PDA

צפייה בגרסה מלאה : איזור הטסה חדש?

Magneto
28-07-2012, 18:20:45
היום עברתי בהרצליה ונכנסתי לאיזור שראיתי פעם מעליו טיסן. המקום נראה כמו שטח הטסה מצויין, אין כבלי חשמל , מעט עצים , כביש חדש שבקושי עוברות בו מכוניות+שוליים רחבים לחנייה.
צירפתי תמונה פנורמית ומפה מגוגל.
שבוע הבא אני אטיס שם. אם יש מספיק אנשים אולי שווה להוסיף את התמונות הנ"ל לרשימת המנחתים של הפורום ולהפוך אותו למנחת.
7138471385

אם יש כבר אנשים שמטיסים שם אשמח לדעת.

liorz055
28-07-2012, 21:34:07
זה בדרך החדשה לבית הקברות, בהמשך יש חיבור לגלילות שם מטיסים. למרות שאני גר שתי דקות משם אני לא מעיז להטיס שם עקב הקרבה לשדרות שבעת הכוכבים.

Magneto
28-07-2012, 22:01:37
יש מצב שזה טיפה קרוב לשדרות שבעת הכוכבים אבל אפשר להטיס מעל השדות דרומית לכביש.
חוץ מזה הבנתי שכבר אי-אפשר להטיס בגלילות (http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?52658-%EE%F0%E7%FA-%E2%EC%E9%EC%E5%FA)וגם ראיתי כבר טיסנים מעל האיזור שציינתי

pomerus
01-08-2012, 21:06:25
דבר ראשון - המקום שמצויין כ"מנחת" במפה ששלח פותח השרשור הוא חד משמעית לא מנחת !!! זה כביש פעיל, נוסעות בו מכוניות בצורה תדירה, באמצע השבוע ובסוף השבוע. בנוסף, קרבה מסוכנת ביותר לכביש ראשי וסואן

כן מטיסים יותר דרומה, בשדות שמול בית הקברות. יש שם כבר מקום שאימצו אותו מסוקאים (הצלע המערבית, שסמוכה לבית הקברות), וכביש כורכר לטיסנים (צלע דרומית)
לשים לב שיש כנראה סכסוך פעיל עם בעל השדות שכנראה לא אוהב את השימוש של השדות, ועושה כול מיני צעדים כמו פתיחת ממטרות כשיש אנשים וציוד על השדה, וכו...
אכן אי אפשר להטיס בגלילות (ליד הבסיס). השדה שם במצב זוועתי. לפני שנה עוד היו שם מרבדי דשא, אבל עכשיו הכול צמחיית פרא.

Magneto
01-08-2012, 22:43:25
חבל .
(ברור שזה כביש "פעיל")