי לאבזר טיסן כמו זה שהוצא צריך להוציא עוד עשרות (רבות) של דולרים על מנוע + בקר + סוללות

מצד שני (ותמיד יש צד שני) אולי מתחבא בדיון הזה מסר עבורך -
השוק היום של הטיסנים מוצף במוצרים עם תג מחיר "מגוחך" (כמו המסוק אייפון שקנית). מאוד מפתה לקחת סכום כסף לא גדול ולבנות חדר משחקים שיהיו בו מסוקים וטיסנים וסוללות וסרוואים - והכול במחירים מצחיקים
והאמת, מנסיון, זה גם מאוד מאוד כיף לשחק בארגז השעשועים הזה
פשוט, מקבלים מה שמשלמים עבורו. הצעצועים האלה מאפשרים כיף, רמת הטסה שנעה בין משחקית לסבירה, ועמידות (בכול מיני פרמטרים) לא משהו. אבל כשנשבר - לא נורא. או שכבר נגמר הכיף, או ששמים עוד $20...

אבל אתה אומר שאתה מחפש טיסן שלב שני, ועבור חלק מהאנשים הכוונה היא כבר לטיסן יותר "רציני". אין רע ב"קלקר" ויש כמה טיסנים ממש סבבה, אבל צריך לבחור יותר בקפידה.
ואז מגיעה השאלה - מה אתה בעצם מחפש?
מרשימת הקניות נראה שאתה מחפש כיף. מצויין ! אני מבטיח שיהיה לך כיף. ריסוקים יפתרו עם דבק, בתחרויות לא תשתתף, להטיס ברוח של 15 קמ"ש ומעלה יהיה קצת מאתגר אבל יהיו המון הזדמנויות של כיף.
ההערות/הארות פה בדיון מכוונות למקום קצת שונה, של טיסן שנותן איכות בבניה ובהטסה, שמאפשר הטסה מדוייקת, שנותן לך להתפתח לאווירובטיקה. אבל זו בהחלט לא האופציה היחידה. כיף הוא בהחלט אופציה מבורכת, רצוייה וגם מאוד נפוצה בתחום הזה :)

בהצלחה בכניסה מחדש לתחום. תיזהר - זה ממכר ויש מצב שאם תתחיל שוב תמצא את עצמך (כמו הרבה פה בפורום) עם הרבה יותר כסף שיורד בחשבון PayPal ממה שחשבת

אין לי מה להוסיף - מסכים עם כל מילה .... :)

neo 2
04-06-2012, 23:25:59
בתור התחלה זה בהחלט מה שאני מכוון אליו, במיוחד במסגרת התקציב שלי
תקציב זה העניין שמכריע פה, בלי זה אי אפשר לקנות טיסן בלזה רציני יותר-מדוייק יותר ששוקל מספיק בשביל לעמוד ברוחות חזקות ובעל מנוע חזק בשביל לסחוב את המשקל ובקר יקר יותר, וכו וכו וכו..
(תקן אותי אם טעיתי)
כמובן שבהמשך אתפתח לכיוון יותר רציני וזאת כמובן עם תקציב שיתאפשר.
אני חולם לקנות אקסטרה נורמלי מבלזה אבל המחיר בהתאם..

פעם הייתי עוקב קצת בפורום בתפוז אבל הוא כבר לא חיי כמו שהיה,
שמחתי לראות שיש פורום שוקק חיים עם אנשים טובים :)
תודה!
המשך הטסה מהנה לכולם :

pomerus
05-06-2012, 00:04:06
בתור התחלה זה בהחלט מה שאני מכוון אליו, במיוחד במסגרת התקציב שלי
תקציב זה העניין שמכריע פה, בלי זה אי אפשר לקנות טיסן בלזה רציני יותר-מדוייק יותר ששוקל מספיק בשביל לעמוד ברוחות חזקות ובעל מנוע חזק בשביל לסחוב את המשקל ובקר יקר יותר, וכו וכו וכו..
(תקן אותי אם טעיתי)
כמובן שבהמשך אתפתח לכיוון יותר רציני וזאת כמובן עם תקציב שיתאפשר.
אני חולם לקנות אקסטרה נורמלי מבלזה אבל המחיר בהתאם..

פעם הייתי עוקב קצת בפורום בתפוז אבל הוא כבר לא חיי כמו שהיה,
שמחתי לראות שיש פורום שוקק חיים עם אנשים טובים :)
תודה!
המשך הטסה מהנה לכולם :

לא אתה לא טועה
ושוב - זה הכול עניין של בחירה. אין כאן אמת מוחלטת.

יש שהיו אומרים שאם כבר אתה שם כסף, תאסוף/תחסוך עוד "קצת" ואז תקנה משהו "רציני". בלזה או מוקצף איכותי (כן, יש כזה דבר מוקצף איכותי, כמו למשל acromaster של מולטיפלקס שזה טיסן מעולה, או אפילו הrainbow מהוביקינג)

neo 2
05-06-2012, 00:19:37
תודה :)
לקחתי לצומת ליבי.
יש לי עדיין נטייה לברוח מהקיטים ומהARFים.
אני פחות אוהב לבנות את הטיסן, בשונה מרוב האנשים שאני מכיר שמטיסים.
אני אוהב להרכיב כמה שפחות ולהעלות אותו לאוויר כמה שיותר מהר.
יכול להיות שזה ישתנה בהמשך..זאת הסיבה שעד עכשיו כל הטיסנים שהיו פוטנציאלים לקניה בשבילי הם הPNFים למיניהם..

AmitB
05-06-2012, 06:01:49
אני הפסקתי לרכוש PNFs לא בגלל שאני אוהב לבנות (אם אפשר לקרוא להדבקת סרבואים והלחמת בקר - "בנייה" :))
אלא בגלל שברוב המקרים (הקינטיק 800 היה היוצא מן הכלל) - איכות החיבורים וההלחמות של הרכיבים - לטיסן, בגרסאות PNF היתה כל כך גרועה, שממילא אחרי מספר טיסות היה צורך לפרק אותם ולהרכיב מחדש כמו שצריך.

tomtabachnik
05-06-2012, 13:29:44
שלום
לפי מה שהבנתי מתוך קריאה מרפרת של הנושא שפתחת, יש לך תקציב של 500 ש"ח תקן אותי אם אני טועה
ולהלן מצאתי מספר אופציות אם אתה מתעצל לבנות טיסנים ולהתחיל להתעסק עם סטאפים והרכבות "מסובכות" שיכולות לשפר את הטיסה
אני ממש אהבתי לקנות ARF או קיטים אבל כל אחד מה שהוא אוהב
האופציות :
ה- AXN שאנשים די מבסוטים ממנו(נראה ככה ...:D)
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8359__AXN_Floater_Jet_w_Servo_Motor_ESC_EPO_PNF. html
בשבילו אתה תצטרך להוסיף סוללה ושלט שבזריקה באוויר אני משער 50 דולר עם משלוח ואני מאמין שאפשר גם לצמצם (אם תרצה פירוט מלא תגיד)

יש גם את הטיסן הזה שגם נראה מאוד נחמד וכמובן שגם לו צריך להוסיף שלט וסוללה
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__17299__Hobbyking_Gumby_Slowfly_890mm_PNF_.html

וה- המלצה זה הביקסלר , אמנם בגרסאת המוכן לטיסה אינה חזקה ועונה על הדרישות אבל תמיד יש מקום לשדרוגים בהמשך אם תרצה בכך
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__16542__Hobbyking_Bixler_EPO_1400mm_RTF_Mode_2_Th rottle_Left_Radio_.html

הביקסלר עם משלוח ובתקווה שלא יתקע במכס יעלה לך 580 עם חריגה של 80 שקל מהתקציב שלך ....:rolleyes:

עוד שאלות ופירוטים בכיף אבל קודם תבחר :cool:

טום

neo 2
05-06-2012, 14:51:25
אני אעשה קצת סדר :)
טיסן כבר קניתי, למעשה שניים כמו שפירטתי בקישורים בתגובה השלישית.
בתגובה שלי לגבי טיסן ב500 שקל תקציב לא היתה מטרת קנייה - גם פניתי בתחילת התגובה לעודד, התגובה נוצרה אחרי הדברים שעודד אמר-שבתקציב שבו קניתי את הטיסן שלי (F6F HELLCAT) יכלתי לקנות משהו יותר טוב ולא "ג'אנקלקר". בתגובה לדבריו ביקשתי שיתן לי דוגמא לטיסן עד 500 שקל שלא יהיה "ג'אנקלקר" , באותה רמת הטסה של הF6F ואותה רמת בנייה(רק לשים בטריות ורדיו).

תודה רבה על החיפושים והתוצאות :)