PDA

צפייה בגרסה מלאה : צוק זכרון יעקב

yuval-the-pilot
30-06-2012, 15:41:58
עוד מטיסים שם??
אני עכשיו הולך לנסות את המקום עם הביקסלר שלי
מי שגם רוצה לבוא מוזמן :)

master_bebe
30-06-2012, 18:24:11
על איזה צוק אתה מדבר ?

בזכרון אפשר להטיס בחוות הברון ברוח מערבית, ואפשר בגבעת עדן מול כל כיוון רוח בין מערבי ועד צפוני.

yuval-the-pilot
30-06-2012, 19:11:32
על איזה צוק אתה מדבר ?

בזכרון אפשר להטיס בחוות הברון ברוח מערבית, ואפשר בגבעת עדן מול כל כיוון רוח בין מערבי ועד צפוני.

חוות הברון... בגבעת עדן אני לא מכיר מקום להטיס.
חזרתי לפני שעה מההטסה, הייתה חוויה נהדרת! רוח צפונית-מערבית ולא היו מצנחים באויר או מכוניות על הרחבה :D
הטסתי איזה 50 דקות ולאט לאט גם הייתי בטוח ועשיתי קצת תרגילים (הפוך, רולים ועוד כמה..)
הנחיתה הראשונה הייתה קשה כי הוא פשוט לא רצה לרדת אבל בנחיתה השניה זה כבר היה יותר טוב (למדתי איך לבוא נכון...)
הכל היה על אותה סוללת והיא ירדה על 12.3 (מוזר לחזור הביתה עם סוללה מלאה :) ) בסוף הלכתי רק בגלל שהסוללה של המשדר כבר התחילה להיגמר

אני עוד בהיי מההטסה הזאתי :D

ממליץ לכל אחד לנסות את הצוקים!

pomerus
30-06-2012, 20:08:23
"ממליץ לכל אחד לנסות את הצוקים!"

1+ !!!

alon.chteyn
01-07-2012, 23:13:09
אין, פשוט אין על דאיית צוקים! כל כך כיף!
אני ממליץ להשקיע ולהגיע לפעמים לסטלה מאריס בחיפה, צוק מדהים לכיווני רוח צפונית ועד מערבית.

master_bebe
02-07-2012, 04:56:29
אין, פשוט אין על דאיית צוקים! כל כך כיף!
אני ממליץ להשקיע ולהגיע לפעמים לסטלה מאריס בחיפה, צוק מדהים לכיווני רוח צפונית ועד מערבית.

אין ספק שסטלה הוא הצוק הכי טוב בארץ, במיוחד לרוח צפונית.

umbo
02-07-2012, 10:42:23
על איזה צוק אתה מדבר ?

איפה בדיוק בגבעת עדן (או יותר נכון, איפה בדיוק אפשר להטיס שם ועוד יותר, איפה לנחות - בצומת פורדיס :confused:) ?