PDA

צפייה בגרסה מלאה : אוף! במקום הנכון בזמן הלא נכון

kfirlan
11-07-2012, 22:55:28
אווף דווקא שאני פה המקום סגור :( 70603

דויד רג'ואן
11-07-2012, 23:01:26
זה החנות של הדבק סיבים?

s.mario
11-07-2012, 23:04:45
הייתי באיזור לפני חודש בערך, המוכר טען שלא מוכרים יותר פריטים בודדים- אלא בהזמנה של 4 חודשים מראש...
הזוי, אבל אמיתי...

דויד רג'ואן
11-07-2012, 23:06:11
זה סך הכל דבק... למה זה כזה שטותי?

kfirlan
12-07-2012, 00:08:35
הייתי באיזור לפני חודש בערך, המוכר טען שלא מוכרים יותר פריטים בודדים- אלא בהזמנה של 4 חודשים מראש...
הזוי, אבל אמיתי...

רציני??
אז מה עושים איפה עוד אפשר לקנות?

wind556
12-07-2012, 09:01:34
תתארגנו ותקנו במשותף

אבל הדבר החשוב הוא שחדלתי להשתמש בדבק הזה, הוא נועד רק לשימוש קצר מועד. הדבק הזה מתייבש ומתפורר יותר מהר מכל דבק אחר. נכון שהוא הכי טוב כשהוא טרי, אבל הוא לא נשאר טרי מספיק זמן. רוב האנשים לא נתקלים בתופעה כי הטיסנים שלהם לא שורדים מספיק זמן. אבל בטיסנים עמידים זו טעות להשתמש בו. היום התחליף שלי זה דבק אריזות שקוף שעולה 10 שקלים לגליל ברוחב 5 ס"מ ומתאים לרוב המשימות ונראה הרבה יותר טוב. עדיין נשארו משימות בודדות שבהם הטייפ סיבים הכרחי, אבל זה הולך ומתמעט

kfirlan
12-07-2012, 10:00:18
תתארגנו ותקנו במשותף

אבל הדבר החשוב הוא שחדלתי להשתמש בדבק הזה, הוא נועד רק לשימוש קצר מועד. הדבק הזה מתייבש ומתפורר יותר מהר מכל דבק אחר. נכון שהוא הכי טוב כשהוא טרי, אבל הוא לא נשאר טרי מספיק זמן. רוב האנשים לא נתקלים בתופעה כי הטיסנים שלהם לא שורדים מספיק זמן. אבל בטיסנים עמידים זו טעות להשתמש בו. היום התחליף שלי זה דבק אריזות שקוף שעולה 10 שקלים לגליל ברוחב 5 ס"מ ומתאים לרוב המשימות ונראה הרבה יותר טוב. עדיין נשארו משימות בודדות שבהם הטייפ סיבים הכרחי, אבל זה הולך ומתמעט

האמתי אני פשוט משתמש באיזו חבלה... עושה תעבודה כמו שצריך. רק מכוער

Flying_student
12-07-2012, 12:06:52
הזוי, אבל אמיתי...

קראתי את ההודעה שלך מאוחר מידי :(.
הייתי בחנות - לא מתכוון לחכות כ"כ הרבה זמן וגם לא מתכוון להתארגן עם חברים. בשביל 35 שקל לחמישים מטר דבק אני כבר אזמין מהסיני או מ-ebay (שאגב, יוצא עכשיו גם יותר זול וגם יותר מהיר).
Tesa זה מותג שקיים בעוד מקומות. אם הם החליטו לחסוך בכך שאין להם מלאי מוכן אז כנראה שהם לא סומכים על המוצר שלהם.

דויד רג'ואן
12-07-2012, 12:22:51
תתארגנו ותקנו במשותף

לא כל כך הבנתי למה אתה מתכוון... יש לי דבק אדום כזה ניראה לי 5ס"מ עם סיבים כאלה לזה התכוונת? זה מה שאני משתמש זה טוב? (עלה שקלים בודדים)